PDA

View Full Version : една неприятна компания



Dundy
08-18-2009, 18:58
Хора,имам един проблем това лято.Понеже нямам определена компания,с която да излизам(преди бяха едни хора от квартала,но се разотидоха навсякъде) и започнах да излизам с едно момиче и нейната компания.Обаче работата е там,че след 1 седмица всъщност осъзнах,че са доста прости и иначе са яечени,но просто ми е тъпо с тях и като почнат да ръсят разни глупости напрао имам чувството,че съм ан циганския пазар.Както и да е,не искам да излизам повече с тях и досега все си измислям оправдания.Само че те продължават да ме викат и не знам как да ги разкарам без обидени.Можете ли да ми кажете какво мога да направя,за да спрат да ме викат,щото вече седмица не излизам и си измислям оправдания и все пак продължават

BloomF
08-18-2009, 20:50
Кажи им, че ваще са те наказали. Не е хубаво да се лъже, ама понякога се налага :D

GossipGirl89
08-18-2009, 20:54
Уфф аз имах абсолютно същият проблем с една определена групичка хора... които междудрегото днес, след 5-6 месеца през които не сме си казвали дума, се скъсаха да ми звънят цял ден :D Не им вдигнах и не смятам и да го правя... Та... аз ги разкарах постепенно - просто почнах да излизам с други хора и малко по малко спрях контактите си с тях и така се отдалечихме...

PurpleDream
08-18-2009, 21:38
започни да излизаш с друга компания и като те викат и като видят, че си с други хора може би ще се откажат

drugar_komunist
08-20-2009, 00:42
НЯКОЙ ДЕН ЩЕ РЕВЕШ ЗА ТЯХ

scacas
08-20-2009, 02:18
Хора,имам един проблем това лято.Понеже нямам определена компания,с която да излизам(преди бяха едни хора от квартала,но се разотидоха навсякъде) и започнах да излизам с едно момиче и нейната компания.Обаче работата е там,че след 1 седмица всъщност осъзнах,че са доста прости и иначе са яечени,но просто ми е тъпо с тях и като почнат да ръсят разни глупости напрао имам чувството,че съм ан циганския пазар.Както и да е,не искам да излизам повече с тях и досега все си измислям оправдания.Само че те продължават да ме викат и не знам как да ги разкарам без обидени.Можете ли да ми кажете какво мога да направя,за да спрат да ме викат,щото вече седмица не излизам и си измислям оправдания и все пак продължават

най-правилните решения са 2:
1-започни да говориш по твоя си начин и те понеже са прости е ги одтегчиш и няма да те викат вече след 2,3 пъти.
2-кажи им това което мислиш,все пак не мисля,че ще те убият за това...

scacas
08-20-2009, 02:20
НЯКОЙ ДЕН ЩЕ РЕВЕШ ЗА ТЯХ

колкото до теб...
никой не реве за простоията!

remix1912
08-20-2009, 06:45
Направо им казваш да ти са мащат от главата че са тъпаци и им казваш защо.Не да ми правиш тия мошангии и курвенски изпълнения аз така с една от ''групичките'' 2-3 дена си мълча и после ебал съм им майката само дето след 1-2 седмици пак са събрахме щото дойдоха пияни да ма викат да излизаме.
ВАЖНОТО Е ДА НЕ ГИ ТЪРСИШ ТИ ПОСЛЕ ТЯХ,А ТЕ КАТО ГЛАДНИ МАСТИИ ДА ДОЙДАТ ПРИ ТЕБЕ

KakaoNaPrax
08-20-2009, 07:31
хаха,наистина можеш да ревеш за тях някой ден..както стана с мен,няма значение тва не е моята тема :D
Никога не си прекъсвай напълно връзките с дадени хора,които даже не са ти приятни..някой ден може точно до тях да опреш.. ;)
Но щом така си преценила... :)