PDA

View Full Version : Проблем с Bluetooth след преинсталация.



XceSS
08-20-2009, 02:38
Преинсталнах уина и вкарвам блутуута, във външното USB, както по принцип си го правя и не иска да се пуска.До сега, като си преинсталирам уина ми и вкарам блутуута, ми изкарва там ню хардуер и т.н., па сега нищо.
Сложих си др уин.
Ае некой да ми помогне, че без да исках си изтрих всичката музика :x :x :x
_________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

doomkillerr
08-20-2009, 08:14
Здравей "XceSS".

Пробвай какво ще стане ако включиш "блутуута" в някое от другите USB-та! Между другото - какво ще рече "външно" USB? :-o Тези на кутията от пред ли имаш предвид или? - Защото може да се разбира по различен начин това... Примерно може да имаш в предвид USB-удължение или пък USB-на клавиатурата и т.н. Уточни този въпрос...
Може да опиташ да сложиш драйверите преди самото устройство - може и да помогне това, но преди това се увери, че USB-то работи нормално! Аз веднъж оправях на един приятел компютъра, който имаше пак проблеми с "блутуута" - в крайна сметка се оказа, че драйверите правят някакъв проблем и ако ги инсталира човек нормално - изчезваше DVD-то (в случая на неговия Лаптоп) :D

В този случай прибягнах до по-нестандартни начини за инсталация и в крайна сметка всичко стана, както трябва и "блутуута" си работеше нормално тогава!

Успех от мен... :)

ivanstef
08-20-2009, 20:39
Пробвай да включваш и изключваш многократно. И аз така като сложиш 7-цата докато го подкарам... :-D

XceSS
08-21-2009, 09:01
Уляляля данеет :)
Оправих се от Device manager-a :)

hamilcar
08-21-2009, 12:20
Уляляля данеет :)
Оправих се от Device manager-a :)

Честито :). Темата приключва.