PDA

View Full Version : Много Зъл проблем !!!



thing_about_me
08-19-2009, 18:51
Така ще попитате какво му е Злото на моя проблем.Ами ситуацията е такава : с моята приятелка ходим 2 години и 4 месеца,не ми е изневерявала (до колкото знам) и нейните приятелки,както и мой потвърждават моето мнение. Но майка ми я мисли за голяма кур*а която само болести и нещастие и болка (и чужди деца) ще ми донесе в бъдеще. Общо взето я мрази.Иска да ме прати по чужбина за да не съм с нея.Взе ми ключа от нас за да не я водя вкъщи.Абе луда работа. Въпроса ми е:
Случвало ли се е на някои?
Какво да направя?
Изобщо нормално ли е да я мрази толкова? Моля помогнете ми :cry: :cry: :cry: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

Priceless
08-19-2009, 18:53
Ееми .. говори с майка си :shock:

producenta
08-19-2009, 18:53
Така ще попитате какво му е Злото на моя проблем.Ами ситуацията е такава : с моята приятелка ходим 2 години и 4 месеца,не ми е изневерявала (до колкото знам) и нейните приятелки,както и мой потвърждават моето мнение. Но майка ми я мисли за голяма "мъжки полов орган"*а която само болести и нещастие и болка (и чужди деца) ще ми донесе в бъдеще. Общо взето я мрази.Иска да ме прати по чужбина за да не съм с нея.Взе ми ключа от нас за да не я водя вкъщи.Абе луда работа. Въпроса ми е:
Случвало ли се е на някои?
Какво да направя?
Изобщо нормално ли е да я мрази толкова? Моля помогнете ми :cry: :cry: :cry: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

Майка ти да не е била монахиня?

Човек говори с нея,как може да прави така с теб та вие сте заедно вече 2 години!

BlueFace
08-19-2009, 19:01
Добре ве имаш си свой личен живот :shock: Как може да позволиш на майка ти да те контролира като 5 годишен.Вярно майка ти е трябва да я уважаваш,но не може да взима личните решения вместо теб. Говори с нея ако трябва и покрещи малко ,за да и се набие в главата :?

ThePowerOfLove
08-19-2009, 19:05
Това не е нормално :shock: И ти е взела ключа :?
Аз предлагам да седнете ти, майка ти и приятелката ти и да й обясниш, че държиш на тови момиче и да я помолиш да те разбере. И да я питаш защо толкова не я харесва и да се разберете по някакъв начин. Просто й покажи, че няма да се разделите заради нея :)

SuperBadSuperFresh
08-19-2009, 19:06
На колко си ?

myHeartIsOnlyForYou
08-19-2009, 19:14
Да вярно е зъл проблем.Хубавото е че ти не се подчиняваш на майка ти автоматично,ами решаваш да и се противопоставиш.Майка ти навярно я познава,но говорили ли са някога..правили ли са нещо заедно или само са се виждали без почти да си говорят??Може би трябва да отидат заедно на пазар,да сготвят нещо или просто да отидат на разодка.Според мен е хубава идея да отидат заедно да ти купят подарък,а ти да се направиш,че не си знаел и да го харесаш :-D (ще кажешна приятелката ти да го предложи на майка ти).Ако са правили нещазаедно и са се опознали,тогава ще е доста трудно...Изход от тази ситуация по-трудно ще намериш.Ще трябва да поговориш с майка ти да и кажеш,че много обичаш приятелка си и усещаш и нейната любов.Ще кажеш,че за 2 години си я опознал и по-добре от нея знаеш каква е,че вярваш в нея и добрите и намерения...Трябва да споделиш на майка ти как се чувстваш и тя дори и да я мрази ще трябва да отстъпи,за да бъдеш щастлив.Но не вярвам проблема да е такъв.Най-вероятно само я е виждала и е чула от завистливи познати измислени клюки за нея,на които е повярвала.Не я мрази,просто се страхува да не страдаш.А може би се опасява,че обичаш това момиче повече от нея и се притеснява да не те загуби :-D ..Ако е такъв случая..решението е да направят нещо заедно,вече казах варианти.Ако момичето ти наистина е добро и има желание да се покаже в най-добрата си светлина пред "свекървата" ти гарантирам 100%резултат.По този начин майка ти ще се обеди сама за себе си за характера на любимата ти и вече няма да вярва на злобни коментари(ако ги има).
Надявам се да успееш,защото си представям ужасната ситуация :? .

sulley
08-19-2009, 19:26
Добре ве имаш си свой личен живот :shock: Как може да позволиш на майка ти да те контролира като 5 годишен.Вярно майка ти е трябва да я уважаваш,но не може да взима личните решения вместо теб. Говори с нея ако трябва и покрещи малко ,за да и се набие в главата :?

;-)

umri
08-19-2009, 19:32
Тъй като просто съм доста запознат с подобна майчина ревност.. Първо на каква възраст си? Връзката между майка и син е много силна. Може би най-силната връзка, която може да съществува. Майка ти е властна жена, по това което чета и е решила, че ще стане на нейното. Кажи и че това е твоя личен живот и ти решаваш коя ще ти бъде приятелката. Знам, че звучи пресилено, но ако не се бориш с майка си, докато си млад ще ти провали живота. Ще отхвърля всички твои приятелки, поради голямата и майчинска ревност. Винаги ще намира косури на приятелките ти и, когато един ден се ожениш пак ще те контролира и ще има пръст в отношенията ви, ще създава проблеми и тн. Дай и да се разбере и не бъди толкова мек пред нея. За жалост съм запознат до БОЛКА с този проблем и затова размисли сериозно над това, което ти казвам. Може да ти развали семейството и живота.

djuki
08-19-2009, 19:38
има първо говори с майка си ... запознай ги ако не си ... и както казаха нагоре "майчина ревност" с която никога няма да успееш да се справиш . Ако тези неща които майка ти казва не са истина се застъпи за приятелката си и покажа на майка ти че ти мислиш по друг начин и нейното мнение не може да ти влияе

asdddddddddddd
08-19-2009, 19:39
:razz: да са ходели заедно да пазаруват еди кво си :lol: абе хора вие не сте ли чували че 97% от майките не харесват жените на синовете им :D

thing_about_me
08-19-2009, 19:40
ами на 17 съм.Как да седна да говоря с нея,това е невъзможно :-x :-x :-x просто си го е втълпила.Като й кажа " не е такава","грешиш" и тн. тя ми казва "абе ни ми го обясняваи пише и го във очите каква е " нямам думи.

GossipGirl89
08-19-2009, 19:41
А майка ти защо е стигнала до този извод за приятелката ти? В смисъл трябва нещо да я е навело към тия мисли... не може просто ей така да й лепва етикети... Поговори с нея, обесни й, че приятелката ти не е такава за каквато я мисли и че наистина я обичаш и няма да позволиш на нищо и на никой да ви раздели... Но според мен щом се е стигнало чак до там, че да ти крие ключовете и да те праща по чужбина явно е разбрала или видяла нещо много сериозно... Майчина ревност,ок,о ама чак пък толкова... не ми се вярва :?

rozovsluncho
08-19-2009, 19:42
Отидете на психолог двамата с майка си :) не го казвам с някаква ирония напротив,така ще решите проблемите си... :-)

BlueFace
08-19-2009, 19:43
ами на 17 съм.Как да седна да говоря с нея,това е невъзможно :-x :-x :-x просто си го е втълпила.Като й кажа " не е такава","грешиш" и тн. тя ми казва "абе ни ми го обясняваи пише и го във очите каква е " нямам думи.


Тресни и една ваза у главата да видим дали няма да те послуша 8-) :lol:

Не, сериозно трябва да говориш с нея.Ако не стане с говорене ще стане с много крещене ,но трябва да го разбере ;)

rozovsluncho
08-19-2009, 19:45
За какви викове и крясъци говорим,за Бога?!Това е майка ти?!Родната ти майка и ти ще и викаш и ще и крещиш?!Това е най-голямата простотия на света... но все пак простотията не ходи по гората ми по хората...!Трябва да си наистина голям идиот да се разкрещиш на майка си! :? :? :shock: :shock: :shock: :booooomb:

thing_about_me
08-19-2009, 19:47
:D :D :D хахахах много диви съвети :-D не знам с какво жена ми е провокирала такова мнение за себе си,обаче спрямо мен няма никакви поводи да мисля че ми изневерява.И аз го преписвам този проблем на майчината ревност ама.... не знам !

BlueFace
08-19-2009, 19:53
За какви викове и крясъци говорим,за Бога?!Това е майка ти?!Родната ти майка и ти ще и викаш и ще и крещиш?!Това е най-голямата простотия на света... но все пак простотията не ходи по гората ми по хората...!Трябва да си наистина голям идиот да се разкрещиш на майка си! :? :? :shock: :shock: :shock: :booooomb:


Ти май говориш наизуст. Много пъти съм си крещял с майка си ,това в ниакъв случай не означава ,че не я обичам или уважавам!
Просто това ,че ми е майка и е по-възрастна не означава ,че винаги е права. Не се карам често с майка си ,но ако изпадна в такава ситуация в която ми се бърка в личният живот и не иска да ме чуе и разбере бих и вдигнал един скандал .... :?
Незнам как стигна до заключението ,че това ме прави идиот ,но вие тука много лесно си правите заключения за хората които не познавате :?

Hilary_
08-19-2009, 19:59
Добре ве имаш си свой личен живот :shock: Как може да позволиш на майка ти да те контролира като 5 годишен.Вярно майка ти е трябва да я уважаваш,но не може да взима личните решения вместо теб. Говори с нея ако трябва и покрещи малко ,за да и се набие в главата :?
+++++

Zaharinka
08-19-2009, 22:44
Аз съм по-зла от проГлема ти 8-) 8)

Amateur
08-19-2009, 22:51
Явно има причина за да я мрази толкова...поговори си с майка ти!

NamelessRomantic
08-20-2009, 00:24
Ха...ама какво значи това "пише и го в очите"?Накарай майка ти да осъзнае,че тя не познава толкова приятелката ти че да може да каже дали е к**ва или не е.Изнерви се малко някой път колкото да покажеш решителност (естествено в границите на моралното и законното) и я накарай да поразмисли малко.Направо ми е трудно да повярвам че ти е взела ключа заради това...Светни малко майка си,че няма тя да ти избира приятелката - това е твой личен избор!

EndlessNights
08-20-2009, 00:25
*мнение*

thespark
08-20-2009, 01:04
абе ти мъж ли си или путка ? земи се в ръце тропни с крак като мъж .. омг

Aicken
08-20-2009, 05:25
не може майка ти да има такова мнение от небето , или да "я е прочела по очите" или има няква дарба или някой и е говорил лоши работи , просто от самосебе си не става , трябва ти да и втълпиш сега че приятелката ти е супер точна и да я убедиш лека полека можеш да започнеш от тук от там ще барнеш ще подговориш , някви общи приятели на майка ти които познават приятелката ти трябва да ги убедиш да кажат по някоя добра дума защото майка ти на теб може да не вярва но на възрастни хора , нейните приятели може и да повярва, не спирай да опитваш... а иначе според мен майка ти е една откачалка :grin: като моятта... :grin:

beb4yy
08-20-2009, 07:10
лол пич майката ти няма право да те затваря така и да ти отнема любовта то тя майка ти е зла що не ги срещнеш да си поговорят :)

thing_about_me
08-20-2009, 17:59
казвам ви оправия нема :shock: :shock: :shock: то ако ставаше с разговори...хехеее живот ще си живея. Майка ми ми казва " видях я по центъра с някакъв" а пък жена ми ми казва "аз бях с една приятелка и гаджето й"! направо откачам

Rhype
08-20-2009, 18:06
Братле ,майка ти знае нещо което не ти казва или просто си го е наумила.
Поговори с нея ,като по-зрял човек (докажи й го ,че си такъв)

golqmumnik
08-20-2009, 18:16
Но майка ми я мисли за голяма "мъжки полов орган"*а която само болести и нещастие и болка (и чужди деца) ще ми донесе в бъдеще. И все пак накарай приятелката ти да си направи изследвания за полови предавани болести,да не се окаже права майка ти.Просто така и покажи бележката на майка си.Нали знаеш поговорката-"Проверката е висша форма на доверие" :-o

GossipGirl89
08-20-2009, 18:22
казвам ви оправия нема :shock: :shock: :shock: то ако ставаше с разговори...хехеее живот ще си живея. Майка ми ми казва " видях я по центъра с някакъв" а пък жена ми ми казва "аз бях с една приятелка и гаджето й"! направо откачам

Добре, а защо си толкова сигурен, че приятелката ти ти казва истината? Хубаво е, че и имаш такова голямо доверие, но все пак си имй едно на ум ;) Може наистина да е права, може майка ти да е видяла гаджето на приятелката й и да си е помислила нещо, но все пак не бъди чак толкова доверчив...

TheDevilInMe
08-20-2009, 19:08
Възможно е майка ти да е права за нея, така че недей да изключваш и тази възможност, но според мен в случая става въпрос за ревност от нейна страна, така че поговорете, разпитай я защо има такова ниско мнение за нея, да ти даде доказателства, ако трябва. Каквото и да е, няма право така да ти се бърка в личния живот, аз не бих го позволила на моята. :)

sweetchef
08-20-2009, 20:17
Нормално е :) Се пак ти е майка и иска най-доброто за теб.По някакав начин това момиче трабва да се издигне в очите на майка ти.Измислете нещо което ще я зарадва :) :P

Kostadin_682
08-20-2009, 20:20
Така ще попитате какво му е Злото на моя проблем.Ами ситуацията е такава : с моята приятелка ходим 2 години и 4 месеца,не ми е изневерявала (до колкото знам) и нейните приятелки,както и мой потвърждават моето мнение. Но майка ми я мисли за голяма "мъжки полов орган"*а която само болести и нещастие и болка (и чужди деца) ще ми донесе в бъдеще. Общо взето я мрази.Иска да ме прати по чужбина за да не съм с нея.Взе ми ключа от нас за да не я водя вкъщи.Абе луда работа. Въпроса ми е:
Случвало ли се е на някои?
Какво да направя?
Изобщо нормално ли е да я мрази толкова? Моля помогнете ми :cry: :cry: :cry: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

Майка ти да не е била монахиня?

Човек говори с нея,как може да прави така с теб та вие сте заедно вече 2 години!
+1
Говори с нея... няма правото да постъпва така... не е честно... :?

shmurkam
08-20-2009, 20:33
Кажи й, че още една годинка ще ти взима ключа, ама тебе после ще те види, когато й дадеш ключ от твоя дом. :lol: Поговори си с нея мн сериозно. Аз съм по-малка от теб, но на родителие си съм казала да не ми се бъркат в интимния живот, защото тях не съм ги избрала и няма какво да направя, но човекът, с когото ще си прекарам живота, си е мой личен избор, за когото никой и копче не може да ми каже, защото е важното на мен да ми е приятно, като не го харесват, няма да му говорят(което е лошо за тях, защото това може само да ме отдалечи). Не я знам каква е тая майчина ревност ама, ако моята прави така, след като на 22ри март навърша пълнолетие, няма да ми види физиономията поне още един живот. Кажи на мамчето си, че с грубото си необосновано държание само тя губи :?

IndependentGirl
08-20-2009, 20:47
Опази Боже от такива "свекърви" :shock: :D ..и слабохарактерни мъже.. :?

п.т.: Намери решение на проблема.. дадоха ти достатъчно добри примери и идеи.. но не позволявай на майка ти да ти се качва на главата и да ти се бърка в личния живот.. #-o :)

mysticinside
08-20-2009, 20:58
Така ще попитате какво му е Злото на моя проблем.Ами ситуацията е такава : с моята приятелка ходим 2 години и 4 месеца,не ми е изневерявала (до колкото знам) и нейните приятелки,както и мой потвърждават моето мнение. Но майка ми я мисли за голяма "мъжки полов орган"*а която само болести и нещастие и болка (и чужди деца) ще ми донесе в бъдеще. Общо взето я мрази.Иска да ме прати по чужбина за да не съм с нея.Взе ми ключа от нас за да не я водя вкъщи.Абе луда работа. Въпроса ми е:
Случвало ли се е на някои?
Какво да направя?
Изобщо нормално ли е да я мрази толкова? Моля помогнете ми :cry: :cry: :cry: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral: :neutral:

Вие казвате- той има личен живот,да но тя му е майка и дори когато той стане на 50 тя пак ще се грижи за него и ще се мъчи да го предпазва от неща които според нея не са добри.А и замисли се ако майка ти е видяла или разбрала нещо за твоето момиче,но най-добре поговори с майка си да спре да се държи така,защото наистина си голям.

JoNsS
08-21-2009, 01:33
Абе пич ти луд ли си на 17 да слушаш майка си .. аз детт съм по малка от тебе и са качвам на главата..Извинявай ама майкати ли ще прави секс с въпросното момиче или ти..?
Ако имах ткфас майка незнам ко щях да я напрая.. Таа тъй де най-лесният начин е да говориш с нея.. Обясни и там че живота си е твой и че не си вече малък.. (обикновенно аз ако имам проблеми с мама карам тати да са опрая вместо мене :lol: ) Таа тъй де ае успех ;)

Nam3less3
08-21-2009, 01:39
Майчински страхове и комплекси. Питайте някой психолог за това. Всъщност майка ти не може да ти пречи да се виждаш с нея, така че голяма работа.

soni4kuu
08-21-2009, 14:03
Добре ве имаш си свой личен живот :shock: Как може да позволиш на майка ти да те контролира като 5 годишен.Вярно майка ти е трябва да я уважаваш,но не може да взима личните решения вместо теб. Говори с нея ако трябва и покрещи малко ,за да и се набие в главата :?

съгласна съм.Все пак тя е изживяла нейната младост и трябва да остави и теб да я изживееш а дори и да се окаже права за приятелката ти-всеки допуска грешки и се учи от тях нали.Никой не е безгрешен! :)

totik
08-21-2009, 16:26
Да ти имам проблема.

PurpleDream
08-21-2009, 16:33
ходете у тях вместо у вас 8-)

thing_about_me
08-21-2009, 18:38
Eм то така става ходим у тях :lol: :lol: :lol: :lol: работата става упечена.До преди малко майка ми ми обяснява,че само чакала родителите и за да им обясни какъв боклук е дъщеря им! :shock: :shock: :shock: :shock: БОЖЕЕЕ жив да не бях :shock: :shock: :shock:

Dundy
08-21-2009, 18:53
Eм то така става ходим у тях :lol: :lol: :lol: :lol: работата става упечена.До преди малко майка ми ми обяснява,че само чакала родителите и за да им обясни какъв боклук е дъщеря им! :shock: :shock: :shock: :shock: БОЖЕЕЕ жив да не бях :shock: :shock: :shock:
лелее почти съм сигурна,че нищо не си й казал,или ако си,бързо си се отказал.Човек тая жена те прави на луд.То е ясно,че като станеш на 18 няма да се изнесеш като с магичска пръчица,ама гледай по-бързо да се махаш :D :D :D .Тява ме уби направо с нейните родители :shock: :shock:

thing_about_me
08-21-2009, 18:59
представвяш ли си аз как реагирах. :( :( :( :( ооо повярвай ще се изнеса точно както със магическа пръчица ахахаха :grin: и тя чака да се изнеса и аз чакам този ден

vampirekiss
08-21-2009, 19:30
Едно ще ти кажа,ако се оставиш майка ти да ти оправя нещата и цял живот да ти налага ти какво да правиш просто никога няма да си щастлив.Говори с нея.Не ставало така,ами говори с лаща си.Може и да я подкрепи,а може и да й се опълчи.Ако той не те подкрепи-ами питай я какво точно не харесва в твоето момиче.и попитай я тя коя ли би избрала за теб.Не се оставяй мама да ти избира гаджетата.

Dimana99
08-21-2009, 19:31
Голяма работа като я мрази майка ти :)

thing_about_me
08-22-2009, 19:07
ем то не е голяма работа.Ама не е приятно,нон стоп да ми пили на главата. :( :( :( :(

DevilWish
08-22-2009, 20:17
Хммм ами може би майка ти е права ;) Мойта майка е човек ,който преценява хората веднага.Имах една приятелка от първият ден каза ,това момиче не е хубаво за теб . . не вярвах . . след година тръгнах покрай нея по много грешен път и накрая ми дойде акъла и се скарахаме . . Така че . . може и да има нещо вярно.Майка ти няма чак ключа да ти вземе ако няма поне 1но доказателство за това ,което твърди ;) Може пък нейна позната да й е казала нещо ;) Освен това приятелките на това момиче ЕСТЕСТВЕНО ,че няма да ти кажат ако тя ти е изневерила ,все пак тя им е най-добра приятелка ,не ти ;)

xxCutMEOpenWhileSobbingxx
08-22-2009, 20:45
попринцип е казано,че родителите знаят кое е най-добре за децата им...опитай се да се поставиш на мястото на майка ти..да погледнеш през нейната гледна точка :) ..поговорете,попитай я защо не харесва приятелката ти...може майка ти за знае нещо което ти не знаеш...а може просто да мисли,че не си готов за сериозна връзка,защото синовете и дъщерите за родителите винаги си остават малките им дечица.. :D :)

thing_about_me
08-28-2009, 09:37
за сега нещата се поуталожиха.Не е ставало на въпрос за нея (приятелката) от 3 дена :grin: :grin:

Neopitom3na
08-28-2009, 14:21
говори с нея.. все пак не може да те контролира вечно :?

jevels
08-28-2009, 14:23
убий майка си













бъзикам се

kindergarden
08-28-2009, 14:25
убий майка си













базикам себАзззззззззззззззз бАззззззззззз










п.п. спирам вече просто не се сдържах :lol:

п.п.2 авторът има много готина майка :lol:

JustAnotherGirl
08-28-2009, 15:29
Пич майка ти е точно като моята :lol: Повярвай ми има ли желание има и начин! Щом не можеш да разговаряш с нея, тогава я принуди да те слуша. Тя те "боде" по ахилесовата пета- давай и ти така! Ако не и знаеш слабото място открий го, но най- вероятно си ти самият. Започни да маниполираш, изнудваш, дори заплашваш, но само ако си способен наистина да извършиш заплахите си. Говори и с монотонен, тих глас. Бъди равнодушен или поне се преструвай, че си. Подбирай внимателно думите си. А когато защитаваш приятелката си- аргументирай се!!! Докажи на майка си, че може да вярва както на теб, така и на жена ти. Стискам ти палци :)

ValzZi
08-28-2009, 19:13
не,не ми се е случвало майка ми да ми земе ключа ..
съжелявам :lol:

Priceless
08-28-2009, 19:44
Пич майка ти е точно като моята :lol: Повярвай ми има ли желание има и начин! Щом не можеш да разговаряш с нея, тогава я принуди да те слуша. Тя те "боде" по ахилесовата пета- давай и ти така! Ако не и знаеш слабото място открий го, но най- вероятно си ти самият. Започни да маниполираш, изнудваш, дори заплашваш, но само ако си способен наистина да извършиш заплахите си. Говори и с монотонен, тих глас. Бъди равнодушен или поне се преструвай, че си. Подбирай внимателно думите си. А когато защитаваш приятелката си- аргументирай се!!! Докажи на майка си, че може да вярва както на теб, така и на жена ти. Стискам ти палци :)

Ехееееееее .. ти ше кажеш не говориш за майка си, ами за някакъв смъртен враг, бе човек. Яяяя релакс малко :x 8-)

JustAnotherGirl
08-28-2009, 19:52
Пич майка ти е точно като моята :lol: Повярвай ми има ли желание има и начин! Щом не можеш да разговаряш с нея, тогава я принуди да те слуша. Тя те "боде" по ахилесовата пета- давай и ти така! Ако не и знаеш слабото място открий го, но най- вероятно си ти самият. Започни да маниполираш, изнудваш, дори заплашваш, но само ако си способен наистина да извършиш заплахите си. Говори и с монотонен, тих глас. Бъди равнодушен или поне се преструвай, че си. Подбирай внимателно думите си. А когато защитаваш приятелката си- аргументирай се!!! Докажи на майка си, че може да вярва както на теб, така и на жена ти. Стискам ти палци :)

Ехееееееее .. ти ше кажеш не говориш за майка си, ами за някакъв смъртен враг, бе човек. Яяяя релакс малко :x 8-)

Звучи грубо наистина ама тя моята нее човек :lol: Пък неговата щом му е взела ключа...абе ддз може и да прибързвам с заключенията :lol: :lol:

m0n4yyy
08-29-2009, 10:29
Майка ти се притеснява за теб, помисли хубаво дали, на нея нещо и хлопа или наистина приятелката ти е к***а. Обърни по- голямо внимание на държанието и (на гаджето имам впредвид).

marti93
08-29-2009, 16:22
Добре ве имаш си свой личен живот :shock: Как може да позволиш на майка ти да те контролира като 5 годишен.Вярно майка ти е трябва да я уважаваш,но не може да взима личните решения вместо теб. Говори с нея ако трябва и покрещи малко ,за да и се набие в главата :?
:shock: :smt120

111111111
08-29-2009, 18:09
Мненито на майка ти си е мнение на майка ти,звучи тъпо но е факт,тя сама ще си го промени като види,чче няма смисъл да упорства излишно..

zagadkataa
08-29-2009, 22:39
бахти и майката дето имаш :D ама така е .. майките дарпат за синчетата си пак таткофците за щерките си :D

gentlelover
08-29-2009, 23:13
бахти и майката дето имаш :D ама така е .. майките дарпат за синчетата си пак таткофците за щерките си :D

Дам така е...

Пък мой съвет: Извади си нов ключ и не обръщай внимание на майка ти ;)