PDA

View Full Version : Obi4a li me ?



bianka14
08-18-2009, 22:01
Zdraveite na vsi4ki.Sujalqvam 4e pi6a na latinica no prosto nqmam bg.Iskam da mi poognete s va6ite mneniq.Zna4i az i moi fr otidohme na kafe.I tam az se vidqh s edno mom4e ,koeto si haresah ot togava.Az zabelqzah 4e toi me gleda postoqnno i napravoo se iz4ervih .Puk i moite fr mi kazaha 4e toi ne otteglq o4i ot men . Ot tozi den az neprestanah da mislq za nego.Na drugiq den az pak otidoh na kafe i vuprosnoto momche pak be6e tam .Kato me vidq da pristigam ne prestana da me gleda az nego su6to.Otidoh do toaletnata .Kogato se vurnah toi be pri svoq fr i priqtela mu mu kaza ne6tu kato i dvamata gledaha kum men. Zapo4nah da se 4udq za6to postoqnno me gleda. Sled nqkolko dena az i moite ft pak otidohme na kafe . Toi be tam. i sled malko mina pokrai nas i kaza na ednata moq fr zdr za6toto sa si bili fr predi .No pak nie se gledahme.I si mislq dali tova e sllu4ainost .Ve4erno vreme kato se razhojdah s priqtelki go vidqh s kompaniq i kogato poglednah nazad vidqh 4e e zad nas. ponqqkoi put go vijdam i mi se usmihva . Imam mu skype ot edna fr no kogato mu pi6a toi ne otgovarq.Mnogo sum oburkana .Neznam kakvo da mislq ,su6to i kakvo da pravq.Zabravih da kaja 4e e na 18 ,a az na 15 no nz dali ima zna4enie I znam kakvo izpitvam ne e za den.dva ..Vlubena sum v nego.Vseki den mislq za nego i iskam da go vidq.Moje tova ot negova strana da ne e prosto liubopitnost, .Dali nqkoi put da go zagovorq pls pomognete s mneniq .Iskam da se izvinq za gre6kite,no burzah da napi6a istoriqta si .

cu7eVampire
08-18-2009, 22:05
Zdraveite na vsi4ki.Sujalqvam 4e ne pi6a na bg no prosto go nqmam.Iskam da mi poognete s va6ite mneniq.Zna4i az i moi fr otidohme na kafe.I tam az se vidqh s edno mom4e ,koeto si haresah ot togava.Az zabelqzah 4e toi me gleda postoqnno i napravoo se iz4ervih .Puk i moite fr mi kazaha 4e toi ne otteglq o4i ot men . Ot tozi den az neprestanah da mislq za nego.Na drugiq den az pak otidoh na kafe i vuprosnoto momche pak be6e tam .Kato me vidq da pristigam ne prestana da me gleda az nego su6to.Otidoh do toaletnata .Kogato se vurnah toi be pri svoq fr i priqtela mu mu kaza ne6tu kato i dvamata gledaha kum men. Zapo4nah da se 4udq za6to postoqnno me gleda. Sled nqkolko dena az i moite ft pak otidohme na kafe . Toi be tam. i sled malko mina pokrai nas i kaza na ednata moq fr zdr za6toto sa si bili fr predi .No pak nie se gledahme.I si mislq dali tova e sllu4ainost .Ve4erno vreme kato se razhojdah s priqtelki go vidqh s kompaniq i kogato poglednah nazad vidqh 4e e zad nas. ponqqkoi put go vijdam i mi se usmihva . Imam mu skype ot edna fr no kogato mu pi6a toi ne otgovarq.Mnogo sum oburkana .Neznam kakvo da mislq ,su6to i kakvo da pravq.Zabravih da kaja 4e e na 18 ,a az na 15 no nz dali ima zna4enie .Vlubena sum v nego.Vseki den mislq za nego i iskam da go vidq.Ina4e sum mn sramejliva.Dali nqkoi put da go zagovorq pls pomognete s mneniq .Iskam da se izvinq za gre6kite,no burzah da napi6a istoriqta si .


като започнеш да пишеш на български може и да ти прочета романа :)

BlueFace
08-18-2009, 22:05
Абсолютно НЕ!!! :-P Нито ти го обичаш :) Не може ей така видях го неска и на другят ден - "Обичам го" ... :?
Може би те харесва не можем да знаем със сигурност ,но те съветвам да поговориш с него и да се уточните.
Аз попринцип съм крайно против връзки тип 18 годишен с 15 годишна :? :? :?

producenta
08-18-2009, 22:06
Една ме гледа постоянно,дали ме харесва?!

producenta
08-18-2009, 22:07
Zdraveite na vsi4ki.Sujalqvam 4e ne pi6a na bg no prosto go nqmam.Iskam da mi poognete s va6ite mneniq.Zna4i az i moi fr otidohme na kafe.I tam az se vidqh s edno mom4e ,koeto si haresah ot togava.Az zabelqzah 4e toi me gleda postoqnno i napravoo se iz4ervih .Puk i moite fr mi kazaha 4e toi ne otteglq o4i ot men . Ot tozi den az neprestanah da mislq za nego.Na drugiq den az pak otidoh na kafe i vuprosnoto momche pak be6e tam .Kato me vidq da pristigam ne prestana da me gleda az nego su6to.Otidoh do toaletnata .Kogato se vurnah toi be pri svoq fr i priqtela mu mu kaza ne6tu kato i dvamata gledaha kum men. Zapo4nah da se 4udq za6to postoqnno me gleda. Sled nqkolko dena az i moite ft pak otidohme na kafe . Toi be tam. i sled malko mina pokrai nas i kaza na ednata moq fr zdr za6toto sa si bili fr predi .No pak nie se gledahme.I si mislq dali tova e sllu4ainost .Ve4erno vreme kato se razhojdah s priqtelki go vidqh s kompaniq i kogato poglednah nazad vidqh 4e e zad nas. ponqqkoi put go vijdam i mi se usmihva . Imam mu skype ot edna fr no kogato mu pi6a toi ne otgovarq.Mnogo sum oburkana .Neznam kakvo da mislq ,su6to i kakvo da pravq.Zabravih da kaja 4e e na 18 ,a az na 15 no nz dali ima zna4enie .Vlubena sum v nego.Vseki den mislq za nego i iskam da go vidq.Ina4e sum mn sramejliva.Dali nqkoi put da go zagovorq pls pomognete s mneniq .Iskam da se izvinq za gre6kite,no burzah da napi6a istoriqta si .


като започнеш да пишеш на български може и да ти прочета романа :)

То е на български,но не е на Кирилица. :)

BlueFace
08-18-2009, 22:07
Една ме гледа постоянно,дали ме харесва?!

Влюбена е в теб. Мисля че трябва да се ожените веднага :grin: :grin:

ghetto_superstar
08-18-2009, 22:07
Ти явно още не си разбрала смисъла на думата "обичам" ,повярвай има още време да разбереш :) Може би си му симпатична,но да те обича е много силно казано...

ShtrudeL
08-18-2009, 22:09
Zdraveite na vsi4ki.

Здрасти.


Sujalqvam 4e ne pi6a na bg no prosto go nqmam..

Абе ти си пишеш на български,но го правиш на латиница. Оо


Iskam da mi poognete s va6ite mneniq.

"Obi4a li me ?"

Не.

PurpleDream
08-18-2009, 22:11
не ти прочетох темата,но няма и да я чета...
ще отговоря на въпроса ти - Ако пишеш на кирилица може и да те заобича :wink:

sweet4esf
08-18-2009, 22:16
не ти прочетох темата,но няма и да я чета...
ще отговоря на въпроса ти - Ако пишеш на кирилица може и да те заобича :wink:

:D напълно възможно

п.п ЕДИН ПОГЛЕД СКЪПА МОЖЕ ДА ИМА МН ЗНАЧЕНИЯ

току виж не си му приятна :D

не говори глупости а поговори с него :)

Hilary_
08-18-2009, 22:20
Еее нещо кирилица а у нямаш лии ?? :-o
Мързи ме да я чета в този вариант пък и най малкото ще я заключат ... :?

Sh@d0w
08-18-2009, 22:20
Obi4a li me ?

Ми питай я.Аз незнам щото не прочетах темата,не чета на шльокавица.

BlueFace
08-18-2009, 22:21
Obi4a li me ?

Ми питай я.Аз незнам щото не прочетах темата,не чета на шльокавица.

Псст темата е за момче xDDD

Sh@d0w
08-18-2009, 22:28
Obi4a li me ?

Ми питай я.Аз незнам щото не прочетах темата,не чета на шльокавица.

Псст темата е за момче xDDD

Мерси за инфото,ти поне си се зачел/a нещо.

stup1fy
08-18-2009, 22:28
Zdraveite na vsi4ki.Sujalqvam 4e pi6a na latinica no prosto nqmam bg.Iskam da mi poognete s va6ite mneniq.Zna4i az i moi fr otidohme na kafe.I tam az se vidqh s edno mom4e ,koeto si haresah ot togava.Az zabelqzah 4e toi me gleda postoqnno i napravoo se iz4ervih .Puk i moite fr mi kazaha 4e toi ne otteglq o4i ot men . Ot tozi den az neprestanah da mislq za nego.Na drugiq den az pak otidoh na kafe i vuprosnoto momche pak be6e tam .Kato me vidq da pristigam ne prestana da me gleda az nego su6to.Otidoh do toaletnata .Kogato se vurnah toi be pri svoq fr i priqtela mu mu kaza ne6tu kato i dvamata gledaha kum men. Zapo4nah da se 4udq za6to postoqnno me gleda. Sled nqkolko dena az i moite ft pak otidohme na kafe . Toi be tam. i sled malko mina pokrai nas i kaza na ednata moq fr zdr za6toto sa si bili fr predi .No pak nie se gledahme.I si mislq dali tova e sllu4ainost .Ve4erno vreme kato se razhojdah s priqtelki go vidqh s kompaniq i kogato poglednah nazad vidqh 4e e zad nas. ponqqkoi put go vijdam i mi se usmihva . Imam mu skype ot edna fr no kogato mu pi6a toi ne otgovarq.Mnogo sum oburkana .Neznam kakvo da mislq ,su6to i kakvo da pravq.Zabravih da kaja 4e e na 18 ,a az na 15 no nz dali ima zna4enie I znam kakvo izpitvam ne e za den.dva ..Vlubena sum v nego.Vseki den mislq za nego i iskam da go vidq.Moje tova ot negova strana da ne e prosto liubopitnost, .Dali nqkoi put da go zagovorq pls pomognete s mneniq .Iskam da se izvinq za gre6kite,no burzah da napi6a istoriqta si .
Влюбена ?
hell no.

3oPuTy
08-18-2009, 22:29
Не съм ти чел/а темата ... Нямам и намерение да го правя,защото има един куп кирилизатори,в които можеше да качиш текста и и после да го копираш на български,но явно те мързи :? И все пак по темата:Едва ли те обича :? 8-) :-) :-P

BlueFace
08-18-2009, 22:29
За 1610 коментара не ма научихте ,че съм момче ей :grin: :grin: 8-)
Да аз си направих труда да прочета шльокавицата :lol:

ShtrudeL
08-18-2009, 22:32
За 1610 коментара не ма научихте ,че съм момче ей :grin: :grin: 8-)
Да аз си направих труда да прочета шльокавицата :lol:

Аз аз аз знам че си момче! ^^ И аз изгубих 2 мин от ценното си време,за да го прочета ^^

BlueFace
08-18-2009, 22:36
За 1610 коментара не ма научихте ,че съм момче ей :grin: :grin: 8-)
Да аз си направих труда да прочета шльокавицата :lol:

Аз аз аз знам че си момче! ^^ И аз изгубих 2 мин от ценното си време,за да го прочета ^^

Ох съжелявам :( ,а можеше за това ценно време да се влюбиш ,да се ожениш ,да родиш ,да се разведеш , да ожениш децата,да отгледаш внуци и да си измиеш зъбите... Заради мен пропусна своя шанс :-#

NamelessRomantic
08-18-2009, 22:36
Махни дълбокото деколте и късата поличка и виж дали тогава ще те зяпа. :-D

ShtrudeL
08-18-2009, 22:41
За 1610 коментара не ма научихте ,че съм момче ей :grin: :grin: 8-)
Да аз си направих труда да прочета шльокавицата :lol:

Аз аз аз знам че си момче! ^^ И аз изгубих 2 мин от ценното си време,за да го прочета ^^

Ох съжелявам :( ,а можеше за това ценно време да се влюбиш ,да се ожениш ,да родиш ,да се разведеш , да ожениш децата,да отгледаш внуци и да си измиеш зъбите... Заради мен пропусна своя шанс :-#

Защо заради теб? Аз говорех за темата. :smt081

LittlePrincess
08-18-2009, 22:49
Ми не не те обича. Близко, много близко е до мозъка, че само от да те зяпа не значи, че те обича. Чак и тема пускаш 8-)

w0lf
08-18-2009, 23:16
Мноо сте оборотни нещо не четем на латиница а :? :lol:


Тоя може да те зяпа защото имаш нещо на носа/главата или пък много му приличаш на главната актриса в серийния колумбийски сериал "Девата от Гуадалупе".Дори да се заговорите и излезе че те харесва съжалявам пича :lol:

producenta
08-18-2009, 23:22
Не чета латиница бла бла! Мноооо сте отворени,ама 90% пишат на латиница в скайп.


пп

чакам оправданията и да ми кажете колко греша както винаги щом ви настъпи някой :D


Колко пъти ще цитират тоа коментар?

ShtrudeL
08-18-2009, 23:24
Не чета латиница бла бла! Мноооо сте отворени,ама 90% пишат на латиница в скайп.

На кирилица си пиша навсякъде. ^^ (Прочетох темата и на латиница ^ Тъпа е ^)


Колко пъти ще цитират тоа коментар?

1 от мен ^^

Hilary_
08-18-2009, 23:26
Не чета латиница бла бла! Мноооо сте отворени,ама 90% пишат на латиница в скайп.

Ето аз съм първата ... :wink:

Съгласна съм с теб ... но с малката разлика, че в скайп никой не може да ти каже на какво да пишеш ... докато тука не "отворените" са го казали ...сеш се ? :wink:

П.С. Без лоши чувства ... :wink:

producenta
08-18-2009, 23:32
Не чета латиница бла бла! Мноооо сте отворени,ама 90% пишат на латиница в скайп.

Ето аз съм първата ... :wink:

Съгласна съм с теб ... но с малката разлика, че в скайп никой не може да ти каже на какво да пишеш ... докато тука не "отворените" са го казали ...сеш се ? :wink:

П.С. Без лоши чувства ... :wink:

Душо аз тебе за скайпа си те знам добре,видях го с двете си прекрасни сини очи! 8-)

Не мога да разбера защо толкова много се дразните след,като навсяккъде освен тук пишете на латиница?

''няма го чета щото е на латиница''

Ми в скайпа как четете?

ShtrudeL
08-18-2009, 23:34
''няма го чета щото е на латиница''

Ми в скайпа как четете?

В скайпа не се пишат цели романи. ^^

Hilary_
08-18-2009, 23:34
Душо аз тебе за скайпа си те знам добре,видях го с двете си прекрасни сини очи! 8-)

Не мога да разбера защо толкова много се дразните след,като навсяккъде освен тук пишете на латиница?

''няма го чета щото е на латиница''

Ми в скайпа как четете?

аа не ... няма да оспамя още една тема ... :lol: :lol: минаваме другаде ... :razz: :razz: :razz:

producenta
08-18-2009, 23:35
''няма го чета щото е на латиница''

Ми в скайпа как четете?

В скайпа не се пишат цели романи. ^^

Виж си хронологията и си я прочети!

ShtrudeL
08-18-2009, 23:36
''няма го чета щото е на латиница''

Ми в скайпа как четете?

В скайпа не се пишат цели романи. ^^

Виж си хронологията и си я прочети!

Какво ми е на хронологията...няма кво да я чета 100 пъти Оо ^
Едит: Не ми се карай де. Оо ^

producenta
08-18-2009, 23:39
''няма го чета щото е на латиница''

Ми в скайпа как четете?

В скайпа не се пишат цели романи. ^^

Виж си хронологията и си я прочети!

Какво ми е на хронологията...няма кво да я чета 100 пъти Оо ^
Едит: Не ми се карай де. Оо ^

Исках да кажа като не се пишат романи в скайп,прочети си хронологията!

Да видим колко време ще ти отнеме.

goGu
08-18-2009, 23:39
пахахпаххпап кво се разправяте кой как пише,който както си иска ще пише ;] А по темата слабо да те обича ама може да си му симпатична ;]

ShtrudeL
08-18-2009, 23:42
''няма го чета щото е на латиница''

Ми в скайпа как четете?

В скайпа не се пишат цели романи. ^^

Виж си хронологията и си я прочети!

Какво ми е на хронологията...няма кво да я чета 100 пъти Оо ^
Едит: Не ми се карай де. Оо ^

Исках да кажа като не се пишат романи в скайп,прочети си хронологията!

Да видим колко време ще ти отнеме.

Случвало се е. 8-) Колкото и да ми отнеме поне си е заслужавало. ^
В случая тук не оспорвам нищо...както казах прочетох темата и в това й състояние. ^ Разликата е,че тук не си заслужаваше. ^^

PurpleDream
08-18-2009, 23:56
пахахпаххпап кво се разправяте кой как пише,който както си иска ще пише ;] А по темата слабо да те обича ама може да си му симпатична ;]

има правила на форума :wink:

ShtrudeL
08-19-2009, 00:04
"Правописът ми е Колеблив. Добър правопис е, но се Колебае и буквите отиват на грешни места."

Мечо Пух. ^^

PurpleDream
08-19-2009, 00:05
"Правописът ми е Колеблив. Добър правопис е, но се Колебае и буквите отиват на грешни места."

Мечо Пух. ^^
:razz: много анимации гледаш, инъче е мн яко 8-)

ShtrudeL
08-19-2009, 00:06
"Правописът ми е Колеблив. Добър правопис е, но се Колебае и буквите отиват на грешни места."

Мечо Пух. ^^
:razz: много анимации гледаш, инъче е мн яко 8-)

Така е. ^^ И...Мечо Пух е гений! Оо ^^

goGu
08-19-2009, 00:06
хаха Мечо Пух е филмче и книжка не за деца !! Хаха трябва да се замислиш какви неща се говорят там и ще разбереш много повече от мечета мед зайци тигри и т.н ;]

Priceless
08-19-2009, 06:17
Пф .. един като почне и сичките като стадо след него ... :?

krem4et0
08-19-2009, 06:42
Писането на кирилица е задължително! Макар, че това е първо мнение на авторката, тя се е регистрирала отдавна и то след въвеждането на това правило. Следва да спазва това правило при всяко обстоятелство. Темата са заключва.