PDA

View Full Version : Яки номерца за лагер



CaMu
08-19-2009, 17:47
Нека тук споделим яки номерца с които да прецакаме/забавляваме приятелите си, докато сме на лагер [или не само] ! :grin: :D 8)


След малко и аз ще споделя един "фокус", че сега имам малко работа

Bianca
08-19-2009, 17:49
Ако някой е настанен в стая номер 100 / 200 и така нататък, махате първата цифра ииии... ВОАЛЯ. 8-)

hardball
08-19-2009, 17:51
Влизаш сутринта в 5 тихичко с една китара примерно, с още няколко човека и почвате да дрънчите и да крещите "СПЕТЕ СПЕТЕ, НЯМА ДА ВИ ПРЕЧИМ". Това ми е любимото, веднъж така ме събудиха и си умрях от смях :D

SuNsEt
08-19-2009, 17:53
Намажете някой с паста за зъби.

Веднъж на един лагер момчетата залепиха превръзки на една врата и отгоре сложиха кетчуп. 8-)

CaMu
08-19-2009, 18:05
Споделете някой който го знаят ограничен брой хора ! Не такива които вече са се изтъркали... Сега ще ви споделя един доста стар, но ефектен номер:

Необходимо ви е:

2 чиний
1 свещ
Кибрит/запалка

Номера:

Преди номера уверявате всички, че един избран от вас човек може да бъде вдигнат във въздуха без дори да го докосвате. Трябва да е пълен мрак и не трябва да има шум [само така казвате]. Казвате, че трябва да се подготвите за 5 минутки във своята стая и се оттегляте за момент. Когато не сте сред другите палите свещта и нагрявате дъното на едната чиния до почерняване, трябва да стане черно, опушено. Слагате чинията която ще стои пред вас отдолу за да не се вижда дъното на "магическата" чиния.
Време е да започне и фокусът. Влизате в стаята с чиниите и казвате, че никой няма право да ги пипа. Гасите навсякъде като трябва да е непрогледен мрак. Сядате на земята вие и другото момче/момиче и слагате "магическата" чиния пред него а чистата пред вас. Казвате, че не трябва да чувате никакъв шум и той/тя стриктно трябва да изпълнява това което казвате. Казвате да фане чинията с дясната си ръка и да я завърти три пъти [като държи дъното за да нацапа пръстите си] и после да фане слепоочието си и бавно да издърпа пръстите към брадичката. Почвате да импровизирате така с въртенето докато не намаже цялото си лице. Изведнъж казвате "В такава обстановка немога да работя ! " и светкате лампите... "воала!" Цялото лице е в черно и човека се чуства готино :D

Дано да ви е харесало :)

XceSS
08-19-2009, 18:25
Отваряте вратата, светвате, викате и затваряте.


Слагате 1 чувал на главата на някой и почвате да го биете, за 10-15 секунди и си излизате.

x3eme
08-19-2009, 18:27
^^Тва ше да е интересно,но да се повече жертвите.Да кажем,10 чувала и боя да е поне 1 минута.
:D

bulgarche
08-19-2009, 18:53
По-добре им мятайте тротилки в стаите

TERRORMACHINE
08-19-2009, 18:55
на некой дето се е напил и е заспал му хващате дюшека заедно с него и го изкарвате вън пред бунгалото или далече от него...

Dumb
08-19-2009, 18:56
Айде пак 'ся...

gsh
08-19-2009, 22:35
1 - подстригване
2 - лепенки за рани и мошно коламаска :-)

OtherDimension
08-19-2009, 23:00
Ако някой е настанен в стая номер 100 / 200 и така нататък, махате първата цифра ииии... ВОАЛЯ. 8-) :smt090

SolusChristus
08-19-2009, 23:04
Да, както каза Българчето, 3 тротилки в стаята през секунда да гърмят :lol:

InnchetO
08-19-2009, 23:15
Мене ме кефи с пастата за зъби :D Също е много грубо с дюшека го изнасяте, залюлявате дюшека и човека хвърчи в басейна :D Наистина много грубо :D

TERRORMACHINE
08-19-2009, 23:43
Мене ме кефи с пастата за зъби :D Също е много грубо с дюшека го изнасяте, залюлявате дюшека и човека хвърчи в басейна :D Наистина много грубо :Dбез да го палят! по-добре да се събуди в центъра на курорта и всички да му се присмиват!!!

AutumnTears
08-20-2009, 07:00
не е ли номера да си изкараш добре с приятели?

LiLGrizzly
08-20-2009, 14:11
Пффф леле колко сте ограничени... :o

Bianca
08-20-2009, 14:47
Ако някой е настанен в стая номер 100 / 200 и така нататък, махате първата цифра ииии... ВОАЛЯ. 8-) :smt090
Какво, бе?

bloodyF
08-20-2009, 16:13
на една екскурзия намазахме един с паста и с една приятелка го целунахме по бузите и се събужда и в началото се развика и после каза "аа я вие се върнете тука 8-) 8-) 8-) " беше супер забавно ;д


може ако е много пиян да го качите на дюшек (надуваем) и да го пуснете в басейна ;д

CaMu
08-21-2009, 18:41
Ей негри давъм UP на темата, че в понеделник тръгвам на лагер ! Споделяйте 'секФи "фокуси"

nosunshine
08-22-2009, 11:35
Значи.. зимате 2-5.. лева и ги връзвате с жилка
След тва зимате една тухла и един кашон..
Слагате тухлата в кашона и го обръщате така, че да не се вижда тухлата..
Слагате парите пред кашона и чакате жертвата си :razz:

Като някой се наведе да ги вземе вие ги дръпнете и като се ядоса кашона ще е най-близкото нещо да ритне и..воала.. счупен крак :razz:

LittleFashionista
08-22-2009, 12:54
Значи.. зимате 2-5.. лева и ги връзвате с жилка
След тва зимате една тухла и един кашон..
Слагате тухлата в кашона и го обръщате така, че да не се вижда тухлата..
Слагате парите пред кашона и чакате жертвата си :razz:

Като някой се наведе да ги вземе вие ги дръпнете и като се ядоса кашона ще е най-близкото нещо да ритне и..воала.. счупен крак :razz: това ти е забавно :shock: :-o Ама вие май наистина не знаете какво къде е границата. Как може да ти е весело от такова нещастие. Много яко ли ще ти е да си счупиш крака. Егати... ама вие нямате ли родители които да ви научат на някои простички неща :?
Или пък това с дюшека. Да направите това на спящ човек :shock: Тъпи,тъпи,тъпи чак ме ядосахте :x Когато човек спи трябва спокоиствие. Знаете ли какъв голям шок може да е за някой, ако така изведнъж го хвърлите във водата и той се събуди точно в този момента... няма смисъл да мърморя, ще ми кажете, че съм смотла и толкоз. Айде и успех в живота, дано той да ви научи на някои неща които родителите ви е трябвало да ви научат, но са били прекалено заети с изкарването на пари за да могат да отглеждат пълноценно своите идиотчета.

fluffka1
08-22-2009, 14:03
Отваряте вратата, светвате, викате и затваряте.



това ше го пробвам :lol:
абе много номерца могат да се измислят, само да не са такива болезнени като да си счупиш крака и т.н. айде и аз ще предложа няколко, които съм чувала.
- може да сложиш паста за зъби от вътрепната страна на дръжката на банята примерно
- да гримираш момчетата докато спят, това е много забавано,
- или пък да напишеш с червило или с черен молив на челото на някой докато спи "глупак", "смотаняк" или нещо от сорта
- дъвки може да лепиш наляво надясно.. :D ама това е гадно
еми това се сещам, подобни такива много могат да се измислят, ама не съм седнала да мисля :D

myHeartIsOnlyForYou
08-22-2009, 14:39
Това с пастата за зъби си е обичаен номер :D .Казвали са ми за един друг ама на мен не ми се вярва,а ме е страх да го пробвам.Докато жертвата спи се взимат две чаша и точно до ухото му се прелива вода от едната в другата..И трябва спящият да се напикае... :lol: ..Не ми се вярва,но ми звучи адски смешно...За това по-добре внимавайте на екскурзиите :D .

stefity
08-22-2009, 15:43
Докато човека спи, внимателно му потапяте ръката в топла или хладка вода... :) На сутринта човека се е напикал.

Joc
08-22-2009, 16:03
^ аз като го правех не ставаше...
накрая се ядосах, пиках в чашата и му топнах ръката вътре и си заминах :D

Jeuelle
08-22-2009, 16:05
^ аз като го правех не ставаше...
накрая се ядосах, пиках в чашата и му топнах ръката вътре и си заминах :D

Кажи ми , че се ебаваш!!!

Bianca
08-22-2009, 16:07
^ аз като го правех не ставаше...
накрая се ядосах, пиках в чашата и му топнах ръката вътре и си заминах :D
Ти си селяндур. :-o

Joc
08-22-2009, 16:08
не щото той ме намаза с паста за зъби предната вечер

Bianca
08-22-2009, 16:09
Той е селяндур. 8-)

stefity
08-22-2009, 16:09
^ и някога получавало ли се е?

Ми... правила съм го 4 пъти... на 3 момчета и 1 момиче и винаги ми се е получавало. :) Обаче трябва да седите и да гледате да не си вади ръката. Ако я извади я пъхате пак и така. :)

Jeuelle
08-22-2009, 16:09
](*,)

Joc
08-22-2009, 16:12
Той е селяндур. 8-)

абе грозно мазно изчадие, резултат от гавра със талибанска курва наебана от кон, няма ли си затвориш плювалника олигофрен прост!

Dimana99
08-22-2009, 16:13
Това необходимо ли е?
За това ли ходите на лагери?

Bianca
08-22-2009, 16:14
Не.
Наречи още веднъж майка ми курва, пък Тутракан ще ти се стори още по-тесен.

Joc
08-22-2009, 16:16
Не.
Наречи още веднъж майка ми к***а, пък Тутракан ще ти се стори още по-тесен.

YOUR MOM IS A WHORE LIKE YOU!

Joc
08-22-2009, 16:19
сега кфо... ше посвириш на кожената флейта маймуна тъпааа!
много ми е интересно кво ше прави 8-) 8)

stefity
08-22-2009, 16:21
Абе хора.... 8-) Има ли поне една тема, която няма да я направите на скандал...? Ибааахти... 8-)

Joc
08-22-2009, 16:24
кво съм виновен аз, че е разгонена и я сърби сливата ? :lol:

stefity
08-22-2009, 16:26
Ми.... и да я сърби сливата на тебе какво ти пука... 8-) Ще тръгнеш да я чешеш ли..? Не виждам нищо сложно в това да си замълчите и това е.. :) Сега с тоя твоя коментар знаеш ли ква анархия ще настане... ще се препъват един след друг да се джафкат и т.н. и отиде 10 страници простотии.

Joc
08-22-2009, 16:31
не просто олигофрена ше се оплаче на някой, че я обиждам... ще ме баннат и ще си живеете спокойно :)
и въпреки предстоящия ми бан, във форума все ще ви серат на тиквите, ще си я има анархията от страна на някои хора...
а баницата ще си е същия отпадък.

bubinkaa
08-22-2009, 22:46
докато спи...влизаш в стаята...взимаш една запалка ..и започваш да му "топлиш" пръста на крака :razz: :razz: ...докато не започне да пищи :lol:

bubinkaa
08-22-2009, 22:53
миналата седмица като бях на море и единия ден...на едното момче не му се излизаше и реши да спи...и точно по време на най-сладкия му сън към 5-6 часа като се прибирахме...тихо..тихо си събухме обувките още на стълбите,отключихме леко вратата...взехме завивки от другата стая и му се хвърлихме отгоре 5 човека....
.... 8-) трябва хубаво да му завиета главата нищо да не гледа :D
П.П обясних го много зле,но ефекта е хубав :lol: доста ушашавено и стреснато гледаше 8-)

bubinkaa
08-22-2009, 23:08
докато спи...влизаш в стаята...взимаш една запалка ..и започваш да му "топлиш" пръста на крака :razz: :razz: ...докато не започне да пищи :lol:

... докато не ти отвърти такъв шамар, че сопола ти да се завърти три пъти около шията ти...
хахахахаха...... :lol: :lol: :lol: точно така...виж как знаеш..хаха

nosunshine
04-27-2010, 21:41
Значи.. зимате 2-5.. лева и ги връзвате с жилка
След тва зимате една тухла и един кашон..
Слагате тухлата в кашона и го обръщате така, че да не се вижда тухлата..
Слагате парите пред кашона и чакате жертвата си :razz:

Като някой се наведе да ги вземе вие ги дръпнете и като се ядоса кашона ще е най-близкото нещо да ритне и..воала.. счупен крак :razz: това ти е забавно :shock: :-o Ама вие май наистина не знаете какво къде е границата. Как може да ти е весело от такова нещастие. Много яко ли ще ти е да си счупиш крака. Егати... ама вие нямате ли родители които да ви научат на някои простички неща :?
Или пък това с дюшека. Да направите това на спящ човек :shock: Тъпи,тъпи,тъпи чак ме ядосахте :x Когато човек спи трябва спокоиствие. Знаете ли какъв голям шок може да е за някой, ако така изведнъж го хвърлите във водата и той се събуди точно в този момента... няма смисъл да мърморя, ще ми кажете, че съм смотла и толкоз. Айде и успех в живота, дано той да ви научи на някои неща които родителите ви е трябвало да ви научат, но са били прекалено заети с изкарването на пари за да могат да отглеждат пълноценно своите идиотчета.

Леле, леле...ти от шега не разбираш ли? Вярно е малко невъзможно да си счупи някой така крака......тва е една малка мижава тухла се пак.. Айде замисли се малко бе...

П.С : Тъп казва тъп на умния.