PDA

View Full Version : Уж не ме харесваше за гадже...



GUESS
08-18-2009, 20:50
Здравейте :)

Вече няколко съботи наблюдавам едно момиче в дикотеката обаче все не ми достигаше куража да отида и да я заговоря. Изглежда доста надменна, с високо самочуствие...но и естествено много красива, руса мадама. Така като я гледам мъжете просто и се лепят като мухи на мед. Съвсем случайно обаче и видях профила в facebook и я добавих. Писах и едно съобщение, тя за мое учудване отговори и се почнаха едни чатове.. Оказа се много земна, с много голямо чуство за хумор...абе момиче мечта! Тя си даде номера и решихме да се видим. Какво да Ви кажа...излезнахме заедно то не бяха разговори, то не бяха майтапи цяла вечер. Даже нещото, което ме издразни беше, че както си стояхме в заведението сервитьорката пристига от някъде и носи нещо и посочва нея и и вика" това е за вас от момчето ей там". Някакъв си я черпи... :x Та аз още в същата вечер и казах, че много я харесвам и бих се радвал ако ми даде шанс. Тя едно такова миличко ми се усмихна, но нищо не каза. След срещата продължихме да си пишем, да си говорим до късно вечер. Пак излезнахме даже..но можеше да се усети дистанцията, която пазеше от мен. И след второто излизане тя ми се обади още в същата вечер и разговора ни се състоеше от това, че тя ме приема просто като приятел, нищо повече. Но не го каза директно естествено, а много деликатен начин. Казах си ОК, не е единствената и друга ще има. Ама така лесно ли се забравя такава принцеса... Продължихме да си пишем, да си се чуваме по телефона почти всеки ден. Това, че ме одряза не повлия по никакъв начин на взаимотношенията ни. Тя си остана все такава мила, добричка, весела... И дойде момента в които аз и предложих пак да излезнем и тя се съгласи, и излезнахме. Този път обаче ми направи впечетление, че не се държи така дръпнато както предишните два пъти. Позволяваше ми да я хвана за рака, да я прегърна. И върха на вечерта беше когато я оставях пред тях и тя се опита да ме целуне по бузата обаче аз нахално си я цунках по устата. (хехе). 8-) 8-) Удари ме на шега и на двамата ни стана весело. :-D Продължихме да си пишем по skype, смси, обаждания... и си говорим едно такова на слънце, миличко..

Та сега съм напълно объркан..какво става, не разбирам. Уж не ме харесваше за гадже, одряза ме официално...а к'во става. Това някакви напразни надежди ли са или просто и тя започва да се влюбва в мен. Аз не мисля, че ако тя беше толкова безразлична колкото казва би ми отделяла толкова време в разговори и излизания. Вие как мислите?

ShtrudeL
08-18-2009, 20:54
Мисля,че те харесва,но нещо й пречи да е с теб. Оо

rozovsluncho
08-18-2009, 20:54
Влюбва се :smt057 :smt008 Хареса ми историята \:D/


едит:Ако искаш да я привлечеш бъди малко по-недостъпен.Явно като си и съобщил изведнъж тя се е отказала може и това да е и после тя като се е държала странно може би и ти малко си се отдръпнал и на нея и е станало интересно ала бала...

golqmumnik
08-18-2009, 21:03
Според мен си резервният й вариант,просто тази е от оборотните,дето не стоят на сухо.

GossipGirl89
08-18-2009, 21:08
А пък според мен момичето е започнало да гледа на теб като на повече от приятел :) От описаното си личи по самото й държание, че определено не те има само за приятел... Може би в началото е гледала на теб като на такъв, но сега е започнала да те влюбва... Бих те посъветвала следващият път като се видите да поговорите на тази тема и да си се изясните както му е редно :)

Vikitooo
08-18-2009, 21:14
Аyy Жоржинио ти коя пак омайваш бе? 8-)

Според това, което си написал е ясно, че девойката не е наясно със себе си. Не знае какво иска...:) Според мен няма нужда от разговори, излезте още няколко пъти и ако стане работата ОК, ако не здраве.

PurpleDream
08-18-2009, 21:14
ами попитай я дали иска нещо по сериозно за да си сигурен ако те отреже пак поне няма да се чудиш вече 8-)

GUESS
08-18-2009, 21:18
Хахха Викенце тоя път мен ме омайват... :D

Благодаря за съветите....опитах да говоря с нея на тази тема, но тя винаги я отбягва. Не иска да говорим за това и аз вече не смея да я питам :(

GossipGirl89
08-18-2009, 21:29
Ами щом отбягва темата просто се пусни по течението, както те посъветва Викито :) Излизайте и каквото стане :)

YakUZa777
08-18-2009, 21:40
Идея си нямам защо пиша в тая част на форума, това звучи като история на филм от Диема :D

umri
08-18-2009, 21:48
Здравейте :)

Вече няколко съботи наблюдавам едно момиче в дикотеката обаче все не ми достигаше куража да отида и да я заговоря. Изглежда доста надменна, с високо самочуствие...но и естествено много красива, руса мадама. Така като я гледам мъжете просто и се лепят като мухи на мед. Съвсем случайно обаче и видях профила в facebook и я добавих. Писах и едно съобщение, тя за мое учудване отговори и се почнаха едни чатове.. Оказа се много земна, с много голямо чуство за хумор...абе момиче мечта! Тя си даде номера и решихме да се видим. Какво да Ви кажа...излезнахме заедно то не бяха разговори, то не бяха майтапи цяла вечер. Даже нещото, което ме издразни беше, че както си стояхме в заведението сервитьорката пристига от някъде и носи нещо и посочва нея и и вика" това е за вас от момчето ей там". Някакъв си я черпи... :x Та аз още в същата вечер и казах, че много я харесвам и бих се радвал ако ми даде шанс. Тя едно такова миличко ми се усмихна, но нищо не каза. След срещата продължихме да си пишем, да си говорим до късно вечер. Пак излезнахме даже..но можеше да се усети дистанцията, която пазеше от мен. И след второто излизане тя ми се обади още в същата вечер и разговора ни се състоеше от това, че тя ме приема просто като приятел, нищо повече. Но не го каза директно естествено, а много деликатен начин. Казах си ОК, не е единствената и друга ще има. Ама така лесно ли се забравя такава принцеса... Продължихме да си пишем, да си се чуваме по телефона почти всеки ден. Това, че ме одряза не повлия по никакъв начин на взаимотношенията ни. Тя си остана все такава мила, добричка, весела... И дойде момента в които аз и предложих пак да излезнем и тя се съгласи, и излезнахме. Този път обаче ми направи впечетление, че не се държи така дръпнато както предишните два пъти. Позволяваше ми да я хвана за рака, да я прегърна. И върха на вечерта беше когато я оставях пред тях и тя се опита да ме целуне по бузата обаче аз нахално си я цунках по устата. (хехе). 8-) 8-) Удари ме на шега и на двамата ни стана весело. :-D Продължихме да си пишем по skype, смси, обаждания... и си говорим едно такова на слънце, миличко..

Та сега съм напълно объркан..какво става, не разбирам. Уж не ме харесваше за гадже, одряза ме официално...а к'во става. Това някакви напразни надежди ли са или просто и тя започва да се влюбва в мен. Аз не мисля, че ако тя беше толкова безразлична колкото казва би ми отделяла толкова време в разговори и излизания. Вие как мислите?

"много я харесвам и бих се радвал ако ми даде шанс" Значи тя е голямата красавица и принцеса, които всички искат да имат, а ти си просто един от многото и фенове, които отчаяно я молят за шанс? Не става така. Моето мнение е, че трябва да я питаш повторно дали иска да бъде с теб (не по скайп или фейсбук, а лично) и ако пак ти откаже спри всякакъв контакт с нея. Ако продължите така просто "приятели" ти ще си влюбен в нея до края на дните си и няма да имаш шанс, а тя ще си намира различни гаджета, след това ще плаче на рамото ти и тн., но никога няма да я имаш. Несподелена любов. Така че.. пак казвам питай я пак и ако пак откаже спри връзка с нея, защото още повече ще се влюбиш и тогава боли много.

ganjaaa
08-19-2009, 07:07
По-скоро наистина трябва просто да излизате - тогава ще стане каквото ще стане... В смисъл от целувка на целувка... А пък ако не стане карай :D Иначе ако пак се целунете я питай иска ли нещо сериозно и ако пак се оттдръпне или каже не дръж се малко по-дистанцирано, но не прекалено... :? Без миличко и слънце, капиш? :D

lipsvashh_mi
08-19-2009, 11:54
Аyy Жоржинио ти коя пак омайваш бе? 8-)

Според това, което си написал е ясно, че девойката не е наясно със себе си. Не знае какво иска...:) Според мен няма нужда от разговори, излезте още няколко пъти и ако стане работата ОК, ако не здраве.
съгласна съм..определено не е наясно със себе си мацката :?

tiristora
08-19-2009, 14:14
Влюбена е, какво друго и остава. Толкова е сладко - сякаш гледам някой меден сериал по диема фемили :smt007 :-) :smt049 :smt050
Дори като чета и аз започвам да чуствам привличане, ама чакам някой да ми даде шанс :roll: :wink: :mrgreen:

Gnidi4ka
08-19-2009, 14:39
Според мен си резервният й вариант,просто тази е от оборотните,дето не стоят на сухо.


imenno

mariqqqqq
08-19-2009, 15:17
нищо не губиш ако пробваш...давайй тигрееее :grin:

SuperBadSuperFresh
08-19-2009, 19:22
нищо не губиш ако пробваш...давайй тигрееее :grin:
Губи време и нерви.

Иначе мисля че мацката те харесва,ама какъв е смисъла да я питаш,като първия път ти е казала не,пък гледай я какви ги върши.

NaNa_SladuRana
08-19-2009, 21:06
да и аз мисля,че си резерва