PDA

View Full Version : До кога пенсионерите ще са приоритет



ri41
08-18-2009, 15:04
Постоянно реват за пенсии, а за нас няма нищо, държавата увеличава пенсиите защото, възрастните се лъжат и гласуват, а ние нямаме това право, за това ни теглят майната, хич не им дреме, ако и децата можеха да гласуват със сигурност учебниците щяха да са безплатни, и 5 правителства да дойдат на власт всички са манипулатори, гледат само своето, елате след 4 години и ми кажете дали нещо се е променило, след парламентарни избори 2009 :o

gigaherz
08-18-2009, 15:20
Единственото, заради което не харесвам пенсионерите е, че масово гласуват за БСП и по тоя начин ни развалят на нас живота.

amk933
08-18-2009, 15:26
Единственото, заради което не харесвам пенсионерите е, че масово гласуват за БСП и по тоя начин ни развалят на нас живота.

Освен, че гласуват за БКП ме дразни и, че всеки божи ден се влачат по градския транспорт точно, ама точно тогава, когато хората ходят и се прибират уморени от работа. И не само, че влачат, ами и мрънкат все от нещо недоволни. Слава богу, че баба ми и дядо ми нито са комунисти, нито са някои мрънкала. :)

bulgarian1878
08-19-2009, 08:31
Единственото, заради което не харесвам пенсионерите е, че масово гласуват за БСП и по тоя начин ни развалят на нас живота.

Освен, че гласуват за БКП ме дразни и, че всеки божи ден се влачат по градския транспорт точно, ама точно тогава, когато хората ходят и се прибират уморени от работа. И не само, че влачат, ами и мрънкат все от нещо недоволни. Слава богу, че баба ми и дядо ми нито са комунисти, нито са някои мрънкала. :)
Я, това беше добро от твоя страна. Много правилно. :shock:

Stani46
08-19-2009, 09:45
Като гласуват за БСП те сами се хващат в капана те са малко тъпи и им вярват все оше Бойко е спасението :) 8) 8) 8)

Nam3less3
08-19-2009, 14:36
Като гласуват за БСП те сами се хващат в капана те са малко тъпи и им вярват все оше Бойко е спасението :) 8) 8) 8)Същото се казваше и за Царя. Българина все чака някой месия да дойде да го "оправи". Нищо кой знае какво не може да сторят ГЕРБ, курсът на политиката ни идва от Запад и е насочен срещу обикновения човек и неговото обедняване, за сметка облагодетелстването на по-крупните богаташи. Първо червените капиталисти ни грабеха, а сега сините ни продадоха на чужденците. Ама какъвто народът, такива политиците му. Всъщност ГЕРБ съществува, за да е анти-БСП и ДПС партия, както Атака съществува само заради ДПС. Обещанията за "политическа чистка" карат хората да са доволни, но май нищо няма да стане от това.

gigaherz
08-19-2009, 17:20
Nam3less3 написа:

Обещанията за "политическа чистка" карат хората да са доволни, но май нищо няма да стане от това.

Нали вчера започна''лов на вещици'' - само това се върти в новините. Очевидно е ,че Бойко сериозно се е заел да изчисти боклуците от миналото управление.

Stani46
08-20-2009, 06:20
Като гласуват за БСП те сами се хващат в капана те са малко тъпи и им вярват все оше Бойко е спасението :) 8) 8) 8)Същото се казваше и за Царя. Българина все чака някой месия да дойде да го "оправи". Нищо кой знае какво не може да сторят ГЕРБ, курсът на политиката ни идва от Запад и е насочен срещу обикновения човек и неговото обедняване, за сметка облагодетелстването на по-крупните богаташи. Първо червените капиталисти ни грабеха, а сега сините ни продадоха на чужденците. Ама какъвто народът, такива политиците му. Всъщност ГЕРБ съществува, за да е анти-БСП и ДПС партия, както Атака съществува само заради ДПС. Обещанията за "политическа чистка" карат хората да са доволни, но май нищо няма да стане от това.

Вярно,че може да стане така и с ГЕРБ(но ме съмнява) а т'фа за,че АТАКА стои заради ДПС и т.н не е много вярно


ТИ КОМУНИСТ ЛИ СИ като ти гледам аватара май си ?

bulgarian1878
08-20-2009, 07:09
а т'фа за,че АТАКА стои заради ДПС и т.н не е много вярно
А зад кого стои? АТАКА е най-лъжливата партия в парламента. Доказаха го самите те, доказал съм си го сам, доказали са ми го бивши членове и сума ти други факти. Дори ГЕРБ, дето се пишат за най-добрите, не са толкова измислени патриоти колкото АТАКА.
В тая партия е пълно с комунисти и ДС.

Nam3less3
08-20-2009, 11:34
Като гласуват за БСП те сами се хващат в капана те са малко тъпи и им вярват все оше Бойко е спасението :) 8) 8) 8)Същото се казваше и за Царя. Българина все чака някой месия да дойде да го "оправи". Нищо кой знае какво не може да сторят ГЕРБ, курсът на политиката ни идва от Запад и е насочен срещу обикновения човек и неговото обедняване, за сметка облагодетелстването на по-крупните богаташи. Първо червените капиталисти ни грабеха, а сега сините ни продадоха на чужденците. Ама какъвто народът, такива политиците му. Всъщност ГЕРБ съществува, за да е анти-БСП и ДПС партия, както Атака съществува само заради ДПС. Обещанията за "политическа чистка" карат хората да са доволни, но май нищо няма да стане от това.

Вярно,че може да стане така и с ГЕРБ(но ме съмнява) а т'фа за,че АТАКА стои заради ДПС и т.н не е много вярно


ТИ КОМУНИСТ ЛИ СИ като ти гледам аватара май си ?Ако я нямаше ДПС, Атака колко гласа щяха да съберат? Аз не знам какво е комунист наистина, и се чудя като някой нарече друг "комунист". Иначе не съм никакъв, а и аватар на Ленин да имах, това не означава, че съм "комунист?" :D

Stani46
08-20-2009, 11:45
Ще е да е по-добре да я няма ДПС,щеше да е супер и тогава нямаше да ме интересува колко гласа,ще имат АТАКА 8) 8) 8)

Nam3less3
08-20-2009, 11:49
Ще е да е по-добре да я няма ДПС,щеше да е супер и тогава нямаше да ме интересува колко гласа,ще имат АТАКА 8) 8) 8)Ако я нямаше, тук можеше да стане нещо подобно на "Косово". Обаче като я има, турците са спокойни, и не създават неприятности.

Stani46
08-21-2009, 06:56
Иначе не съм никакъв, а и аватар на Ленин да имах, това не означава, че съм "комунист?" Very Happy

Еми за да сложиш аватар на Тодор Живков,т'фа е мое мнение значи си му фен може да се каже :D :D макар,че вече не е на власт.Мисълта ми е за да туриш дадена снимка знчи имаш на предвид нещо.

:) 8) 8) 8)

kalashnik
08-21-2009, 08:25
Не мога да разбера защо мойте връсници са толкова неблагодарни, варно че пенсионерите ласуват основно за БСП, но май забравяте че те построиха нова България, а вие ние за съжаление сега я разрушаваме и то много успешно. Според мен на старите хора са им нужни по-високи пенсии.

А и какво не мисли за тебе мърло/мърльо - безплатни учебници до 7 клас, карти за градския на по-ниски цени, а не ти ли стига? То тая държава няма бездънна хазна, не може само за тебе да мисли, има и други хора.

А и за кого ще гласуваш, а? За Атака, за БНС? За кого? Нали всички са маскари, защо ти е да гласуваш? Малко ти е противоречиво изказването?

Stani46
08-21-2009, 08:46
Имаш правописни грешки поправи ги :) 8)

kalashnik
08-21-2009, 08:51
Имаш правописни грешки поправи ги :) 8) Когато МОН започе да не допуска правописни грешки по тестовете си и аз ще започна да пиша правилно.

Stani46
08-21-2009, 09:26
Имаш правописни грешки поправи ги :) 8) Когато МОН започе да не допуска правописни грешки по тестовете си и аз ще започна да пиша правилно.

Както искаш аз ти казвам да знаеш(от обща култура) :) 8)

dan40123
08-21-2009, 11:29
калашника е прав защото трябва да има уважение към пенсионерите щото сега тоя дето е пуснал темата си стои в тях пуснал е климатика и квото поиска ше го има а дедото и бабата от 4 етаж те кво могат да направят на времето са направили толкова неща а сега ги забравят с едни малки пенсиики поне повечето де и така преди да говорите против пенсионерите ше се замислите: абе аз имам ли право да говоря така за хората осигурили ми живот( няма значение какво се говори и положението какво е в момента). Не се измъквайте с това, защото преди 50 години е било къде по-зле...

bulgarian1878
08-22-2009, 07:31
Stani46, пишеш му, че има правописни грешки, а в същото време в изречението ти също имаш грешки.

По темата - да, може да са направили много и да са изградили това, върху което се развиваме ние днес, но да не забравяме, че това не ги прави най-важните хора. Сега пък ние трябва да градим за напред, затова нека, както вече се написа, да не се пречкат само в градския транспорт и да не си дават гласа вече те, защото едва ли ще дочакат следващите две правителства един вид.
Има и още нещо. Именно те са изградили България, но именно те я оставиха за последните двадесет години да я разграбят, разпродадат и да се подиграват с Българите в България и извън Нея.

А когато ние младите трябваше да направим нещо - ни потрошиха от бой, изкараха ни наркомани /нищо, че точно пък ние сме настроени най-много против наркотиците/, изкараха ни лумпени. Няма да крия факта, че в тия среди е пълно с неориентирани идиоти, но уви - всички ли? Както и да е, друга тема.
Когато трябваше да се направи нещо - те не го направиха. Сега да си траят!

И все пак, имайте уважение към тях, те са нашите баби и дядовци, нашите родители. ;)

kalashnik
08-22-2009, 08:13
Stani46, пишеш му, че има правописни грешки, а в същото време в изречението ти също имаш грешки.

По темата - да, може да са направили много и да са изградили това, върху което се развиваме ние днес, но да не забравяме, че това не ги прави най-важните хора. Сега пък ние трябва да градим за напред, затова нека, както вече се написа, да не се пречкат само в градския транспорт и да не си дават гласа вече те, защото едва ли ще дочакат следващите две правителства един вид.
Има и още нещо. Именно те са изградили България, но именно те я оставиха за последните двадесет години да я разграбят, разпродадат и да се подиграват с Българите в България и извън Нея.

А когато ние младите трябваше да направим нещо - ни потрошиха от бой, изкараха ни наркомани /нищо, че точно пък ние сме настроени най-много против наркотиците/, изкараха ни лумпени. Няма да крия факта, че в тия среди е пълно с неориентирани идиоти, но уви - всички ли? Както и да е, друга тема.
Когато трябваше да се направи нещо - те не го направиха. Сега да си траят!

И все пак, имайте уважение към тях, те са нашите баби и дядовци, нашите родители. ;) Какво да строите бе - давам пример - чисто нови автобуси пуснаха фирмата дето работи баща ми по селските линии на градския, а на втория ден те са по-изпотрошени и от Икаруси, това ли създавате?! Всъщност може и да направигте нещо - АНАРХИЯ!!! Докато армията не вземе нещата в свои ръце и наложи диктатура няма да се оправиме.

bulgarian1878
08-22-2009, 08:41
Обвини мен, сякаш аз съм ги изпотрошил. Това, че младото поколение е също толкова деградирало, колкото и най-старото, не означава нищо. Мога да ти дам ред примери, в които точно пък аз съм виждал как възрастни хора чупят, рушат, хвърлят боклука си и замърсяват. И да, младото трябва да гради сега. Но _ТРЯБВА_. Друг е въпросът, че не го прави.
Иначе да, и аз съм положително настроен армията да влезе в действие. ;)

kalashnik
08-22-2009, 09:36
Обвини мен, сякаш аз съм ги изпотрошил. Това, че младото поколение е също толкова деградирало, колкото и най-старото, не означава нищо. Мога да ти дам ред примери, в които точно пък аз съм виждал как възрастни хора чупят, рушат, хвърлят боклука си и замърсяват. И да, младото трябва да гради сега. Но _ТРЯБВА_. Друг е въпросът, че не го прави.
Иначе да, и аз съм положително настроен армията да влезе в действие. ;) Ти си първия във форума който ме подкрепя, радвам се.

dan40123
08-22-2009, 12:45
сега така като пишете ми е мн интересно искам да видя да ми опишете какво трябва да направи армията, какви действия трябва да извърши?

kalashnik
08-22-2009, 13:01
сега така като пишете ми е мн интересно искам да видя да ми опишете какво трябва да направи армията, какви действия трябва да извърши?
1. Да организира държавен преврат.
2. Да напусне НАТО и ЕС и да започне процедура по приемане в ОДКБ, ШОС и СНГ, където процедурите са много по-облекчени и не те глобяват ако не им играеш по свирката и имаме относително голяма свобода.
3. Да преразгледа признаването на Македония и Косово, както и отказът от признаване на Южна Осетия и Абхазия.
4. Да всички депутати останали живи от всички народни събрания до извършването на преврата, същото се отнася и за министрите и държавните глави.
5. Да възстанови наборната служба.
6. Да започне политика на сближаване с останалите славянски страни.
7. Да промени образователната и здравната система.
8. Да удържави всички предприятия, като се създаде възможност за смесени дружества с международни фирми при 50% от акциите собственост на държавата.
9. Разкриване на селски стопанства където основна работна сила ще е малообразованото население, циганите и турците. Трудът там ще е принудителен на система - работите и получаване храна и покрив, не работите - застрелваме ви.
10. Намаляване на разходите на правителството. Депутатската и министерската заплата са колкото средната работна за страната.
11. Единна базова заплата за всяка професия - конкурентността между фирмите ще отпадне, което ще облекчи работата на хората. Бонусите за извънреден труд ще си останат.
12. За намаляване на замърсеността и разхода на електричество заводите ще работят на 3 смени по 8 часа. Така прекомерното изразходване на енергия при включването на машините ще се избегне.
13. Довеждане на качеството на продуктите до световното.
14. Увеличаване на износа и намаляване на вноса.

Това е за сега, ако се сетя нещо ще го добавя.

dan40123
08-22-2009, 13:45
прочетох какво си написал и повече от 60% от нещата са фактически и практически невъзможни някой от тези действия са правилни ама повечето просто не стават ти реално искаш да върнеш времето с 30-40 години назад като добавиш тук там нещо и премахнеш тук там нещо което е просто невъзможно особено тва за държавния преврат замисли се ...

ZipFail
08-22-2009, 14:22
сега така като пишете ми е мн интересно искам да видя да ми опишете какво трябва да направи армията, какви действия трябва да извърши?
1. Да организира държавен преврат.
2. Да напусне НАТО и ЕС и да започне процедура по приемане в ОДКБ, ШОС и СНГ, където процедурите са много по-облекчени и не те глобяват ако не им играеш по свирката и имаме относително голяма свобода.
3. Да преразгледа признаването на Македония и Косово, както и отказът от признаване на Южна Осетия и Абхазия.
4. Да всички депутати останали живи от всички народни събрания до извършването на преврата, същото се отнася и за министрите и държавните глави.
5. Да възстанови наборната служба.
6. Да започне политика на сближаване с останалите славянски страни.
7. Да промени образователната и здравната система.
8. Да удържави всички предприятия, като се създаде възможност за смесени дружества с международни фирми при 50% от акциите собственост на държавата.
9. Разкриване на селски стопанства където основна работна сила ще е малообразованото население, циганите и турците. Трудът там ще е принудителен на система - работите и получаване храна и покрив, не работите - застрелваме ви.
10. Намаляване на разходите на правителството. Депутатската и министерската заплата са колкото средната работна за страната.
11. Единна базова заплата за всяка професия - конкурентността между фирмите ще отпадне, което ще облекчи работата на хората. Бонусите за извънреден труд ще си останат.
12. За намаляване на замърсеността и разхода на електричество заводите ще работят на 3 смени по 8 часа. Така прекомерното изразходване на енергия при включването на машините ще се избегне.
13. Довеждане на качеството на продуктите до световното.
14. Увеличаване на износа и намаляване на вноса.

Това е за сега, ако се сетя нещо ще го добавя.

АХАХАХАХАХАХАХА :lol: :lol: :lol:

bulgarian1878
08-22-2009, 16:12
Знаеш ли какво трябва да направи армията? Това, което трябва сега да направи полицията, но не го прави.

То е едно просто нещо: да осигури безопасността на народа, да залови всичките крадци, дилъри, сутеньори и наркотрафиканти, да патрулира постоянно, за да може да осигури по-спокоен живот.

А тва за ЕС, за НАТО и т.н. силно ми се иска, но са формалности.
В Италия армията го направи до една степен, говоря за Берлускони. Но там поне имаше част от разумните гласоподаватели, които тук ги няма.

MuHuoPa
08-23-2009, 16:03
Постоянно реват за пенсии, а за нас няма нищо, държавата увеличава пенсиите защото, възрастните се лъжат и гласуват, а ние нямаме това право, за това ни теглят майната, хич не им дреме, ако и децата можеха да гласуват със сигурност учебниците щяха да са безплатни, и 5 правителства да дойдат на власт всички са манипулатори, гледат само своето, елате след 4 години и ми кажете дали нещо се е променило, след парламентарни избори 2009 :o Abe tez politicite raz4itat samo na teh.Vijte samo BSP.Ne moa razbera edno-v kogo e bude6teto na Bulgariq( v tqh ili v nas

Wildchildd
08-23-2009, 17:06
сега така като пишете ми е мн интересно искам да видя да ми опишете какво трябва да направи армията, какви действия трябва да извърши?
1. Да организира държавен преврат.
2. Да напусне НАТО и ЕС и да започне процедура по приемане в ОДКБ, ШОС и СНГ, където процедурите са много по-облекчени и не те глобяват ако не им играеш по свирката и имаме относително голяма свобода.
3. Да преразгледа признаването на Македония и Косово, както и отказът от признаване на Южна Осетия и Абхазия.
4. Да всички депутати останали живи от всички народни събрания до извършването на преврата, същото се отнася и за министрите и държавните глави.
5. Да възстанови наборната служба.
6. Да започне политика на сближаване с останалите славянски страни.
7. Да промени образователната и здравната система.
8. Да удържави всички предприятия, като се създаде възможност за смесени дружества с международни фирми при 50% от акциите собственост на държавата.
9. Разкриване на селски стопанства където основна работна сила ще е малообразованото население, циганите и турците. Трудът там ще е принудителен на система - работите и получаване храна и покрив, не работите - застрелваме ви.
10. Намаляване на разходите на правителството. Депутатската и министерската заплата са колкото средната работна за страната.
11. Единна базова заплата за всяка професия - конкурентността между фирмите ще отпадне, което ще облекчи работата на хората. Бонусите за извънреден труд ще си останат.
12. За намаляване на замърсеността и разхода на електричество заводите ще работят на 3 смени по 8 часа. Така прекомерното изразходване на енергия при включването на машините ще се избегне.
13. Довеждане на качеството на продуктите до световното.
14. Увеличаване на износа и намаляване на вноса.

Това е за сега, ако се сетя нещо ще го добавя.

Нееееееееееееееееееееееее ееееееееееее хаьхахьахахьхахьа :lol: :lol: :lol: . Униклната панславянска смеска на комунизъм,военна диктатура и наченки на нацизъм(олигофренията с селските стопанства ли кво беше).Естествено, като икономист ми направи особено голямо впечатление и скандалната точка 14. :lol: ,майна т'ва е мечтата на всяко правителство, ама не става просто да кажем увеличаваме и то хоп,вземи този мощен износ :lol: .

kalashnik
08-23-2009, 19:24
сега така като пишете ми е мн интересно искам да видя да ми опишете какво трябва да направи армията, какви действия трябва да извърши?
1. Да организира държавен преврат.
2. Да напусне НАТО и ЕС и да започне процедура по приемане в ОДКБ, ШОС и СНГ, където процедурите са много по-облекчени и не те глобяват ако не им играеш по свирката и имаме относително голяма свобода.
3. Да преразгледа признаването на Македония и Косово, както и отказът от признаване на Южна Осетия и Абхазия.
4. Да всички депутати останали живи от всички народни събрания до извършването на преврата, същото се отнася и за министрите и държавните глави.
5. Да възстанови наборната служба.
6. Да започне политика на сближаване с останалите славянски страни.
7. Да промени образователната и здравната система.
8. Да удържави всички предприятия, като се създаде възможност за смесени дружества с международни фирми при 50% от акциите собственост на държавата.
9. Разкриване на селски стопанства където основна работна сила ще е малообразованото население, циганите и турците. Трудът там ще е принудителен на система - работите и получаване храна и покрив, не работите - застрелваме ви.
10. Намаляване на разходите на правителството. Депутатската и министерската заплата са колкото средната работна за страната.
11. Единна базова заплата за всяка професия - конкурентността между фирмите ще отпадне, което ще облекчи работата на хората. Бонусите за извънреден труд ще си останат.
12. За намаляване на замърсеността и разхода на електричество заводите ще работят на 3 смени по 8 часа. Така прекомерното изразходване на енергия при включването на машините ще се избегне.
13. Довеждане на качеството на продуктите до световното.
14. Увеличаване на износа и намаляване на вноса.

Това е за сега, ако се сетя нещо ще го добавя.

Нееееееееееееееееееееееее ееееееееееее хаьхахьахахьхахьа :lol: :lol: :lol: . Униклната панславянска смеска на комунизъм,военна диктатура и наченки на нацизъм(олигофренията с селските стопанства ли кво беше).Естествено, като икономист ми направи особено голямо впечатление и скандалната точка 14. :lol: ,майна т'ва е мечтата на всяко правителство, ама не става просто да кажем увеличаваме и то хоп,вземи този мощен износ :lol: . Ще се изнася към развиващите се страни на преферентни цени, там е пазара. Освен това на сегашните продукти трябва да се подобри качеството, за да се пласират в Европа.

Firstwave
08-23-2009, 19:40
И защо да се преразгледа признаването на Косово?

amk933
08-23-2009, 19:55
сега така като пишете ми е мн интересно искам да видя да ми опишете какво трябва да направи армията, какви действия трябва да извърши?
1. Да организира държавен преврат.
2. Да напусне НАТО и ЕС и да започне процедура по приемане в ОДКБ, ШОС и СНГ, където процедурите са много по-облекчени и не те глобяват ако не им играеш по свирката и имаме относително голяма свобода.
3. Да преразгледа признаването на Македония и Косово, както и отказът от признаване на Южна Осетия и Абхазия.
4. Да всички депутати останали живи от всички народни събрания до извършването на преврата, същото се отнася и за министрите и държавните глави.
5. Да възстанови наборната служба.
6. Да започне политика на сближаване с останалите славянски страни.
7. Да промени образователната и здравната система.
8. Да удържави всички предприятия, като се създаде възможност за смесени дружества с международни фирми при 50% от акциите собственост на държавата.
9. Разкриване на селски стопанства където основна работна сила ще е малообразованото население, циганите и турците. Трудът там ще е принудителен на система - работите и получаване храна и покрив, не работите - застрелваме ви.
10. Намаляване на разходите на правителството. Депутатската и министерската заплата са колкото средната работна за страната.
11. Единна базова заплата за всяка професия - конкурентността между фирмите ще отпадне, което ще облекчи работата на хората. Бонусите за извънреден труд ще си останат.
12. За намаляване на замърсеността и разхода на електричество заводите ще работят на 3 смени по 8 часа. Така прекомерното изразходване на енергия при включването на машините ще се избегне.
13. Довеждане на качеството на продуктите до световното.
14. Увеличаване на износа и намаляване на вноса.

Това е за сега, ако се сетя нещо ще го добавя.

Това, ако се случи, директно си се отказвам от българското гражданство! Най-вече 2,3,5,6,9,11! :-x Комунизъм? Ти в ред ли си? :?

Wildchildd
08-23-2009, 20:19
сега така като пишете ми е мн интересно искам да видя да ми опишете какво трябва да направи армията, какви действия трябва да извърши?
1. Да организира държавен преврат.
2. Да напусне НАТО и ЕС и да започне процедура по приемане в ОДКБ, ШОС и СНГ, където процедурите са много по-облекчени и не те глобяват ако не им играеш по свирката и имаме относително голяма свобода.
3. Да преразгледа признаването на Македония и Косово, както и отказът от признаване на Южна Осетия и Абхазия.
4. Да всички депутати останали живи от всички народни събрания до извършването на преврата, същото се отнася и за министрите и държавните глави.
5. Да възстанови наборната служба.
6. Да започне политика на сближаване с останалите славянски страни.
7. Да промени образователната и здравната система.
8. Да удържави всички предприятия, като се създаде възможност за смесени дружества с международни фирми при 50% от акциите собственост на държавата.
9. Разкриване на селски стопанства където основна работна сила ще е малообразованото население, циганите и турците. Трудът там ще е принудителен на система - работите и получаване храна и покрив, не работите - застрелваме ви.
10. Намаляване на разходите на правителството. Депутатската и министерската заплата са колкото средната работна за страната.
11. Единна базова заплата за всяка професия - конкурентността между фирмите ще отпадне, което ще облекчи работата на хората. Бонусите за извънреден труд ще си останат.
12. За намаляване на замърсеността и разхода на електричество заводите ще работят на 3 смени по 8 часа. Така прекомерното изразходване на енергия при включването на машините ще се избегне.
13. Довеждане на качеството на продуктите до световното.
14. Увеличаване на износа и намаляване на вноса.

Това е за сега, ако се сетя нещо ще го добавя.

Нееееееееееееееееееееееее ееееееееееее хаьхахьахахьхахьа :lol: :lol: :lol: . Униклната панславянска смеска на комунизъм,военна диктатура и наченки на нацизъм(олигофренията с селските стопанства ли кво беше).Естествено, като икономист ми направи особено голямо впечатление и скандалната точка 14. :lol: ,майна т'ва е мечтата на всяко правителство, ама не става просто да кажем увеличаваме и то хоп,вземи този мощен износ :lol: . Ще се изнася към развиващите се страни на преферентни цени, там е пазара. Освен това на сегашните продукти трябва да се подобри качеството, за да се пласират в Европа.
Съгласен, но при подобно управление никоя нормална европейска държава не би търгувала с нас.Имаш интересни идеи, но има доста крайни и ненужни неща.Решенията които които амк933 не е болднал не са лоши, но международните са меко казано безумни. Панславизма и русофилството са доказано губеши,непостижими и саморазрушителни течения.

BaiboCo
08-23-2009, 22:18
http://www.protestwarrior.com/nimages/store/communism.jpg

Firstwave
08-24-2009, 14:26
Пълни "прастатии" са това.Аман от русофили. Ей сега ще се навъдят и американофили. Що не пробвате да сте българофили за малко ,а?
Пак питам какво му има на признаването на Косово????
Ами на Македония? Е най-добре е Македония да си стане Югозападна България както е редно. Ама и за това си има време.

kalashnik
08-24-2009, 15:41
Косово никога не е било самостоятелна държава, винаги е било част от Сърбия и самостоятелното му съществуване е незаконно, неморално и неславянско.

Македония никога също не е била самостоятелна страна, копува ток от нас и това ще е един добър повод да я притиснем, като спрем доставките на газ и транзита към нея.

Южна Осетия и Абхазия са съществували като отделни държави в определени периоди от време, те са напълно реални народи отделни от руския и грузинския, със собствена истинска азбука и език, така че отказа от признаването им е неправомерен. Освен това тези действия ще ни затвърдят като ПРОславянска държава пред лицето на страните от СНГ и ОДКБ.

amk933 единствените нации които ще бъдат засегнати са турката и циганската, така че не виждам защо се чувстваш застрашен. Не знам защо смяташ че Македония е правилно да се третира като суверенна държава, същото се отнася и за Косово. Наборната служба пък в една модерно оборудвана армия с качествени офицери пък според мен е по-добра от доброволна служба в армия в която половината офицери са идиоти.

amk933
08-24-2009, 18:23
Какво да се чувствам застрашен? То това е една малко лудост. От къде тоя комунизъм ти е в главата? Да ударжавят всички предприятия. Ти луд ли си? Сещаш ли се какво ще се случи си икономиката на България? Ще рухне. Всички чуждестранни фирми ще се изнижат и ще си изтеглят отделите тук, сума ти хора ще останат без работа. После какъв държаваен преврат те гони тебе? Ти да си чувал държавен преврат да е минал без размирици? И за какво този държавен преврат? Кой ще дойде на власт? Някой военен дикататор по подобие на ония лудите Кастро, Заедонг, Ким Чен Ир и Уго Чавес ли? Не мерси. #-o По-нататък положението става трагично. Да сме напуснели НАТО и ЕС за сметка на ОДКБ, ШОС и СНГ!? :lol: Ти четеш ли се какво пишеш. Що за русофилия, панславизъм и комунистическа идиотщина е това? За какво ни е Шанхай? За какво ние Русия? Нищо хубаво не сме видяли в последните години от нея освен експлоатация за енергийните и проекти. :? Южна Осетия и Абхазия изобщо не трябва да се признават. За чий х*й? За кефа на Русия ли и да и се четкаме? Няма нужда. Косово няма нищо общо са Сърбия! Там живеят 92% албанци и тази територия трябваше или да стана албанска или да се откъсне от онова безумия Югославия, което сътвориха няколко кухи кат изгнил дъб тикви и контролираха с терор и авторитарен режим. За Македония не ми пука, защото ако самите хора там не се осъзнават като българи, едно насилствено сливане с България или непризнаване би породило огромни етнически проблеми. Каква наборна служба те гони? Казармата е за тези, които искат. За какво ми е да ходя войник, като изобщо никога няма да се занимавам с армията. Аз искам да уча Бизнес Право и Бизнес Администрация. Какво общо има това със службата? Само ще ми губят времето. Стигнах и до точка 10. Като си толкова наперен да режеш заплати иди и ти носи цялата отговорност за министерството и неговите действия срещу 500 лв. После защо крадяли...И тези заплати са им малки (за министрите и президента, депутатите - не). Кой премиер получава 1000 евро заплата в Европа и кой президент също толкова? И що за изцепка е това да отпадне конкуренцията? Кое ще облекчи? Кое му е честнот всички да получават еднакво, ако един върши 5 пъти повече работа от другия? Отпадането на конкуренцията води до ниско качество на продукцията! Кой ще ти работи, акто гледа, че ония дето работи 2 пъти по-малко получава същите пари? Този абсурд случи ли се в българската държава си хващам втория паспорт и излитам и не само, ами и от бг гражданството си ще се откажа...Ще градим ние комунизъм в 20 век!?? :lol: Колко мъка има по този свят боже...

Wildchildd
08-24-2009, 20:41
Косово никога не е било самостоятелна държава, винаги е било част от Сърбия и самостоятелното му съществуване е незаконно, неморално и неславянско.

Македония никога също не е била самостоятелна страна, копува ток от нас и това ще е един добър повод да я притиснем, като спрем доставките на газ и транзита към нея.

Южна Осетия и Абхазия са съществували като отделни държави в определени периоди от време, те са напълно реални народи отделни от руския и грузинския, със собствена истинска азбука и език, така че отказа от признаването им е неправомерен. Освен това тези действия ще ни затвърдят като ПРОславянска държава пред лицето на страните от СНГ и ОДКБ.

amk933 единствените нации които ще бъдат засегнати са турката и циганската, така че не виждам защо се чувстваш застрашен. Не знам защо смяташ че Македония е правилно да се третира като суверенна държава, същото се отнася и за Косово. Наборната служба пък в една модерно оборудвана армия с качествени офицери пък според мен е по-добра от доброволна служба в армия в която половината офицери са идиоти.

Българите не сме славяни и никога няма да бъдем, колкото и да ти се иска.И не съм нацист или нещо от сорта,просто това са фактите...не сме славяни и толкова.Лошо е като има хора с подобни разбирания...и сте мнозинство ето до преди месец бяхте на власт,панславянска,проруск а партия...виж какво излезе от правителството на БСП :( . Точно заради подобни комунистически малоумия ми се налага да кандидатствам и да уча не в родината, която обичам, а в Финландия. По-лошото е, че почвам да се привързвам към това място, а България до скоро ми предлагаше единствено Станишев и Първанов...дано Костов, най-кадърният политик по скромното ми мнение, който изповядва консервативна политика, която ми допада, да се разбере с Бойко Борисов и наистина да поемат по европейски път. Искам да ходя в Финландия само на почивка, а работата и семейството ми да са в България. Това може да се постигне не с проруски,американски,еврей ски,славянски, а с пробългарски действия.Поздрави :) .

bulgarian1878
08-24-2009, 21:09
Всъщност народ като "славяни" не съществува и има много чужди историци, които когато чуят подобна теория реагират "what the...", след което с присмех обясняват, че "slaves" не се среща никъде в историята. Това изкуствено понятие е създадено единствено с цел за принизяване на ред народи, включетиелно и нас.

А какви са Българите е МНОГО спорно да се каже, не започвайте с глупостите, че сме чисти арийци, тъй като в днешно време вече чисти арийци няма. Едва ли в този форум има толкова добре запознати по темата, че да спорите. ;)

Редакция:
А, забравих да допълня - много добре ви го написа човекът по-горе: спрете с русофилията, американофилията, германофилията и тем подобни простотии. Просто бъдете БЪЛГАРОФИЛИ.

PepSsSi
08-25-2009, 00:07
старите хора не бива да бъдат подлагани на геноцид! не съм съгласна те да определят бъдещето ми и т.н, но не бива да умрат от глад... мисля,че всички са съгласни че със 120-14о лв пенсия не може да се живее.... Една държава трябва да има много приоритети :) след години, когато нашите родители станат пенсионери, а сегашните ги няма ще е различно, защото родителите ни спестяват за пенсии от фондове, а парите на сегашните са окрадени през промените :)

Firstwave
08-25-2009, 22:03
Косово е била автономна държава - първо.
Колкото е по-слаб древният български враг - Сърбия , толкова по-добре. Хич не ме е за прославянството. Все сърбе на върбе.