PDA

View Full Version : Искате да знаете близкото бъдеще?



mitternacht
08-18-2009, 17:46
Гледайте Bumfights!Всъщност, не го гледайте ако имате дори капка морал или чувство за приличие.Вероятно на някои хора дори им харесват тия филми.Не става въпрос за просяците и скитниците, които явно трябва да са основния сюжет във филмите.Става въпрос за откровените идиоти които изпращат клипове, които да бъдат включени във филмите.Абсолютни дебили!Някакъв си забива габърчета в челото!Друг пък си приковава ухото към летва.Трети се мъчи да се претрепе скачайки от високо.Нещо като джакасс, но с разликата, че там са си определени идиоти, които правят неща със самите себе си, докато в тия филми би трябвало да участват обикновени тийнове, които в най-честия случай гледат без причина да пребият някого или да се млатят взаимно до "последна капка кръв" (образно казано).
Единствената ми надежда е чичко Дарвин да е прав, генетичния фонд някак си (дай Боже!) да се подобрява от само себе си, а горепосочените говеда да изпукат в страшни мъки, докато всъщност сами се опитват да го сторят.
Само това може да попречи да съм прав, а в близкото бъдеще тия неща да се считат за нещо нормално, щото честно казано съм свидетел на е*ати дегенерацията в световно равнище.

Dimana99
08-19-2009, 21:30
То това не е ли някакво супер старо?

Joc
08-19-2009, 21:36
дай линк

XceSS
08-19-2009, 21:48
^^
Има го в замундата, ама няма субтитри.
Иначе бях гледал някакъв документален филм, даваха за тоя дето го е направил тоя филм.