PDA

View Full Version : Във форма за новата учебната година ...



Dollystar
08-19-2009, 09:59
Здравейте сигурно има много подобни теми тук, но аз искам да си постна моя, тъй като всеки проблем е специфичен. Та значи в корема съм си добре но имам бутчета, искам да ги стегна и да станат по-мънички, особено сега, когато ни взеха мерки за униформите и всички ще бъдем облечени еднакво, красотата на всеки един поотделно ще изпъкне повече, когато сме с еднакви дрехи, та искам да си стегна и да намаля обема на краката си. Готова съм на вскичко ;( , карам много колело и правя клялания, но незнам дали е достатъчно и се притеснявам да не станат още по-големи и да се образуват грозни мускули. Кажете какви упражнения да правя и по колко клякания на ден е най-добре.
Който ще ми се кара и ще прави забележки моля просто да напусне, има много момичета с такъв проблем, така че темата ще бъде полезна . :-)

Complicated
08-19-2009, 10:01
Тичане, братче. Всяка сутрин по 30 мин. и ще има резултат до 1-2 месеца.

Dollystar
08-19-2009, 10:05
1 седмица само на грейпфрут и ще си супер сексиии {} {} {[vip]} :-)
Аз искам да го задържа не просто да сваля килограми за 1 седмица пък и на мене не ми пука толко колко кг съм просто искам да ги стегна краката не да отслабвам драстично. Тоя период го минах с много тичане и коремни!

Celence
08-19-2009, 10:07
То ако с едни клякания и едно кокело се правеха мускули, всички шяха да са културисти. Кардио.

Jadzia
08-19-2009, 10:12
1 седмица само на грейпфрут и ще си супер сексиии {} {} {[vip]} :-)
:D :D :D



иначее..щом искаш да ги намалиш,ходи да бягаш някъде 30 минутки са достатъчно и за около 2 месеца ще ги намалиш.. :))))))))))))))))

iiordanova
08-19-2009, 10:13
http://fitnes-jeni.tialoto.bg/article.php?id=8143
http://fitnes-jeni.tialoto.bg/article.php?id=8301
http://fitnes-jeni.tialoto.bg/article.php?id=5455
http://fitnes-jeni.tialoto.bg/article.php?id=2953
http://dieti.rozali.com/vkyshti/p9202.html
http://fitnes.tialoto.bg/article.php?cat=23&id=3914

Това намерих. Дано съм помогнала. :)

iiordanova
08-19-2009, 10:20
Добавям , че може да ходиш на плуване.

foreverr
08-19-2009, 10:22
Диета, но не някъква много строга, а просто да се храниш здравословно и най-важното-бягане и скачане на въже и каране на колело.

OtherDimension
08-19-2009, 10:24
авторке, защо си толкова проста?

YouCantStopMe
08-19-2009, 10:39
Има безброй много теми по този въпрос.Един живот няма да ти стигне да прочетеш всичко.'Айде,ако обичате,първо потърсете малко и после правете теми.
Какво искаш толкова?Прави упражнения,бягай,ходи на фитнес.
+ Това съм почти убедена,че си внушаваш,че имаш проблем с фигурата,както правят повечето.

Dollystar
08-19-2009, 10:40
авторке, защо си толкова проста?
Защото хора като теб ме вдъхновяват!

Ufff
08-19-2009, 10:46
с клякания и колело по-скоро ще ги направиш по-едрички. ходи да тичаш и яж правилно. тва е

Dollystar
08-19-2009, 10:50
с клякания и колело по-скоро ще ги направиш по-едрички. ходи да тичаш и яж правилно. тва е
Точно и аз това мислех, но въпреки това продължавам да си карам и да клякам може би в това ми е грешката, но все си мисля, че в граници не е вредно, а иначе ям правилно, от нищо по много, не пия кола и газирани напитки и много рядко ям шоколад, попринцип не съм някоя кифла, но искам да съм по-стегната, тези упражнения които ми дадохте са ми много полезни и всичките ги правя, мерси все пак а за да не правя друга тема мислите ли че е възможно целулита да се махне, аз не вярвам, но да видим какви техники знаят другите :D :D :D

Ufff
08-19-2009, 10:58
като караш колелото го прави на лека степен с бързо темпо, не слагай мн натоварване :)

Dollystar
08-19-2009, 13:14
като караш колелото го прави на лека степен с бързо темпо, не слагай мн натоварване :)
Ами да аз така правя :-)

myHeartIsOnlyForYou
08-19-2009, 13:34
Ами така си е първо трябва да изчезнат мазнинките и целулита,после идва време за мускули и стягане.Кой каза,че мускулите са грозни?!На мен пък много ми харесват и съм на мнение,че релефното тяло е много секси(макар че моето не е :-D ).Краката на ДаркКис не ти ли харесват?Както и да е..За сваляне трябва да се храниш здравословно и кардио упражнения - бягане,скачане на въже.За целулита(влизат и нещата,които казах за сваляне)+повече течности и масажи.За стягане са ти дали упражнения.

Zaharinka
08-19-2009, 14:33
Оф то не може само с краката да свалиш...Като си дадеш зор ти се оформя цялото тяло.Моите крака са мускули ама много си ги харесвам.Преди ми беше кофти,че не мога да си намеря дънки,но като видя момиче с 3 тона целулит ядящо мазна баничка се уважавам за труда,който все пак полагам да не плаша хората около мен. 8-)

Dollystar
08-20-2009, 06:06
^ Прави сте и двете, но аз като чуя мускулести крака и си представям културисти :D ,което явно ми е грешката, еми то работата е ясна просто ще трябва да тренирам за цялото тяло и така няма как и краката да не ми се стегнат!! :-D

Dollystar
08-20-2009, 06:53
Здравейте сигурно има много подобни теми тук, но аз искам да си постна моя, тъй като всеки проблем е специфичен. Та значи в корема съм си добре но имам бутчета, искам да ги стегна и да станат по-мънички, особено сега, когато ни взеха мерки за униформите и всички ще бъдем облечени еднакво, красотата на всеки един поотделно ще изпъкне повече, когато сме с еднакви дрехи, та искам да си стегна и да намаля обема на краката си. Готова съм на вскичко ;( , карам много колело и правя клялания, но незнам дали е достатъчно и се притеснявам да не станат още по-големи и да се образуват грозни мускули. Кажете какви упражнения да правя и по колко клякания на ден е най-добре.
Който ще ми се кара и ще прави забележки моля просто да напусне, има много момичета с такъв проблем, така че темата ще бъде полезна . :-)

ОФФФФ тея униформи са ужас :-x немога да повярвам че мн училища ще са така :-x :-x :-x :-x :-x


Искам да кажа че няма да облека никога парцал от тези после да изпъква всичко и да отслабвом за некво тъпо даскало :?
аь :booooomb:


Гадното е че тва няма да са като дрехите, които сме свикнали да носим, като по магазините и на мен лично ще ми бъде трудно да свикна с униформа, но попринцип нямам нищо против!

Dollystar
08-20-2009, 07:08
Здравейте сигурно има много подобни теми тук, но аз искам да си постна моя, тъй като всеки проблем е специфичен. Та значи в корема съм си добре но имам бутчета, искам да ги стегна и да станат по-мънички, особено сега, когато ни взеха мерки за униформите и всички ще бъдем облечени еднакво, красотата на всеки един поотделно ще изпъкне повече, когато сме с еднакви дрехи, та искам да си стегна и да намаля обема на краката си. Готова съм на вскичко ;( , карам много колело и правя клялания, но незнам дали е достатъчно и се притеснявам да не станат още по-големи и да се образуват грозни мускули. Кажете какви упражнения да правя и по колко клякания на ден е най-добре.
Който ще ми се кара и ще прави забележки моля просто да напусне, има много момичета с такъв проблем, така че темата ще бъде полезна . :-)

ОФФФФ тея униформи са ужас :-x немога да повярвам че мн училища ще са така :-x :-x :-x :-x :-x


Искам да кажа че няма да облека никога парцал от тези после да изпъква всичко и да отслабвом за некво тъпо даскало :?
аь :booooomb:


Гадното е че тва няма да са като дрехите, които сме свикнали да носим, като по магазините и на мен лично ще ми бъде трудно да свикна с униформа, но попринцип нямам нищо против!

Би трябвало да имаш против щото ти прави проблем!
като почнат да казват всички "нямам против" мн се дразня :?
аз съм ПРОТИВ :booooomb:

Не! Не ми прави проблем, даже изобщо пък и това не е главната причина просто искам малко съвети, аз просто искам да си направя полата много къса и затова искам да си стегна бутовете малко иначе, не съм от тия цоцоланите по 70 кг и съм си спокойна, че добре ще ми стои ун. изобщо не се комплексирам или нщ. такова.