PDA

View Full Version : Не знам какво заглавие да пиша.. Просто вижте



ganjaaa
08-18-2009, 14:41
При мен работите станаха доста сериозни.. С едно момиче преди ходехме ии в последствие нямаше смисъл и скъсахме. Това е предната ни история.. После не се бяхме виждали 3-4 месеца, но когато се видяхме нещо стана и.. Много ме привлече и целувки ала бала.. Винаги когато я видя се стига до най-хубавите целувки.. Но аз не знам защо го правя... Не мисля, че я обичам и затова не искам да тръгваме отново.. В смисъл не искам да я нараня.. Но ако и кажа това сигурно още повече ще я нараня... Обичам я, но само като най-добра приятелка.. Тези целувки не знам защо стават и искам да спра да и давам напразни надежди.. Но някак си не мога.. Тя постоянно ми казва колко ме обича и др. А аз винаги си мисля как да и кажа, че не може това да продължава.. Моля ви, кажете как да и кажа, в безисходица съм...

bloo
08-18-2009, 14:46
пф..първо разбери дали наистина те обича.. смисъл дали въобще има смисъл да изпадаш в дълбоки размисли :D

например направи си някав скайп или неш подобно и започни да я разпитваш..ама не е така направо нали..абе досещаш се ^^
ииии така и се опитай да се сближиш с нея от другият скайп и евентуално я питай как върви любовта или нещо такова.. все ще изръси нещо ;D
или пък кажи на някой твой приятел наживо да се запознае с нея ии да започне да я сваля и да се види дали ще потдаде :D

хах не знам не знам..

stup1fy
08-18-2009, 14:50
Хм..Говори с нея и й кажи ,че изпитваш някакви симпатии ,които обаче не са достатъчни за започването на връзка.Обясни й,че няма смисъл да погубвате приятелството си само заради някакви си временни симпатии,които след време ще утихнат.Разбираемо е да не искаш да повтаряш грешката си , няма смисъл да й даваш празни надежди ,по-добре се контролирай и спри спонтанните целувки с нея.Защото по този начин,момичето ще има за какво да те упреква.
Успех! :D
Боо : Не разбирам защо са нужни тия сложни схеми ,като може просто да застане с нея лице в лице като истински мъж и да й каже всичко което му е на душа?

ganjaaa
08-18-2009, 14:50
Абе правил съм и такива глупости не поддава... Яко е хлътнало момичето, а пък на мен ей така като я гледам ми е безразлична.. Само че като почне да се доближава за целувка и аз направо.. Не знам, не и казвам да спре .. Баси лудия човек :-D

По втория комент, че не го видях:
Ами аз винаги това си повтарям преди да я видя, но някак си не мога идиот съм си и това е 8) Колкото до упрекването - :?

stup1fy
08-18-2009, 14:54
Защо ли ? Може би защото си типичния мачо.хьахьа
То хем сърби,хем боли бе мой човек :D

ganjaaa
08-18-2009, 14:57
Защо ли ? Може би защото си типичния мачо.хьахьа
То хем сърби,хем боли бе мой човек :D
Хах мачотоо :D :D :-D Е, не съм.. Сигурно.. И май си е така де (за сърбежа :grin: ).. Решил съм да и го кажа вече този край, ама се чудех как... УжасТ :booooomb: :shock: Е тя пък и тя не можа да си хареса друг, точно пък мен... Пуу.. Момичета :o :-D

stup1fy
08-18-2009, 15:01
Защо ли ? Може би защото си типичния мачо.хьахьа
То хем сърби,хем боли бе мой човек :D
Хах мачотоо :D :D :-D Е, не съм.. Сигурно.. И май си е така де (за сърбежа :grin: ).. Решил съм да и го кажа вече този край, ама се чудех как... УжасТ :booooomb: :shock: Е тя пък и тя не можа да си хареса друг, точно пък мен... Пуу.. Момичета :o :-D
Абе момичета и аз не мога да ги разбера :D
Ъм,ти не си единственното момче на тоя свят,мамка му :-o
Кажи и да се успокои,да пие едно кафе , да си даде почивка 1-2 месеца или колкото й е нужно , апък ако е печена направо й кажи да продължи живота си още на момента и ако наистина те цени , да прояви малко разбирателство и да запази приятелството ви 8-)

Hilary_
08-18-2009, 19:28
"Обичам я, но само като най-добра приятелка.."

Интересно приятелство имате ... :-o

По-добре не я залъгвай ... истината боли миг ... лъжата много по-дълго ... :-o

sulley
08-18-2009, 19:36
Питай я какво чувства към теб и тогава си признай твоите чувства,защото искаш да сте наясно.Итогава ако можете започнете на чисто.
Сега или след време,няма значение.. :)

stup1fy
08-18-2009, 19:40
Питай я какво чувства към теб и тогава си признай твоите чувства,защото искаш да сте наясно.Итогава ако можете започнете на чисто.
Сега или след време,няма значение.. :)
Не виждам смисъл в това ,честно.
Пича каза ,че тя не прикрива чувствата си - така ,че няма смисъл да я пита.
Също така каза и ,че си я възприема като най-добра приятелка ,нищо повече - така ,че няма какво да започват на чисто.
Единствената му грешка е ,че и е дал празни надежди.
Четете ли въобще какво пише?

MaLkaTa_LaDy
08-18-2009, 21:06
:? И ти не знаеш какво искаш... :x

umri
08-18-2009, 21:11
hit'n'run

PurpleDream
08-18-2009, 21:11
:? И ти не знаеш какво искаш... :x

да и спрете с целувките стига си обърквал момичето

maybelline
08-19-2009, 14:18
А аз винаги си мисля как да и кажа, че не може това да продължава...

Мога да ти дам километричен съвет как да й кажеш, но няма смисъл - най-добре е да ползваш свой стил "казване". Съветвам те само да го направиш скоро. Защо ли? Сега си малък (може би на 15, може би на 18, все едно колко). Като минеш 22-23, ако "даваш надежди" на бившите гаджета, така ще ти се качат на главата, че си нямаш идея какво ще ти бъде. Сега е лекото положение. Ако случайно се окаже, че си от по-харесваните, след време мекушавото поведение ще ти изиграе много лоша шега.
Повярвай ми, да те преследват бившите гаджета изобщо не е толкова забавно, колкото звучи. А една влюбена мацка като нищо ще се занимава с теб до побъркване. Сигурно знаеш, че шансовете ти за сериозна връза с друго момиче са нулеви докато ти се влачи някоя бивша.
Така че, подреди си приоритетите и се научи да отрязваш бившите любезно и твърдо ;)

rozovsluncho
08-19-2009, 14:42
После ние момичетата(жените) не сме знаели какво искаме.. :? :? :razz:

0u7l1n3
08-19-2009, 14:43
Ако бях на негово място до сега да съм те изчукал 100 пъти!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

tiristora
08-19-2009, 14:46
Абе ти си ебаси човека :X:X:X лелеее имаш ли идея какво искаш #-o

SuperBadSuperFresh
08-19-2009, 19:24
Приятели с привилегии,а :lol:

ganjaaa
08-20-2009, 06:35
Хаха, ами успях да и го кажа по възможно най-деликатния начин как не искам да я нараня ала бала и че искам да си останем приятели, защото я възприемам само като такава, но тя каквото и да и кажа ми отоговаряше "Да, да" и после се разсърди.. Аз и казах, че е нейно право и така.. :?

valdesbg
08-20-2009, 06:38
Е ти какво очакваш...

Келешчета като теб най-много ги обичам... :)После що се окучват девойките...еми ето защо :)

ganjaaa
08-20-2009, 06:52
Е ти какво очакваш...

Келешчета като теб най-много ги обичам... :)После що се окучват девойките...еми ето защо :)

Мне, не мисля да правя каквото и да е по този въпрос... Както казах не съм очаквал нищо друго, тей че.... Всеки по своя път

valdesbg
08-20-2009, 07:02
Малчо, айде да си включиш сивото вещество и да спреш да сееш идиотизъм в постовете си.

То бива незаинтересованост, ама твойта си е вече пълен егоизъм в най-чистата му форма.

Взимай се в ръце, щото яко шамари ще ядеш след време.

В конкретния случай си виновен ти и само ти. Ама елементарното ти мозъче не може да схване глобалния проблем.

beb4yy
08-20-2009, 07:05
Малчо, айде да си включиш сивото вещество и да спреш да сееш идиотизъм в постовете си.

То бива незаинтересованост, ама твойта си е вече пълен егоизъм в най-чистата му форма.

Взимай се в ръце, щото яко шамари ще ядеш след време.

В конкретния случай си виновен ти и само ти. Ама елементарното ти мозъче не може да схване глобалния проблем.Страхотни постове.... евала та по темата много гадно и тъпо си постъпил от женска гледна точка не бих те погледнала повече...

Aicken
08-20-2009, 07:08
верно нема подходящо заглавие за тая тема

beb4yy
08-20-2009, 07:13
или траа да се казва "Аз незнам какво искам но искам да преебвам" :D

marti93
08-27-2009, 17:10
:? И ти не знаеш какво искаш... :x
:smt027 ех мъжете сте отврат само целувате ,ебете и зарязвате ,е ще я нараниш по един или друг начин :booooomb: :(

LadyDi
08-27-2009, 17:21
После ние момичетата(жените) не сме знаели какво искаме.. :? :? :razz:
Да, и сме били к*рви.