PDA

View Full Version : Поправяне на грешка,как?



claraa
08-19-2009, 00:27
Е,сега да разказвам мъката си....Преди няколко месеца се зарибявах сериозно с едно момче,след това му се направих много брутално,като се дръпнах от целувка 6 пъти,оттогава всичко се промени,въпреки безбройните намеци и хилядите извинения нищо не е същото,разбрах,че е имал приятелка,с която,слава богу,вече не ходи.Тази вечер се държа студено,все едно ме няма,почти никакво внимание.Казах,че искам да поговорим,когато се прибера,отговорът беше"по тово време сигурно ще спя",разбира се не ми вдигна,когато се прибрах и му звъннах.И какво да правя сега,ок,аз съм виновна за това,че му се направих преди време,но как да се поправя?С разговори не става,просто защото се прави на инт пред приятелите,а тее са там,по простата причина,че гореспоменатото момче е от друг град и се налага да ходим да го вземаме

Sh@d0w
08-19-2009, 00:28
Когато думите не стигат,са нужни действия 8)

BlueFace
08-19-2009, 00:30
Еммм сама се се преебала ... Явно и той е с твоя детски акъл и сега е негов ред да се прави на интересен .. :?
Може би трябва да приемеш загубата или може би трябва да отидеш да му кажеш всичко в очите и да си заминеш .Ако те потърси въпроса е решен :)

Kostadin_682
08-19-2009, 00:30
Когато думите не стигат,са нужни действия 8)
Подкрепям... само с думи няма да стане... :?

Hilary_
08-19-2009, 00:31
Когато думите не стигат,са нужни действия 8)

моя батии знаее ... взимайте пример ... 8-) 8)

claraa
08-19-2009, 00:38
Еммм сама се се преебала ... Явно и той е с твоя детски акъл и сега е негов ред да се прави на интересен .. :?
Може би трябва да приемеш загубата или може би трябва да отидеш да му кажеш всичко в очите и да си заминеш .Ако те потърси въпроса е решен :)

Отивам аз и викам"Абе,мн ме кефиш искам да съм с теб"?!А страхът от отхвърляне?
Относно друго мнение,че важни са действията,а какви да бъдат те,точно това е проблемът,че не знам аз самата как да се държа

BlueFace
08-19-2009, 00:40
Ако се подчиниш на страха ще си седиш тука в тоя форум и ще чакаш някой да ти каже какво да правиш :?

claraa
08-19-2009, 00:52
Ако се подчиниш на страха ще си седиш тука в тоя форум и ще чакаш някой да ти каже какво да правиш :?

ок,викам те и ти се обяснявам,че мн те харесвам,ти,за да запазих мъжка гордост няма да ми отг"даа,и аз"....точно тук е кофти моментът....А и друго,след обясненията може да ме премеш като даденост,нали?!

BlueFace
08-19-2009, 00:53
Ако се подчиниш на страха ще си седиш тука в тоя форум и ще чакаш някой да ти каже какво да правиш :?

ок,викам те и ти се обяснявам,че мн те харесвам,ти,за да запазих мъжка гордост няма да ми отг"даа,и аз"....точно тук е кофти моментът....А и друго,след обясненията може да ме премеш като даденост,нали?!

Аз бих ти казал мойте чувства.Но за жалост аз не съм него нали? Не мога да ти гарантирам дали ще ти отговори или ще се направи на идиот ,но тогава вече ще знаеш и ще ти е по-леко нали? Според мен нямаш какво да губиш ;)

claraa
08-19-2009, 00:59
Ако се подчиниш на страха ще си седиш тука в тоя форум и ще чакаш някой да ти каже какво да правиш :?

ок,викам те и ти се обяснявам,че мн те харесвам,ти,за да запазих мъжка гордост няма да ми отг"даа,и аз"....точно тук е кофти моментът....А и друго,след обясненията може да ме премеш като даденост,нали?!

Аз бих ти казал мойте чувства.Но за жалост аз не съм него нали? Не мога да ти гарантирам дали ще ти отговори или ще се направи на идиот ,но тогава вече ще знаеш и ще ти е по-леко нали? Според мен нямаш какво да губиш ;)

Не искам да се моля или да изглеждам жалка....А относно това,което каза,дали няма да се направи на идиот....много вероятно,защото е прекалено егоцентричен....Затова търся най-добрия подход

n3v3r4z
08-19-2009, 02:15
Виждате се, шибваш му един шамар, задето се е правил на интересен, после го целуваш, за да се сдобрите и накрая .... заживявате щастливо. Хепи енд. Всички са доволни ... God bless you ! В името на Отца, Сина и Светия дух! Амин.

MonSitY
08-19-2009, 05:55
то че си се прецакала така е, но по -горе казаха за действията и са прави,но трябва да го издебнеш когато е сам за да спрете си играете на котка и мишка и да се разбере ще се получи ли между вас.Успех! :)

MaLkaTa_LaDy
08-19-2009, 06:41
Ти вече изглеждаш жалка и слаба като му вървиш подир задника. Мое мнение е, че не трябва да поправяш стари грешки. Остави го и продължавай напред.

BePoHuKa
08-19-2009, 07:08
Еммм сама се се преебала ... Явно и той е с твоя детски акъл и сега е негов ред да се прави на интересен .. :?
Може би трябва да приемеш загубата или може би трябва да отидеш да му кажеш всичко в очите и да си заминеш .Ако те потърси въпроса е решен :) Също е идея да посегнеш ти да го целунеш. Ако се дръпне има 2 варианта.

1.Бий му шута
2.Имайки предвид, че ти си го отблъснала цели 6 пъти, той си е в правото също да го направи, така, че имай търпение. Ако искаш да си с него, направи компромис.

п.п. Ако е от друг град по-добре не се наемай. Връзките от разстояние са невъзможни. ;)

valdesbg
08-19-2009, 07:40
Гледай сега - наранила си егото му, ама много брутално. Той те мести в графа (почти) напълно непозната. И си решава проблема. Няма да те мръдне другаде, ако щеш гола да се съблечеш. Просто сама си се прее*ала много яко оня път. А каквото и да направиш ще изглежда жалко в очите на всички.

claraa
08-19-2009, 08:17
Гледай сега - наранила си егото му, ама много брутално. Той те мести в графа (почти) напълно непозната. И си решава проблема. Няма да те мръдне другаде, ако щеш гола да се съблечеш. Просто сама си се прее*ала много яко оня път. А каквото и да направиш ще изглежда жалко в очите на всички.

Добре,съгласна съм,че беше тъпо да се дърпам,но от друга страна смятам,че показах дастатъчно ясно,че момчето ми допада и случката преди е била моментна глупост...

JenataNaShefa
08-19-2009, 08:18
Следващия път като се видите (ако се видите) го "хващаш за ушите" и му казваш че когато си му се дръпнала си била в кофти настроение, не е било лично насочено към него и ако може да ти влезе в положението и да забрави за случката.
Ако не реагира на това просто за*баваш цялата история и продължаваш напред, няма да умреш за него я :?

valdesbg
08-19-2009, 08:32
Клара - мъжете не прощаваме лесно. Особено когато сме проявили интерес а вие сте ни отрязали брутално. Коклото и да показваш, каквото и да правиш - той няма желание да е с теб. Щото си се подиграла буквлано с него.

claraa
08-19-2009, 08:42
Клара - мъжете не прощаваме лесно. Особено когато сме проявили интерес а вие сте ни отрязали брутално. Коклото и да показваш, каквото и да правиш - той няма желание да е с теб. Щото си се подиграла буквлано с него.

Не прощавате лесно,ок,но нали всеки прави грешки?! Не е ли редно след грешката да има и прошка? За мен е непонятно как е възможно да ти отговарят на доброто с лошо,защото младежът ми показва пълна незаинтересованост,просто все едно не съществувам,а аз?Звъня му,помагам му когато и с каквото мога.Затова и отговорът ми на едно от мненията беше какви точно да бъдат действията,защото мисля,че правя доста

valdesbg
08-19-2009, 08:47
Клара - идеята ми е че момчето не желае да общува с теб по никакъв повод. И каквото и да направиш ще е жалко и безсмислено. Наранила си го -> той се е засегнал -> не иска да ти прости -> разкарва те от живота.

Не след всяка грешка има прошка, и не е редно след всяка грешка да има прошка.

Нищо лично, ако искаш да си говорим по тая тема още - ЛС или скайп :)

Ne_Znaesh
08-19-2009, 10:22
Преди да тръгнем с вече бившият ми приятел мина доста време преди той да се реши да ме целуне за първи път..просто изчакваше удобният момент. Бяхме в един негов приятел на купон и той тогава решава да ме целуне за първи път пред всички. След толкова чакане..той избра точно този момент. :? По незнайно какви причини аз се дръпнах, не откликнах на целувката му и това го видяха абsulutno всичките му приятели на масата. Купона беше по края и ние трябваше да си тръгваме. Още по това, че той ходеше пред мен ми покаzа, че е жестоко расарден и обиден от постъпката ми. :? И нормално.. Качихме се в колата, като той беше на предната седалка, аз стоях отзад, защото негов приятел шофираше през това време. Почти не обели дума в колата...но аз бях решила, че искам да съм с този човек и няма да си го простя заради една моя неволна постъпка да го загубя! Протегнах се от отзад на предната седалка до него и му говорех на ушенце...извиних му се, казах му че съм постъпила така защото ми е станало неудобно от приятелите му...а той ми галеше косата през това времe....когато се опитах аз да го целуна той се дръпна. :-D Сподели ми, че се е почуствал адски унижен не само пред приятелите му, но и пред самият него. Когато пристигнахме до нас, приятеля му остана да чака в колата, а той (бившият ми приятел) дойде да ме изпрати точно до вратата и там той пак ме целуна...но този път грешката от първият опит не се повтори. :)
Та...виждаш ли какво става от 1 отхвърлена целувка, а какво ли остава от цели 6?! 1 път, 2 пъти да се направиш недостъпна...но пак цели 6 пъти не ми звучи като "моментна глупост", а като начин да се направиш на по-важна. Сега няма какво да се оплакваш, и аз бях
да на мястото на това момче , и аз нямаше да те погледна!