PDA

View Full Version : Приятелката ми ...



PurpleSand
08-18-2009, 17:28
Ами с най-добрата ми пирятелка се познаваме някъде от 3 години. Но толкова много промени ... :(

Отначало ,когато се запознахме не бяхме чак толкова близки - карахме се за щяло и нещяло. Впоследствие станахме много близки,всичко си споделяме. Дотук добре,докато ...
В близките 5-6 месеца забелязвам някаква промяна в нея. Постоянно се сърди за най-малкото нещо и веднага ще дам пример. [ Питам я какво й е ,защото я усещам,че нещо и има ... Тя казва нищо,но аз знам,че не е така и отново повтарям въпроса. Тогава тя започва да ми вика,постоянно думите са и придружени с "Оф" ... говори ми на УЕ ... "А уе остави ме бе ..." ]
Когато се скараме за нещо винаги ми казва "Върви си при твойте приятелки,остави ме" ... И на мен ми става много кофти и излизам от скайп (ако се караме по него) и после следват съобщения от сорта на "Виждам колко знача за теб.Можеше да останеш в скайп поне да се разберем,ама като не ти пука какво да направя" ... И така 3-4 съобщения и най-накрая решавам да вляза. Пиша й "казвай" и тя най-сърдито ми отговаря "Офффф ми нищо" . Това вече ме изнервя и отново повтарям с най-добро намерение да казва каквото има. Но тя повтаря същото.
Като се скараме ОТНОВО за нещо и ако е виновна тя (е не винаги разбира се,казвам в случая) не си признава и започва да ме обвинява ,че винаги изкарвам нея виновна ,а аз "никога не съм била виновна"...
Някой път като й споделя нещо,отговорът й е "ОК"

Писна ми вече. А я чувствам много близка и ... не искам да я загубя.
В мен ли е вината? :( Много ми е гадно.
И моля без тъпи коментари!

bebity12340
08-18-2009, 18:02
ммм вземи да поговориш с нея .. изяснете си нещата :)

PurpleSand
08-18-2009, 18:04
Като започна да говоря за това с нея и тя започва да офка да пуфка да мрънка и какво ли още не ... :-x :x :( :( ...
За тези неща с нея не може да се говори ........ :(
Не знам какво да правя вече.
Ако започна тази тема ще каже "Оф пак ли почваш ... Не ти ли писна"

NamelessRomantic
08-18-2009, 18:06
Опитала с си добро и явно не става...не остава друго освен да обърнеш другата страна.Следващия път се дръж малко по-непукситки за нея - ако наистина и тя те цени,ще спре.Ако продължи - просто вече не ти е приятелка,съдейки по държанието й.

PurpleSand
08-18-2009, 18:08
Правила съм и това. Започва да казва "Лелее колко си се променилааа .. а казваш,че аз съм се променила .... а уеее я върви при твойте фр и ме остави намира ... не ми пиши повече. " :-x :-x :-x :-x

PurpleSand
08-18-2009, 18:30
Ха сега ми писа ... Днес се държи нормално! В добро настроение е ... :)

GossipGirl89
08-18-2009, 18:31
Ми като ти казва така излизаш от скайп и не влизаш повече за деня.
Нека ти пише съобщения колкото поиска - недей да й обръщаш внимание.
Според мен ти си прекалено добра и явно постоянно й угаждаш и тя знае, че във всеки един момент си й на разположение и ще направиш това, което иска... и за това се държи така. И аз съм същата - прекалено добра съм с хората и ми се качват на главата :( Спри да й обръщаш внимание, не я питай нищо свързано с въпросната тема... и ако пак ти каже да си ходиш при приятелките я остави за няколко дни да видим какво ще прави...

PurpleSand
08-18-2009, 18:37
Да,вярно е ,че съм много добра с хората. :(
КАто започне да ми пише нещо и на мен ми стане гадно и й казвам,че повече не издържам и искам да прекратим спора.
Ще трябва да направя това някой път, да разбере какво ми е ... :(
Там е проблема,че като не влизам 10 мин. и вече не МИ БИЛА най-добрата приятелка. :x :(

GossipGirl89
08-18-2009, 18:56
Да не ти пука. Нека си дрънка, че вече не си й най-добрата приятелка и като 2-3 дни не я отразяваш ще видиш как набързо друга песен ще запее ;)

Не бъди толкова добра с хората, защото те просто не го оценяват :)

bebity12340
08-18-2009, 19:41
Не бъди толкова добра с хората, защото те просто не го оценяват :)

+1 ;-)

kuklichka_bg
08-18-2009, 21:20
Има и такива моменти. :P

vampire_girl_
08-18-2009, 21:31
Ами с най-добрата ми пирятелка се познаваме някъде от 3 години. Но толкова много промени ... :(

Отначало ,когато се запознахме не бяхме чак толкова близки - карахме се за щяло и нещяло. Впоследствие станахме много близки,всичко си споделяме. Дотук добре,докато ...
В близките 5-6 месеца забелязвам някаква промяна в нея. Постоянно се сърди за най-малкото нещо и веднага ще дам пример. [ Питам я какво й е ,защото я усещам,че нещо и има ... Тя казва нищо,но аз знам,че не е така и отново повтарям въпроса. Тогава тя започва да ми вика,постоянно думите са и придружени с "Оф" ... говори ми на УЕ ... "А уе остави ме бе ..." ]
Когато и има нещо,питай "Мога ли да помогна,променя нещо?" ,ако пак се разохка,ам...Зарежи.


color=red]Като се скараме[/color] ОТНОВО за нещо и ако е виновна тя (е не винаги разбира се,казвам в случая) не си признава и започва да ме обвинява ,че винаги изкарвам нея виновна ,а аз "никога не съм била виновна"...
Някой път като й споделя нещо,отговорът й е "ОК"
"Отиди при твоите приятелки." ?
Дала ли си и повод да си мисли,че си много по-близка с други хора?Или може би имаш нови приятели от които ревнува.
Не е начинът да бягаш от скайп.
Говорете очи в очи.



Писна ми вече. А я чувствам много близка и ... не искам да я загубя.
В мен ли е вината? :( Много ми е гадно.
И моля без тъпи коментари!
Опитай да говориш с нея още веднъж.
Ако не се получи,остави я.Дай и време.
Месец-два.Знам,че когато става дума за близък човек,това е много време,но може би има нужда от това,ако и тогава не стане - спомни си,че се сте в период в който се променяте и то коренно.

PurpleDream
08-18-2009, 21:37
приятелката ти е тъпа и лигава,остави я за какво ти е такава...

PurpleSand
08-19-2009, 08:10
Ами с най-добрата ми пирятелка се познаваме някъде от 3 години. Но толкова много промени ... :(

Отначало ,когато се запознахме не бяхме чак толкова близки - карахме се за щяло и нещяло. Впоследствие станахме много близки,всичко си споделяме. Дотук добре,докато ...
В близките 5-6 месеца забелязвам някаква промяна в нея. Постоянно се сърди за най-малкото нещо и веднага ще дам пример. [ Питам я какво й е ,защото я усещам,че нещо и има ... Тя казва нищо,но аз знам,че не е така и отново повтарям въпроса. Тогава тя започва да ми вика,постоянно думите са и придружени с "Оф" ... говори ми на УЕ ... "А уе остави ме бе ..." ]
Когато и има нещо,питай "Мога ли да помогна,променя нещо?" ,ако пак се разохка,ам...Зарежи.


color=red]Като се скараме[/color] ОТНОВО за нещо и ако е виновна тя (е не винаги разбира се,казвам в случая) не си признава и започва да ме обвинява ,че винаги изкарвам нея виновна ,а аз "никога не съм била виновна"...
Някой път като й споделя нещо,отговорът й е "ОК"
"Отиди при твоите приятелки." ?
Дала ли си и повод да си мисли,че си много по-близка с други хора?Или може би имаш нови приятели от които ревнува.
Не е начинът да бягаш от скайп.
Говорете очи в очи.



Писна ми вече. А я чувствам много близка и ... не искам да я загубя.
В мен ли е вината? :( Много ми е гадно.
И моля без тъпи коментари!
Опитай да говориш с нея още веднъж.
Ако не се получи,остави я.Дай и време.
Месец-два.Знам,че когато става дума за близък човек,това е много време,но може би има нужда от това,ако и тогава не стане - спомни си,че се сте в период в който се променяте и то коренно.

1. Ако й кажа това,което ти предложи,отговорът ще е "Нищо не можеш да промениш,остави ме" 99% съм сигурна.

2. Ами тя още отначало си казва така. Винаги като имам нова приятелка и когато се скараме казва "Отивай при (името на новата пр.) "

3. Трябва да оцеля точния момент.
Не искам да говорим за това,когато тя е в добро наистроение,защото ще й проваля целия ден. А пък ако го направя,ще започне "Ето отново провали деня ми... " и това ще ми го натяква през цулото време.




Да не ти пука. Нека си дрънка, че вече не си й най-добрата приятелка и като 2-3 дни не я отразяваш ще видиш как набързо друга песен ще запее

Тя няма да забележи нищо нередно. Така мисля. Защото много пъти съм й се сърдила за нещо,без тя да знае,но когато дойде момента да й го споделя,виждам как въобще не е обърнала внимание,че ми има нещо.
:(

GossipGirl89
08-19-2009, 09:23
Не разбирам защо продължаваш да дружиш с нея и да й се връзваш ? От всичко прочетено стигнах до извода, че това момиче е пълен егоист и изобщо не й пука за теб... гледа само собствените си настроения... За какво ти е такава приятелка? Ти се държиш мило с нея, опитваш се да й помогнеш, когато виждаш, че има някакъв проблем, а тя как ти се отблагодарява? - кара ти се постоянно и се държи грубо... Моят съвет е да я зарежеш - това момиче просто не заслужава приятелството ти...

bebity12340
08-19-2009, 09:24
Тя няма да забележи нищо нередно. Така мисля. Защото много пъти съм й се сърдила за нещо,без тя да знае,но когато дойде момента да й го споделя,виждам как въобще не е обърнала внимание,че ми има нещо.
:(

Пфф т`ва доказва колко добра фр ти е :shock: ... заеби я няма смис да си губиш времето с някой който губи твоето .. :P

krisence
08-19-2009, 10:16
Според мен тя не ти е никва приятелка. Преди може и да е била, обаче вече не е.

ThePowerOfLove
08-19-2009, 13:14
И аз подкрепям предните мнения - каква приятелка ще е ако не се интересува какво се случва с теб? Престани да я питаш какво й има, явно ще продължи да се прави на интересна. Просто я зарежи, няма смисъл само да те изнервя и ти да продължаваш да се опитваш да й угаждаш. Може и да се осъзнае, ама късно..

PurpleSand
08-19-2009, 13:18
Хиляди пъти съм и говори за тези неща,постоянно и казвам,да се промени ... да не бъда такава. Все едно говоря на вятъра.

PurpleSand
08-20-2009, 15:46
Отново се скарахме .... отново за глупост.
Не й говоря от снощи. Просто ми писна.

sweetchef
08-20-2009, 19:25
Явно не оценява,че има приятелка като теб :) Малко нещо да не и изнася и си го изкарва на теб :x Просто прекалено много и се доверяваш,според мен такав човек не можеш да наречеш-приятел :?

LiLGrizzly
08-20-2009, 23:15
Ами с най-добрата ми пирятелка се познаваме някъде от 3 години. Но толкова много промени ... :(

Отначало ,когато се запознахме не бяхме чак толкова близки - карахме се за щяло и нещяло. Впоследствие станахме много близки,всичко си споделяме. Дотук добре,докато ...
В близките 5-6 месеца забелязвам някаква промяна в нея. Постоянно се сърди за най-малкото нещо и веднага ще дам пример. [ Питам я какво й е ,защото я усещам,че нещо и има ... Тя казва нищо,но аз знам,че не е така и отново повтарям въпроса. Тогава тя започва да ми вика,постоянно думите са и придружени с "Оф" ... говори ми на УЕ ... "А уе остави ме бе ..." ]
Когато и има нещо,питай "Мога ли да помогна,променя нещо?" ,ако пак се разохка,ам...Зарежи.


color=red]Като се скараме[/color] ОТНОВО за нещо и ако е виновна тя (е не винаги разбира се,казвам в случая) не си признава и започва да ме обвинява ,че винаги изкарвам нея виновна ,а аз "никога не съм била виновна"...
Някой път като й споделя нещо,отговорът й е "ОК"
"Отиди при твоите приятелки." ?
Дала ли си и повод да си мисли,че си много по-близка с други хора?Или може би имаш нови приятели от които ревнува.
Не е начинът да бягаш от скайп.
Говорете очи в очи.



Писна ми вече. А я чувствам много близка и ... не искам да я загубя.
В мен ли е вината? :( Много ми е гадно.
И моля без тъпи коментари!
Опитай да говориш с нея още веднъж.
Ако не се получи,остави я.Дай и време.
Месец-два.Знам,че когато става дума за близък човек,това е много време,но може би има нужда от това,ако и тогава не стане - спомни си,че се сте в период в който се променяте и то коренно.

1. Ако й кажа това,което ти предложи,отговорът ще е "Нищо не можеш да промениш,остави ме" 99% съм сигурна.

2. Ами тя още отначало си казва така. Винаги като имам нова приятелка и когато се скараме казва "Отивай при (името на новата пр.) "

3. Трябва да оцеля точния момент.
Не искам да говорим за това,когато тя е в добро наистроение,защото ще й проваля целия ден. А пък ако го направя,ще започне "Ето отново провали деня ми... " и това ще ми го натяква през цулото време.




Да не ти пука. Нека си дрънка, че вече не си й най-добрата приятелка и като 2-3 дни не я отразяваш ще видиш как набързо друга песен ще запее

Тя няма да забележи нищо нередно. Така мисля. Защото много пъти съм й се сърдила за нещо,без тя да знае,но когато дойде момента да й го споделя,виждам как въобще не е обърнала внимание,че ми има нещо.
:(
Много е тъпа приятелката ти ! Остави я това не е истински приятел ! Може би едно време сте били но явно вече не сте ! И аз съм имал много такива... ! :)

freakrocker
08-21-2009, 13:57
еми щом я питаш 1000 пъти за проблема и тя ти оффка и после се сърди че не си я питала или се праи на интересена или е чалната 8-)

bloodyF
08-21-2009, 18:57
оф и аз да не пускам нова тема
приятелката ми не знам какво и става,обаче бях на море.Донесох и подарък ,зарадвах се адски че я виждам,ядохме сладолед,бяхме на кафе тва онова...и щяхме да ходим на концерта на слави в петрич обаче наще не ме пускат с преспиване а нямаме вече превоз обратно.И не знам по каква причина тя не иска да излиза с мене...пиша и по скайпа звъня и...или не вдига или не ми пише...баси ...ква може да е причината :(

freakrocker
08-21-2009, 19:02
сиг мн иска даотиде на концерта на слаффчо и ти се сърди 8-)

bloodyF
08-21-2009, 20:02
сиг мн иска даотиде на концерта на слаффчо и ти се сърди 8-)


ох не знам...днеска си писахме и след 10тина минути : "айде аз трябва да ставам" :( :(

PurpleSand
08-22-2009, 16:22
Не си измислям извинения. КАзвам истината. :)