PDA

View Full Version : ..



paulaa
08-19-2009, 12:52
..

w0sh
08-19-2009, 12:57
До колкото виждам.. може би се е разочаровал?

може би не си била идеалното момиче и може би си изтървала шанса си по-рано, правейки се на каменното сърце.

За да поправиш това може би трябва да го потърсиш за един откровен разговор, но да се подоготвиш за неприятен отговор.

paulaa
08-19-2009, 13:31
..

Niakoitam
08-19-2009, 13:40
Да бе да. Не си се била правила на каменното сърце друг път. Това връткане знаеш ли колко "обнадеждаващо" е. Мен след като ме врътна едно момиче така два пъти и се отказах повече да я каня. Дотлкова ми стигна смелостта и се намеси себеуважението ми.

balon4eee
08-19-2009, 13:42
начи глей са 8-) Кефел ти се е преди да те опознае ;] Сигурно те е имал за по-розлична по характер и те е пресредвал щото си му била интересна и като най-накрая си се оставила да те опознае...му е секнало желанието 8-) Съжалявам , но е твърде възможно тва да е причината след като сте излезли да не те потърси повече , а все ти да пишеш 8-) Аа може и да се е стреснал ако си започнала прекалено настоятелно да му пишеш смс-и така изведнъж и сеееш се 8-) Пък и момчетата обичат да гонят накво момиче и после то като се предаде вече плячката не е интересна 8-) И така..

tiristora
08-19-2009, 15:00
"бих направила всичко за него и отидох..беше забавно"

демек?

mysticinside
08-19-2009, 17:10
...Проблема ми е свързан с едно момче,което не мога да разбера какво иска от мен и дали си играе с мен.Дълго време почти цяла учебна година го въртях да излезем на кафе постоянно ме викаше и аз все си намирах причина да откажа(от моето училище е) това беше защото аз по принцип съм доста трудна в тези работи а и да разбера какво точно иска дали заради мен или нещо др, да го помъча малко.През това време аз започнах да изпитвам интерес към него... и накрая на година реших да излезем,но работата не стана... после ми писа смс-и с което показа че ме харесва поне на мене така ми прозвучаха(тогава бях на морето) след като се върнах му писах и излизахме най-накрая .. отидохме на кафе после ме изпратиха до тук добре,но после спря да ми пише нито в скайп нито смс-и все аз му писах и то някакъв кратък разговор беше явно му беше безинтересно, но аз вече го харесвах много и ми беше а и все още ми е много гадно.След това ме беше поканил у тях на гости и аз по принцип никога няма да го направя да отида в непознат и то момче но бих направила всичко за него и отидох..беше забавно,но след това не ми е писал аз му писах един път и това беше.Страх ме е да му кажа какво чувствам защото не знам той какво чувства и какво очаква от менеи как ще реагира.Мислих да взема скайпа на негов приятел,който е запознат до колкото знам с това (с смс-ите и това за у тях) и да разбера защо ми е писал тези смс-и а сега ме разиграва така и каква му е целта или ще е по-добре да му кажа на него ,но ме е страх после как ще продължи всичко да не ме отблъсне защото аз наистина много го харесвами го искам.Какво да правя ? :(

Хващаш го един ден обаждаш му се по телефона излзиате и му обесняваш как седят нещата, че го харесваш и така нататък! недей да търсиш друг да ти дава отговор на въпросите :)

DevilWish
08-19-2009, 17:20
Хващаш го един ден обаждаш му се по телефона излзиате и му обесняваш как седят нещата, че го харесваш и така нататък! недей да търсиш друг да ти дава отговор на въпросите :)
И аз така мисля ;)
Може би му е омръзнало ,той да те сваля и иска сега той да се прави на недостъпен ;)

umri
08-19-2009, 18:32
Малка филмарка. Ясно защо не иска да се занимава с теб. Една година те е канел на кафе и ти една година си му отказвала? Да излезеш на кафе с някой е нещо нормално. Когато едно момиче откаже един път среща ок... може би нещо е станало, но при втори отказ показваш, че не искаш да имаш нищо общо с него.

ShtrudeL
08-19-2009, 19:50
Малка филмарка. Ясно защо не иска да се занимава с теб. Една година те е канел на кафе и ти една година си му отказвала? Да излезеш на кафе с някой е нещо нормално. Когато едно момиче откаже един път среща ок... може би нещо е станало, но при втори отказ показваш, че не искаш да имаш нищо общо с него.

;-)

Hilary_
08-19-2009, 19:56
Е след всички тези отрязваници какво очакваш ?? :? Може след като те е опознал да е преценил, че не си за него или просто и той се прави на интересен ... говори с него, за да получиш точните отговори, защото тук няадали някой ще ти ги даде ... :-o

NamelessRomantic
08-20-2009, 00:43
Вечния въпрос - парадния вход или аварийния изход...

Ravage
08-20-2009, 06:12
браво мацка ... загубил е интерес ... ти си предървила с правенето на недостъпна ...

fire_cat
08-20-2009, 08:13
Може би просто вече не изпитва интерес към теб или да си е харесал друго момиче, но по голяма вероятност има първата ситуация, защото му е омръзнало да те чака. Все пак вероятността да изпитва нещо към теб все още не е изчезнала. Пробвай първо с намеци и после му обясни, че го харесваш и нищо повече. Ако и той изпитва интерес ще е страхотно, но ако пък не - ти нищо не губиш. Има много други момчета.

0u7l1n3
08-20-2009, 08:33
Хващаш го един ден обаждаш му се по телефона излзиате и му обесняваш как седят нещата, че го харесваш и така нататък! недей да търсиш друг да ти дава отговор на въпросите :)
И аз така мисля ;)
Може би му е омръзнало ,той да те сваля и иска сега той да се прави на недостъпен ;)

:-) :-) +