PDA

View Full Version : Важно ли е да си тру?



Canis_Dirus
08-20-2009, 10:26
Питам?

Вчера спорихме, дали е тру да топиш залци хляб в сока от салатата. А дали е коректно да топиш, докато все още не е доядена?

Изобщо защо трутата толкова не се разбират с не-трутата? Каква е разликата между трутата и уонабитата?

buffalo88
08-20-2009, 10:27
Важното е да си трухед фор лайф.

Bianca
08-20-2009, 10:34
^ А няма ли такива, които кибичат на "ънтру" цял живот? Задължително ли е да минат към фаза "тру"?
Don`t think so.

Bianca
08-20-2009, 10:38
Да де, нямах предвид цял живот. :D Просто не мисля, че винаги ънтрутата стават трута.
Така, разбрах. :D

AutumnTears
08-20-2009, 10:51
Всеки започва от някъде...

Swinkenhoffer
08-20-2009, 11:07
Хубаво, де... а какво разбираме под "тру"?

За някои това е да обругаваш девственици и гробове, за други да спиш под пейките, залят със собствената си повърня, а за трети просто да си се кефиш на нещо и да не си даваш много зор.

не съм сигурна за какъв вид тру-товщина говорите, затова си избрах класическа тема :D

Аз топя хляба направо в тенджерата, няма по-trve от мене!

EarthShaker
08-20-2009, 11:28
питай атакабг, той лепи етикети най-много от форумците

А за тия дет не са тру - не им прави чест

SouthStandServiceLad
08-20-2009, 11:43
Ако си истински, значи си достигнал необходимото социално развитие, за да започнеш да градиш ИСТИНСКИЯ си живот ;)

Muse_of_Madness
08-20-2009, 12:21
Ееех...
Говорете си вие, ама друго е като стигнеш ТРУвана.

Mooo6no
08-20-2009, 12:40
Да си тру значи да си себе си, а не да влизаш в някакви измислени филми. :-o

EarthShaker
08-20-2009, 16:35
няма

Boot
08-20-2009, 16:53
Много е важно да си trve kvlt
И не е тру да си топиш залъци в сока от салата, защото, извинете, тру-тата не ядат салати, duh!

Canis_Dirus
08-20-2009, 17:03
Много е важно да си trve kvlt
И не е тру да си топиш залъци в сока от салата, защото, извинете, тру-тата не ядат салати, duh!
Какво ядат тру-тата?

Как да стана тру?

HexGirl
08-20-2009, 17:38
:lol: :lol: :lol:

vikatavili12
08-20-2009, 17:38
трута не трута какви са тия трутканици :-D така и не разбрах за какво се говори вв тая тема :? ако се чудите кой хора си топят залци хляб в сока от салата просто попйтаите а не да използвате некви не разбираеми тъпи термини иии ако може някои да обясни или да даде линк ако има обяснено в друга тема или да направи нова ам МОЛЯ ОБЯСНЕТЕЕЕ

Canis_Dirus
08-20-2009, 17:49
трута не трута какви са тия трутканици :-D така и не разбрах за какво се говори вв тая тема :? ако се чудите кой хора си топят залци хляб в сока от салата просто попйтаите а не да използвате некви не разбираеми тъпи термини иии ако може някои да обясни или да даде линк ако има обяснено в друга тема или да направи нова ам МОЛЯ ОБЯСНЕТЕЕЕ

не си тру!

bloodyF
08-20-2009, 18:07
не съм запозната с тру-тата ама не е възпитано да топиш в салатата! :smt018 :smt018

vikatavili12
08-20-2009, 18:23
трута не трута какви са тия трутканици :-D така и не разбрах за какво се говори вв тая тема :? ако се чудите кой хора си топят залци хляб в сока от салата просто попйтаите а не да използвате некви не разбираеми тъпи термини иии ако може някои да обясни или да даде линк ако има обяснено в друга тема или да направи нова ам МОЛЯ ОБЯСНЕТЕЕЕ

не си тру! офф :( искам само да ми обясните не да ми развивате теории ако може де

Muse_of_Madness
08-20-2009, 18:28
TRVEнология

Човешкото тяло е мистерия и медицината,дори на съвременното си високо равнище,не може да обясни функцията на определени негови части. Сега,нека ви разясня един дял,който все още е тера инкогнита за масата от мои колеги. А именно - TRVEнологията.
Не веднъж съм обяснявал и говорил за TRVE. Но всичко това си има ясна анатомична и физиологична основа. А именно - клетките TRVEноцити. TRVEноцитите са нетипични овални клетки със цитоплазмени израстъци,напомнящи не до толкова на псевдоподи,колкото на шипчета. Тяхния размер варира от 600 до 666 нанометра и са единствените клетки,за които е изяснен абсолютно цвета - черен. Те са толкова Тру,че ведната се забелязват,независимо от малките си размери. Това се дължи на факта,че те просто не могат да се слеят с масата от другите клетки.
Основната функция на TRVEноцитите е да синтезират и секретират TRVEнозин в кръвоносната ни система. Той влияе силно на лимбичната система на индивида,а от там и на поведенческите му реакции и на характера му.
Но от къде всъщност идват TRVEноцитите? Колкото и невероятно да звучи- невроните,изграждащи кората на крайния мозък имат уникалната способност да ги синтезират и те се включват в кръвния ток чрез венозната мрежа,изхождайки от кортекса.
Противно на началната масова заблуда,всеки човек синтезира TRVEноцити. Тук обаче идва и тънкия момент - клетките unTRVEнокласти. Те са клетки убийци за TRVEноцитите,образуващи се от гръбначния мозък,в следствие на смъртта на твърде много клетки от главния мозък. Съдържат ензимът чака-ракарозин,който лизира TRVEноцитите. Освен това,unTRVEнокластите извършват ритмични съкращения на клетъчната мембрана,чрез множество нишки идващи от ендоплазменият им ритиколум,като съкращенията стават в ритъм "дуфци-дупце-дуфци".
Какъв е по-общия ефект на TRVEнозина над организма - развитие на мозъчната кора,нарастване на площта и гънките и,респективно увеличаване на умствения капацитет на индивида,ускорен растеж на космите на косата,придобиване на способност за издаване на дрезгави ниски и високи тонове (дране),поява на механични възвратно-постъпателни тикове на врата при наличие на музика.
Признаци на понижено количество ТRVEнозин в организма - смърт на неврони в церебралния кортекс,загуба на представа за вкус,стил и прочие,в следствие на 1-вия факт,тъй като се засягат важни центрове,заченки на хомосексуализъм,изявено либидо,придружено с крайна полигамия. Метод на лечение - бой,много бой,grindcore до скъсване,още бой. В краен случай субекта да бъде кастриран,за да може патогенността да не се предаде на следващо поколение.
Признаци на повишен TRVEнозин в организма - негативизъм, странно увлечения по масово неизвестна и нехаресвана музика,безинтересни geek stuff,може да доведе до неприятни ситуации на моногамия,нетрезва преценка,безкрайно раздразнение от социялния му статус и липса на личен живот,повишено желание за полемика и психологическо доминиране над по-слабо интелектуални индивиди от самия него. Лечение за съжаление не е открито,тъй като страдащите го отхвърлят под предтекст,че са твърде 1337.

Само за монгамията не съм точно съгласна.

vikatavili12
08-20-2009, 18:37
сега като го прочетох ще ти отговоря според мен НЕ Е ВАЖНО ДА СИ :D ТРУ :D пхаххахаааа ВАЖНОТО Е ДА СИ СЕБЕ СИ

RAWRRR
08-20-2009, 18:42
За мен тру в музикално отношение е: (независимо дали слушаш емо, рок, пънк, чалга)

- да слушаш музиката и наистина да ти харесва.

Всички са тръгнали отнякъде и са минали през различни стилове - от Мадона и Бекстрийт бойз, през Еминем и Снууб дог, през Кристина Агилера и Бритни Спиърс, през Андреа и Преслава, през Гънс енд Роузес и Металика..

Всички са чували по няколко от най-извесните песни в различните стилове искат или не искат.

В един момент ти откриваш кой те привлича най- много, кой те кара да настръхнеш , кой ти дава енергия, кой слушаш когато си сам..(съжалявам за баналностите)

Започваш да задълбочаваш, да се интересуваш , да търсиш нови изпълнители, разновидности, под- стилове, запознаваш се с хора, със същите предпочитания и си разменяте песни..

Но най-важното е че си открил своя стил и другите са ти безинтересни.

- да ходиш по концерти и да подкрепяш сцената.

Така показваш уважението и любовта си към група или изпълнител.Признателност за творчеството им, както и :

- купуването на оригинални дискове, тениски и тн.

Boot
08-20-2009, 19:06
Много е важно да си trve kvlt
И не е тру да си топиш залъци в сока от салата, защото, извинете, тру-тата не ядат салати, duh!
Какво ядат тру-тата?

Как да стана тру?
Ако си тру-метъл ядеш хора, как какво?!
ако си кежуъл ядеш токати
и т.н. и т.н.

vikatavili12
08-20-2009, 19:10
Много е важно да си trve kvlt
И не е тру да си топиш залъци в сока от салата, защото, извинете, тру-тата не ядат салати, duh!
Какво ядат тру-тата?

Как да стана тру?
Ако си тру-метъл ядеш хора, как какво?!
ако си кежуъл ядеш токати
и т.н. и т.н. да w3e
а ако си откачалка ставяш тру ии си труткашш :-D

Riot
08-20-2009, 19:12
Аз съм тру дипломат

Swinkenhoffer
08-20-2009, 19:15
Много е важно да си trve kvlt
И не е тру да си топиш залъци в сока от салата, защото, извинете, тру-тата не ядат салати, duh!
Какво ядат тру-тата?

Как да стана тру?
Ако си тру-метъл ядеш хора, как какво?!
ако си кежуъл ядеш токати
и т.н. и т.н. да w3e
а ако си откачалка ставяш тру ии си труткашш :-D
Колега, затапиха ви. 8-)

Boot
08-20-2009, 19:19
ми кво, аз си труткам 8-)

Canis_Dirus
08-20-2009, 19:24
Аз не знам какво тру съм, но ям салати, пържоли, мусака и пия бира.

Тру ли съм? Тру българин? Тру българин от малко населено място с четири букви, първа буква с.

Boot
08-20-2009, 19:28
Аз не знам какво тру съм, но ям салати, пържоли, мусака и пия бира.

Тру ли съм? Тру българин? Тру българин от малко населено място с четири букви, първа буква с.
водоравно :Д

очевидно не си тру, щом ядеш салати. Мисля че го изяснихме вече :x

ScionOfStorm
08-20-2009, 20:15
Тру е да си Менъуор.

иначе да си тру е момента, в който просто ти писне да обръщаш внимание на какво казват другите за слушаемата ти музика, какви забележки ти правят, подобни глупости. тогава си тру селф, хъхъхъ.

стига искрено да си харесваш музиката/възгледите и да си извират от теб - неповлияни и без конформизъм в 'изповядването' им - ми тру си, предполагам.

EarthShaker
08-20-2009, 20:31
тру си, когато сам диктуваш собствените си мисли

Boot
08-20-2009, 22:20
Сетих се. За да си тру в музикално отношение трябва винаги да казваш, че старите албуми са по-добри. :o

Decu
08-20-2009, 22:54
хахахахах, доста добро, браво :D

OtherDimension
08-21-2009, 00:35
по-добре да си нетру, ънтру, антитру и каквото и да е, отколкото да си мислиш, да се правиш, да се натягаш, да парадираш да бъдеш тру

Sham
08-21-2009, 02:04
нови речници!
//брей, че моногамност:Д

EarthShaker
08-21-2009, 06:10
Сетих се. За да си тру в музикално отношение трябва винаги да казваш, че старите албуми са по-добри. :o

винаги old schoola е по-як, как 8-)

buffalo88
08-21-2009, 07:09
Аз не знам какво тру съм, но ям салати, пържоли, мусака и пия бира.

Тру ли съм? Тру българин? Тру българин от малко населено място с четири букви, първа буква с.

Даже ще си още повече тру българин,ако си някъде от родопския край.

Canis_Dirus
08-21-2009, 08:39
Сетих се. За да си тру в музикално отношение трябва винаги да казваш, че старите албуми са по-добри. :o
Това е задължително! Всеки знае, че музиката трябва да звучи както преди 20 години!

Музиката от първата ти пиратска касетка е най-тру!

Bianca
08-21-2009, 09:29
Нее, когато казваш, че старите албуми винаги са по-добри, значи си тру хейтър. 8-)
Демек аз съм такова, хахаха.
Аз пък не разбирам от трута и нетрута, слушам си музиката, не парадирам с нея чрез облекло, държание и така нататък, ей това е.
Много ли съм ънтру? :D

Boot
08-21-2009, 09:45
Нее, когато казваш, че старите албуми винаги са по-добри, значи си тру хейтър. 8-)
Демек аз съм такова, хахаха.

Сори, ама тру хейтър не си. Това е съвсеееееееееееем далечно ниво!
Ти си, сори, едно нищо...

Bianca
08-21-2009, 09:52
Казах го иронично. ;]
И без окачествявания като "нищо" и "нещо", моля.

Canis_Dirus
08-21-2009, 10:10
Нищо е между тру и ънтру. Демек хем си ън-ънтру, хем си ън-тру.

ScionOfStorm
08-21-2009, 11:23
Нищо е между тру и ънтру. Демек хем си ън-ънтру, хем си ън-тру.

тука доста философски погледнахте на нещата, колега Дирус!
само тру мозък би ги разбрал тез' врътки ;п

Dimana99
08-21-2009, 11:26
WTF :-o :-o

plmn
08-21-2009, 11:53
и аз обичам салата

RichKidsOnLSD
08-21-2009, 13:25
и аз обичам салата

:shock:

ScionOfStorm
08-21-2009, 13:29
което ме навежда на мисълта - как обичате салатата си?

с оцет, със сол, с олио/зехтин, или чиста?

plmn
08-21-2009, 15:11
което ме навежда на мисълта - как обичате салатата си?

с оцет, със сол, с олио/зехтин, или чиста?

чиста!
тру!

casualhooligans
08-21-2009, 15:33
С зехтин :razz: :razz: Тру съм вееее :razz: :razz: :razz:

hardball
08-21-2009, 15:49
Аз съм тру приятел, тру човек, тру инат, тру кретен, тру меломан и ям тру лозови сърми!

През останалото време съм пълна поза и хич не ми дреме :razz:

EarthShaker
08-21-2009, 15:52
което ме навежда на мисълта - как обичате салатата си?

с оцет, със сол, с олио/зехтин, или чиста?}

с 2 бучки лед и мацка, която да ми я поднесе

TERRORMACHINE
08-21-2009, 15:56
ям тру лозови сърми!
тия сърми за нищо не стават!!!

hardball
08-21-2009, 16:07
Пак ли ще спорим по тоя въпрос? :-o

ScionOfStorm
08-21-2009, 16:22
което ме навежда на мисълта - как обичате салатата си?

с оцет, със сол, с олио/зехтин, или чиста?

чиста!
тру!

ха тъй!
те т'ва е.

TERRORMACHINE
08-21-2009, 17:08
Пак ли ще спорим по тоя въпрос? :-oверно е нема смисъл, щото знаеш, че имам по-добър вкус от теб :wink:

casualhooligans
08-22-2009, 08:14
което ме навежда на мисълта - как обичате салатата си?

с оцет, със сол, с олио/зехтин, или чиста?

чиста!
тру!

салата без сол и оцет е като обливане с Орина без Орината http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif

:shock: :shock: :shock: :shock: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

_donna_
08-22-2009, 08:20
Важно е да си тру,разбира се!
Без да прекаляваш обаче.За салатата не знам...може би ако успяваш да топиш без да оставяш трохи вътре е коректно и преди да е доядена.8-) Защо не се разбират...на първо място,защото се раждат и живеят в инкубатори.И все по-зле става.На второ - комплексарщина.Мислят си,че като не пърдят и не ядат шкембе са секси.

(салатата - много сол...бе,направо един бял слой,много оцет,
та направо да кашляш като хапнеш и малко олио)

EarthShaker
08-22-2009, 11:33
подписа

не можах да се сдържа 8-)

hardball
08-22-2009, 14:34
Пак ли ще спорим по тоя въпрос? :-oверно е нема смисъл, щото знаеш, че имам по-добър вкус от теб :wink:
Изхвърли се яко :D

hardball
08-23-2009, 06:26
В пощенски плик и вече пътува към вас ;)

machoka
08-23-2009, 07:19
Да си тру (във всякакво отношение) означава да си ПОЗЬОР в онзи смисъл на думата, в който натрапваш на всеки срещнат предпочитанията си, в по-голямата си част към пълни изродщини. Позата на това да изтъкваш, да се хвалиш без да са те питали, да носиш кубинки на плажа или да се разхождаш с най-яката си тениска къс ръкав на Гънс на -10градуса в центъра на града, за да се 'покажеш' колко си тру. Това е поза, в грозен вариант.

Защото, говорейки си за музика, малко хора разбират въобще през живота си, че музиката се носи в сърцето, а не на гърба или нозете.

А да си тру в не музикален смисъл, или поне в по-горния левъл на конкретна социална принадллежност е още по-фрапиращо за някои обособени групи.

Въобще, да наречеш себе си ТРУ е вече престъпление. Престъпление към личността. )

machoka
08-23-2009, 07:31
тру-то е позьор с покритие.

machoka
08-23-2009, 07:43
..демек позьор с покритие.

п.с. те и позьорите истински се наслаждават на 2-та научени текста от песни на Гънс и яките тениски. Няма причина човек да прави нещо, на което не се наслаждава истински.

_donna_
08-24-2009, 09:57
мачок,и аз не ги обичам позьорите с покритие,т.нар. псевдоинтелигенти. 8-) И изобщо е ...ограничено да спадаш към някаква определена социална група,защото просто така.И понеже,обаче,защото (точно по тази причина) всички млади са - черни,розови,зелени и т.н.Но това не е толкова голямата беда - те си знаят.Ако са щастливи,значи няма нищо притеснително.Аз не си спомням изобщо някога да се съм се вживявала кой знае колко в позьорство.Ако някой иска да си носи кубинките на плажа - добре.Не е ли поза да дебнеш позьорите?Нека си позьорстват,за чий..

Нещо не те разбирам.Мислех си,че тая мода с позьор,тру и анти.позьор.крю е отминала.Ако обичам да си топя в салатата това не ме прави тру,а човек който обича да си топи в салатата.И ако на някого му харесва да употребява тази дума - ок.Важното е мир да има.