PDA

View Full Version : Кънаааа....



bUbOoLeChE
08-19-2009, 15:41
ООоффф винаги съм се дразнила на тъпии темии..но сега аз пускам такава :( търсих в търсачката но нищо не ми излиза, или аз нещо не съм видяла хубаво..понеже на 8 август се боядисах тъмна..и косата ми стана черна ( трябваше да е тъмна но чак черна - не) аз много се харесах с черна косааа и реших следващия път да се къносам..боята вече долу- горе взе да се отмива и вече не съм чернокоска, та въпроса ми е - Кога мога да си къносам косата? (знам, че къната не хваща върху боя...колко време трябва да изчакам) :oops: :oops: :oops:

Пак се извинявам темата сигурно се повтаря..ако модераторите сметнат нека я локнат..

Благодаря предварително :-) :-) :-) :-)

bUbOoLeChE
08-20-2009, 12:56
:arrow:
8-[ 8-[ 8-[

sweet_bubka
08-20-2009, 13:00
Точно обратното боя не хваща върху къна.Затова,че в твоя случай ще стане.

tonie__
08-20-2009, 13:00
еми когато ти падне,ние ли да знаем :?

POLLINA
08-20-2009, 13:04
докато видиш естествения цвят на косата си. обаче те съветвам да използваш безамонячна боя :) няма да ти навреди на косата,нито ще ти се наложи да чакаш :)

bUbOoLeChE
08-20-2009, 13:16
докато видиш естествения цвят на косата си. обаче те съветвам да използваш безамонячна боя :) няма да ти навреди на косата,нито ще ти се наложи да чакаш :)

оФффф бее много бързо ми се отмива цвета..вече ми втръсна :? :? всякакви бои пробвах и все едно и също..много бързооо пада цвета..препоръчайте тогава боя (марка) - трайна.. :) :)

POLLINA, ти от личен опит ли казваш :oops: боядисваш ли се, и ако да с каква боя :oops: