PDA

View Full Version : Розово-кафениково течение?!



TaNcHeTo0o
08-18-2009, 15:29
Здравейте,проблема ми е следния: Значи цикала попринцип си ми е нередовен винаги,сега ми закъсня с една седмица ,което си е нормално,обаче за пръв път беше адски черен от началото до края,продължи ми 8 дена. Тааа след като ми спря получих някво кафениково розово гъсто течение,иначе си имах бяло течение от години,но сега е някво кафениково розово и не спира :( Четох в нета за някви ранички на матката и някви такива и се изплаших :( От какво може да е това?

п.п. на 18 години съм

portokalka1994
08-18-2009, 16:10
Най-добре иди на гинеколог.Аз никога не съм чувала за черен мензис,а бялото течение не е нормално явление.Още повече,че се е променило...Отивай на лекар и не отлагай,защото последиците може да са мнооого лоши за теб!!!

TaNcHeTo0o
08-18-2009, 16:27
Лекарката ми е отпуска,не мога да взема направление,затова още не съм отишла :(

sexita
08-18-2009, 16:36
А колко дни продължава розовото течение? Ако е само 1-2 дена може да е розова овулация.
Ако продължава и е обилно, отивай на гинеколог, ако трябва само да питаш...

TaNcHeTo0o
08-18-2009, 17:05
продължава повече от 6 дена вече :( А преди да ми дойде пих една седмица витамин ЦЕ по 6 на ден,за всеки случай,че исках да забавя цикъла,ама не вярвам да е от витамините,че много хора пият по толкова
Мислих да е гъбички нещо,но нямам сърбежи парания и така нататък

Можете ли да ми препоръчате свестен генеколог ,че много ме е страх от генеколози

portokalka1994
08-20-2009, 09:50
Не е трябвало да го пиеш тоя витамин ЦЕ...може да е от него.Преди време май имаше подобна тема ама с търсачката немога да действам :( Ако ти можеш потърси я.
А за гинеколког от София едно момиче беше посало за Д-р Коларов/Най-добре гугни гинеколози София и във форума на БГ МАМА имат бял лист за гинеколозите ;) /
А за гъбичките не е задължително да имаш всички симптоми.При някои жени няма течения при други течение има ама сърбежи няма,а при трети няма симптоми...докато резултата не пристигне.
Успех :-)