PDA

View Full Version : НТБГ/НФСГ



lovemtk
08-18-2009, 14:27
Какво мислите за икономическите ни гимназии в Сф.? Моля, само компетентни мнения :)

babyvy
08-18-2009, 14:37
Аз септември ще съм заек в НФСГ....Та чувала съм много хубави неща за гимназията от хора, които учат в нея..демек учителите са добрии и всичко е ОК...
А за НТБГ нищо не мога да кажа...Демек сградата е хубава , нова , но не знам как е положението там... :)
Така, че аз съм си за НФСГто :)

FuCkInBuBbLeGuM
08-18-2009, 14:58
Аз пък ще съм заек в НТБГ - чувала съм доста добри отзиви за тая гимназия... да се надяваме че ще е така... Не мога да кажа нтбг или нфсг защото не знам достатъчно за тях.

GossipGirl89
08-18-2009, 15:43
Аз завърших миналата година НФСГ и мога да ви кажа, че училището е много добро! Учат се всички предмети като в останалите училища + някои специални като Икономика, Счетоводство, Предприемачество... За учителите - някои са пекани, някои не чак толкова... общо взето зависи от самия чевок :) За трудно... на мен не ми беше кой знае колко трудно, но все пак си има предмети, които си изискват учене... Абе който го завърши тва даскало няма да съжалява - гаранция :)

bloodymirror
09-03-2009, 08:55
Добри са..
по-точно НТБГ..
но от теб може да стане само счетоводител,ако някой си мисли,че ще излезе от там банкер,жестоко се лъже,за това си трябва висше в УНСС :D

miss_asi
09-03-2009, 09:45
Ще уча във ТБГ вече 3та година.Нашето си е най-хубавото каквото и да казвам ще е малко.Много толерантни учители си имаме.Държи се като цяло на дисциплината.Иначе,наистин а ако искаш да станещ счетоводител няя да ти тряя висше защото просто те научават на всичко във нашата гимназия.

elito6754
09-03-2009, 09:56
И аз съм заек сега в НТБГ. Още нямам личен опит и съответно не мога да препоръчвам нищо.

MissitY
09-03-2009, 09:58
Можеш да станеш почти всичко.Аз ще съм зайче в ТБГ-то и имам добри впечатления от двата часа,които прекарах там в чакане за взимане на мерки за униформи :)

mi6kata666
09-14-2009, 20:23
абе като цяло НТБГ-то не е лошо аз са съм за втора година там..малко се преебах обаче се пак съм по луд и развалям дисциплината,ако обаче сте некви които искате да учите тва е ващо място :Д :D

vavi13
09-15-2009, 04:20
Можеш да станеш почти всичко.Аз ще съм зайче в ТБГ-то и имам добри впечатления от двата часа,които прекарах там в чакане за взимане на мерки за униформи :)
Като се запознаеш с деветите класове няма да имаш добро впечетление

MissitY
09-15-2009, 08:48
Като се запознаеш с деветите класове няма да имаш добро впечетление

Ммм...Те са малко злобнички като гледам... :D От тях май отнесох много моркови :)

elito6754
09-15-2009, 13:37
Като се запознаеш с деветите класове няма да имаш добро впечетление

Ммм...Те са малко злобнички като гледам... :D От тях май отнесох много моркови :)

Щото беше ъсс заешки уши, може би? 8-)

PrimaViista
02-04-2013, 14:53
Ще се намери ли някой добър човечец, който учи в НФСГ, за да ми помогне с някои неща .. ?

fogdog
02-04-2013, 17:13
Ще уча във ТБГ вече 3та година.Нашето си е най-хубавото каквото и да казвам ще е малко.Много толерантни учители си имаме.Държи се като цяло на дисциплината.Иначе,наистин а ако искаш да станещ счетоводител няя да ти тряя висше защото просто те научават на всичко във нашата гимназия.

Пайужина фостата хахаха. Момиече, наочи се, да пишеш. Чи нъправу звучът смежно превазнесенидие ти исказвания заедно с тозе провапис.

teenschool
07-11-2013, 07:10
аз съм заек в НТБГ