PDA

View Full Version : Да помагат,които се занимават със фитнес



bebygirl
08-19-2009, 17:50
Здр,Ходя мн, отдавна на фитнес година и половина вече сигурно...В началото имаше ефект отслабнах сигурно със 10-15-16 кг ,но от мн време сиг. 7-8 месеца седя на тези кг или +- 3-4 кг смисал свалям ги качвам гии така...
Истината е ,че нямам определена програма смисал правя от всичко всеки пат примерно 25 мин -30 пътечка и т.н.
Та въпроса ми е някой може ли да ми предложи програма , тъйкато моите трениори недават :(А разбрах,че не е хубаво всеки път да правя от всичко,понеже се натоварват мусколите
Пс:Искам да сваля още 5-6 кг повече не.След това ще ходя само за подръжка :)
бЛАГОРЯ от сега!Надявам се някой да помогне
И без критики,Моля :shock:

vikc
08-19-2009, 18:46
По прякора ти съдя ,че си момиче. Не е добре да правиш всичко в един ден. Заложи главно на кардио тренировки (тичане, каране на колело) и диета, за да смъкнеш килограми. Ето ти много фитнес програми - http://www.bb-team.org/fitness/search-workout/ . Най-добре някой инструктор да ти направи индивидуална. УСПЕХ! Ако имаш други въпроси пиши.
П.П. Как така треньорите не дават :? нали са за това.

rauwkost
08-19-2009, 18:46
Зависи кои са ти проблемните зони, кажи и може и да мога да ти помогна с нещо. :) Ако ходиш през ден на фитнес, може и всеки път да си правиш упражненията, но разбира се не прекалявай.

bebygirl
08-20-2009, 18:51
Ами проблемната ми зона е корема ипо точно-долна част.. Да знам там трудно се смъква ,а няма да откажа и нещо за бедра

ZipFail
08-20-2009, 20:39
Само с тренировки без правилно хранене едва ли ще свалиш много..

ke4o
08-20-2009, 20:48
въпрос на организъм - усвояване и възстановяване
ако от доста време във фитнеса практикуваш едни и същи методи лека по лека се получава йо-йо ефекта...
ако искаш драсни един ЛС и ще ти обясня

JoNsS
08-20-2009, 21:08
На мене тренировката в фитнеса ми минава така..
Още със влизането си в залата пускам Тв-то с музика.. 8) :-({|=
Разгрявам малко и после се качвам на степера около 25-30 минути..
Правя си серия например
5х10 гирички
4х25 коремни преси
5х10 клека
След това се качвам на пътеката около 15-20 мин..
и накрая за почивка съм на колелото около 10-15 мин..

На мен това ми помага..хем правя мусколи..хем махам някое друго кило :)

dreemsun
08-22-2009, 09:25
Имам точните дозировки за теб мини цикъл за жени го наричам аз ако искаш да отслабнеш пиши ми ще ти дам инфо..

vikc
08-22-2009, 18:53
Назобения чичко пак зарибява децата. :lol: