PDA

View Full Version : НЛО



kantona
08-19-2009, 00:38
Ето го и линка към оригиналната статия в Сън. http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/ufos/2590872/Lemonhead-alien-tried-to-abduct-pair.html

Тука http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/ufos/2592794/Close-encounter-at-Princes-RAF-base.html говорят за други случаи от разсекретените архиви. Сред тях е случаи когато пред очите на 30 военни пилоти в бритаска военна авиобаза каца НЛО. Както и признание на белгииското правителство, че НЛО е нарушило въздушното им пространство и два техни изтребители не са могли да го прихванат.

а тука http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/2574281/UFO-invades-BBC-breakfast-Look-North-show.html пред камерите на BBC по време на сутрешно предаване преминава НЛО.

Немога да повярвам. За пръв път в живота ми мнението ми за съществуването на НЛО космически кораби напълно се променя. От тук следва, че има и извънземни. След тези доказателства: признание на британското и на белгииското правителство посредством тези доклади. Както и преминаване на НЛО пред камерите на BBC.

DimovB
08-19-2009, 00:41
зелените човечета ще ни поробят :smt103

padnaloblak
08-19-2009, 06:47
автора... извинвай много ама НЛО и извънземните не са едно и също... НЛО си е научно понятие за абсолютно всеки неидентифициран обект който лети. не е задължително тва да са корабите на извънземни. По тази логика следва че НЛО може да си съществува и без зелените човечета.

Друг е въпросът че не е възможно да сме сами в света! би било ужасна загуба на пространство :D

DimovB
08-19-2009, 09:16
тъкмо си изградих добро впечатление от поста ти, докато не прочетох последния ред. за кво по дяволите всички си мислят че едва ли не е задължително да има и други същества в космоса освен нас? :-o

padnaloblak
08-19-2009, 09:34
а защо да няма? 8-)

помисли върху това


а и не е казано да са разумни същества...

DimovB
08-19-2009, 09:35
а защо да има? помисли и върху това.

babylove
08-19-2009, 14:07
Вселената е огромна. Има толкова много неща, който не са открити. Не мисля, че може да сме единствените живи същества на света.
Пък и да има извънземни, това не значи, че те ще са някои гадни същества, който ще искат да ни убият...( май влязах в някой филм :D )

InnchetO
08-19-2009, 14:16
И аз мисля, че не сме сами :D Да не се впускам в подробности, обаче, че лудницата не ми мърда :D

DimovB
08-19-2009, 14:40
Вселената е огромна. Има толкова много неща, който не са открити. Не мисля, че може да сме единствените живи същества на света.
Пък и да има извънземни, това не значи, че те ще са някои гадни същества, който ще искат да ни убият...( май влязах в някой филм :D )

всичко е вероятно, което значи че не трябва да се придържаме само към едната или другата теза. без доказателства, нищо не може да се твърди на 100%, а досега не са намирани доказателства за съществуването на извънземен живот

kantona
08-19-2009, 23:20
автора... извинвай много ама НЛО и извънземните не са едно и също... НЛО си е научно понятие за абсолютно всеки неидентифициран обект който лети. не е задължително тва да са корабите на извънземни. По тази логика следва че НЛО може да си съществува и без зелените човечета.

Друг е въпросът че не е възможно да сме сами в света! би било ужасна загуба на пространство :D

Добре, това от линка дето е снимано от BBC какво е тогава? Освен космически кораб друго неможе да е.

Разсекретените архиви от британското министерство на вътрешните работи казват за случай, в който тридесетина военни пилоти включително заместник командира им, стоят прави и гледат как космически кораб каца в авиобазата им.

padnaloblak
08-20-2009, 08:19
ok... а как мислиш? дали всичко наистина е разсекретена информация или просто поукрасени факти? и да на записа от ббс може да е вс тва!

buffalo88
08-20-2009, 11:21
Само като видях LEMONHEAD и се отказах да гледам надолo линковете!Това са абсурдни простотий недей вярва ... :lol:

zvezdichkaaa
08-20-2009, 11:58
В много неща вярвам,но в извънземни...Докато не видя и не пипна(недай боже :D ) няма да повярвам.И това с "Не е възмогно да сме сами" е адски глупав аргумент.То много неща ни се виждат невъзможни,но са си така.

Forest_girl
08-20-2009, 12:59
Как си представяте да сме само ние? Няма начин да няма звънземни.
Рано ли късно ще се разбере де :D

DimovB
08-20-2009, 13:21
Как си представяте да сме само ние? Няма начин да няма звънземни.
Рано ли късно ще се разбере де :D
тъпо животно 8)

Lucho
08-20-2009, 14:17
Изънземни...ха...ми...АРЕ ЕЛАТЕ ДА ВИ ВИДЯ, БЕ

:razz:

babylove
08-21-2009, 15:56
Вселената е огромна. Има толкова много неща, който не са открити. Не мисля, че може да сме единствените живи същества на света.
Пък и да има извънземни, това не значи, че те ще са някои гадни същества, който ще искат да ни убият...( май влязах в някой филм :D )

всичко е вероятно, което значи че не трябва да се придържаме само към едната или другата теза. без доказателства, нищо не може да се твърди на 100%, а досега не са намирани доказателства за съществуването на извънземен живот

Е аз казах, че не мисля, че сме единствените същества на планетата. А не, че съм сигурна 100% в това. :P

ZipFail
08-21-2009, 16:02
DimovB, не ти ли беше хубаво в кофата, че реши да пречиш и на нормалните хора ?
Статистически е невъзможно да сме сами във Вселената.

DimovB
08-21-2009, 16:08
ше се направя че ти вервам :D

ZipFail
08-21-2009, 17:08
Да си чувал за Уравнението на Дрейк ?
Накратко, планенетите са толкова много(а постоянно се увеличава броя им), че шанса да не се зароди живот е толкова малък колкото и да хвърлиш тура 10 000 пъти подред..
Марш в Кофата и затвори капака..

kantona
08-21-2009, 18:30
Да си чувал за Уравнението на Дрейк ?
Накратко, планенетите са толкова много(а постоянно се увеличава броя им), че шанса да не се зароди живот е толкова малък колкото и да хвърлиш тура 10 000 пъти подред..
Марш в Кофата и затвори капака..

малее, как го нахрании, аз се чудих какво точно да му кажа след като каза, че онова НЛО от студиото на BBC може да е абсолютно всичко, мислих да го питам дали може да е той тогава, ама си викам айде че не знам как ще го приеме lol

buffalo88
08-21-2009, 20:45
:smt033 holy cow!!! LEMONHEADS !!!

BomberStomper
08-21-2009, 20:53
Преди да спорите НЛо, глупости извънземни, 'земете една книга за конспирация, има теория че сме прозлезли от Атлантите, високо развити хуманоиди естествено извънземни, има много логически връзки, въпроса е не дали има някакви нло-та, а кои сме ние, има една книжка верно е скъпа, не знам дали заради сензацията или защото има ценна информация, "Не пипай тази книга" се казва, нещо от типа Цайтгайст, нема да е зле да се поинтересувате, там е връзката между нло-тата, атлантите, пирамидите и други загатки. :)

buffalo88
08-21-2009, 21:13
Преди да спорите НЛо, глупости извънземни, 'земете една книга за конспирация, има теория че сме прозлезли от Атлантите, високо развити хуманоиди естествено извънземни, има много логически връзки, въпроса е не дали има някакви нло-та, а кои сме ние, има една книжка верно е скъпа, не знам дали заради сензацията или защото има ценна информация, "Не пипай тази книга" се казва, нещо от типа Цайтгайст, нема да е зле да се поинтересувате, там е връзката между нло-тата, атлантите, пирамидите и други загатки. :)

Sounds nice to me.

DimovB
08-21-2009, 21:13
Да си чувал за Уравнението на Дрейк ?
Накратко, планенетите са толкова много(а постоянно се увеличава броя им), че шанса да не се зароди живот е толкова малък колкото и да хвърлиш тура 10 000 пъти подред..
Марш в Кофата и затвори капака..

малее, как го нахрании, аз се чудих какво точно да му кажа след като каза, че онова НЛО от студиото на BBC може да е абсолютно всичко, мислих да го питам дали може да е той тогава, ама си викам айде че не знам как ще го приеме lol

На Земята също се раждат по 220 000 човека всеки ден. Шанса да се роди втори абсолютно същия като теб е никакъв, дори и 100 000 години напред във времето, когато ще са се родили доволно количество хора. Ако ме разбираш какво искам да кажа.
Ако не, с прости думи да ти обясна. Живота е уникален и се е зародил именно на Земята защото, само тя предлага всички нужни условия за възникването му. Във вселената може да се зараждат хиляди, милиони галактики всяка минута, но никога няма да се появи втора звезда абсолютно същата като Слънцето, както втора планета като Земята, предлагаща идеалните условия за зараждане на живот.
Не ми говори с шансове, а с факти и доказателства. Дори и най-големите учени не се осмеляват да дадат еднозначен отговор на този въпрос.

ZipFail
08-21-2009, 21:27
Шанса да се родят 2 еднакви е един на 10 милиарда мисля..така, че е горе-долу нормално още да няма, а дори и да е имало, идва ли ще се разбере, нали се сещаш..
А във вселената има 100 милиарда галактики, всяка със поне 300 милиарда звезди вътре..сам си сметни колко планети има и колко трябва да е щанса да се образува живот за да няма на никоя..

DimovB
08-21-2009, 21:46
шанса не знам как го определи че е 1 на 10 милиарда, при случай че генотипа се изменя постоянно, поради простия факт че организмите еволюират.

и пак ти казвам заври си шансовете отзад, и започна ди говориш с факти

IronShirt
08-21-2009, 22:06
Още сме на собствената си планета и се опитваме (доста глупаво при това) да си правим изводи за неща, които даже не са близо до начинът ни на мислене. Просто трябва да бъдем готови за всичко.

ZipFail
08-21-2009, 22:31
шанса не знам как го определи че е 1 на 10 милиарда, при случай че генотипа се изменя постоянно, поради простия факт че организмите еволюират.

и пак ти казвам заври си шансовете отзад, и започна ди говориш с факти
шанса не съм го определял аз, а хора на които това им е в работата..
Генотипа не се променя, АТГЦ могат да се подредят само по 10 милиарда начина( а май и по малко) в спиралата..
Опитай се поне веднъж да говориш по тема от която разбираш нещо..

DimovB
08-21-2009, 23:02
мисля че трябва да почетеш малко материали относно генотипна и фенотипна измечивост. два еднакви организма не може да има.

ZipFail
08-21-2009, 23:32
О, боже..

_donna_
08-22-2009, 09:16
Клуб НЛО бяха големи сладури,нали?

buffalo88
08-22-2009, 09:47
Клуб НЛО бяха големи сладури,нали?

Жалко ,че го спряха предаването. :)

ivan_realmadrid
08-28-2009, 22:22
Аз вярвам в НЛО а вие?

Cerveza
08-28-2009, 22:50
Искам да опитам галактическа бира :smt112













Извод: Надявам се да има !

ivan_realmadrid
08-29-2009, 09:12
Каква галактическа бира за какво става въпрос?

EcTeTa
08-29-2009, 09:37
Dimov не ходи на това училище бе момче , не ти се отразява добре , а отностно НЛО-тата еми много съм ги виждал по видео материали и дори във документални филми са показвали светлини с целенасочено движение , но пък от друга страна силно развита цивилизация не би се издала , ако сама не го искаше та навярно има или не организми извън синята планета няма толкова голямо значение.Дори и на земята се претендира , че има други цивилизации освен човешката и тя е ако сте чували за Читахури(Рептили) , който са част от фолклора на някои народи , а и много хора вярват в тях.Също съм виждал видео материали в който им се изменят очите и всъщност ретината и ириса им придобиват елипсовидна форма.Можете да проверите в youtube там също има много материал , някой ако се интересува мога да му дам повече инфо

Anarchya2
08-30-2009, 09:20
а защо да има? помисли и върху това.
като ковориш не ми слиш доказателство:
Можеш ли да кажеш колко е голяма вселената?-знам,че отговора е не!
Може ли някой да каже колко е голяма? - пак НЕ!
Защо смяташ,че сме тооооолкова уникални,че в цял вселена-която никой неможе да си представи колко е голяма и даже и да успее няма да си вярва на милионите числа-ще сме само ние така ли?
Ами не не сме няма как да сме.Мисля,че отговорих на твоето "твърдение"
П.П. Даже и тези дето ги дават да са фалшиви и да няма никакви доказателства пак съм сигурен,че има други същества

katal
09-14-2009, 10:09
Извънземно не означава зелено човече, а живо същество което родната му планета не е Земята!!! На марс са открити бактерии, Европа (луна на Юпитер е) е покрита от огромен океан!!! И там няма живо същество!!? или растение!!? и те са живи същества! Забравихте ли? А на Титан(луна на Нептун) e е открит въглерод.Не е задължително да дишат с кислород!!!

InnchetO
09-14-2009, 10:39
Да си чувал за Уравнението на Дрейк ?
Накратко, планенетите са толкова много(а постоянно се увеличава броя им), че шанса да не се зароди живот е толкова малък колкото и да хвърлиш тура 10 000 пъти подред..
Марш в Кофата и затвори капака..

малее, как го нахрании, аз се чудих какво точно да му кажа след като каза, че онова НЛО от студиото на BBC може да е абсолютно всичко, мислих да го питам дали може да е той тогава, ама си викам айде че не знам как ще го приеме lol

На Земята също се раждат по 220 000 човека всеки ден. Шанса да се роди втори абсолютно същия като теб е никакъв, дори и 100 000 години напред във времето, когато ще са се родили доволно количество хора. Ако ме разбираш какво искам да кажа.
Ако не, с прости думи да ти обясна. Живота е уникален и се е зародил именно на Земята защото, само тя предлага всички нужни условия за възникването му. Във вселената може да се зараждат хиляди, милиони галактики всяка минута, но никога няма да се появи втора звезда абсолютно същата като Слънцето, както втора планета като Земята, предлагаща идеалните условия за зараждане на живот.
Не ми говори с шансове, а с факти и доказателства. Дори и най-големите учени не се осмеляват да дадат еднозначен отговор на този въпрос.
После кой говорел с факти.
От къде си толкова сигурен, че в едно толкова голямо пространство, като космоса, с толкова много галактики, има само една, единствена, малка планетка, която дава тези условия? А от къде си толкова сигурен, че тези същества, който ние наричаме извънземни, изобщо са им нужни тези условия? Да, доказано е, че без кислород няма живот, окей, но това е доказано за познатите на земята биологични видове. Самия факт, че дори незнаем вида на "извънземните" говори достатъчно добре, за това, че няма как да знаем техните биологични нужди, тоест неможем да докажем дали имат нужда от нещо, от което ние имаме нужда за да живеем. Тоест, от къде си толкова сигурен, че не може да има друг живот извън земята? А защо не и тук на земята? Не забравяй, че не сме стигнали до никъде, в откриването на това около нас.