PDA

View Full Version : Търся съвет от някой който наистина знае какво е любов!



kateto1996
08-19-2009, 16:28
Вече от 2 години съм без гадже.Много момчета ме харесват , но аз не мога да открия огъня в тях.Искам човек до себе си който да ме обича , а не просто да ме харесва.любовта за мен не е прегръдки и целувки.Тя е да помислиш за половинката си преди за себе си,да му подадеш ръка в трудните моменти,да го обичаш и закриляш и да му вдъхваш кураж за всичко.С една дума да бъдеш готов на всичко за него.Ето такъв човек търся от години.Не намирам.Дали аз не искам прекалено много?Моля помогнете ми?

stup1fy
08-19-2009, 16:31
Вече от 2 години съм без гадже.Много момчета ме харесват , но аз не мога да открия огъня в тях.Искам човек до себе си който да ме обича , а не просто да ме харесва.любовта за мен не е прегръдки и целувки.Тя е да помислиш за половинката си преди за себе си,да му подадеш ръка в трудните моменти,да го обичаш и закриляш и да му вдъхваш кураж за всичко.С една дума да бъдеш готов на всичко за него.Ето такъв човек търся от години.Не намирам.Дали аз не искам прекалено много?Моля помогнете ми?
Не искаш прекалено много , но за целта трябва първо да опознаеш човека (:
Та..въпроса ми е :
опита ли се поне един от кандидатите да опознаеш? (:

fenasf
08-19-2009, 16:33
Ми и аз съм така ама от повече време и засега не съм попаднал на подходяща :(

stup1fy
08-19-2009, 16:34
Вземайте се.

Assshley
08-19-2009, 16:35
Вече от 2 години съм без гадже.Много момчета ме харесват , но аз не мога да открия огъня в тях.Искам човек до себе си който да ме обича , а не просто да ме харесва.любовта за мен не е прегръдки и целувки.Тя е да помислиш за половинката си преди за себе си,да му подадеш ръка в трудните моменти,да го обичаш и закриляш и да му вдъхваш кураж за всичко.С една дума да бъдеш готов на всичко за него.Ето такъв човек търся от години.Не намирам.Дали аз не искам прекалено много?Моля помогнете ми?
Не искаш прекалено много , но за целта трябва първо да опознаеш човека (:
Та..въпроса ми е :
опита ли се поне един от кандидатите да опознаеш? (:
Мда и аз това щях да попитам.Може би просто трябва да дадеш шанс на някой.Едва ли можеш да познаеш "правилния" само с поглед. :) Аз също съм много капризна ако става дума за момчета.В смисъл рядко си харесвам момчета и така нататъка .. Винаги съм чакала някой да ме впечатли от пръв поглед,но накрая взех,че се влюбих точно в този,който не очаквах,в който не виждах огъня както се изрази ти. Пробвай ги .. опознай ги.

ThisIsMe
08-19-2009, 16:37
Как така не можеш да откриеш огъня в тях?
Дай си възможност да ги опознаеш що за хора са ;)

stup1fy
08-19-2009, 16:38
Така или иначе ми мрънкат ,че използвам стари и изтъркани изрази :
Трябва да целунеш много жаби докато стигнеш до принца 8-)

w0sh
08-19-2009, 16:43
Масова дисекция и след това който има огън в него, него взимаш.

bathory
08-19-2009, 16:44
Съгласна съм с горните мнения, ами да опознай някой и виж що за човек е, пък може огъня да се разгори..
Но от мен да знаеш: Няма любов! ;-)

BloomF
08-19-2009, 16:45
96 набор ли си?

stup1fy
08-19-2009, 16:48
Верно бе :shock:
На 13 търсиш любов?
УСПЕХ!

w0sh
08-19-2009, 16:50
Аз на 13 си играех с колички.

Пък като се замисля колко отдавна беше това....

cinderella_gugutka
08-19-2009, 16:54
еми от опит ти казвам 4е тази любов която ти търсиш идва след време.1-о някой те привли4а,2-о запо4ваш да го харесваш,влюбваш се и 4ак тогава оби4аш по онзи на4ин.няма как да преско4иш вси4ки етапи.затова тръгни с някой който харесваш а след време ве4е и ще се влюбиш (е,няма как предварително да знаеш кво ще стане но ина4е няма как )

TheDevilInMe
08-19-2009, 17:01
Първо на колко си години ? Ако не вложиш малко желание едва ли би се получи връзката, която ти търсиш. Освн това на по - зряла възраст се постига такова единство според мен, имаш време да харесаш някой, после да го смениш с друг и така. Няма нищо лошо от тва, че си без гадже, по - добре така, отколкото без чувства, все ще се появи някой, който да те грабне, имала съм подобен период, е, не е бил две години, но минава. :)

des1t000
08-19-2009, 17:04
Вече от 2 години съм без гадже.Много момчета ме харесват , но аз не мога да открия огъня в тях.Искам човек до себе си който да ме обича , а не просто да ме харесва.любовта за мен не е прегръдки и целувки.Тя е да помислиш за половинката си преди за себе си,да му подадеш ръка в трудните моменти,да го обичаш и закриляш и да му вдъхваш кураж за всичко.С една дума да бъдеш готов на всичко за него.Ето такъв човек търся от години.Не намирам.Дали аз не искам прекалено много?Моля помогнете ми?
сори.. ама ника ти е "kateto1996" - каква любов.. на 12-13 год..и вече две години си била без ггадже..наистина ли си 96 :shock:

mysticinside
08-19-2009, 17:05
Вече от 2 години съм без гадже.Много момчета ме харесват , но аз не мога да открия огъня в тях.Искам човек до себе си който да ме обича , а не просто да ме харесва.любовта за мен не е прегръдки и целувки.Тя е да помислиш за половинката си преди за себе си,да му подадеш ръка в трудните моменти,да го обичаш и закриляш и да му вдъхваш кураж за всичко.С една дума да бъдеш готов на всичко за него.Ето такъв човек търся от години.Не намирам.Дали аз не искам прекалено много?Моля помогнете ми?

Разбирам те какво искаш, не не става ей така ХОП!Всичко става с времето,в началото са силни изкри между двамата след това любов и накрая обич..Както ти казваш "да закриваш, да поставяш човек пред себе си" за да си готов на тази саможертва първо трябва човека да е сигурен в чувствата ти и да знае защо го прави :)

maybelline
08-19-2009, 18:32
По принцип не съдя човек по възрастта, но на 13:
- от 2 години си без гадже (на 11 ли ти беше последното? :-o )
- търсиш истинската любов

Мога да си го обясня, ако нямаш баща или имаш, но не ти обръща внимание. И все пак 13 е ранна възраст за любов. Но ти си решаваш.
За да намериш човек, който наистина да мисли за теб, да те обича, да се интересува от теб, да се подкрепяте един друг... трябва да потърсиш по-голямо момче. Не, че те съветвам да тръгваш с 20-23 годишни, но от тази възраст нататък ще срещнеш такива, каквито търсиш. Разбира се, не всички са такива. Просто под 20 годишен и свестен... трудно ще намериш.
За да мисли за теб преди да помисли за себе си, той трябва да има възможност след като "помисли" за теб, да има и за него, следователно е добре да е осигурен материално - достатъчно е да работи. Повечето под 20 нямат сериозна постоянна (а дори и временна) работа. За да разчиташ той да мисли за теб, трябва и ти да мислиш за него, но за 13-годишната си възраст има да развиеш и научиш доста неща (контакти и разговори с по-големи момичета и направо с жени няма да са ти излишни). По-опитните могат да ти дадат ценни съвети как да разбираш мъжете (повярвай, и аз мислех, че знам всичко :lol: ).
Психологически един мъж не възприема по-малкото момиче като равна на него, въпреки че това не му пречи да спи с нея. В зависимост от зрелостта ти, дори на 13 е възможно да те вземат насериозно, но не те познавам, затова няма как да преценя това.
И накрая, ще намериш по-сериозни хора в някоя спортна зала или клуб по интереси - щом отделят време да се занимават със спорт (или нещо друго), особено ако са постоянни там, значи са постоянни и в други аспекти от живота, което предполага, че не си сменят гаджетата като носни кърпи. Успех! ;)

myHeartIsOnlyForYou
08-19-2009, 18:35
И аз питам наистина ли си 96???И на такав възраст не мисля,че гаджетата са толкова интересни... :? Ако наистина си 96 и казваш,че от 2 години не си си имала,аз искам да попитам какви си ги имала на 10-11 :-D ..ти го казваш всякаш тогава си била влюбена :lol: ...описваш любовта не със свои думи,а с тези,които си чула или прочела някъде..това не е по учебник!Първо това разбери!Като се влюбиш ще усетиш,да,но стига с тези клишета!!!И да още си малка за любов.По мое мнение не за друго,а заради тези неща:
•Любовта не винаги значи щастие..често пъти тя носи много болка,която повярвай ми е тежка и е трудна за понасяне от едно невинно момиченце!Според мен дори и споделената любов носи болка,разбира се по-малка,но въпреки това понякога се случва(поне при мен)...Все пак колкото и да се обичате с един човек,все се случи та се скарате и тогава боли...Трудно е за едно малко момиченце да итърпи това..Особено,че през пубертета чувствителността на много хора е засилена..Всички сме с големите очаквания,хвърчим в облаците,правим се,че не ни пука,мислим че света се върти около нас и т.н.
•Ако ще някой да ме оплюе,но смятам че за да има любов трябва да има и душевна и интимна близост.Трябва да има и секс!А сама се сещаш на тази възраст.. :? .Учителят ми по философия ми е казвал,че за да има люов трябва да има задължително 3 неща - страст,интимност,отдаденос т.
Ако не си 96 извинявай за всичко,което написах по-горе :-D .Ако е така се впусни в течението,запознавай се с нови и различни момчета.Не прибързвай със заключенията..опознай ги добре..И избери подходящия...дрън-дрън та пляс..понякога дори и така да направиш няма да има любов,а просто разбирателство...Тук си противореча - знам :-D ,но това доказва,че любовта не би моглада е по-правило,това е чувство,което се заражда у двама влюбени,а не мисля,че някой би могъл да контролира чувствата си.Моето мнение е,че любовта спохожда всеки,но не всеки успява да я съхрани.

BlueFace
08-19-2009, 18:35
Съгласна съм с горните мнения, ами да опознай някой и виж що за човек е, пък може огъня да се разгори..
Но от мен да знаеш: Няма любов! ;-)

Поредния депресарски тъп отговор : "Няма любов"
Това ,че вие не сте я срещнали ,не означава ,че няма :x :?

umri
08-19-2009, 19:21
1996 :S phailure. Ставай от компютъра отивай да си пишеш домашното ей!!!!!

ThePowerOfLove
08-19-2009, 19:27
Любов има, ама ти е рано да я търсиш. Още повече ако си на 13 въобще ама въобще не очаквай да намериш момче, което да те уважава повече от себе си! ;)

GossipGirl89
08-19-2009, 19:35
Ооо стига с тези глупости, че нямало любов! Разбира се, че има... Да, кофти е, когато обичаш някого, но нещата между вас не се получат като по филмите... но това не значи, че веднага трябва да се лепваш за израза "Няма любов!"... Просто продължаваш напред в търсенето й.. и това е :)
Колкото до авторката - момиче, ако наистина си на 12-13 не се надявай на никаква любов на тая възраст... Има време. Ще дойде момент, в който ще срещнеш подходящия човек, но недей да прибързваш още от сега - рано ти е...

sulley
08-19-2009, 19:38
^ Много вярно. :-o
То хората попринцип намират трудно любов,пък ти си пришпорваш късмета още на 13. :lol:
Не че нещо,ама наистина не бързай,всички разбираме,че ти е мерак,ама ще се разочароваш,затова просто засега обърни повече енергия и внимание на други неща,приятелки,филми,хобит .
Радвай се на детството и на свободата си. :wink:
Има достатъчно време да се филмираш с момчета след това.

magitu1
08-19-2009, 19:48
Но от мен да знаеш: Няма любов! ;-)

Не знам!!! Тук съм ЗА и ПРОТИВ... може много да се спори по тази тема... но според мен всичко е с цел за заблуда на противника и за да има на кой да кажеш ОБИЧАМ ТЕ и на кой да си излееш душата когато се чувстваш наранен или щастлив....
Сега по темата....Аз винаги попадам н НЕподходящите момчета...незнам защо става така-от недоглеждане или до избарзване но е факт...Пожелавам ти да намериш подходящото момче, което ще те направи наистина щастлива и обичана!!!!
УсПеХ!!!! :-) :-) :-) :-) :-)

umri
08-19-2009, 19:49
Любов има, ама ти е рано да я търсиш. Още повече ако си на 13 въобще ама въобще не очаквай да намериш момче, което да те уважава повече от себе си! ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt065 :smt065 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040


По-голяма глупост не бях чувал.
Дойде ми идея за тема... Тема с цитати на най-големите бисери на съфорумници. Сигурен съм, че този ще е в тройката!

Hilary_
08-19-2009, 19:58
Ми няма как да знаеш дали тези момчета не са точни такива след като не искаш дори да ги опознаеш ... :? Няма така на готово да дойде принца ии да разбереш "от пръв поглед", че е такъв какъвто го искаш ... опитай се да ги опознаеш ... :-o

ShtrudeL
08-19-2009, 20:00
Любов има, ама ти е рано да я търсиш. Още повече ако си на 13 въобще ама въобще не очаквай да намериш момче, което да те уважава повече от себе си! ;)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt046 :smt065 :smt065 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040 :smt040


По-голяма глупост не бях чувал.
Дойде ми идея за тема... Тема с цитати на най-големите бисери на съфорумници. Сигурен съм, че този ще е в тройката!

Страхотна идея! ^^

FiRe_LaDy
08-19-2009, 20:20
Не може да те обича някой,който не допускаш до себе си и не му позволяваш да те опознае.Човек почва да обича с времето.Да не мислиш,че аз съм обичала приятеля ми като тръгнах с него или пък той с мене?Дори не вярвах,че и месец ще издържим .... но просто се случи.Докато седиш на страна от момчетата,които искат да бъдат с теб - няма да намериш човека за теб.

ThisIsMe
08-19-2009, 20:39
Ако си на 13 така отчаяно си търсиш гадже...сеедно си останала стара мома...wait,wait!за къде се разбърза!? #-o

lipsvashh_mi
08-19-2009, 20:55
Вземайте се.
а така :P :P
наистина ,за да обикнеш някой трябва да го опознаеш,а ти не си дала шанс на нито 1 от горепосочените момчета..е тогава какво искаш? :? Няма нещата да ти се поднесат на златен поднос...трябва да се бориш за тях :)

Angelus_pld
08-19-2009, 21:15
а ве детенце я земе си се стегни :grin:

stup1fy
08-19-2009, 21:32
Мисля,че достатъчно те изкритикуваха 8-)
Ама честно,смешно звучи.На 13 години си и търсиш любовта , от 2 год. не си имала гадже - тоест,от както си била на 11? :lol:
А да не забравяме ,че момчетата ти се лепят - казваш им 'мама ми забрани да си играя с теб' и толкова.
Съжалявам ,че се смея ,но поне тва го умея :lol: :lol:

Kostadin_682
08-19-2009, 23:37
Вече от 2 години съм без гадже.Много момчета ме харесват , но аз не мога да открия огъня в тях.Искам човек до себе си който да ме обича , а не просто да ме харесва.любовта за мен не е прегръдки и целувки.Тя е да помислиш за половинката си преди за себе си,да му подадеш ръка в трудните моменти,да го обичаш и закриляш и да му вдъхваш кураж за всичко.С една дума да бъдеш готов на всичко за него.Ето такъв човек търся от години.Не намирам.Дали аз не искам прекалено много?Моля помогнете ми?
Според мен не искаш много, просто до сега не си срещнала подходящия...

mitternacht
08-19-2009, 23:46
Набор 96 :shock: Любов?!? :shock:

Абе... някой ден, като пораснеш ще я намериш.

13thwednesday
08-20-2009, 00:01
че момичетата на 17-18 не търсят любов пък ти... По-добре ходи се "мляскай" с нЕкой..

Marinchety
09-01-2009, 11:09
1996 :? На 13 години не се надявай да намериш любовта трябва първо да пораснеш да разбереш истинското значение на това чувство и тогава да го търсиш

pffffffff
09-01-2009, 19:38
Ne iskash momcheto prosto da te haresva...xax mi to ot tam trygva vsi4ko...kogato si haresash nqkoi se opitvash da se sblijish s nego da se opoznaete i da vidite dali shte moje da se poluchi neshto... sled tova ako se polu4i mejdu vas shte vyznikne ogynq a s nego i lubovta ;]

radiinkaa
09-02-2009, 08:15
Вижте,възрастта няма никакво значение.Щом момичето смята,че е готово значи е така.А иначе по темата:И аз смятам,че трябва да дадеш шанс на кандидатчетата може да намериш това,което търсиш \:D/

mrtn
09-02-2009, 08:34
Постепенно ще се оправя. Всичко с времето си, явно сега не ти е писано така да бъде. И не се отчайвай, като те заглеждат много момчета, ти не си им дала шанс, че да искаш истинска любов.Спокойно :)

LadyDi
09-02-2009, 08:37
Вижте,възрастта няма никакво значение.Щом момичето смята,че е готово значи е така.А иначе по темата:И аз смятам,че трябва да дадеш шанс на кандидатчетата може да намериш това,което търсиш \:D/
А, че тя утре може да сметне, че и за секс е готова.
После ходи обяснявай на майка си що си забременяла.
Щото не си чувала за презервативи...

marti93
09-02-2009, 09:14
Вече от 2 години съм без гадже.Много момчета ме харесват , но аз не мога да открия огъня в тях.Искам човек до себе си който да ме обича , а не просто да ме харесва.любовта за мен не е прегръдки и целувки.Тя е да помислиш за половинката си преди за себе си,да му подадеш ръка в трудните моменти,да го обичаш и закриляш и да му вдъхваш кураж за всичко.С една дума да бъдеш готов на всичко за него.Ето такъв човек търся от години.Не намирам.Дали аз не искам прекалено много?Моля помогнете ми?

абе хора няма любов само чук и бег е тва е ....!!!!!!!!!!!!!!!!!като гледам че някои приятелки имат гаджета от 2-3 god и аз искам да имам някои които да ме прегръща и ми казва живея заради теб,ама кво да се прави все на кретени попадам

Bloodyy
09-02-2009, 09:30
Виж сега, понятието "любов" на 14 - 15 годишна възраст НЕ съществува. И аз преди няколко месеца си мислих, че съществува поне малко но след като без абсолютно никаква причина, момичето което уж "обичах" ме скъса в деня, в който правихме точно 12 месеца от връзката ни, заради мой приятел, който само искаше да я из**ка - после естествено я заряза и тя се върна при мен с наглостта да ми каже "как си мило" .. естествено и хвърлих една храна и вече не се познаваме.. ама айде да не си разказвам моите истории.
Та по темата пак казвам - на тая възраст любов не съществува. Почакай 19 - 20 тогава вече може и да има някаква искрица стига да намериш човека. :) За сега си хващаш някой, с който да си се забавляваш и това е ..

0nem0retIme
09-02-2009, 10:18
Обичта не идва през първия месец..Винаги първо е силното привличане и харесването..после е любовта.. :)

peteto_love
09-02-2009, 11:46
Вече от 2 години съм без гадже.Много момчета ме харесват , но аз не мога да открия огъня в тях.Искам човек до себе си който да ме обича , а не просто да ме харесва.любовта за мен не е прегръдки и целувки.Тя е да помислиш за половинката си преди за себе си,да му подадеш ръка в трудните моменти,да го обичаш и закриляш и да му вдъхваш кураж за всичко.С една дума да бъдеш готов на всичко за него.Ето такъв човек търся от години.Не намирам.Дали аз не искам прекалено много?Моля помогнете ми?
сори.. ама ника ти е "kateto1996" - каква любов.. на 12-13 год..и вече две години си била без ггадже..наистина ли си 96 :shock:
ООоОоо Десииии и тук се събрахме аа :P :-P :-P :razz:

Dollystar
09-02-2009, 12:51
И аз бях така до скоро, но сега нещата се промениха и то без изобщо да предполагам и да се надявам, спокойно не бързай с никой, а просто изчакай.

v3r43to
09-02-2009, 13:18
Само едно ще кажа :
!!!!!!!!!!!!! Любовта идва когато най малко я ощакваш !!!!!!!!!!

Rhype
09-02-2009, 13:25
Огън - вземи си горелка :D

Grassh0pper
09-02-2009, 13:33
96 набор се предполага , че ще има да чакаш още ДОСТАТЪЧНО време до като разбереш ЩО е то "ЛЮБОВ" ! :mrgreen: =D>

sweety_blondy
09-02-2009, 15:26
Вече от 2 години съм без гадже.Много момчета ме харесват , но аз не мога да открия огъня в тях.Искам човек до себе си който да ме обича , а не просто да ме харесва.любовта за мен не е прегръдки и целувки.Тя е да помислиш за половинката си преди за себе си,да му подадеш ръка в трудните моменти,да го обичаш и закриляш и да му вдъхваш кураж за всичко.С една дума да бъдеш готов на всичко за него.Ето такъв човек търся от години.Не намирам.Дали аз не искам прекалено много?Моля помогнете ми?
Не искаш прекалено много , но за целта трябва първо да опознаеш човека (:
Та..въпроса ми е :
опита ли се поне един от кандидатите да опознаеш? (:
Мда и аз това щях да попитам.Може би просто трябва да дадеш шанс на някой.Едва ли можеш да познаеш "правилния" само с поглед. :) Аз също съм много капризна ако става дума за момчета.В смисъл рядко си харесвам момчета и така нататъка .. Винаги съм чакала някой да ме впечатли от пръв поглед,но накрая взех,че се влюбих точно в този,който не очаквах,в който не виждах огъня както се изрази ти. Пробвай ги .. опознай ги.

+1

CaSsIe
09-02-2009, 18:28
Ами ако наистина си 96, не мисля че ти време да се отказваш да търсиш. Някои хора цял живот не намират любовта, а ти искаш да я откриеш на 13. А и какво търсиш в момчетата, които те харесват, та вие още сте деца, те нищо не могат да ти предложат, а и ти не знаеш какво искаш. На тия години по скоро трябва да мислиш за нещо смислено с което да си запълваш времето, не в търсенето на любов. А и ти тепърва ще се осъзнаваш и ще разбираш какво търсиш в един човек. Все пак успех в любовта :)

sun4e
09-02-2009, 19:14
Попринцип съвета ми е : Изживей си детските години и не се затормозявай още от токова рано с това.Ама ти май вече си почнала да буташ по-сериозните неща.Често да ти кажа мисля,че първо тябва да минеш през поне една по-сериозна връзка,за да знаеш кое как и защо и дали има любов или няма (всеки си има мнение все пак).Опознай някое от момчетата по-добре и се сближете.Все някое трябва да ти допада повече пък после то има време пред тебе така че ще стигнеш до това,което искаш.

fifinkathefreak
09-02-2009, 20:10
Хъх,ако си на 13 мисля ,че ти е малко рано да откриеш такъв човек.
Не казвам,че проблемът е в теб,не те познавам,възможно е да си по-здряла за годините си от очакваното от широката публика.И в нея е пбоблема - предполагам общуваш с момчета на твоята възраст и няма как да намериш това,което търсиш.Пусни се по течението,има време за това.
Самата аз не съм се съвсем отчаяла,макар да съм доста по-голяма от теб.
Мисли позитивно,на момчетата им трябва доста повече от това ;)

tuzaro
09-02-2009, 20:14
брат ти си 96 и вече 2 години си без гадже, как си го допуснала майна...

kolelo
09-02-2009, 20:18
Важно е човекът до теб да не подлага на съмнение всяко твое действие. Обикновенно има определени периоди за пробване на една връзка. ПРи някои това са 6 месеца, но най-сигурния период е 3 години. Ключовот в което човек си заслужава да се вгледа е УВАЖЕНИЕТО. То говори много за напредъка на една връзка.

С пожелание да намерите любовта,
Цецо

mechtaq_za_teb
09-03-2009, 11:48
Дай шанс на тези кандидати... какво значи, че не намираш огън?!

П.С: Ако си на 13... мале :-o :shock:

l0lz
09-03-2009, 14:05
Виж сега, понятието "любов" на 14 - 15 годишна възраст НЕ съществува. И аз преди няколко месеца си мислих, че съществува поне малко но след като без абсолютно никаква причина, момичето което уж "обичах" ме скъса в деня, в който правихме точно 12 месеца от връзката ни, заради мой приятел, който само искаше да я из**ка - после естествено я заряза и тя се върна при мен с наглостта да ми каже "как си мило" .. естествено и хвърлих една храна и вече не се познаваме.. ама айде да не си разказвам моите истории.
Та по темата пак казвам - на тая възраст любов не съществува. Почакай 19 - 20 тогава вече може и да има някаква искрица стига да намериш човека. :) За сега си хващаш някой, с който да си се забавляваш и това е .. Имаме "А", имаме "Б", имаме "С", имаме "О", имаме "Л", имаме "Ю", имаме "Т", имаме "Н", имаме и "О". :)

nicolepcd
09-04-2009, 05:53
Горката... вече е на ЦЕЛИ 13, а не е имала гадже от 2 години... ужас, ужас :(

m0n4yyy
09-04-2009, 06:30
Само едно ще кажа :
!!!!!!!!!!!!! Любовта идва когато най малко я ощакваш !!!!!!!!!!

И аз ще ти кажа едно v3r43to : пиши правилно. :D :D

Аа по темата още си малка за истинска любов, споко с годините всичко се нарежда. Не бързай да порастваш. :) :)