PDA

View Full Version : Странна Музика за Странен Секс и Странни Хора с Ритъм.



Ballbreaker
08-18-2009, 14:02
Първо, уговорката е - не говорим за извратении (само).

Какво провокира темата - ами днес четох за сексуални преживявания на третия ден на Spirit of Burgas, по-точно за скришен секс, докато на сцената са Crystal Method.

В същото време всички знаем какво става в петък по столичните дискотеки и как едва ли не след това мият целите заведения с ръкавици.

Което ме подтиква да мисля за теорията на една приятелка - всичката музика идва от секса - подсъзнателно сме свързвали ритъма на мелодията с ритъм друг - сетете се сами. Всъщност, според нея, музиката произлиза не от друго, ами от древното желание за разплод.

Интересно ми е бихте ли правили секс в дискотека/на концерт/на някакъв музикален купон с DJ set и на каква музика? Сега, едва ли тук има индивиди, които ще се чукат на Lustmord просто заради липса на ритъм в тази музика, но предполагам тук има хора със скрити фантазии за една вечер с гаджето на концерт на Ивана/Metallica/Cypress Hill/The Prodigy?

А как въобще възприемате този факт със секса и музиката? Подтиква ли музиката към секс според вас? Ако да защо? Приемате ли тази теория или не? Ако не - случайност ли е тогава тази частична сексуална масовост на музикални прояви или е просто измислица? А може би причината е друга - примерно стълкновението от хора винаги е било възбуждащо за някои индивиди?

Та вече имаме тема, имаме си и бутонче 'Отговор', знаете какво да правите.

ivan4obee
08-18-2009, 14:19
При секс с старата ми приятелка с която бяхме много буйствени слушахме само Hardcore (хардкор) музика по време на секс, слагаме някой песни на Angerfist и започваше. Ако ти харесва музиката те кара да го правиш по бързо с всяка е различна.
Пробвали сме и с метъл. С него се действа по бавно но по силно ръгане и много на дълбоко...

Ballbreaker
08-18-2009, 14:41
Честно да си кажа никога не съм го правил на музика. Но пък винаги съм искал да го пробвам на един-два стила, които ги имам за по-отпускащи.

Чак на хардкор не искам, нито на хардкор пънк, но пък примерно ска пънка и регето са две доста ритмични, мелодични и отпускащи неща. Някой прогресив, стоунър и южни рокчета също са много отпускащи.

Въпроса е винаги и двете страни да слушат такава музика х). Намерил си си приятелка, която е навита да го прави на Angerfist - браво, такива момичета рядко ще намериш.

SummerRain
08-18-2009, 15:29
Според мен това дали музиката поражда желание за секс, зависи както от самата музика(например едва ли някой се възбужда от опера), така и от моментното състояние на човек(ако на някой му е тъпо и криво едва ли ще го настроиш с музика за секс). Така че категорияен отговор на въпроса на мисля, че може да се даде. Иначе аз имам желание да го направя на концерт на Guns'n Roses, но...

BePoHuKa
08-18-2009, 17:42
Има известна логика в теорията на приятелката ти. :-o Поприцнип докато слушам музика, не ми идва на ум да правя секс. И не слушам музика докато го правя, но всеки е различен. :-o

Ballbreaker
08-18-2009, 18:13
Има известна логика в теорията на приятелката ти. :-o Поприцнип докато слушам музика, не ми идва на ум да правя секс. И не слушам музика докато го правя, но всеки е различен. :-o

Ееее, всички разправят, че си най-wanna-have-her момичето във форума, ама нещо не се доказваш пред мен. :]

BePoHuKa
08-18-2009, 18:16
Има известна логика в теорията на приятелката ти. :-o Поприцнип докато слушам музика, не ми идва на ум да правя секс. И не слушам музика докато го правя, но всеки е различен. :-o

Ееее, всички разправят, че си най-wanna-have-her момичето във форума, ама нещо не се доказваш пред мен. :] :D Аз мислех, че е Александра93 :-P Ами не мисля, че трябва да се доказвам пред никого. Хората сами си правят заключения по постовете ми. :) Няма да кажа "леле дай ми само някъф луд бас и му се мятам кат уволнена монахиня" за да получа отговор "как ща чукам само да ми паднеш" :lol:

Ballbreaker
08-18-2009, 18:24
Има известна логика в теорията на приятелката ти. :-o Поприцнип докато слушам музика, не ми идва на ум да правя секс. И не слушам музика докато го правя, но всеки е различен. :-o

Ееее, всички разправят, че си най-wanna-have-her момичето във форума, ама нещо не се доказваш пред мен. :] :D Аз мислех, че е Александра93 :-P Ами не мисля, че трябва да се доказвам пред никого. Хората сами си правят заключения по постовете ми. :) Няма да кажа "леле дай ми само някъф луд бас и му се мятам кат уволнена монахиня" за да получа отговор "как ща чукам само да ми паднеш" :lol:

То и така трябва, просто се шегувах.

Но виж, има какво още да опитваш във връзка със сексуалния ти опит. :)

Иначе отново по темата: едва ли някой ще го прави на класическа музика, но и едва ли някой ще го прави на неравномерна музика. Съгласуването на движенията с брейкдауните е по-скоро режисьорска намеса отколкото секс, затова се замислих, че решението е по-скоро някаква равномерна музика. Сега ми дойде на ум, но пък явно съм го разбирал и по-рано /като се има впредвид, че казах Ска и Реге/.

DevilWish
08-18-2009, 18:39
Интересна тема :)
Според мен ,това че по дискотеките масово се прави секс, идва от това ,че момичетата и момчетата не мисля особено какво правят и най-вече вкарали алкохол са готови за нещо за 1на вечер ;)
А иначе самият секс може да е хубав на музика . . но не концерт (за мен де).Примерно да сме си в къщи . . ако сме някакви нежни ,някаква романтична музика няма да е зле ;) А ако искаме нещо бързо - на техно ;) Това го обичам много - в ритъма на техното ;)

fenasf
08-18-2009, 18:45
Заглавието много ми хареса :grin:

Ballbreaker
08-18-2009, 20:03
Заглавието много ми хареса :grin:

Специално го избирах. ~.~

BePoHuKa
08-19-2009, 04:58
Заглавието много ми хареса :grin:

Специално го избирах. ~.~Малко е странно.. :-o

monincetyyy
08-19-2009, 08:34
Аз съм съгласна че музиката може да въздейства на желанието за секс. Има някои песни които само като ги чуя се сещам за някой момент ии веднага се възбуждам. Но за мен соул музиката най-много може да спомогне.. А за концерт... може би Аlicia Keys... :)

BrianKinney
08-19-2009, 09:13
Проявата на масовост на сексуални преживявания на концерти, в дискотеки и други оживени места според мен е следствие от няколко фактора: Силната музика, особено ако е на любима група вдига адреналина, също и огромната екзалтирана тълпа около теб, оттам настъпва вълнение, възбуда и т.н., липсата на "терен" на закрито и употребата на алкохол пък принуждават за секс на открито :) По-скоро съм склонна да мисля, че алкохолът е главната причина за това, за което питаш, не толкова музиката. А иначе относно теорията на твоята приятелка, заинтригува ме, но не съм особено съгласна. Така нареченото "древно" желание за разплод никак не е било особен обект на възхита, докато музиката като едно от най-първите изкуства и чудеса е била и все още е на един съвсем различен възвишен пиедестал. Изказване за музиката, че произлиза от секса леко като че ли я снижава в очите ми :) Не мисля, че е права. Но че музиката определено може да буди силни подсъзнателни асоциации... вече е друг въпрос.
Бих правила секс в дискотека, но не на центъра на дансинга, може би по в ъгъла, по на тъмно и на теория. На практика не знам дали ще ми стиска.
Обичам да правя секс на музика, най-често на трип-хоп и обичам да е малко по-силен звука от обикновено.
http://www.youtube.com/watch?v=8e3bX8v4Jrs специално за теб, Ballbreaker :)
ПАК изписах много... :)

lololilitka
08-19-2009, 09:28
е има някои мръснишки песни на които сто процента би било адски готино да правим секс,но до сега не сме пробвали :D

Ballbreaker
08-19-2009, 09:45
Проявата на масовост на сексуални преживявания на концерти, в дискотеки и други оживени места според мен е следствие от няколко фактора: Силната музика, особено ако е на любима група вдига адреналина, също и огромната екзалтирана тълпа около теб, оттам настъпва вълнение, възбуда и т.н., липсата на "терен" на закрито и употребата на алкохол пък принуждават за секс на открито :) По-скоро съм склонна да мисля, че алкохолът е главната причина за това, за което питаш, не толкова музиката. А иначе относно теорията на твоята приятелка, заинтригува ме, но не съм особено съгласна. Така нареченото "древно" желание за разплод никак не е било особен обект на възхита, докато музиката като едно от най-първите изкуства и чудеса е била и все още е на един съвсем различен възвишен пиедестал. Изказване за музиката, че произлиза от секса леко като че ли я снижава в очите ми :) Не мисля, че е права. Но че музиката определено може да буди силни подсъзнателни асоциации... вече е друг въпрос.
Бих правила секс в дискотека, но не на центъра на дансинга, може би по в ъгъла, по на тъмно и на теория. На практика не знам дали ще ми стиска.
Обичам да правя секс на музика, най-често на трип-хоп и обичам да е малко по-силен звука от обикновено.
http://www.youtube.com/watch?v=8e3bX8v4Jrs специално за теб, Ballbreaker :)
ПАК изписах много... :)

Това пък за какво ми е поздрав? х) Благодаря все пак, да ти се връща специално за трип-хоп желанията ти (http://www.youtube.com/watch?v=wzoM97cXBds).


Сега за музиката - тя всъщност говори за малко по-о-о-древни времена, общо взето говори за времената, когато музиката е била удряне с ръце по ръце/колена/корем/камъни, на не когато Моцарт е бил в поп-вихъра на кариерата си и е писал музика специално за ония префърцунени госпожици с бели перуки и изкуствени бемки.

Все пак музиката се е развила адски много и едва ли жанр като dark ambient (http://www.youtube.com/watch?v=JdAg_bNoBGQ)-а, примерно, има нещо общо с това 'първично' желание. Освен ако си падате не само по авангардна музика, но и по авангарден секс.

От друга страна house музиката доста ми се връзва точно с това желание, впредвид, че представлява само един ритъм. Замисли се и кои са песните, използвани за стриптийз - песни като She's Got The Jack и You Can Leave Your Hat On с бавен, обикновен и повтарящ се ритъм. Изглежда наистина всичко опира до ритъма.

BrianKinney
08-19-2009, 10:49
Сега за музиката - тя всъщност говори за малко по-о-о-древни времена, общо взето говори за времената, когато музиката е била удряне с ръце по ръце/колена/корем/камъни, на не когато Моцарт е бил в поп-вихъра на кариерата си и е писал музика специално за ония префърцунени госпожици с бели перуки и изкуствени бемки.


Благодаря за Organ Donor.
Иначе... пак не съм съгласна. Когато музиката е била "удряне с ръце по ръце/колена/корем/камъни" е ставало въпрос по-скоро за друг тип митически древни ритуали (тип "бога на дъжда да ни обърне малко внимание", "да спасим вожда, че се натрови от корени" и др.), а не за извор на стимулация на плътски желания чрез звуци.
Забележка: аз също не говоря за композитори от 17ти и 18 век. Музикалното изкуство е заемало огромно значимо място в живота на древните гърци и се счита,че води началото си оттам (доколко е истина, няма как да зная :) ). Древните гърци са имали дълбок култ към изкуството и душата, сексът е бил на съвсем ниско ниво, даже може да се каже, че е бил леко презрян.
На пръв поглед е съвсем логично да свързваш ритъмът на музиката с други ритми. Но поне за мен не е така. Просто защото нито сексът считам, че е основно ритъм, нито музиката. :) Не мисля, че ще стигнем до консенсус и се оттеглям :)

MapTa
08-19-2009, 11:14
абе важното е да се прави секс и яка музика :D

sweetpunk
08-26-2009, 20:12
Честно да си кажа никога не съм го правил на музика. Но пък винаги съм искал да го пробвам на един-два стила, които ги имам за по-отпускащи.

Чак на хардкор не искам, нито на хардкор пънк, но пък примерно ска пънка и регето са две доста ритмични, мелодични и отпускащи неща. Някой прогресив, стоунър и южни рокчета също са много отпускащи.

Въпроса е винаги и двете страни да слушат такава музика х). Намерил си си приятелка, която е навита да го прави на Angerfist - браво, такива момичета рядко ще намериш.


+1 :oops: 8)

Ballbreaker
08-26-2009, 21:49
Честно да си кажа никога не съм го правил на музика. Но пък винаги съм искал да го пробвам на един-два стила, които ги имам за по-отпускащи.

Чак на хардкор не искам, нито на хардкор пънк, но пък примерно ска пънка и регето са две доста ритмични, мелодични и отпускащи неща. Някой прогресив, стоунър и южни рокчета също са много отпускащи.

Въпроса е винаги и двете страни да слушат такава музика х). Намерил си си приятелка, която е навита да го прави на Angerfist - браво, такива момичета рядко ще намериш.


+1 :oops: 8)

Ахахаха... х)

NaNa_SladuRana
08-26-2009, 22:46
има една песен oomph - love ,когато я чуя дишането ми се учестява,а пулсът ускорява,настръхвам,изтръп вам (особенно,ако я слушам на макс)... Просто като чуя мелодията в главата ми изплуват голи тела,ритмична е,всичко е навързано,няма един излишен такт,идеална е за секс,движениятя,действията - всичко си пасва идеално :oops: :smt003

sexyyyy93
08-26-2009, 22:51
Секс бих правила на нещо възбуждащо като:Аlicia Keys-Fallin, Joy-Lick, Madonna-Justify my love - това си е класника! :)
Но иначе и на някои нежни песени! :)

Magic_Girl
08-27-2009, 07:49
Ами има песни, които като ги слушам и ми се пииска точно това. Може би идва от текста или от това в какво настроение съм. Не знам точно, но например като слушам на Iron & Wine-Frightless bird, american mouth ( много бавна песен ) и мноого ми се иска да правя любов е моето момче. :oops:

Ballbreaker
08-27-2009, 08:51
Еее, освен поп няма ли някой тук и на друго да иска? Някой хип-хоп, на ембиънт, на суинг...

Като казах суинг се сетих, че имало много яки суинг песнички с добър ритъм. х)

NaNa_SladuRana
08-28-2009, 13:52
Еее, освен поп няма ли някой тук и на друго да иска? Някой хип-хоп, на ембиънт, на суинг...

Като казах суинг се сетих, че имало много яки суинг песнички с добър ритъм. х) ми песничката,за която ви споменах е хард :D

Ballbreaker
08-28-2009, 14:03
Еее, освен поп няма ли някой тук и на друго да иска? Някой хип-хоп, на ембиънт, на суинг...

Като казах суинг се сетих, че имало много яки суинг песнички с добър ритъм. х) ми песничката,за която ви споменах е хард :D

знам, за теб не говоря. х)

ghetto_superstar
08-28-2009, 14:44
2pac-How do u want it :booooomb: :booooomb: :booooomb: