PDA

View Full Version : ...............



bebety2
08-18-2009, 16:52
...................

YouCantStopMe
08-18-2009, 16:54
Казал ти го е в лицето,честно и точно.
НЯМА чувства към теб.Засега иска да сте само приятели.
Не можеш да накараш някой да те харесва на сила.
Дръж се нормално.
След време ще го забравиш.

PurpleDream
08-18-2009, 16:58
Казал ти го е в лицето,честно и точно.
НЯМА чувства към теб.Засега иска да сте само приятели.
Не можеш да накараш някой да те харесва на сила.
Дръж се нормално.
След време ще го забравиш.

дам ;-)
само за последното не съм много сигурна, но може пък след време да те потърси за нещо повече,но се съмнявам...

w0sh
08-18-2009, 17:35
Слагай си повече фон дютен.
Работи безотказно.

DevilWish
08-18-2009, 17:45
Казал ти го е в лицето,честно и точно.
НЯМА чувства към теб.Засега иска да сте само приятели.
Не можеш да накараш някой да те харесва на сила.
Дръж се нормално.
След време ще го забравиш.
Съгласна съм.
Макар че това 'за сега' ,не ми се нрави и ако съм на твое място няма да го чакам и ако случайно ме поиска след време ,аз ще откажа ;)

Priceless
08-18-2009, 18:49
"за сега .. " демек .. стой и ме чакай, пък ако тая не ми върже ше те пробвам ... :?

MiMcHeToOo
08-18-2009, 18:52
"за сега .. " демек .. стой и ме чакай, пък ако тая не ми върже ше те пробвам ... :?

Съгласна съм. Мисля да го оставиш, ако поиска да е с теб просто не приемай... Има голяма вероятност да бъдеш използвана. :?

mysticinside
08-18-2009, 18:53
щом ти го е казал в лицето давай смело напред и му бий шута :) :-)

rozovsluncho
08-18-2009, 18:55
"за сега .. " демек .. стой и ме чакай, пък ако тая не ми върже ше те пробвам ... :?

Оо и мен ме дразни супер много това: "за сега" :-x вече на такива не се връзвам казвам и да си гледат работата и тфа е :x :o :o :o

bebety2
08-18-2009, 18:59
по скайпа си писахме .. не ми го е казал face 2 face :x и двамата сме много срамежливи за да си го кажем на живо :?

cinderella_gugutka
08-18-2009, 19:00
харесай си друг щом този не те иска :)

BlueFace
08-18-2009, 19:12
здравейте,заговорих се с момчето което харесвам (той знае за това) и ми каза че в момента харесва друго момиче и че ЗА СЕГА ме има само за добра приятелка.Вие от тук натам какво бихте направили на мое място :( да се откажа ли или ....

Бъдете си приятели ,но продължи напред.И на мен ми се случи нещо подобно ,но два пъти по-гадно.Няма значение ,но мисълта ми е ,че трябва да продължиш напред ;)

Hilary_
08-18-2009, 19:14
"за сега .. " демек .. стой и ме чакай, пък ако тая не ми върже ше те пробвам ... :?
+++

нямаери си някой, за който няма да си "резерва" ... :?

stup1fy
08-18-2009, 19:21
щом ти го е казал в лицето давай смело напред и му бий шута :) :-)
Как по-точно да му бие шута след като пича вече я е изпреварил и преди тя да реагира й е бил той шута?
Забрави го.Намери си някой ,който да е сигурен в чувствата си :)

MaLkaTa_LaDy
08-18-2009, 21:00
Скоро бях в подобна ситуация, да не кажа същата. Виж, принципно бих ти казала да си харесаш някой друг и да не ти пука за този и това би било най-доброто решение. Обаче както ти си описа сутацията - накратко е същата като моята, но при мен имаше хиляди други глупости, които влиаеха до толкова, че най-доброто решение не беше такова. Та искам да ти кажа това, че не винаги получаваш добър съвет от форум като този. Първо, че начина по който гледаш на нещата е субективен и второ, че няма как да разкажеш всичко случило се. Винаги пропускаш по някой детайл, който е от голямо значение, или не се изразяваш точно. Ииии да във всеки случай забавлявай се, без да се депресираш за глупости. Предполагам, че звучи глупаво и изтъркано, но е така. Ако наистина искаш да се забавляваш, ще го правиш истински.

bebety2
08-18-2009, 23:32
Скоро бях в подобна ситуация, да не кажа същата. Виж, принципно бих ти казала да си харесаш някой друг и да не ти пука за този и това би било най-доброто решение. Обаче както ти си описа сутацията - накратко е същата като моята, но при мен имаше хиляди други глупости, които влиаеха до толкова, че най-доброто решение не беше такова. Та искам да ти кажа това, че не винаги получаваш добър съвет от форум като този. Първо, че начина по който гледаш на нещата е субективен и второ, че няма как да разкажеш всичко случило се. Винаги пропускаш по някой детайл, който е от голямо значение, или не се изразяваш точно. Ииии да във всеки случай забавлявай се, без да се депресираш за глупости. Предполагам, че звучи глупаво и изтъркано, но е така. Ако наистина искаш да се забавляваш, ще го правиш истински.

права си мила,благодаря :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)