PDA

View Full Version : пиърсинг без вашите да разберат?



deadmemorial
08-20-2009, 03:55
Такам.. тъпо.. и така или иначе винаги става.. но според вас как може да си сложиш ( давам определени примери които искам да направя ) .. пиърсинг на пъпа или езика без вашите да разберат?Пиърсинга на пъпа крие много инфекции и т.н. .. а на езика.. фъфлиш седмици наред.. колебая се.. защото нашите не го одобряват.. но в краина сметка си е за мен..!Какво мислите?

hardball
08-20-2009, 05:25
Кой ти каза, че ще фъфлиш седмици наред?

ElinoOor
08-20-2009, 06:30
ти не искаш да се пробиеш личи си.. :-o

Swinkenhoffer
08-20-2009, 08:15
Щом се притесняваш от родителите ти, от инфекции и фъфлене... хич не се пробивай.

IrrieSkyline
08-20-2009, 09:24
Да, при условие, че си имаш някви бъгове в плана, не получаваш пиърс...

YouCantStopMe
08-20-2009, 09:40
Аз не бих го направила без разрешение на нашите.
Както и да е.
Ако искаш направи си,но после да не съжеляваш.
Една позната си направи на устната без майка и и баща й да знаят...Като се прибра баща й дори не забеляза,само майка й.Вдигнало се скандал и замалко да я изселят. 8-) :booooomb:

tuzaro
08-20-2009, 10:33
като не искаш да го овидят си пробий сливата, майна.

graceless
08-20-2009, 11:02
Пиърсинга е толкова вредно,че няма накъдее просто и е грозно и на пъпа да ти виси няква като играчка,не се занимавай с глупости
не случайно познавам хора,чиито езици кървят от прословутите обици на езика,а пиърсинга е вреден на пъпа при жените заради бременноста!

POLLINA
08-20-2009, 11:10
Пиърсинга е толкова вредно,че няма накъдее просто и е грозно и на пъпа да ти виси няква като играчка,не се занимавай с глупости
не случайно познавам хора,чиито езици кървят от прословутите обици на езика,а пиърсинга е вреден на пъпа при жените заради бременноста!
ейй професоре,по-добре замълчи :lol: :D
пък по темата- пробивай се какво ти пука.ваще после ще ти махнат обецата ли ?! иии надявам се не си на 10 :D

Bianca
08-20-2009, 11:19
Пиърсинга е толкова вредно,че няма накъдее просто и е грозно и на пъпа да ти виси няква като играчка,не се занимавай с глупости
не случайно познавам хора,чиито езици кървят от прословутите обици на езика,а пиърсинга е вреден на пъпа при жените заради бременноста!
ейй професоре,по-добре замълчи :lol: :D
пък по темата- пробивай се какво ти пука.ваще после ще ти махнат обецата ли ?! иии надявам се не си на 10 :D
Ама ти май си.

SuNsEt
08-20-2009, 14:00
Аз не бих го направила без разрешение на нашите.

Ами то без разрешение от родител ще ти направят само в някоя долнопробна дупка.Истинските професионалисти искат поне да имаш 16 години.Дори,когато ходих да си правя индъстриал пиърсърът искаше да се обадя на майка ми,за да говори с нея.Каза,че си имал неприятности с родители.
А и да имаш 16 години,авторке,щом си тръгнала да пускаш тема...няма смисъл.Гаранция,че припариш ли само до вратата на студиото ще се върнеш обратно у вас. :D

KoRnFlAkE
08-20-2009, 17:59
даа, фъфлене седмици наред..




Аз не бих го направила без разрешение на нашите.

Ами то без разрешение от родител ще ти направят само в някоя долнопробна дупка.Истинските професионалисти искат поне да имаш 16 години.Дори,когато ходих да си правя индъстриал пиърсърът искаше да се обадя на майка ми,за да говори с нея.Каза,че си имал неприятности с родители.
А и да имаш 16 години,авторке,щом си тръгнала да пускаш тема...няма смисъл.Гаранция,че припариш ли само до вратата на студиото ще се върнеш обратно у вас. :D

на мен пък в маниа-та ми го направиха без разрешението на родител, ама тва щото помислиха, че съм на 16. 8-)
а не е "долнопробна дупка".

tuzaro
08-20-2009, 18:03
Аз не бих го направила без разрешение на нашите.

Ами то без разрешение от родител ще ти направят само в някоя долнопробна дупка.Истинските професионалисти искат поне да имаш 16 години.Дори,когато ходих да си правя индъстриал пиърсърът искаше да се обадя на майка ми,за да говори с нея.Каза,че си имал неприятности с родители.
А и да имаш 16 години,авторке,щом си тръгнала да пускаш тема...няма смисъл.Гаранция,че припариш ли само до вратата на студиото ще се върнеш обратно у вас. :Dбуташ парите майна, и нищо нема ти кажат 8)

deadmemorial
08-20-2009, 18:08
Кой ти каза, че ще фъфлиш седмици наред?


Ами един приятел беше така..

deadmemorial
08-20-2009, 18:10
Пиърсинга е толкова вредно,че няма накъдее просто и е грозно и на пъпа да ти виси няква като играчка,не се занимавай с глупости
не случайно познавам хора,чиито езици кървят от прословутите обици на езика,а пиърсинга е вреден на пъпа при жените заради бременноста!
ейй професоре,по-добре замълчи :lol: :D
пък по темата- пробивай се какво ти пука.ваще после ще ти махнат обецата ли ?! иии надявам се не си на 10 :D




Хммм ами ако баща ми разбере.. най мн да ми я отскубне и после да ме изсели от нас :D .. И въпреки това искам пиърсинг! 8-)

deadmemorial
08-20-2009, 18:12
Хмм не не съм на 10.. но пък и нямам нужните години за пиърсинг.. но изглеждам доста по голяма за годините си.. много хора са ми го казвали.. Някакви .. препоръки.. в кое студио няма да искат.. ''да звънят'' на родителя и тем подобни ? :lol:

deadmemorial
08-20-2009, 18:17
даа, фъфлене седмици наред..




Аз не бих го направила без разрешение на нашите.

Ами то без разрешение от родител ще ти направят само в някоя долнопробна дупка.Истинските професионалисти искат поне да имаш 16 години.Дори,когато ходих да си правя индъстриал пиърсърът искаше да се обадя на майка ми,за да говори с нея.Каза,че си имал неприятности с родители.
А и да имаш 16 години,авторке,щом си тръгнала да пускаш тема...няма смисъл.Гаранция,че припариш ли само до вратата на студиото ще се върнеш обратно у вас. :D





на мен пък в маниа-та ми го направиха без разрешението на родител, ама тва щото помислиха, че съм на 16. 8-)
а не е "долнопробна дупка".





Лична карта не са ли ти поискали? :?

KoRnFlAkE
08-20-2009, 18:54
как мислиш, дали са ми поискали, щом са ми го направили? #-o
не знам, на другите може да искат, но на мен не са. само ме попита дали имам 16 и аз казах да.

SuNsEt
08-20-2009, 19:07
Пффф то и на мен в Маниа ми го правиха.Ходих с една приятелка,която ги познава там всичките пиърсъри и татуисти и казахме,че съм и братовчедка. 8-) Иначе искаха да се обаждам на майка ми.Не,че тя не знаеше ами просто щеше да изкука :-D

IrrieSkyline
08-20-2009, 22:20
Много сте вещи сите.

SuNsEt
08-20-2009, 22:40
Нали :D

TERRORMACHINE
08-20-2009, 22:42
ебете се с тия пиърси!!! рисувайте се, изживяването е божествено!!!

SuNsEt
08-20-2009, 22:53
ебете се с тия пиърси!!! рисувайте се, изживяването е божествено!!!
Да,много е хубаво...Направо си умирам всеки ден да си слагам по един пиърс. :?
Къв ти е проблема?

tuzaro
08-20-2009, 22:55
Много сте вещи сите.откога в Аушвиц има интернет??

IrrieSkyline
08-20-2009, 23:16
Много сте вещи сите.откога в Аушвиц има интернет?? На тебе мисля, че ти е време вече да ядеш пишки. Тик так.

Едит: Таак, таак, тики тики таак

bubinkaa
08-20-2009, 23:24
мм не винаги фъфлиш..

SuNsEt
08-21-2009, 13:57
обливам ви с божествената течност във всички дупки,на които сте си сложили пиърс http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif
Добре :)

SuNsEt
08-21-2009, 14:13
Отчаяно! :-)

TERRORMACHINE
08-21-2009, 16:55
ебете се с тия пиърси!!! рисувайте се, изживяването е божествено!!!
Да,много е хубаво...Направо си умирам всеки ден да си слагам по един пиърс. :?
Къв ти е проблема? :shock: я прочети пак...

SuNsEt
08-21-2009, 16:57
Прочетох. :)

deadmemorial
08-26-2009, 05:43
ебете се с тия пиърси!!! рисувайте се, изживяването е божествено!!!



запази си милото мнение за теб! :) на твой език '' еби се! '' .. :shock: