PDA

View Full Version : Спешно-бенка



UnaBletoLoVeU
08-18-2009, 21:47
Имах на брадичката една много мъничка бенка. До нея ми се появи пъпка и я разчоплих. Стана коричка, която обхвана и бенката, а преди час падна(нарочно я оставих сама да падне) и имах само червено петънце....Знам, че е опасно да се разрани бенка, но на практика аз нея не съм я човъркала, нито е било голяма, може би колкото една точка -> . . Не знам дали си внушавам, но сега ми стана едно малко лошо, сякаш ми се повдига, но от друга страна ядох риба преди малко и може да е от нея. Казах на баба ми, тя по принцип си пада малко по медицината и си има хабер, каза да не се притеснявам, ама нзззз. Страх ме е да не ми стане нещо (докато спя). Супер тъпо звучи, ама...

mitternacht
08-18-2009, 22:04
e... то наистина може и да не е хубаво, но на практика докато спим дори може да закачим такава нейде и ако се умираше от това половината народ да е измрял от разчоплени бенки.

UnaBletoLoVeU
08-18-2009, 22:10
^Не е от онези надутите, а си беше мъничка и равна. Ама все пак.. Мерси за отг :)

TERRORMACHINE
08-18-2009, 22:16
^Не е от онези надутите, а си беше мъничка и равна. Ама все пак.. Мерси за отг :)


Той Battlescarred е лекар виж кви задълбочени и точни мисли копирани от интернет е извадил :Pхишничето :-D :-D :-D

InnchetO
08-18-2009, 22:20
Спокойно, и мене миналата седмица ми се махна една.. жива съм :D

DimovB
08-18-2009, 22:21
По принцип не е хубаво да се чопли да , но не съм чул човек да е умрял от това така че спокс :-o
перфектни разсъждения
поне я успокои че няма да умре :D

LiLGrizzly
08-18-2009, 23:18
По принцип не е хубаво да се чопли да , но не съм чул човек да е умрял от това така че спокс :-o
Ти прост ли си бе галфон ? Точно пък мога да ти кажа че има много умрели от това.. дори един познат на вуйчо ми умря от това лека му пръст ! И аз си бях таковал една преди година .. но главно зависи дали бемката е злокачествена ! Все пак ти препоръчвам да утидеш при личния си лекар за всеки случей !

UnaBletoLoVeU
08-18-2009, 23:22
^Олеее, стига бееее ;(
Ще ида, ама за една вечер нещо може ли да ми стане?!?!?!
Леко е червено там............................................ ......

DimovB
08-18-2009, 23:23
абе ако е от тея подкожни ли кви са там, кво спичаш?

DimovB
08-19-2009, 00:00
ще и изтече кръвта сигурно