PDA

View Full Version : Какво му става?!



Ne_Znaesh
08-19-2009, 10:01
Напоследък ми се случва нещо доста необичайно...

Запознах се съвсем наскоро с едно момче, което твърди, че ме много харесва...и то си личи. Излезнахме няколко пъти и още на първата среща ми стана неприятно, че той беше довел негов приятел при условие, че аз бях сама. Както и да е, беше ми приятно и в компанията на неговият приятел. Но не знаех, че това ще стане навик и за напред. Всеки път когато се виждаме той винаги е с неговият приятел, ама винаги! :? Аз нямам нищо напротив приятеля му, но искам да сме насаме, да си поговорим само ние двамката...да се опознаем. Но, не той винаги трябва да взима със себе си този негов приятел! :x
Все пак искам да кажа, че от пътите, които сме излизали ми е направило впечетление, че той е леко срамежлив, притеснителен...и може и това да е причината да води и неговият приятел със себе си. А иначе ми говори разни неща, че искал да бъде с мен, че много искал да опитаме заедно...Е, и аз го искам, харесвам го и аз! Но как да се отпусна и да му го покажа, като неговият приятел е непрекъснато с него на всяка нашта среща! :x Хубаво, че веднъж се сети да си тръгне и след като той си тръгна последва и първата целувка между нас (хех). 8-) :D

Та...кажете ми това нормално ли е?!На среща с момиче се ходи сам, страх ли го е, притеснява ли се...незнам какво е, но как очаква нещо да се случи като винаги е придружен от някого, а аз съм сама. Ох, сега пак ше ми каже, че иска да се видим утре...но като знам, че ше видя и физиономията на приятеля му и непрекъснотото мрънкане да си ходят...няма смисъл. Не съм ли права?!

xplay
08-19-2009, 10:05
Говори с приятеля си за това :) Кажи му, че не ти е много удобно момчето да е с вас постоянно. Кажи му това, което каза тук :)

valdesbg
08-19-2009, 10:06
Права си. Момчето е повече от недорасло ;)

Ти си го целунала нали :)

Зарежи тая работа и си намери сериозен млад господин :)

Ако така продължи - оня в леглото ще е с вас за да му пази страх на твоя :Р

stup1fy
08-19-2009, 10:13
Не мисля ,че е нужно чак да го заебава ,след като може просто да поговори с него.
Кажи му как се чувстваш и ,че не е редно на всяка ваша среща да води приятеля си.Верно може да е срамежлив,но след време като поговорите само двмата и се опознаете,ще бъде спокоен и ще се чувства в свои води (:

Sh@d0w
08-19-2009, 10:18
Ако така продължи - оня в леглото ще е с вас за да му пази страх на твоя :Р

АхахаахАхах :D

По темата:Какво имаш да ни питаш нас,чак и тема пускаш.Какво можем да направиме ние?Просто му кажи че искаш да сте сами когато се срещате,толкова ли е трудно... :shock:

w0sh
08-19-2009, 10:23
тури му приспивателно у кафето.
работи безотказно

Ne_Znaesh
08-19-2009, 10:35
Не, не го целунах първа аз...хаха да бе, то оставаше и това да направя. :)

Мислех, че сaм ще се сети да спре да го води тоя неговият приятел със себе си, но явно съм се объркала. Сега съм пред дилемата дали да продължавам да се занимавам с въпросният господин и да му обесня къде греши, или да си спестя такива детинщени и за в бъдеще и да не се занимавам повече...

3oPuTy
08-19-2009, 10:38
Интересно как кажи-речи всеки месец пускаш по някоя тема и всяка започва с "Запознах се с едно момче,което ме харесва ..." :lol: :lol:

И по темата:Имаш едно нещо наречено уста ... Кажи на тоя дет те харесва,че искаш поне веднъж да излезете сами ... Кажи го и на приятеля му!Освен това кой е казал,че на среща с момиче се ходи сам?!Той ако иска може с цялата си компанията да отиде щом ти не си го помолила да е сам :?

На края и един съвет:Седни си на Д-то и се замисли за всички теми,които си пускала :) Всеки път се запознаваш с някой и веднага решаваш,че искаш да си с него,а месец-два по-късно пускаш нова тема за следващия ... Не мислиш ли,че има нещо нередно в цялата тази история?! :-o

valdesbg
08-19-2009, 10:39
Ми девойко, ако спреш тая детинщина ще се появи друга, после трета и така. Явно тоз момък е такъв, нещо неизживяно си има.

Мислиш ли че си струва да приказваш всеки път за нещо, което не ти харесва, но знаеш че веднага след като изчезне ще дойде друго подобно?

Спести си нервите и психиката. Поговори с Nana_Sladurana, тя имаше подобен проблем.

Аз съм за - да си намериш нормално момче, на което няма да се налага кое да прави и кое да не прави :)

Assshley
08-19-2009, 10:39
Еми вероятно се притеснява незнам.Просто му кажи всичко направо .. няма друг вариант. (:

Sh@d0w
08-19-2009, 10:40
Зарежи го,няма какво да се занимаваш с децки истории,кой знае после за какво още трябва да му обясняваш че не бива да прави :-D

Ne_Znaesh
08-19-2009, 10:45
Интересно как кажи-речи всеки месец пускаш по някоя тема и всяка започва с "Запознах се с едно момче,което ме харесва ..." :lol: :lol:

И по темата:Имаш едно нещо наречено уста ... Кажи на тоя дет те харесва,че искаш поне веднъж да излезете сами ... Кажи го и на приятеля му!Освен това кой е казал,че на среща с момиче се ходи сам?!Той ако иска може с цялата си компанията да отиде щом ти не си го помолила да е сам :?

На края и един съвет:Седни си на Д-то и се замисли за всички теми,които си пускала :) Всеки път се запознаваш с някой и веднага решаваш,че искаш да си с него,а месец-два по-късно пускаш нова тема за следващия ... Не мислиш ли,че има нещо нередно в цялата тази история?! :-o

Зори...преди да започвам каквито и да е дебати с теб искам да ти кажа, че профила ми бива използван от много мои приятелки, които също пускат теми и коментари. Така че, моля те запази си напатките :)

Hilary_
08-19-2009, 10:47
Говори с приятеля си за това :) Кажи му, че не ти е много удобно момчето да е с вас постоянно. Кажи му това, което каза тук :)

++++

producenta
08-19-2009, 10:48
Или иска тройка или фр ти е би или го е бъз без приятеля му.

anSsito
08-19-2009, 10:51
Поговори с него. Обясни му, че не ти е приятно винаги този негов приятел да е с вас.. и че искаш да прекарвате повече време само 2-та.
Би трябвало да те разбере.
А след като преди не си му казвала това, той може да си мисли, че нямаш абсолютно нищо против неговия приятел и че дори ти е много приятно..

Ne_Znaesh
08-19-2009, 10:51
Благодаря все пак за съветите...Мисля, че имате право, че господина явно е недорасъл. Но няма да се изявявам като кака, която да го отрaка...

3oPuTy
08-19-2009, 10:55
Ne_Znaesh извинявай,но трудно ще ме убедиш,че темите са писани от твои приятелки,защото:
- всяка тема е подобна на предходните
- правиш едни и същи грешки като "излезнахме" и т.н.
Освен това не те напаДам,а ти казвам,че ти е време да се замислиш за някои неща ;)

Hilary_
08-19-2009, 10:58
Благодаря все пак за съветите...Мисля, че имате право, че господина явно е недорасъл. Но няма да се изявявам като кака, която да го отрaка...

не е и нужно да се изявяваш като такава ... :-o :? :?

ама сама каза, че наистина не е много приятно всеки път да бъде с приятеля си ... ако поговориш с него спокойно и му обясниш не мисля, че ще има проблем по често да идва сам ... :? Питай го защо го води? Обясни му, че няма от какво да се срамува ... и че не ядеш хора .. 8-) :wink:

Ne_Znaesh
08-19-2009, 10:58
Ne_Znaesh извинявай,но трудно ще ме убедиш,че темите са писани от твои приятелки,защото:
- всяка тема е подобна на предходните
- правиш едни и същи грешки като "излезнахме" и т.н.
Освен това не те напаДам,а ти казвам,че ти е време да се замислиш за някои неща ;)

Благодаря за твоята загриженост, оценявам го...но няма нужда Зори :)

lipsvashh_mi
08-19-2009, 11:47
ахахах ,това е точно като случая на една приятелка...та те тръгнаха с въпросното ммоче и даже като ходеха,той взимаше най-добрия си приятел с тях-ВСЕКИ ПЪТ!Накрая на мацката и писна и му би шута,но е нормално....1вия път,ок-срам го е или е притеснен,след това става тъпо и все едно бяга от това да станете 2мата насаме... :?

Sh@d0w
08-19-2009, 11:49
Какво му става?!

Това дето му става да не сядаш на него 8-)

BlueFace
08-19-2009, 11:56
Момиче ,а ти уста да му кажеш ,че не искаш да го води нямаш ли? Като видя ,че е срамежлив защо не го накара да дойде без приятеля си и тогава да го отпуснеш малко. Вие момичетата май чакате винаги всичко на готово...Не всички момчета са така решителни и отворени. Някой път се искат и усилия от двете страни....

П.П. lipsvashh_mi тая твоя приятелка х*й ли има в устата да му каже ?? Бахти тва много ме дразни нещо я дразни и напрао бий шута.Няма да земе да поговори и да се изяснят.... :? :?

NamelessRomantic
08-20-2009, 00:46
Тъпа тема алърт... ПИИЙЙЙЙЙЙЙП *лампичката свети*

Ми кажи му просто че не ти е приятно винаги да води приятел със себе си по дяволите!Просто е като 2+2=5!


Пф... |(

Aicken
08-20-2009, 07:56
направо му кажи... може да не се досеща.. или поне ще разбереш причината защо го мъкне винаги

fire_cat
08-20-2009, 08:04
Просто му обесни, че искате да сте насаме и да излезете само двамата, защото ситуацията да излизате тримата става доста неудобна. Другия начин е ти като си доведеш някоя приятелка. Може и да се забавлявате, но не се отказвай от това да бъдете и насаме.

0u7l1n3
08-20-2009, 08:29
Просто му обЕсни, че искате да сте насаме и да излезете само двамата, защото ситуацията да излизате тримата става доста неудобна. Другия начин е ти като си доведеш някоя приятелка. Може и да се забавлявате, но не се отказвай от това да бъдете и насаме. :D


подкрепям те :-)