PDA

View Full Version : Протеинови таблетки или Протеинов шейк? и Всичко за ПРОТЕИНИ



remix1912
08-18-2009, 22:48
Кое е по-ефикасното до сега съм взимал протеинов шейк само,но от утре почвам таблетки.Чух че по-бавно освобождават енергията и имат по-силно действие.
Ако знаете нещо споделете.От личен опит,колко кила сте били и след използването на протеини за какъв срок колко сте станали.

ke4o
08-19-2009, 12:19
протаинови таблетки - аминокиселини ли имаш в предвид , защото те в повечето случаи са протаин готов за директно усвояване от организма
.... аз съм доволен от протаините...но когато пия завишена 2-3 пъти доза...тогава наистина има екфект , ти качваш , джоба ти олеква...

LuxurySk0B
11-07-2009, 13:48
Махни ги тъпите протеини Anapolon 50mg,syntol,arimidex anastrozole са префектни са тяло като на машина

Myrth
11-07-2009, 20:05
ке4о, протеинът в свръхдози няма как да дава по-добри резултати, внушаваш си най-вероятно. А това че джоба олеква, си е факт.

luxurySk0B, предполагам, че се шегуваш и дано е така. Иначе минаваш за рядко прост. Земе някой те послуша...

afkforlife
11-11-2009, 10:24
ТИ СИ ПОРЕДНОТО ТЪПО ПАРЧЕ !!! ЧИСТИТО... Храни се нормално и си ходи редовно на фитнес .Отнема доста време но резултата е доста по приличен... Един приятел пострада много лошо от тия протеини ... :-x

Myrth
11-11-2009, 13:32
Да знаеш, че не е от протеина. Но лично аз не виждам смисъл от добавки. Излишни са за начинаещия, ако знае как да се храни. По-нататък са вече удобство, лукс, но и без тях може да станеш невероятно здрав.
За химия пък изобщо не говорим.

miminia
11-11-2009, 13:32
постоянно пия протеинови шейкове
ето ти една протеинова диетка (http://www.mma-bulgaria.com/resources/view/4/1140/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B8%D0%BD)

Чела съм ,че ефектът от приема на свободни аминокиселини
е по-голям в сравнение с приемането на
протеинови концентрати.
Сега .. на теб не знам каква ти е целта
аз си го пийвам по два пъти на ден .. (:
има мн интересни статиики относно
тези неща ...

torino
11-11-2009, 15:42
Да знаеш, че не е от протеина. Но лично аз не виждам смисъл от добавки. Излишни са за начинаещия, ако знае как да се храни. По-нататък са вече удобство, лукс, но и без тях може да станеш невероятно здрав.
За химия пък изобщо не говорим.
Що мисли6,че неможе да е от протеина,много хора в България нямат пари и си купуват по-евтините бг продукти,а там кви ли не боклуци се слагат ...

FaFlA95
11-15-2009, 17:39
постоянно пия протеинови шейкове
ето ти една протеинова диетка (http://www.mma-bulgaria.com/resources/view/4/1140/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B8%D0%BD)

Чела съм ,че ефектът от приема на свободни аминокиселини
е по-голям в сравнение с приемането на
протеинови концентрати.
Сега .. на теб не знам каква ти е целта
аз си го пийвам по два пъти на ден .. (:
има мн интересни статиики относно
тези неща ...
коя рецепта точно "пийваш" 2 пъти на ден