PDA

View Full Version : Препоръчайте ми добро пиърсинг студио?



SpAcE_LaDy
08-19-2009, 18:29
здравейте!
мисля да си дупча носа, от доста време се каня.. наскоро четох в един форум за пиърсинг за самия пиърс.. гледах клипче, щях да умра от ужас, дори не го догледах.. на дупчене не нос.. сигурно не боли много, ма след тая гледка с тоя абокат, ме хвана шубето.. и все пак.. искам да ми препоръчате някво добро студио, защото ще бера страх, но ще го направя.. след морето, накъдето змаинавам утре :) затова ви моля да ми препоръваче, че като се върна да знам директно къде да ида..

някой ако има пиърс на носа, моля да ми сподели цени г/д, как се промива първите месеци /и колко са тези месеци/, какво прави като хване хрема, че ми е мн интересно хахах.. иии ест. ако реша да махна обицата, остава ли белег и зараства ли бързо.. изобщо каквото се сетите, оля да споделите.. и дали е по-добре с пистолет или с абокат :) щото ако е с абокат - искам упойка, не мога иначе хаха :)

мерси предваре :)

Boot
08-19-2009, 18:32
Аз самата поне в 50 теми съм отговаряла на същите въпроси. Айде търсачката...

gabi7u
08-19-2009, 18:37
Аз самата поне в 50 теми съм отговаряла на същите въпроси. Айде търсачката...

ади ади ама като не бачка ..

SpAcE_LaDy
08-19-2009, 18:39
нещо не бачка наистина.. търсих.. излиза "няма намерени резултати"

Boot
08-19-2009, 18:50
Приема се.
С абокат е по-добре да те дупчат. Упойка не ти трябва, няма да те боли.
Студио - Трип Хаус.

SpAcE_LaDy
08-19-2009, 18:53
е то хубаво Тирп Хаус, ма ако мо каже и адрес, няма да ти се разсърдя :) знам само, че имаше някво студио на графа, а аз ИМАМ ОГРОМНА КОНСКА МУХА НА МОНИТОРА.. ОИТВАМ ДА Я УБИЯ

Boot
08-19-2009, 19:02
ул.цар Асен 52

Kras4eto_lp
08-19-2009, 19:14
Трип Хаус и Маниа са добри. Аз лично пиърсинг съм си правила в Маниа при един пич на име Миро...много е готин и всичко обяснява. Което и от двете студиа да избереш няма да сбъркаш.
А що се отнася до адреса(понеже предполагам че ще питаш), намира се на Витошка точно до пицария Уго :)

thelideto
08-21-2009, 17:40
На тъмно мисля

Complicated
08-21-2009, 18:16
Трип Хаус е най-добро според мен. Аз си дупчих там езика и съм много довона. Руди се казва този, който прави пиърсингите и е голям пич. :P

Dream2fly
08-21-2009, 18:46
Пробих си носа преди месец два и беше с абокат. Всеки трябва да го прави с абокат. Първо и най-важното от пробиването с пистолет може да има много лоши последици. Второ, когато се пробива с пистолет, се слага обица за ухо и е ужасно.
Няма от какво да те е страх не боли [е аз бях с лидокаин :D ].
Ммм мисля, че белег не остава, но наистина не съм сигурна.
На мен ми взеха 20 лева + обицата.
Промивах я с кислородна вода. Момичето не ми каза колко време, затова я промивах, докато свърши кисл. вода.
Хремата няма да ти пречи. В смисъл хубаво е да е сега, защото зимата ако решиш и настинеш ще е много кофти с незаздравяла дупка и хрема. Ама иначе гадното е, че като си бършеш носа и все я закача... скъсани салфетки абе изобщо какво да ти обяснявам!
Ами аз на 1 седмица я загубих два дена не зарастна ама се беше стеснила и я вкарах трудно.
:-|
Ако има нещо питай и не се притеснявай!!! Успех! :smt001

SpAcE_LaDy
08-27-2009, 05:52
благодаря ви за отговорите, бях на моренце, затова не писах.. сега събирам страх и се готвя да отида тези дни да ме продупчат :) само ако може да ми кажете къде са тези студиа, защото аз нямам идея.. някой по-нагоре ми спомена, ще потърся в нета сега в картите улицата да се ориентирам, иначе на графа съм виждала табели за разни пиърсинг студиа, ма нямам идея нито кои са, нито добре ли работят там.. и все пак значи може да ми сложат упойка, за да не пукна от страх с тоя абокат, нали? бе страхлива съм си на тема дъпчене и т.н...

а иначе ако някой ден реша да махна тая обица дали ще остане белег, дали дупката изобщо ще зарасне? тва ме касае доста и обицата за носа, която ще ми сложат предполагам мога да си я избера.. ама след колко време ще мога да я сменям вече? а за скъсаните кърпички не е проблем.. само да не боли много като си духам назото, че гадничко.. а да и промивката как става? без да се маха или като се маха обицата? и веднъж на ден или? бе аз ще питам и в студиото тия работи, ма по-добре да ми кажете и вие :) мерси рпедваре пак :)