PDA

View Full Version : [УРОК]как да направим от 1 момиче броика? Забранено за моми



RuLzZz
08-20-2009, 12:07
Правила на темата:

та тъй като умните ви мнения направиха така че предишната ми тема да бъде заключена правя същата тема но ще помоля спамерите да си държат глупостите надалеч от темата. Моля хората който постват мнения да са по темата.

Не намриай извинения за желанията си и действята си.
Направи колкото се може повече, за да подобриш външният си вид. Дрехи, обувки (много важно), бръсни се, зъби, прическа, нокти, да си чист, вземи си хубав одеколон, дори и да се изръсиш малко. Това е много важно. Потърси женски съвет ако трябва.
Трябва да практикуваш. Намисли си една реплика с която да започнеш разговор.
Пример: Забелязах те като влизах/минавах и трябваше да отделя една секунда, за да открия що за човек си... - От там нататък започни малък разговор. Недей да раздаваш комплименти за красотата на някоя жена, те го чуват непрекъснато особено ако наистина са много красиви. Или ако ще кажеш, поне бъди много печен и почти безразличен. Трябва ти практика, по 10-12 момичета на ден, 4-5 пъти в седмицата.
ТОВА Е МНОГО ВАЖНО: Езикът на тялото
Ходи винаги изправен, раменете назад, главата горе, гърдите на пред.
Дръж се като баровец (мутра), прави бавни, изчислени движения, мигай бавно, говори бавно с паузи между изречения и думи. (Не чак дотам, че да е смешно. Идеята е, да покажеш, че си толкова комфортен в тялото си, че чак те боли). когато видиш момиче гледай я право в очите.
Бъди арогантен, но и забавен. Обичай себе си преди другите, но не бъди егоист. Гледай да се погрижиш за своите нужди първо, а после за нуждите на другите.





Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следващата. Въобще не се обръщайте назад и гледайте с непукизъм на техните смс-и да се върнете при тях. Не бъдете глупави и не издавайте слабите си места пред тях. Те може да ви казват че може да им вярвате не се хващайте, защото това 1 ден ще ви изиграе лоша шега.

Така по същество. Не е необходимо да си много красив и опаричен за да ги въртиш тези номера. Всичко опира до правилно изиграните карти. Най - важното нещо е това да преодолеете срама си и въобще въобще да не ви пука от отрязване.Момичетата не ни отстъпват по срамежливост, а даже според мене те са по срамежливите (не забравяйте: момичето може да ви харесва и пак да ви отреже). Да те отреже момиче е толкова фатално колкото да си изпуснеш вафлата на улицата. Е разбира се трябва да имате някакъв опит в свалянето и той няма да се натрупа със самосъжаление че сте срамежливи. Не забравяйте срама ще ви навлече само главоболия. Действайте смело. Не си мислете че ще станете за посмешище. На момичетата им харесва да ги свалят, но не бъдете нахалник и имайте достойнство.Запомнете те не ви превъзхождат по интелект а точно обратното! Не иска да излезе с вас на кафе...окей...теглите и 1 п***а майна и минавате към следващата. Старайте се да общувате само с момичета. Така се трупа опит. Съученичките са идеални. Бъдете общителен, но не си мислете да водите монолог. Говорете по-малко, но смислено и точно, а не глупости. Оставете тя да говори. Момичетата обичат да говорят за себе си и то много. Искат да им разкажете нещо за себе. Сори мацка, но като заслужиш тогава ще те пусна в главата си и до тук. Без никакви обяснения

И такаа...как да направим от 1 момиче бройка. Първо да отчета нещо като нота бене. Не се захващайте с девстеници. Едно че в леглото ще ви е по - трудно, друго че кървят като прасета и най много да оклепате чершафите на мама и татко и третото е че ще ви отнеме много време докато въобще ги вкарате в леглото. Характерно е за тях че те ползват 3 думи : "Спри" , "не" и "недей"

Еми не е толкова трудно. Както казах затова не са необходими много пари и красота. Всичко се опира до тайминг или да кажеш точните думи в точния момент. Това е по трудното. Трябва да можеш да я манипулираш. Да и казваш това което иска да чуе. Лесно се разбира след няколко кафета на саме. Завърташ и главата( с думи) , подаряваш 1 цвете, държиш се мило, разбира се преди това си и платил сметките в кафето (хайде не е толкова скъпо, мислете че после в леглото ще избивате ). Когато оставате на саме трябва вече и ти да вземаш инициативата в говоренето ( знам че по нагоре казвах да говорите по малко , но това е само в началото ). Прави и комплименти, но не е и сваляй звезди ( това си е живо унижение, а и на момичето няма да му хареса мн мн ). Постоянно и говори и я забавлявай. Не е толкова трудно, 2-3 правилно употребени смешки могат да направят 1 разходка страхотно изживяване. В никакъв случай не я търси. Тя е човекът който да те търси. Аз в момента ( на 19 съм ) като говоря на момичетата и те придобиват афинитет към мене и на 4-5 вечер ги вкарвам в леглото. Повярвайте в силата на правилно употребените думи. Все пак не се осланяйте само на това. Трябва и малко действие от ваша страна иначе си е голословие. 1 съвет : научете се да отказвате всеки каприз и прищявка на момичето. Не си мислете че тя ще ви се разсърди. Вътрешно момичетата умират за такива момчета които има достойнство и не се оставят да ги въртят повярвате ми. Ако се справяте като хората и да не е кучка момичето пак може да ви пусне за около 10-15 дена. За мене това е много, но начинаещите ще се научат да чакат. Вкарвате я в леглото вършите си работата , триете и номера и повече въобще не се занимавате с нея. Следва 1 момент от който момчетата се притесняват. Да не ви изложи пред приятели. Вижте сега ако имате акъл ще направите така че тя да изглежда жалка и тъпа пред тях. Пример : с компания сте и срещата въпросната лейди, тя идва при вас и изтърсва че си гадняр че имаш малка пишка блабла знаеш как е...Умният човек ще си замълчи и въобще няма да обърне внимание. Ако сте инати и искате да я закопаете кажете и следното : "ти си шибана кучка която е най лесното момиче на света и не спираше да пъшка от кеф цяла вечер , друга алтернатива : малка малка ама и позволи да влезне в тебе нали. Използвайте фантазия и въображение и не се притеснявайте от това. Ако приятелите ви са точни те няма да ви се подиграят, а напротив ще се застъпят на ваша страна. А ако нещо ви се изсмеят, гледайте с непукизъм и не се притеснявайте, нали вие ебете не те....





Още неща които да запомните. Жените имат периоди в живота си когато страшно много им се ибе и не издържат за пишка и момчетата респективно, но с 1 чекия се замазва положението. Ако ги хванете в такъв момент много лесно ги вкарвате в леглото. Също така всеизвестно е че има незадоволени момичета и жени, както и отчаяни ама много отчаяни. Те вярват на приказките на първия срещнат. Също лесна бройка.

Не забравяйте : който подбира, мастурбира

Забавлявайте се докато сте млади и не си пропилявайте живота в прекарване с 1 същ и човек. След като се ожените ще имате време да доказвате любов на жена, деца и прочие. Все пак вие сте хубави и готини пичове. Покажете се на всички жени/момичета , а не само на 1. Във ваш интерес е.

1 мъж/момче никога няма да преспи с всички момичета/жени на света, но трябва да се стреми към това !
Успех на бъдещите и начинаещите свалячи. Вършейте момчета !!!




Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следва ...

и накрая ако темата ви е помогнала цъкнете тук за да помогнете и на мен -> ЦЪК ТУК (http://xtyling.net/u/SelfeXcuse)

w0sh
08-20-2009, 12:09
Смятам че това гениално творчество трябва да се увековечи в аналите на абсурдизма.

0u7l1n3
08-20-2009, 12:11
Смятам че това гениално творчесо трябва да се увековечи в аналите на абсурдизма.

Чак аз съм ЗА... :D

RuLzZz
08-20-2009, 12:13
момченца бих се изказал но ще се сдържа по нареждане на най готината модераторка :) но пак иначе можете да ми пишете на Лично Съобщение ако ви интересува нещо :)

За тези който незнаят за кво става дума да погледнат старата тема -> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=273426

0u7l1n3
08-20-2009, 12:18
[quote="RuLzZz"]момченца бих се изказал но ще се сдържа по нареждане на най готината модераторка :) но пак иначе можете да ми пишете на Лично Съобщение ако ви интересува нещо :)


Ей, че се и мазни! Ти вече се изказа, а и едва ли можеш да ми дадеш особено компетентно мнение дребос :-) :-) :-)

Aicken
08-20-2009, 12:19
бях в тая фаза. мина ми. а иначе такъв начин на мислене е повече от глупав и детски, жалко че си на 19 и си в тази фаза....

portokalka1994
08-20-2009, 12:40
Bullshit :D
1. Заглавието на темата трябва да е "Как да легнем с лесно момиче"
Защото тея дето имат сиво вещество чакат месеци ако не и години да легнат с някой .../който и да е ако ще и мистър свят/
2. Какво е толкова елитното на тия мутри незнам просто... :? :? :?
3. И лошото е че заблуждаваш малкото свястни момчета които останаха...
:-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

Anabel
08-20-2009, 12:47
Точно това което си описал-точно от това ние бягаме :-x

БУУУЛШИТ!!!!

Priceless
08-20-2009, 13:01
Не се отказваш обаче 8-)

Krasencety
08-20-2009, 13:02
Точно това което си описал-точно от това ние бягаме :-x

БУУУЛШИТ!!!!

+1 :-x :-x :-x :-x

Priceless
08-20-2009, 13:07
Аз го подкрепям и съм съгласна с него, защото той е добро момче!


8-) :-)

golqmumnik
08-20-2009, 13:09
Точно това което си описал-точно от това ние бягаме :-x

БУУУЛШИТ!!!!

+1 :-x :-x :-x :-x
-1
Благодаря на автора за ценната тема,смятам да следвам съветите му :grin:

vampirekiss
08-20-2009, 13:10
Боклуците от мъжки пол явно се множат като гъби през дъждовна пролет.Жалко,жалко...Отвращ вам се от себе си,че прочетох темата.После не се чудете защо на 45 ще сте преспали с половин България,а но никои няма да ви брои за хора.

NaNa_SladuRana
08-20-2009, 13:15
аз не съм мома,а девойка - вход свободен :D
Има ли значение колко бройки си минал,когато си намериш майстора?

Anabel
08-20-2009, 13:17
Точно това което си описал-точно от това ние бягаме :-x

БУУУЛШИТ!!!!

+1 :-x :-x :-x :-x
-1
Благодаря на автора за ценната тема,смятам да следвам съветите му :grin:

Като те гледам така на снимката на кфо лайненце мясаш /с извинение пред нормалните хора/ надали някой със и без тези съвети ще ти обърне внимание :-x бахти направо вече ви се чуда на акъла бе майна :-x как може да мислите,че това ни привлича :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Priceless
08-20-2009, 13:21
Айде спрете се с обидите вече !!! Не е нужно заради вас да му заключват темата :-o Това, че не ви харесва е съвсем отделен въпрос. Все пак се е постарал и ше е кофти за труда му да я заключат!! :-o

ShtrudeL
08-20-2009, 13:23
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

RuLzZz
08-20-2009, 13:28
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Anabel
08-20-2009, 13:34
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Лелеееееее ама колко сте заблудени чесно чак не мога да повярвам :lol: така ли не разбрахте,че по-умно,егоистично животно от жената НЯМА!И ако се правим на мн влюбени или заблудени не е защото сме такива :-x Много малко момичета вече се оставят на момчета като вас-вече ние си ви въртим по няколко и не ни пука много много......а относно мочетата като вас-жалки сте ми много даже,защото точно вие сте тези които са носните ни кърпички и след време всичко си се връща на този свят и тогава колкото и да си преебал,някоя ще преебе тройно.

ShtrudeL
08-20-2009, 13:36
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Не знам какво имаш предвид под "момичетата като теб",но не бих изгубила част от ценното си време,за да прочета тъпизма ти.

RuLzZz
08-20-2009, 13:36
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Лелеееееее ама колко сте заблудени чесно чак не мога да повярвам :lol: така ли не разбрахте,че по-умно,егоистично животно от жената НЯМА!И ако се правим на мн влюбени или заблудени не е защото сме такива :-x Много малко момичета вече се оставят на момчета като вас-вече ние си ви въртим по няколко и не ни пука много много......а относно мочетата като вас-жалки сте ми много даже,защото точно вие сте тези които са носните ни кърпички и след време всичко си се връща на този свят и тогава колкото и да си преебал,някоя ще преебе тройно.

това говори че си к*рва :)

sLadkaTa_LoRi
08-20-2009, 13:37
Боклуците от мъжки пол явно се множат като гъби през дъждовна пролет.Жалко,жалко...Отвращ вам се от себе си,че прочетох темата.После не се чудете защо на 45 ще сте преспали с половин България,а но никои няма да ви брои за хора.

Напълно подкрепям!!! Защо НЯКОИ момчета си мислят, че като минат през много момичета ще им се носи славата на playboy-чета. Помислете малко (особено към автора) ..Не е важно колко можеш да свалиш, а колко можеш да задържиш! ;)

ShtrudeL
08-20-2009, 13:37
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Лелеееееее ама колко сте заблудени чесно чак не мога да повярвам :lol: така ли не разбрахте,че по-умно,егоистично животно от жената НЯМА!И ако се правим на мн влюбени или заблудени не е защото сме такива :-x Много малко момичета вече се оставят на момчета като вас-вече ние си ви въртим по няколко и не ни пука много много......а относно мочетата като вас-жалки сте ми много даже,защото точно вие сте тези които са носните ни кърпички и след време всичко си се връща на този свят и тогава колкото и да си преебал,някоя ще преебе тройно.

В такива моменти ме е срам,че съм момиче. *срамежлива емотка*

RuLzZz
08-20-2009, 13:38
Боклуците от мъжки пол явно се множат като гъби през дъждовна пролет.Жалко,жалко...Отвращ вам се от себе си,че прочетох темата.После не се чудете защо на 45 ще сте преспали с половин България,а но никои няма да ви брои за хора.

Напълно подкрепям!!! Защо НЯКОИ момчета си мислят, че като минат през много момичета ще им се носи славата на playboy-чета. Помислете малко (особено към автора) ..Не е важно колко можеш да свалиш, а колко можеш да задържиш! ;)

цял живот да ядеш една и съща манджа омръзва. същото е и с жените...

Anabel
08-20-2009, 13:38
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Лелеееееее ама колко сте заблудени чесно чак не мога да повярвам :lol: така ли не разбрахте,че по-умно,егоистично животно от жената НЯМА!И ако се правим на мн влюбени или заблудени не е защото сме такива :-x Много малко момичета вече се оставят на момчета като вас-вече ние си ви въртим по няколко и не ни пука много много......а относно мочетата като вас-жалки сте ми много даже,защото точно вие сте тези които са носните ни кърпички и след време всичко си се връща на този свят и тогава колкото и да си преебал,някоя ще преебе тройно.

това говори че си к*рва :)

Охоооо ем квото почукало такова се обадило :) не може само вие да сте мъжките курви и да си ни ебете най-спокойно ей така за бройката,а ние да си траем-не става тя тая работа.

golqmumnik
08-20-2009, 13:41
Точно това което си описал-точно от това ние бягаме :-x

БУУУЛШИТ!!!!

+1 :-x :-x :-x :-x
-1
Благодаря на автора за ценната тема,смятам да следвам съветите му :grin:

Като те гледам така на снимката на кфо лайненце мясаш /с извинение пред нормалните хора/ надали някой със и без тези съвети ще ти обърне внимание :-x бахти направо вече ви се чуда на акъла бе майна :-x как може да мислите,че това ни привлича :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:Май некои моми се засегнаха,нищо,май некой готин пич ги е изритал и ся избиват комплекси. :razz:
Слушай си наркоманската музика и остави хората да си живуркат както им е кеф.А обидата за външния ми вид показва,че нещата казани от автора са верни,поне за теб :lol:

RuLzZz
08-20-2009, 13:41
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Лелеееееее ама колко сте заблудени чесно чак не мога да повярвам :lol: така ли не разбрахте,че по-умно,егоистично животно от жената НЯМА!И ако се правим на мн влюбени или заблудени не е защото сме такива :-x Много малко момичета вече се оставят на момчета като вас-вече ние си ви въртим по няколко и не ни пука много много......а относно мочетата като вас-жалки сте ми много даже,защото точно вие сте тези които са носните ни кърпички и след време всичко си се връща на този свят и тогава колкото и да си преебал,някоя ще преебе тройно.

това говори че си к*рва :)

Охоооо ем квото почукало такова се обадило :) не може само вие да сте мъжките к**ви и да си ни ебете най-спокойно ей така за бройката,а ние да си траем-не става тя тая работа.

ми даи да се минем по 1 пат :) {} :*

Anabel
08-20-2009, 13:47
Точно това което си описал-точно от това ние бягаме :-x

БУУУЛШИТ!!!!

+1 :-x :-x :-x :-x
-1
Благодаря на автора за ценната тема,смятам да следвам съветите му :grin:

Като те гледам така на снимката на кфо лайненце мясаш /с извинение пред нормалните хора/ надали някой със и без тези съвети ще ти обърне внимание :-x бахти направо вече ви се чуда на акъла бе майна :-x как може да мислите,че това ни привлича :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:Май некои моми се засегнаха,нищо,май некой готин пич ги е изритал и ся избиват комплекси. :razz:
Слушай си наркоманската музика и остави хората да си живуркат както им е кеф.А обидата за външния ми вид показва,че нещата казани от автора са верни,поне за теб :lol:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Не пич убиваш ме чесно :lol: :lol: :lol: :lol: ПЪРВО-няма за кво да се задягам от някфи небивали писаници нито пък в форуми.ВТОРО- не избивам комплекси щото нямам такива и така като те гледам на теб май ти липсват първите 7 годинки от живота щом се връзваш на такива простащини.ТРЕТО-точно пък мен никой готин пич не може и не ме е изритал щото не се хващам с такива простаци като автора.ЧЕТВЪРТО-ще си слушам каквато си музика искам ти не си човека,който да ми казва дали е наркоманска или не.ПЕТО-обидата за външният ти вид и верна,а истината боли мойто момче :-D и тва което автора е описал няма как да кажеш,че се отнася за мен като грам не ме познаваш!

Anabel
08-20-2009, 13:48
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Лелеееееее ама колко сте заблудени чесно чак не мога да повярвам :lol: така ли не разбрахте,че по-умно,егоистично животно от жената НЯМА!И ако се правим на мн влюбени или заблудени не е защото сме такива :-x Много малко момичета вече се оставят на момчета като вас-вече ние си ви въртим по няколко и не ни пука много много......а относно мочетата като вас-жалки сте ми много даже,защото точно вие сте тези които са носните ни кърпички и след време всичко си се връща на този свят и тогава колкото и да си преебал,някоя ще преебе тройно.

това говори че си к*рва :)

Охоооо ем квото почукало такова се обадило :) не може само вие да сте мъжките к**ви и да си ни ебете най-спокойно ей така за бройката,а ние да си траем-не става тя тая работа.

ми даи да се минем по 1 пат :) {} :*

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ShtrudeL
08-20-2009, 13:48
Знаех си,че трябва да си взема пуканки.

Aicken
08-20-2009, 13:50
Точно това което си описал-точно от това ние бягаме :-x

БУУУЛШИТ!!!!

+1 :-x :-x :-x :-x
-1
Благодаря на автора за ценната тема,смятам да следвам съветите му :grin:

Като те гледам така на снимката на кфо лайненце мясаш /с извинение пред нормалните хора/ надали някой със и без тези съвети ще ти обърне внимание :-x бахти направо вече ви се чуда на акъла бе майна :-x как може да мислите,че това ни привлича :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:Май некои моми се засегнаха,нищо,май некой готин пич ги е изритал и ся избиват комплекси. :razz:
Слушай си наркоманската музика и остави хората да си живуркат както им е кеф.А обидата за външния ми вид показва,че нещата казани от автора са верни,поне за теб :lol:

това не си ти на снимката

w0sh
08-20-2009, 14:06
Amen

Niakoitam
08-20-2009, 14:29
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Лелеееееее ама колко сте заблудени чесно чак не мога да повярвам :lol: така ли не разбрахте,че по-умно,егоистично животно от жената НЯМА!И ако се правим на мн влюбени или заблудени не е защото сме такива :-x Много малко момичета вече се оставят на момчета като вас-вече ние си ви въртим по няколко и не ни пука много много......а относно мочетата като вас-жалки сте ми много даже,защото точно вие сте тези които са носните ни кърпички и след време всичко си се връща на този свят и тогава колкото и да си преебал,някоя ще преебе тройно.


Aко такова ти е мисленето по въпроса, а не е просто реплика от раздразнение предлагам с RuLzZz да си се вземете. Той да те чука, а ти да му се правиш на влюбена и да си въртиш по няколко момчета на куп. Хем той ще е доволен, хем ти. Най добре ще е така. Хем разпоретините и плейбоите ще са си в кюпа, хем ще ни оставят нас вярващите в любовта да си живеем по добре.Съжалявам, но ако си такава каквато се изказа, ти наистина си курва. А RuLzZz такива мними плейбойчета като теб пък най ме дразнят. Просто като се сетя на какви можете да се правите(истиинските таквива) и направо храната ми се връща обратно като си представя че можете да паднете толкова ниско само заради едното ебане. Да, в крайна сметка до това се стига- до секса. Но едно е да се стигне по съвсем нормален начин, друго е да се правиш на маймуна само и само да наебеш някоя и да се стремиш да си ги сменяш като чорапите. Това е гнусно. Пък някои се гордеят даже и какви ебачи били. Да ви имам и гордостта. Гордейте се с нещо по важно. И какво ще минеш един куп курви, може да закачиш и някоя по свестна без да изкаш и в крайна сметка ще си намериш майсторката, която не ти ще ебеш в прекият и преносен смисъл, а тя ще те ебе, когато си пожелае или преди да си намериш вече ще ти писне. В най-лошият вариант на по преклонна възраст ще си останеш с великите спомени как си ебал наред, нямайки с кой да ги споделиш, защото си сам като пукел. Какво ли му трябва повече на човек? Направо идилия ако питаш мен. Ебаси и детското мислене. Наранили някой или някоя и айде давай, аз ще ставам курвар/курва, защото съм по-велик/велика от останалите и искам на всяка цена да съм отгоре. Е, не става колкото и да ви се иска. Такъв е животът. Понякога си отгоре, друг път си отдолу.

П.П. Всъщност 19 годишен, плейбой,сваляч,ебач....абе ти да не си всъщност Alabalaportokala под друг ник. Само не казвай че си и от Бургас. Ако не си същият сподели с него малко опит и кажи кой е по ебач от двамата.

Anabel
08-20-2009, 14:35
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Лелеееееее ама колко сте заблудени чесно чак не мога да повярвам :lol: така ли не разбрахте,че по-умно,егоистично животно от жената НЯМА!И ако се правим на мн влюбени или заблудени не е защото сме такива :-x Много малко момичета вече се оставят на момчета като вас-вече ние си ви въртим по няколко и не ни пука много много......а относно мочетата като вас-жалки сте ми много даже,защото точно вие сте тези които са носните ни кърпички и след време всичко си се връща на този свят и тогава колкото и да си преебал,някоя ще преебе тройно.


Aко такова ти е мисленето по въпроса, а не е просто реплика от раздразнение предлагам с RuLzZz да си се вземете. Той да те чука, а ти да му се правиш на влюбена и да си въртиш по няколко момчета на куп. Хем той ще е доволен, хем ти. Най добре ще е така. Хем разпоретините и плейбоите ще са си в кюпа, хем ще ни оставят нас вярващите в любовта да си живеем по добре.Съжалявам, но ако си такава каквато се изказа, ти наистина си к***а. А RuLzZz такива мними плейбойчета като теб пък най ме дразнят. Просто като се сетя на какви можете да се правите(истиинските таквива) и направо храната ми се връща обратно като си представя че можете да паднете толкова ниско само заради едното е**не. Да, в крайна сметка до това се стига- до секса. Но едно е да се стигне по съвсем нормален начин, друго е да се правиш на маймуна само и само да наебеш някоя и да се стремиш да си ги сменяш като чорапите. Това е гнусно. Пък някои се гордеят даже и какви ебачи били. Да ви имам и гордостта. Гордейте се с нещо по важно. И какво ще минеш един куп к**ви, може да закачиш и някоя по свестна без да изкаш и в крайна сметка ще си намериш майсторката, която не ти ще ебеш в прекият и преносен смисъл, а тя ще те е**, когато си пожелае или преди да си намериш вече ще ти писне. В най-лошият вариант на по преклонна възраст ще си останеш с великите спомени как си е*** наред, нямайки с кой да ги споделиш, защото си сам като пукел. Какво ли му трябва повече на човек? Направо идилия ако питаш мен. Ебаси и детското мислене. Наранили някой или някоя и айде давай, аз ще ставам курвар/к***а, защото съм по-велик/велика от останалите и искам на всяка цена да съм отгоре. Е, не става колкото и да ви се иска. Такъв е животът. Понякога си отгоре, друг път си отдолу.


Не исках с този мой пост да кажа,че винаги съм такава :x Исках да кажа,е когато с мен се подиграват и си играят и ме имат за бройка правя същото,защото на мен някой направи ли мръсно-връщам го по същия начин.Докато обича ли ме някой истински ,а не съм му секс играчка-отвръщам с абсолютно същото.И не обичам да ме мислят за курва-мнението ми е това,а от едно мнение не мисля,че може да се прецени каква съм.Пак повтарям момчетата специално аз ги сменям и ги лъжа тогава когато си го заслужат,попринцип не го правя,защото знам колко е неприятно някой да си играе с теб,но просто повечето прекаляват с разбирането ми и всичко друго.

loveisgonee
08-20-2009, 14:37
Знаех си,че трябва да си взема пуканки.

хахах съгласна съм :D :-D :grin:

rozovsluncho
08-20-2009, 14:44
Знаех си,че трябва да си взема пуканки.

хахах съгласна съм :D :-D :grin:

Me too =D> http://sl.glitter-graphics.net/pub/290/290523wmw2oi5hsd.png

suunnseT
08-20-2009, 14:45
Когато някоя мацка,ама така яка,нахакана,дето всички и лижат задника те хване и после брутално отреже...

(щото тя нали и тя ше си играе на клъцни/срежи.. ако разбираш )

Ии ти дечко - влюбен да тичкаш след нея,а дано и тя пусне тема-
"КАК да направиш едно момче бройка - ей кат тоя г*з пред вратата ми "

Anabel
08-20-2009, 14:50
Когато някоя мацка,ама така яка,нахакана,дето всички и лижат задника те хване и после брутално отреже...

(щото тя нали и тя ше си играе на клъцни/срежи.. ако разбираш )

Ии ти дечко - влюбен да тичкаш след нея,а дано и тя пусне тема-
"КАК да направиш едно момче бройка - ей кат тоя г*з пред вратата ми "

Това се опитах и аз да обясня вече 3 страници 8-)

Niakoitam
08-20-2009, 14:53
Не исках с този мой пост да кажа,че винаги съм такава :x Исках да кажа,е когато с мен се подиграват и си играят и ме имат за бройка правя същото,защото на мен някой направи ли мръсно-връщам го по същия начин.Докато обича ли ме някой истински ,а не съм му секс играчка-отвръщам с абсолютно същото.И не обичам да ме мислят за к***а-мнението ми е това,а от едно мнение не мисля,че може да се прецени каква съм.Пак повтарям момчетата специално аз ги сменям и ги лъжа тогава когато си го заслужат,попринцип не го правя,защото знам колко е неприятно някой да си играе с теб,но просто повечето прекаляват с разбирането ми и всичко друго.

Ти си знаеш най добре. Всичко в живота се връща само да знаят всички. Имах една съученичка, докато учех. Ходеше с двама. Един от моят град и един от София. Казах и: Ще паднеш от двата стола на земята.
Еми не ми повярва. Така и стана. Вече е омъжена за друг и даже не излиза с нас като имаме сбирки, защото:" Бъзците и флиртовете били детска работа"

Друго момиче, с което съм отраснал. Ходеше с двама и отново падна от двата стола на Земята. Сега е омъжена и не се занимва с момчета. Така че не мога да кажа ти каква си. Не обичам да давам определения на хора, които не познавам. Рано или късно и курвите и курварите страдат или си намират майстора. Просто това твое мнение, което цитирах леко ме поиздразни, защото си представих как аз може да съм на местото на това момче влюбен и загубен, а момичето в случая ти спомена себе си да си дига краката на още 1,2,3,4 докато ми се прави на влюбена колкото мен. Е, това наистина би ме накарало да следват тези съвети. Поне някои и друг месец докато не ми мине и пак отначало.

Anabel
08-20-2009, 14:59
Не исках с този мой пост да кажа,че винаги съм такава :x Исках да кажа,е когато с мен се подиграват и си играят и ме имат за бройка правя същото,защото на мен някой направи ли мръсно-връщам го по същия начин.Докато обича ли ме някой истински ,а не съм му секс играчка-отвръщам с абсолютно същото.И не обичам да ме мислят за к***а-мнението ми е това,а от едно мнение не мисля,че може да се прецени каква съм.Пак повтарям момчетата специално аз ги сменям и ги лъжа тогава когато си го заслужат,попринцип не го правя,защото знам колко е неприятно някой да си играе с теб,но просто повечето прекаляват с разбирането ми и всичко друго.

Ти си знаеш най добре. Всичко в живота се връща само да знаят всички. Имах една съученичка, докато учех. Ходеше с двама. Един от моят град и един от София. Казах и: Ще паднеш от двата стола на земята.
Еми не ми повярва. Така и стана. Вече е омъжена за друг и даже не излиза с нас като имаме сбирки, защото:" Бъзците и флиртовете били детска работа"

Друго момиче, с което съм отраснал. Ходеше с двама и отново падна от двата стола на Земята. Сега е омъжена и не се занимва с момчета. Така че не мога да кажа ти каква си. Не обичам да давам определения на хора, които не познавам. Рано или късно и к***те и курварите страдат или си намират майстора. Просто това твое мнение, което цитирах леко ме поиздразни, защото си представих как аз може да съм на местото на това момче влюбен и загубен, а момичето в случая ти спомена себе си да си дига краката на още 1,2,3,4 докато ми се прави на влюбена колкото мен. Е, това наистина би ме накарало да следват тези съвети. Поне някои и друг месец докато не ми мине и пак отначало.

Първо-на влюбени момчета не изневерявам,само на такива където се подиграват с мен вече го казах забравих колко пъти,а и не съм уточнила с колко и не мисля да пропадам до такава степен,че чак пред 1,2,3,4 да си вдигам краката :) И мисля,че НЕ Е правилно да се лъже влюбен човек ако рабиразе той не е толкова влюбен на колкото се прави ;) дано вече да е станало ясно,че мнението ми по темата-пълна простащина и че каквото почукало такова се обадило и друго мнение не точно по тази тема- да не се лъже човек,който те обича истински :)

ShtrudeL
08-20-2009, 15:13
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

момичетата като теб с сугорност са е препрочели няколко пъти сигорно :) :-)

Лелеееееее ама колко сте заблудени чесно чак не мога да повярвам :lol: така ли не разбрахте,че по-умно,егоистично животно от жената НЯМА!И ако се правим на мн влюбени или заблудени не е защото сме такива :-x Много малко момичета вече се оставят на момчета като вас-вече ние си ви въртим по няколко и не ни пука много много......а относно мочетата като вас-жалки сте ми много даже,защото точно вие сте тези които са носните ни кърпички и след време всичко си се връща на този свят и тогава колкото и да си преебал,някоя ще преебе тройно.


Aко такова ти е мисленето по въпроса, а не е просто реплика от раздразнение предлагам с RuLzZz да си се вземете. Той да те чука, а ти да му се правиш на влюбена и да си въртиш по няколко момчета на куп. Хем той ще е доволен, хем ти. Най добре ще е така. Хем разпоретините и плейбоите ще са си в кюпа, хем ще ни оставят нас вярващите в любовта да си живеем по добре.Съжалявам, но ако си такава каквато се изказа, ти наистина си к***а. А RuLzZz такива мними плейбойчета като теб пък най ме дразнят. Просто като се сетя на какви можете да се правите(истиинските таквива) и направо храната ми се връща обратно като си представя че можете да паднете толкова ниско само заради едното е**не. Да, в крайна сметка до това се стига- до секса. Но едно е да се стигне по съвсем нормален начин, друго е да се правиш на маймуна само и само да наебеш някоя и да се стремиш да си ги сменяш като чорапите. Това е гнусно. Пък някои се гордеят даже и какви ебачи били. Да ви имам и гордостта. Гордейте се с нещо по важно. И какво ще минеш един куп к**ви, може да закачиш и някоя по свестна без да изкаш и в крайна сметка ще си намериш майсторката, която не ти ще ебеш в прекият и преносен смисъл, а тя ще те е**, когато си пожелае или преди да си намериш вече ще ти писне. В най-лошият вариант на по преклонна възраст ще си останеш с великите спомени как си е*** наред, нямайки с кой да ги споделиш, защото си сам като пукел. Какво ли му трябва повече на човек? Направо идилия ако питаш мен. Ебаси и детското мислене. Наранили някой или някоя и айде давай, аз ще ставам курвар/к***а, защото съм по-велик/велика от останалите и искам на всяка цена да съм отгоре. Е, не става колкото и да ви се иска. Такъв е животът. Понякога си отгоре, друг път си отдолу.


Не исках с този мой пост да кажа,че винаги съм такава :x Исках да кажа,е когато с мен се подиграват и си играят и ме имат за бройка правя същото,защото на мен някой направи ли мръсно-връщам го по същия начин.

***

[color=indigo][i][b]Пак повтарям момчетата специално аз ги сменям и ги лъжа тогава когато си го заслужат.

И пак си оставаш... обобщено - еднаква. (Тва ще рече надута,правеща се на недостъпна кифла като всички останали.) Кво значи да те "имат за бройка"...щом те имат за такава значи наистина си позволила тва => си такава. Ха...а това е най-смешното и противоречиво от целия ти пост.

правя същото,защото на мен някой направи ли мръсно-връщам го по същия начин.[/quote]

За да те има за бройка едно момче,трябва да е обикновен прост курвар. (извинявам се за думичката^) Постъпките му трябва да са курвенски (отново се извинявам ^),следователно щом му връщаш същото по неговия начин...си същата като него. ^^

П.П Ех...вече ми става смешно като го казвам,но...Не се заяждам. ^^ 8-)

Niakoitam
08-20-2009, 15:14
Първо-на влюбени момчета не изневерявам,само на такива където се подиграват с мен вече го казах забравих колко пъти,а и не съм уточнила с колко и не мисля да пропадам до такава степен,че чак пред 1,2,3,4 да си вдигам краката :) И мисля,че НЕ Е правилно да се лъже влюбен човек ако рабиразе той не е толкова влюбен на колкото се прави ;) дано вече да е станало ясно,че мнението ми по темата-пълна простащина и че каквото почукало такова се обадило и друго мнение не точно по тази тема- да не се лъже човек,който те обича истински :)

Ясно. Разбрах те. :)
Проблема идва от това че не винаги можеш да разобличиш курвите и курварите ако са много опитни или си влюбен в тях. А понякога можеш да решиш че някои те лъже без това да е вярно и да искаш просто да си отгоре така или иначе да не си прецаканият. Ето тогава идва проблема с многото мъже или многото жени.
Как да разбереш кога да отмъстиш? Да го направиш ли?Ами ако не си прав/а? Ами ако си прав/а и не го направиш? Да прецакаш въпреки всичко или да се оставиш евентуално да бъдеш прецакан/а? Ето това са трудни въпроси?Най лесно е човек да си ги сменя като чорапите или да е с много наведнъж. По трудно е когато се опитваш хем да не си прецакан, хем да не накажеш някой без да е виновен или без никаква причина само, защото евентуално ти е дал повод за съмнение във верността си. Ако грешиш?Ами ако не грешиш?
Ето затова тази схема е малко сложна за изпълнение.
Винаги може да се използва от човек с нечисти намерения, чиято единствена цел е да се оправдае по този начин без никой ни най-малко да го заподозре.

producenta
08-20-2009, 15:15
ЖЕНСКИ БОЙ 8)

Anabel
08-20-2009, 15:17
Първо-на влюбени момчета не изневерявам,само на такива където се подиграват с мен вече го казах забравих колко пъти,а и не съм уточнила с колко и не мисля да пропадам до такава степен,че чак пред 1,2,3,4 да си вдигам краката :) И мисля,че НЕ Е правилно да се лъже влюбен човек ако рабиразе той не е толкова влюбен на колкото се прави ;) дано вече да е станало ясно,че мнението ми по темата-пълна простащина и че каквото почукало такова се обадило и друго мнение не точно по тази тема- да не се лъже човек,който те обича истински :)

Ясно. Разбрах те. :)
Проблема идва от това че не винаги можеш да разобличиш к***те и курварите ако са много опитни или си влюбен в тях. А понякога можеш да решиш че някои те лъже без това да е вярно и да искаш просто да си отгоре така или иначе да не си прецаканият. Ето тогава идва проблема с многото мъже или многото жени.
Как да разбереш кога да отмъстиш? Да го направиш ли?Ами ако не си прав/а? Ами ако си прав/а и не го направиш? Да прецакаш въпреки всичко или да се оставиш евентуално да бъдеш прецакан/а? Ето това са трудни въпроси?Най лесно е човек да си ги сменя като чорапите или да е с много наведнъж. По трудно е когато се опитваш хем да не си прецакан, хем да не накажеш някой без да е виновен или без никаква причина само, защото евентуално ти е дал повод за съмнение във верността си. Ако грешиш?Ами ако не грешиш?
Ето затова тази схема е малко сложна за изпълнение.
Винаги може да се използва от човек с нечисти намерения, чиято единствена цел е да се оправдае по този начин без никой ни най-малко да го заподозре.

Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

rozovsluncho
08-20-2009, 15:18
ЖЕНСКИ БОЙ 8)


иееееееее :grin: :grin: :grin:

ShtrudeL
08-20-2009, 15:18
ЖЕНСКИ БОЙ 8)

8-)

ShtrudeL
08-20-2009, 15:19
Първо-на влюбени момчета не изневерявам,само на такива където се подиграват с мен вече го казах забравих колко пъти,а и не съм уточнила с колко и не мисля да пропадам до такава степен,че чак пред 1,2,3,4 да си вдигам краката :) И мисля,че НЕ Е правилно да се лъже влюбен човек ако рабиразе той не е толкова влюбен на колкото се прави ;) дано вече да е станало ясно,че мнението ми по темата-пълна простащина и че каквото почукало такова се обадило и друго мнение не точно по тази тема- да не се лъже човек,който те обича истински :)

Ясно. Разбрах те. :)
Проблема идва от това че не винаги можеш да разобличиш к***те и курварите ако са много опитни или си влюбен в тях. А понякога можеш да решиш че някои те лъже без това да е вярно и да искаш просто да си отгоре така или иначе да не си прецаканият. Ето тогава идва проблема с многото мъже или многото жени.
Как да разбереш кога да отмъстиш? Да го направиш ли?Ами ако не си прав/а? Ами ако си прав/а и не го направиш? Да прецакаш въпреки всичко или да се оставиш евентуално да бъдеш прецакан/а? Ето това са трудни въпроси?Най лесно е човек да си ги сменя като чорапите или да е с много наведнъж. По трудно е когато се опитваш хем да не си прецакан, хем да не накажеш някой без да е виновен или без никаква причина само, защото евентуално ти е дал повод за съмнение във верността си. Ако грешиш?Ами ако не грешиш?
Ето затова тази схема е малко сложна за изпълнение.
Винаги може да се използва от човек с нечисти намерения, чиято единствена цел е да се оправдае по този начин без никой ни най-малко да го заподозре.

Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

Да беше казала "да нямаш доверие на половинката си." ^^

w0sh
08-20-2009, 15:25
огромни цитати фор дъ уин.

Niakoitam
08-20-2009, 15:26
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Psychic
08-20-2009, 15:28
Ми темата действително е много мазничка, момчето си е казало 1:1 какво трябва да се прави и действително действа, колкото по-добър манипулатор си толкова по-лесно става цялата история и аз бях манипулатор и действително става номера, само,че има един момент, не съм щастлив от това, ама за 19 години и за задоволяване на нагона определно много добре е написано. Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш) или не, ако ще да се н****е, защото ти не я лъжеш напрактика а си съвсем искрен във всичко, което правиш, и на мене ми е забвано да ги разсмивам, това не значи, че трябва да казвам,че ги обичам и на тях им е приятно, к'во се оплаквате...е има и такива, които ще те тестват около месец, но те не си заслужават, нали ще има сумати други които им стига 1 седмица и по-малко... а при условие,че и повечето момичета не знаят какво искат, що поне да не ги мушне човек( и що да не си точно ТИ, защото ако не си ТИ ще е автора на темата), знам колко унизително звучи това и цялата тема и пост на автора ма т'ва е положнието....

- към автора -
Иначе до някъде е загуба на време, защото има и по-лесен метод, да ги обичаш всичките истински и да се раздаваш и да се насочваш само към това което те привлича и да можеш да конторлираш любовта като емоция, тогава става много бързо и е безкрайно приятно за всички и всички са щастливи :D :D

Anabel
08-20-2009, 15:31
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

ShtrudeL
08-20-2009, 15:32
Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш)

Глупости.
Е да...ако си с тъпи патки,разбира се,че няма да разберат,понеже се водят от очакваното.
Едно момче е истинско,не когато ти плаща сметките и ти прави мазни комплименти,или когато се държи мило защото така трябва.

ShtrudeL
08-20-2009, 15:33
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Anabel
08-20-2009, 15:33
Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш)

Глупости.
Е да...ако си с тъпи патки,разбира се,че няма да разберат,понеже се водят от очакваното.
Едно момче е истинско,не когато ти плаща сметките и ти прави мазни комплименти,или когато се държи мило защото така трябва.

+10000 :-)

ShtrudeL
08-20-2009, 15:35
xD

Anabel
08-20-2009, 15:36
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

w0sh
08-20-2009, 15:36
Човек ще си помисли че съм у феминистки сайт.

Niakoitam
08-20-2009, 15:36
Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Така става. Бой и отмъщение на мръсните курвари и курви. :D
И влаченето по гъза на някакви ебчовци и ебли не го одобрявам. Но все пак не бива да забравяме че: "Любовта е сляпа". :)

ShtrudeL
08-20-2009, 15:37
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Psychic
08-20-2009, 15:39
Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш)

Глупости.
Е да...ако си с тъпи патки,разбира се,че няма да разберат,понеже се водят от очакваното.
Едно момче е истинско,не когато ти плаща сметките и ти прави мазни комплименти,или когато се държи мило защото така трябва.

А ти като си умна патка....даже няма и да разбереш, разбери, че истински добрият манипулатор не е актъор със сценарий, който прави нещатата заучено а истински естествен човек, който се наслаждава на живота и постига целите си (да прави секс) и човек който е добре запознат с женската психика(колкото и трудно да е това), автора е описал някои съвсем повърхностни работи, които жените гледат и ги привличат, но има още адски много работи и то в други насоки, най-вече вътрешни в дълбоката й психика, разчовъркаш ли там, жената в твоя. И това дали ще ги възприемате негативно или позитивно тея хора си е ваш избор.

Niakoitam
08-20-2009, 15:40
Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш)

Глупости.
Е да...ако си с тъпи патки,разбира се,че няма да разберат,понеже се водят от очакваното.
Едно момче е истинско,не когато ти плаща сметките и ти прави мазни комплименти,или когато се държи мило защото така трябва.

Не, айде сега няма смисъл да се лъжем и да се заблуждаваме. Че си е така, си е така. Навъдили са се много опитни курви и курвари. Да не говорим че никой не се ражда такъв, а става по една или друга причина курва или курвар. Понякога не от хубаво.

Anabel
08-20-2009, 15:42
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Всеки има право на индивидуално решение и мнение-това е моето и го правя,защото като ме е прецакал ще го прецакам и аз :)

ShtrudeL
08-20-2009, 15:43
Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш)

Глупости.
Е да...ако си с тъпи патки,разбира се,че няма да разберат,понеже се водят от очакваното.
Едно момче е истинско,не когато ти плаща сметките и ти прави мазни комплименти,или когато се държи мило защото така трябва.

А ти като си умна патка....даже няма и да разбереш, разбери, че истински добрият манипулатор не е актъор със сценарий, който прави нещатата заучено а истински естествен човек, който се наслаждава на живота и постига целите си (да прави секс) и човек който е добре запознат с женската психика(колкото и трудно да е това), автора е описал някои съвсем повърхностни работи, които жените гледат и ги привличат, но има още адски много работи и то в други насоки, най-вече вътрешни в дълбоката й психика, разчовъркаш ли там, жената в твоя. И това дали ще ги възприемате негативно или позитивно тея хора си е ваш избор.

И защо трябва да си такъв (манипулатор),а не естествен? Тва е тъпо.
Добре,че не се чувствам като жена в пълния смисъл на думата. Оо

ShtrudeL
08-20-2009, 15:44
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Всеки има право на индивидуално решение и мнение-това е моето и го правя,защото като ме е прецакал ще го прецакам и аз :)

В случая изглеждаш идиотски и падаш на нивото на прецакалия те.
Щом те е пр**бал,значи не му пука за теб,следователно няма да му пука и дали ще му го върнеш. Оо ^

Anabel
08-20-2009, 15:48
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Всеки има право на индивидуално решение и мнение-това е моето и го правя,защото като ме е прецакал ще го прецакам и аз :)

В случая изглеждаш идиотски и падаш на нивото на прецакалия те.
Щом те е пр**бал,значи не му пука за теб,следователно няма да му пука и дали ще му го върнеш. Оо ^

Може и да си права,но в повечето случаи работата опира до правилна тактика и щом си имал нещо общо с този човек значи малко или много знаеш как да успееш да го нараниш :) никое момче не обича да бъде унижавано и прецакано независимо дали е направено от човек който той обича или му пука за него дори малко.

Niakoitam
08-20-2009, 15:48
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Всеки има право на индивидуално решение и мнение-това е моето и го правя,защото като ме е прецакал ще го прецакам и аз :)

А да си се замисляла всъщност че по този начин прецакваш не само него, а и някое друго или други момчета без те да са ти виновни с нищо нито на него нито на теб. И замисляла ли си се че те да ти отмъстят на теб биха направили същото с други момичета без да ги обичат, ей така просто да са отгоре и като се тръгне по веригата не се знае до кой ще стигне, докато някой реши да не е отгоре, а да бъде прецакан или че просто не му пука и не иска на никой да отмъщава..Пък може и веригата да се върне отново към теб.

producenta
08-20-2009, 15:50
Имам идея някоя от форума,да ме взема за гадже да ме секса супер яко,после да ми каже,че не ме обича и всъщност ме е прецакала.

пп

не съм мазохист 8-)

Psychic
08-20-2009, 15:50
Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш)

Глупости.
Е да...ако си с тъпи патки,разбира се,че няма да разберат,понеже се водят от очакваното.
Едно момче е истинско,не когато ти плаща сметките и ти прави мазни комплименти,или когато се държи мило защото така трябва.

А ти като си умна патка....даже няма и да разбереш, разбери, че истински добрият манипулатор не е актъор със сценарий, който прави нещатата заучено а истински естествен човек, който се наслаждава на живота и постига целите си (да прави секс) и човек който е добре запознат с женската психика(колкото и трудно да е това), автора е описал някои съвсем повърхностни работи, които жените гледат и ги привличат, но има още адски много работи и то в други насоки, най-вече вътрешни в дълбоката й психика, разчовъркаш ли там, жената в твоя. И това дали ще ги възприемате негативно или позитивно тея хора си е ваш избор.

И защо трябва да си такъв (манипулатор),а не естествен? Тва е тъпо.
Добре,че не се чувствам като жена в пълния смисъл на думата. Оо

Ами манипулирането се налага от това, че ти искаш секс а жената иска любов, ти правиш така работите , че да й дадеш надежи за връзка и за любов, но накрая не се получава, а секса е естественото развитие на нещата, тука става въпрос за такива жени, има много други жени, които разделят секса и можеш да правиш с тях това, там вече не е манипулация или такива които не искат връзка и там не е манипулация и тн.

Anabel
08-20-2009, 15:52
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Всеки има право на индивидуално решение и мнение-това е моето и го правя,защото като ме е прецакал ще го прецакам и аз :)

А да си се замисляла всъщност че по този начин прецакваш не само него, а и някое друго или други момчета без те да са ти виновни с нищо нито на него нито на теб. И замисляла ли си се че те да ти отмъстят на теб биха направили същото с други момичета без да ги обичат, ей така просто да са отгоре и като се тръгне по веригата не се знае до кой ще стигне, докато някой реши да не е отгоре, а да бъде прецакан или че просто не му пука и не иска на никой да отмъщава..Пък може и веригата да се върне отново към теб.

Не мисля,че ще нараня някой друг като тръгна с него :) И всеки има различно мнение по въпроса и на никой не мога да се сърдя,че не е съгласен с мен.Това е което правя-знам,че не е от най-хубавите неща,но съм такава и го приемам както хората около мен го правят.Просто всеки човек си има раазлична тактика за такива случаи.

ShtrudeL
08-20-2009, 15:52
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Всеки има право на индивидуално решение и мнение-това е моето и го правя,защото като ме е прецакал ще го прецакам и аз :)

В случая изглеждаш идиотски и падаш на нивото на прецакалия те.
Щом те е пр**бал,значи не му пука за теб,следователно няма да му пука и дали ще му го върнеш. Оо ^

Може и да си права,но в повечето случаи работата опира до правилна тактика и щом си имал нещо общо с този човек значи малко или много знаеш как да успееш да го нараниш :) никое момче не обича да бъде унижавано и прецакано независимо дали е направено от човек който той обича или му пука за него дори малко.

...И чувстваш ли се по-добре като нараниш някой,който те е наранил?...
Ама,че простотии...

никое момче не обича да бъде унижавано и прецакано независимо дали е направено от човек който той обича или му пука за него дори малко.[/quote]

Едва ли никой човек (независимо от пола) го обича това.

ShtrudeL
08-20-2009, 15:53
Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш)

Глупости.
Е да...ако си с тъпи патки,разбира се,че няма да разберат,понеже се водят от очакваното.
Едно момче е истинско,не когато ти плаща сметките и ти прави мазни комплименти,или когато се държи мило защото така трябва.

А ти като си умна патка....даже няма и да разбереш, разбери, че истински добрият манипулатор не е актъор със сценарий, който прави нещатата заучено а истински естествен човек, който се наслаждава на живота и постига целите си (да прави секс) и човек който е добре запознат с женската психика(колкото и трудно да е това), автора е описал някои съвсем повърхностни работи, които жените гледат и ги привличат, но има още адски много работи и то в други насоки, най-вече вътрешни в дълбоката й психика, разчовъркаш ли там, жената в твоя. И това дали ще ги възприемате негативно или позитивно тея хора си е ваш избор.

И защо трябва да си такъв (манипулатор),а не естествен? Тва е тъпо.
Добре,че не се чувствам като жена в пълния смисъл на думата. Оо

Ами манипулирането се налага от това, че ти искаш секс а жената иска любов, ти правиш така работите , че да й дадеш надежи за връзка и за любов, но накрая не се получава, а секса е естественото развитие на нещата, тука става въпрос за такива жени, има много други жени, които разделят секса и можеш да правиш с тях това, там вече не е манипулация или такива които не искат връзка и там не е манипулация и тн.

Като искаш секс върви при някоя проститутка. Оо Какво ще се занимаваш инече по твоята логика..? Оо

Anabel
08-20-2009, 15:54
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Всеки има право на индивидуално решение и мнение-това е моето и го правя,защото като ме е прецакал ще го прецакам и аз :)

В случая изглеждаш идиотски и падаш на нивото на прецакалия те.
Щом те е пр**бал,значи не му пука за теб,следователно няма да му пука и дали ще му го върнеш. Оо ^

Може и да си права,но в повечето случаи работата опира до правилна тактика и щом си имал нещо общо с този човек значи малко или много знаеш как да успееш да го нараниш :) никое момче не обича да бъде унижавано и прецакано независимо дали е направено от човек който той обича или му пука за него дори малко.

...И чувстваш ли се по-добре като нараниш някой,който те е наранил?...
Ама,че простотии...

никое момче не обича да бъде унижавано и прецакано независимо дали е направено от човек който той обича или му пука за него дори малко.

Едва ли никой човек (независимо от пола) го обича това.[/quote]

Ами може да прозвучи егоистично-но да чувствам се по-добре,защото знам,че съм свършила това,което трябва :) А не просто да си тръгна като наранената,слаба и излъгана.

producenta
08-20-2009, 15:54
Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш)

Глупости.
Е да...ако си с тъпи патки,разбира се,че няма да разберат,понеже се водят от очакваното.
Едно момче е истинско,не когато ти плаща сметките и ти прави мазни комплименти,или когато се държи мило защото така трябва.

А ти като си умна патка....даже няма и да разбереш, разбери, че истински добрият манипулатор не е актъор със сценарий, който прави нещатата заучено а истински естествен човек, който се наслаждава на живота и постига целите си (да прави секс) и човек който е добре запознат с женската психика(колкото и трудно да е това), автора е описал някои съвсем повърхностни работи, които жените гледат и ги привличат, но има още адски много работи и то в други насоки, най-вече вътрешни в дълбоката й психика, разчовъркаш ли там, жената в твоя. И това дали ще ги възприемате негативно или позитивно тея хора си е ваш избор.

И защо трябва да си такъв (манипулатор),а не естествен? Тва е тъпо.
Добре,че не се чувствам като жена в пълния смисъл на думата. Оо

Ами манипулирането се налага от това, че ти искаш секс а жената иска любов, ти правиш така работите , че да й дадеш надежи за връзка и за любов, но накрая не се получава, а секса е естественото развитие на нещата, тука става въпрос за такива жени, има много други жени, които разделят секса и можеш да правиш с тях това, там вече не е манипулация или такива които не искат връзка и там не е манипулация и тн.

Като искаш секс върви при някоя проститутка. Оо Какво ще се занимаваш инече по твоята логика..? Оо

Те ти взимат парите,а за сметка на това ти дават въшки,срамни! :D

ShtrudeL
08-20-2009, 15:56
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Всеки има право на индивидуално решение и мнение-това е моето и го правя,защото като ме е прецакал ще го прецакам и аз :)

А да си се замисляла всъщност че по този начин прецакваш не само него, а и някое друго или други момчета без те да са ти виновни с нищо нито на него нито на теб. И замисляла ли си се че те да ти отмъстят на теб биха направили същото с други момичета без да ги обичат, ей така просто да са отгоре и като се тръгне по веригата не се знае до кой ще стигне, докато някой реши да не е отгоре, а да бъде прецакан или че просто не му пука и не иска на никой да отмъщава..Пък може и веригата да се върне отново към теб.

Не мисля,че ще нараня някой друг като тръгна с него :)

За да не го нараниш трябва да тръгнеш с някой кретен,който ще е с теб само заради секса. А за да ''тръгнеш" с такъв,трябва да нямаш много акъл в главата.

Niakoitam
08-20-2009, 15:58
Не мисля,че ще нараня някой друг като тръгна с него :) И всеки има различно мнение по въпроса и на никой не мога да се сърдя,че не е съгласен с мен.Това е което правя-знам,че не е от най-хубавите неща,но съм такава и го приемам както хората около мен го правят.Просто всеки човек си има раазлична тактика за такива случаи.

Няма да го нараниш с това че си тръгнала с него, а ще го нараниш с това че не го обичаш, а си тръгнала с него само за да нараниш предишният. Така че получават любовните триъгълници,четириъгълниц и т.н.и става мазало.
Да не говорим че не е само твоя тактика, защото ако не на теб аз мога примерно да попадна на някоя силно разочарована от мъжете по твоята верига. Трудно забележимо, но факт. Тогава вече този проблем засяга вече и мен и то не само косвено, но и пряко. :)

ShtrudeL
08-20-2009, 15:58
Интересното идва от това,че жената няма как да разбере дали я лъжеш(манипулираш)

Глупости.
Е да...ако си с тъпи патки,разбира се,че няма да разберат,понеже се водят от очакваното.
Едно момче е истинско,не когато ти плаща сметките и ти прави мазни комплименти,или когато се държи мило защото така трябва.

А ти като си умна патка....даже няма и да разбереш, разбери, че истински добрият манипулатор не е актъор със сценарий, който прави нещатата заучено а истински естествен човек, който се наслаждава на живота и постига целите си (да прави секс) и човек който е добре запознат с женската психика(колкото и трудно да е това), автора е описал някои съвсем повърхностни работи, които жените гледат и ги привличат, но има още адски много работи и то в други насоки, най-вече вътрешни в дълбоката й психика, разчовъркаш ли там, жената в твоя. И това дали ще ги възприемате негативно или позитивно тея хора си е ваш избор.

И защо трябва да си такъв (манипулатор),а не естествен? Тва е тъпо.
Добре,че не се чувствам като жена в пълния смисъл на думата. Оо

Ами манипулирането се налага от това, че ти искаш секс а жената иска любов, ти правиш така работите , че да й дадеш надежи за връзка и за любов, но накрая не се получава, а секса е естественото развитие на нещата, тука става въпрос за такива жени, има много други жени, които разделят секса и можеш да правиш с тях това, там вече не е манипулация или такива които не искат връзка и там не е манипулация и тн.

Като искаш секс върви при някоя проститутка. Оо Какво ще се занимаваш инече по твоята логика..? Оо

Те ти взимат парите,а за сметка на това ти дават въшки,срамни! :D

Добре,да не е проститутка...има толкова много други евтини гърли. ^

Psychic
08-20-2009, 16:05
е чак толкова евтини гърли няма, те са курви, с тях не е интересен и секса хахахахах, друго си е със ,,скъп,, МОРАЛЕН човек да легнеш, където попринцип много избира и проучва и се отдава на подходящят човек :grin: Т'ва е секс на друго ниво :D :D :D ХАХАХАХА. Ебавам се. Чао.

producenta
08-20-2009, 16:22
е чак толкова евтини гърли няма, те са к**ви, с тях не е интересен и секса хахахахах, друго си е със ,,скъп,, МОРАЛЕН човек да легнеш, където попринцип много избира и проучва и се отдава на подходящят човек :grin: Т'ва е секс на друго ниво :D :D :D ХАХАХАХА. Ебавам се. Чао.

:-o

ShtrudeL
08-20-2009, 16:39
е чак толкова евтини гърли няма, те са к**ви, с тях не е интересен и секса хахахахах, друго си е със ,,скъп,, МОРАЛЕН човек да легнеш, където попринцип много избира и проучва и се отдава на подходящят човек :grin: Т'ва е секс на друго ниво :D :D :D ХАХАХАХА. Ебавам се. Чао.

Разбирам...
И все пак е тъпо.

JekoV
08-20-2009, 16:47
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го каже все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

Кажи си че не ти се иска да има повече такива момчета за да не паднеш в обятята им не пиши глупости.

ShtrudeL
08-20-2009, 16:54
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го кажа все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

Кажи си че не ти се иска да има повече такива момчета за да не паднеш в обятята им не пиши глупости.

Не те разбрах,но както и да е. ^^
...точки,запетайки...нещо?

JekoV
08-20-2009, 16:56
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го кажа все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

Кажи си че не ти се иска да има повече такива момчета за да не паднеш в обятята им не пиши глупости.

Не те разбрах,но както и да е. ^^
...точки,запетайки...нещо?

Дам но аз те разбрах понеже нямаше какво да кажеш реши да се хванеш за запетаите ;) Защото много добре знаеш че точно към такива момчета повечето момичета са уязвими и страдат много... Това е всеизвестен факт не е трудно да станеш такъв трудно е да преодолеш морала,етиката,и съвеста си ;) а това става като те издразни прекалено много нещо я момичета я курвенски истории и такам сичко което е написал е така и аз лично смятам че въобще не е лош човек и не е бил просто такива са го напраили момичетата които все нещо искат се нещо недоволстват мрънкат взимат всичко и не връщат нищо защото знаят че са красиви и привличат мъжете и си мислят че могат да си правят квото си искат и тн..

ShtrudeL
08-20-2009, 17:02
Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

П.П Трябваше да го кажа все някъде.
П.П.П И сериозно...наистина ли прочетохте цялата тема?

Кажи си че не ти се иска да има повече такива момчета за да не паднеш в обятята им не пиши глупости.

Не те разбрах,но както и да е. ^^
...точки,запетайки...нещо?

Дам но аз те разбрах понеже нямаше какво да кажеш реши да се хванеш за запетаите ;)

Не. Оо w0sh също го беше казал в една тема ^ Когато няма запетаи е по-неразбираемо. Оо ^
Не разбрах какво общо имат момчетата с това което пиша...ъъ...да Оо
И не,не искам да има такива момчета...И няма как "да падна в обятията" им. Оо

JekoV
08-20-2009, 17:14
[quote="ShtrudeL"]Колко сте глупави,ако си мислите,че темата е на сериозно,още повече и автора й.

Темата е добра, човека се е постарал, и всичко което казва е точно така до някъде, лично съм се обедил в това много пъти.А невиждам защо ще казваш че темата е несериозна, при положение че е такава и пише само истини за женския начин на мислене и не само..Единстеното което остава е че просто целиш по някакъв начин да намалиш нейното въздейстие над момчетата(дори подсъзнателно) ако има начин поне и 2-3ма да прочетат коментара ти и да не станат такива за да намалиш броя на момчетата който са такива към който жените са уязвими та стигнахме ли на мойто?Цитирам "Кажи си че не ти се иска да има повече такива момчета за да не паднеш в обятята им не пиши глупости."

Третия варянт е просто да не си прочела темата или да имаш различни вижданя по въпроса което обаче неозначава че темата не важи по-принцип.

Priceless
08-20-2009, 17:15
:shock: :shock: :shock: Малееее.. какво съм пропуснала 8-)

Anabel
08-20-2009, 17:20
Не мисля,че ще нараня някой друг като тръгна с него :) И всеки има различно мнение по въпроса и на никой не мога да се сърдя,че не е съгласен с мен.Това е което правя-знам,че не е от най-хубавите неща,но съм такава и го приемам както хората около мен го правят.Просто всеки човек си има раазлична тактика за такива случаи.

Няма да го нараниш с това че си тръгнала с него, а ще го нараниш с това че не го обичаш, а си тръгнала с него само за да нараниш предишният. Така че получават любовните триъгълници,четириъгълниц и т.н.и става мазало.
Да не говорим че не е само твоя тактика, защото ако не на теб аз мога примерно да попадна на някоя силно разочарована от мъжете по твоята верига. Трудно забележимо, но факт. Тогава вече този проблем засяга вече и мен и то не само косвено, но и пряко. :)

Не мисля,че в една връзка човек се влюбва от първият ден или вторият :) За да тръгна с нов значи ще го харесвам малко или много,не да ми е само за играчка ;) А и не,че съм намразила мъжете или много патила-такива случаи съм ги имала само 2 пъти и минаги е ставало това,което искам-да си го върна на момчето,а момчетата след тези 2ма ги обичах и двамата много както и те мен.

Anabel
08-20-2009, 17:25
Да се отблежи прав. :) Аз съм мъжко, което вярва в любовта. :-D Нищо че на доста момичета им се струва че мъжете немогат да вярват в любовта и съответно да обичат.



Много си прав/а,но винаги трябва да се осигуриш ,че половинката те лъже :) аз поне винаги го правя и щом имам съмнения значи не си вкарвам филмите самичка.

И ето тогава идва проблема, който казах. Осигуряваш се че непременно те лъже. Може и да си права. Но ако не си права какво става? Отмъщаваш му с други момчета. Обаче той е невинен. Разбира и прас връзката ви се разпада и него го боли. Или страда по теб. Или иска да се съберете, но неможе понеже гордостта му е потъпкана. и.т.н . Всичко красиво между вас двамата умира, той е наранен, а ти евентуално съжаляваш за глупостта, която си допуснала разкайвайки се за това.Е, може и да си се понакефила преди това, но след това...какво?

Исках да кажа,че бих му направила мръсно САМО ако имам "доказателства" ако мога така да кажа,срещу него не ако само си гадая.

Би ли обяснила ти как правиш ''мръсно'' на някой?

Като му отвърна със същото с което той ме е наранил до такава степен,че да се ядосам много за да го направя.Бих направила такова нещо,тоест бих му го върнала същото, само при изневяра /което момче през цялото време ми казва,че ме обича,а всъщност ме е лъгал/ в такива случаи просто му изневерявам правя така,че да го заболи колкото ме е боляло мен и просто го изхвърлям от живота си.

Тва е ужасно глупаво. ^^

Всеки има право на индивидуално решение и мнение-това е моето и го правя,защото като ме е прецакал ще го прецакам и аз :)

А да си се замисляла всъщност че по този начин прецакваш не само него, а и някое друго или други момчета без те да са ти виновни с нищо нито на него нито на теб. И замисляла ли си се че те да ти отмъстят на теб биха направили същото с други момичета без да ги обичат, ей така просто да са отгоре и като се тръгне по веригата не се знае до кой ще стигне, докато някой реши да не е отгоре, а да бъде прецакан или че просто не му пука и не иска на никой да отмъщава..Пък може и веригата да се върне отново към теб.

Не мисля,че ще нараня някой друг като тръгна с него :)

За да не го нараниш трябва да тръгнеш с някой кретен,който ще е с теб само заради секса. А за да ''тръгнеш" с такъв,трябва да нямаш много акъл в главата.

Ами първо ще тръгна с такова момче,което знам,че не е такъв като този на който искам да му го върна и второ-не целя да се занимавам с такива,но понякога става без ние да го желаем особенно много :)

producenta
08-20-2009, 18:02
Аре пишете тамън си зех пуканки и спряхте! 8-)

umri
08-20-2009, 18:10
Respect към автора. Копие на начина ми на мислене..., но не е задължително да зарязваш мацката. Ако ме изкефи може и да се пробвам, но за любов... трудна работа.

Който подбира, мастурбира... ок бе Jim Carrey :D Правиш грешка, че правиш такова ценно просветление в този сайт.

shmurkam
08-20-2009, 18:53
Автора, ако го видя, ще го хвана и ще му цепна пъпеша на семки :-x :-x :-x
Тъпо недорасло копеленце, коя нормална жена ще иска да ти бъде съпруга като си спал с половината град????????? :-x :-x :-x
Ей заради такива като теб толкова мн са обратните!!! :x
Мозъкът ти е в пълна деградация :booooomb: :booooomb: :booooomb:
Усещам как в миналото някоя мацка ти е разкатала играта и си решил, че всички жени са кучки :-) Бягай на село да ебеш кравите, побенсял простак!!!Голям си философ, напишо книга. Ооо, чакай, забравих-не можеш да пишеш :-x :-x :-x Смърт за беците :x

Priceless
08-20-2009, 18:56
^^ Ееее избесняхте съвсем 8-)

Thefrostless
08-20-2009, 19:04
Тази тема за уважаемите КИФЛИ ли се отнася? Защото като чета поста на автора малко се съмнявам да е на 19 , явно някой доста късно е влязал в пубертета :razz: :razz: :razz: :razz:

Божее ако всеки мъж мислише като тебе, до къде ли би стигнал света?
Извиняй, ама ти не си нормален за мене ,побъркан ,извратен,загорял, первезен...просто NoLifer

както каза приятелката ми в по-горния пост, с такова отношения към жените никога няма да си намериш съпруга




Matthew Bellamy
Dominic Howard
Christopher Wolstenholme

Обичкам си Котито

<M :smt049 U :smt049 S :smt049 E>

TheNewReligion
08-20-2009, 19:12
Ако момиче постъпва така, веднага й се лепва етикета "курва", но ако момче го прави- "Уеуе, ебаси пича/ебача/бла-бла...". Само ако човек позволи, може да се държат така с него.

А "...комфортен в тялото си..." е изключителен...цитат.

0u7l1n3
08-20-2009, 19:12
Човек ще си помисли че съм у феминистки сайт.


Нали за туй казвам, че се чувствам като гей... :-) :-) :-)

Kostadin_682
08-20-2009, 20:43
И с това бройкане до къде ще стигнеш? :?

umri
08-20-2009, 20:44
Точно в десятката... в болното място е тая тема. Още един път браво на автора. Единственото, което ме бъгна е линка към xtyling.

teenems
08-20-2009, 21:46
Точно това което си описал-точно от това ние бягаме :-x

БУУУЛШИТ!!!!

+1 ..


И такаа...как да направим от 1 момиче бройка. Първо да отчета нещо като нота бене. Не се захващайте с девстеници. Едно че в леглото ще ви е по - трудно, друго че кървят като прасета и най много да оклепате чершафите на мама и татко и третото е че ще ви отнеме много време докато въобще ги вкарате в леглото. Характерно е за тях че те ползват 3 думи : "Спри" , "не" и "недей"


а тва беше идотско,тъпо ,глупаво ,безсмислено
как няя има спам е
осъзнай се
май от гората излизаш ..

ShtrudeL
08-20-2009, 21:54
Точно в десятката... в болното място е тая тема.

Тук си прав.

Bombshell
08-20-2009, 21:56
Мм...това, че момичетата изказват мнение в подобен тип тема ми изглежда толкова досадно, противно и грешно, че не мога да го опиша с думи простоо... :?

Bombshell
08-20-2009, 22:00
И такаа...как да направим от 1 момиче бройка. Първо да отчета нещо като нота бене. Не се захващайте с девстеници. Едно че в леглото ще ви е по - трудно, друго че кървят като прасета и най много да оклепате чершафите на мама и татко и третото е че ще ви отнеме много време докато въобще ги вкарате в леглото. Характерно е за тях че те ползват 3 думи : "Спри" , "не" и "недей"


а тва беше идотско,тъпо ,глупаво ,безсмислено
как няя има спам е
осъзнай се
май от гората излизаш ..
Кое е грешно, че не разбрах нещо..явно ми има нещо..
В леглото девствениците са трудни, трябва да се внимава - истина
пускат кръв - истина
перем чершафи цяла нощ - истина
отнемат много време - истина
"спри" , "не" и "недей" не е точно, но е добър пример...



п.с Евала за темата :)

teenems
08-20-2009, 22:02
И такаа...как да направим от 1 момиче бройка. Първо да отчета нещо като нота бене. Не се захващайте с девстеници. Едно че в леглото ще ви е по - трудно, друго че кървят като прасета и най много да оклепате чершафите на мама и татко и третото е че ще ви отнеме много време докато въобще ги вкарате в леглото. Характерно е за тях че те ползват 3 думи : "Спри" , "не" и "недей"


а тва беше идотско,тъпо ,глупаво ,безсмислено
как няя има спам е
осъзнай се
май от гората излизаш ..
Кое е грешно, че не разбрах нещо..явно ми има нещо..
В леглото девствениците са трудни, трябва да се внимава - истина
пускат кръв - истина
перем чершафи цяла нощ - истина
отнемат много време - истина
"спри" , "не" и "недей" не е точно, но е добър пример...



п.с Евала за темата :)


е и ?
виновни ли сме ,че така сме създадени
мислите още с бебешки мозък,ама кво да се прай .
както и да е ,не ми се спами повече :wink:

Bombshell
08-20-2009, 22:04
Ами като е така защо тогава написа това

а тва беше идотско,тъпо ,глупаво ,безсмислено
как няя има спам е
осъзнай се
май от гората излизаш ..
...след като знаеш, че е така, защо аргументираш????
СПАМ!!!!
БАН!!!!! :x

teenems
08-20-2009, 22:05
че да не съм единственна
трай си и точка .

Bombshell
08-20-2009, 22:15
Така е тя..като не сте прави и не можете да продължите спора се отметвате със заповеди и "е да не съм само аз" :?
Отвращаваш ме! Жалка си!
И да...ще си замалча, защото НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАШ!
Както ти така и останалите кифли комплексирали се от темата...
Лека и приятна ((:

producenta
08-20-2009, 22:26
Така е тя..като не сте прави и не можете да продължите спора се отметвате със заповеди и "е да не съм само аз" :?
Отвращаваш ме! Жалка си!
И да...ще си замалча, защото НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАШ!
Както ти така и останалите кифли комплексирали се от темата...
Лека и приятна ((:


Ти пък да не си кроасан?

w0sh
08-20-2009, 22:29
Аз съм севън дейс МАКС.

ShtrudeL
08-20-2009, 22:39
йей...точното място/време да го кажа. ^^
Аз съм Щрудел. ^^

NamelessRomantic
08-20-2009, 22:52
Една дума - КАТИНАР. :-x Толкова тъпа тема не бях чел от години,чудя се да плача или да се смея.

haritov
08-20-2009, 22:53
Една дума - КАТИНАР. :-x Толкова тъпа тема не бях чел от години,чудя се да плача или да се смея.

Самоубий са

NamelessRomantic
08-20-2009, 22:59
Една дума - КАТИНАР. :-x Толкова тъпа тема не бях чел от години,чудя се да плача или да се смея.

Самоубий са
Нямааааааааааааааааа....ААА АААА........УАЗАААААААААА.....

haritov
08-20-2009, 23:02
Една дума - КАТИНАР. :-x Толкова тъпа тема не бях чел от години,чудя се да плача или да се смея.

Самоубий са
Нямааааааааааааааааа....ААА АААА........УАЗАААААААААА.....

ок :)

Zaharinka
08-20-2009, 23:09
Батенце,да не ти е отхапала някоя к***? 8-)

bathory
08-20-2009, 23:33
:razz:

Bombshell
08-21-2009, 00:41
Така е тя..като не сте прави и не можете да продължите спора се отметвате със заповеди и "е да не съм само аз" :?
Отвращаваш ме! Жалка си!
И да...ще си замалча, защото НЕ СИ ЗАСЛУЖАВАШ!
Както ти така и останалите кифли комплексирали се от темата...
Лека и приятна ((:


Ти пък да не си кроасан?
Не ве копеле, Наполеонка съм :| :lol:

mila_pila
08-21-2009, 01:08
Хора, защо го нападате автора? Всичко, което е написал си е така и много момичета, които нямат опит лесно се връзват на подобни трикчета и не е нужно да са "лесни", тъпи и т.н., а просто да се надяват конкретният младеж да не е тъпо копеле, което иска да ги наебе и да си ходи. Жалкото е, че като се опариш е доста трудно да си върнеш вярата. Следователно когато автора и хората, които ще последват съветите му решат, че вече стават сериозни и моногамни, едва ли първата, на която попаднат, ще се окаже Жената, обаче доста голяма част от живота им ще е минал в бройкане, вместо в търсене на любов. Няма го тоя филм на млади години прави тва и тва, като улегнеш еди си кво :?

Nam3less3
08-21-2009, 01:24
Доста истини има в този урок, ако трябва да бъдем обективни. И мъжете трябва да се научат как да бъдат готини, а не смешници.

xplay
08-21-2009, 06:26
Не знам смешно ли е, трагично ли е... :? :?

Pavcho001
08-21-2009, 08:48
Тази тема НЯМА място тук! Бройкарството Не е любов!!

Това за мен си е чист секс. Как може да се ..... като няма любов.. ц,ц,ц... загуба на джентълменство и мъжественост

beb4yy
08-21-2009, 08:55
Точно това което си описал-точно от това ние бягаме :-x

БУУУЛШИТ!!!!

+1 :-x :-x :-x :-x+1 от тъп по тъп злетак си мойто момче дано никога не топнеш чушката :D

Priceless
08-21-2009, 09:02
Добре ве.. като знаете, че вие не сте такива за какво се изнервяте?! Все едно да чуете две деца да се карат, едното да каже на другото "Глупак" и вие да се изнервите на първото детенце и да го псувате... :? Ми ако не разпознавате себе си в тея думи, за какво трябва да има толкова нерви и обиди в тая тема? Просто я подминавате и ТОВА Е !
Или .. може би сте изнервени, че някой успя да напипа слабото ви място ? :-D
А колкото до горния коментар .. Автора отдавна си я е топнал .. За това ти гарантирам 8-)

Sh@d0w
08-21-2009, 09:06
До автора:

Не разбра ли че колкото и теми да пуснеш,само падаш все повече и повече в очите на съфорумниците...И тия заучени фразички дето се опитваш да лансираш не минават тук-"не ти ли омръзва като ядеш едно и също".Въобще не се опитвай да правиш сравнения и да мислиш,защото си смешен.Едното няма нищо общо с другото.

Ай поздрави,с нетърпение чакам да пуснеш следващата тема,щом заключат тази.


Ми ако не разпознавате себе си в тея думи, за какво трябва да има толкова нерви и обиди в тая тема? Просто я подминавате и ТОВА Е !


Прайслесс това е форум,тук хората обсъждат нещата,не ти е някой информационен сайт на който да сложиш някаква информация и всички да я четат,без право да коментират.

GossipGirl89
08-21-2009, 09:12
Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следващата. Въобще не се обръщайте назад и гледайте с непукизъм на техните смс-и да се върнете при тях. Не бъдете глупави и не издавайте слабите си места пред тях. Те може да ви казват че може да им вярвате не се хващайте, защото това 1 ден ще ви изиграе лоша шега.

Това беше най-най-най-глупавото от всичко... :x Изобщо какъв е смисълът на тая тема? За какво пускаш такива теми... вместо да се учим взаимно как да се разбираме с половинките си и да не се нараняваме... И после се оплаквате от нас, че сме били такива и онакива и сме ви пре*бали... Мо докато има келешчета като теб и като описаните в темата ти ще продължаваме да ви пре*баваме! ;) Не всичко в тоя живот е секс - няма ли да се научите най-накрая...

ToniStoraro
08-21-2009, 10:19
Чак се учудвам колко си тъп.
Преименовай си темата, кръсти я

[УРОК] Какда изглеждаме пред 1 момиче като прост каруцар

Bombshell
08-21-2009, 10:21
:lol: Момичетата продължават да пишат бе..! :lol:

NamelessRomantic
08-21-2009, 11:47
Още ли не е заключена тая помия бе?Тц тц тц... -.-

BlueFace
08-21-2009, 11:56
Коментарите от женската част са абсолютно предсказуеми ... :-o
За това което е написал автора не мога да кажа дали е правилно ,но има момичета които заслужават такова отношение има и момичета които даже не им пука когато някой постъпи така с тях ...Както има бройкаджии така има и бройкаджиики.
Но както каза Priceless вие виждате нещо което ви засяга в тази тема и за това пишете коментарите ... И наистина това ви е слабото място ;)

П.П. Не прочетох темата ,но мисля че света има нужда от бройкаджиите.Аз не мога да бъда такъв просто не ми е заложено,но има хора които заслужават някой да ги мине за бройка.Много често не минават правилните хора което е жалко ,но все пак ...

Assshley
08-21-2009, 11:59
Коментарите от женската част са абсолютно предсказуеми ... :-o
За това което е написал автора не мога да кажа дали е правилно ,но има момичета които заслужават такова отношение има и момичета които даже не им пука когато някой постъпи така с тях ...Както има бройкаджии така има и бройкаджиики.
Но както каза Priceless вие виждате нещо което ви засяга в тази тема и за това пишете коментарите ... И наистина това ви е слабото място ;)

П.П. Не прочетох темата ,но мисля че света има нужда от бройкаджиите.Аз не мога да бъда такъв просто не ми е заложено,но има хора които заслужават някой да ги мине за бройка.Много често не минават правилните хора което е жалко ,но все пак ...
Това сигурно е най-правилното мнение в цялата тема . :) Жалко,че си направих труда да чета 10 страници глупости . Вземете заключете темата най-накрая .. Не си струва да спорите за глупости и някои хора да се нервират за това,че други си изказват мнението. ;// Айде със здраве. (:

0u7l1n3
08-21-2009, 12:25
Гръмнете се идиоти! :-x

MaRiYa_86
08-21-2009, 13:05
Смях в залата..."Не показвайте слабите си места" :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

totik
08-21-2009, 13:29
Хм,боклуци от мъжки пол са тези които искат бройките,другите са лигльовците и ви задушават.Дами всъщност замисляли ли сте се какви сте вие и какво искате?Помислете над това ;)

kroasandvi4
08-21-2009, 13:43
Tihs treahd is teh scuk.

Калашников за играчи и играчки.


П.С. Мъжки съм. Която "Алфа" си избива хормоните и други категоризации върху моя милост,ще боде посрещната бодро.

slun4ice_90
08-21-2009, 14:33
Много ще се кефя,когато някое момиче пусне тема как да прецакваме такива като теб. :D :razz: И някакви лапета се вържат и започнат да правят точно т'ва с вас.Момчета,момчета... :-o Жалко,че форъма пак е пълен с идиотски теми... :-o 8) :? Съжалявам,че пиша комент чак.

CryButWhy
08-21-2009, 14:35
Бройкаджиите са нищо повече от скапаняци:) Просто не респектирате вобще нежният пол:)

Amateur
08-21-2009, 14:46
Лично това го беше написал един мой възрастен приятел Антон Борисов в един друг форум моля те не копйраи на други хора съветите!



Правила на темата:

та тъй като умните ви мнения направиха така че предишната ми тема да бъде заключена правя същата тема но ще помоля спамерите да си държат глупостите надалеч от темата. Моля хората който постват мнения да са по темата.

Не намриай извинения за желанията си и действята си.
Направи колкото се може повече, за да подобриш външният си вид. Дрехи, обувки (много важно), бръсни се, зъби, прическа, нокти, да си чист, вземи си хубав одеколон, дори и да се изръсиш малко. Това е много важно. Потърси женски съвет ако трябва.
Трябва да практикуваш. Намисли си една реплика с която да започнеш разговор.
Пример: Забелязах те като влизах/минавах и трябваше да отделя една секунда, за да открия що за човек си... - От там нататък започни малък разговор. Недей да раздаваш комплименти за красотата на някоя жена, те го чуват непрекъснато особено ако наистина са много красиви. Или ако ще кажеш, поне бъди много печен и почти безразличен. Трябва ти практика, по 10-12 момичета на ден, 4-5 пъти в седмицата.
ТОВА Е МНОГО ВАЖНО: Езикът на тялото
Ходи винаги изправен, раменете назад, главата горе, гърдите на пред.
Дръж се като баровец (мутра), прави бавни, изчислени движения, мигай бавно, говори бавно с паузи между изречения и думи. (Не чак дотам, че да е смешно. Идеята е, да покажеш, че си толкова комфортен в тялото си, че чак те боли). когато видиш момиче гледай я право в очите.
Бъди арогантен, но и забавен. Обичай себе си преди другите, но не бъди егоист. Гледай да се погрижиш за своите нужди първо, а после за нуждите на другите.





Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следващата. Въобще не се обръщайте назад и гледайте с непукизъм на техните смс-и да се върнете при тях. Не бъдете глупави и не издавайте слабите си места пред тях. Те може да ви казват че може да им вярвате не се хващайте, защото това 1 ден ще ви изиграе лоша шега.

Така по същество. Не е необходимо да си много красив и опаричен за да ги въртиш тези номера. Всичко опира до правилно изиграните карти. Най - важното нещо е това да преодолеете срама си и въобще въобще да не ви пука от отрязване.Момичетата не ни отстъпват по срамежливост, а даже според мене те са по срамежливите (не забравяйте: момичето може да ви харесва и пак да ви отреже). Да те отреже момиче е толкова фатално колкото да си изпуснеш вафлата на улицата. Е разбира се трябва да имате някакъв опит в свалянето и той няма да се натрупа със самосъжаление че сте срамежливи. Не забравяйте срама ще ви навлече само главоболия. Действайте смело. Не си мислете че ще станете за посмешище. На момичетата им харесва да ги свалят, но не бъдете нахалник и имайте достойнство.Запомнете те не ви превъзхождат по интелект а точно обратното! Не иска да излезе с вас на кафе...окей...теглите и 1 п***а майна и минавате към следващата. Старайте се да общувате само с момичета. Така се трупа опит. Съученичките са идеални. Бъдете общителен, но не си мислете да водите монолог. Говорете по-малко, но смислено и точно, а не глупости. Оставете тя да говори. Момичетата обичат да говорят за себе си и то много. Искат да им разкажете нещо за себе. Сори мацка, но като заслужиш тогава ще те пусна в главата си и до тук. Без никакви обяснения

И такаа...как да направим от 1 момиче бройка. Първо да отчета нещо като нота бене. Не се захващайте с девстеници. Едно че в леглото ще ви е по - трудно, друго че кървят като прасета и най много да оклепате чершафите на мама и татко и третото е че ще ви отнеме много време докато въобще ги вкарате в леглото. Характерно е за тях че те ползват 3 думи : "Спри" , "не" и "недей"

Еми не е толкова трудно. Както казах затова не са необходими много пари и красота. Всичко се опира до тайминг или да кажеш точните думи в точния момент. Това е по трудното. Трябва да можеш да я манипулираш. Да и казваш това което иска да чуе. Лесно се разбира след няколко кафета на саме. Завърташ и главата( с думи) , подаряваш 1 цвете, държиш се мило, разбира се преди това си и платил сметките в кафето (хайде не е толкова скъпо, мислете че после в леглото ще избивате ). Когато оставате на саме трябва вече и ти да вземаш инициативата в говоренето ( знам че по нагоре казвах да говорите по малко , но това е само в началото ). Прави и комплименти, но не е и сваляй звезди ( това си е живо унижение, а и на момичето няма да му хареса мн мн ). Постоянно и говори и я забавлявай. Не е толкова трудно, 2-3 правилно употребени смешки могат да направят 1 разходка страхотно изживяване. В никакъв случай не я търси. Тя е човекът който да те търси. Аз в момента ( на 19 съм ) като говоря на момичетата и те придобиват афинитет към мене и на 4-5 вечер ги вкарвам в леглото. Повярвайте в силата на правилно употребените думи. Все пак не се осланяйте само на това. Трябва и малко действие от ваша страна иначе си е голословие. 1 съвет : научете се да отказвате всеки каприз и прищявка на момичето. Не си мислете че тя ще ви се разсърди. Вътрешно момичетата умират за такива момчета които има достойнство и не се оставят да ги въртят повярвате ми. Ако се справяте като хората и да не е кучка момичето пак може да ви пусне за около 10-15 дена. За мене това е много, но начинаещите ще се научат да чакат. Вкарвате я в леглото вършите си работата , триете и номера и повече въобще не се занимавате с нея. Следва 1 момент от който момчетата се притесняват. Да не ви изложи пред приятели. Вижте сега ако имате акъл ще направите така че тя да изглежда жалка и тъпа пред тях. Пример : с компания сте и срещата въпросната лейди, тя идва при вас и изтърсва че си гадняр че имаш малка пишка блабла знаеш как е...Умният човек ще си замълчи и въобще няма да обърне внимание. Ако сте инати и искате да я закопаете кажете и следното : "ти си шибана кучка която е най лесното момиче на света и не спираше да пъшка от кеф цяла вечер , друга алтернатива : малка малка ама и позволи да влезне в тебе нали. Използвайте фантазия и въображение и не се притеснявайте от това. Ако приятелите ви са точни те няма да ви се подиграят, а напротив ще се застъпят на ваша страна. А ако нещо ви се изсмеят, гледайте с непукизъм и не се притеснявайте, нали вие ебете не те....





Още неща които да запомните. Жените имат периоди в живота си когато страшно много им се ибе и не издържат за пишка и момчетата респективно, но с 1 чекия се замазва положението. Ако ги хванете в такъв момент много лесно ги вкарвате в леглото. Също така всеизвестно е че има незадоволени момичета и жени, както и отчаяни ама много отчаяни. Те вярват на приказките на първия срещнат. Също лесна бройка.

Не забравяйте : който подбира, мастурбира

Забавлявайте се докато сте млади и не си пропилявайте живота в прекарване с 1 същ и човек. След като се ожените ще имате време да доказвате любов на жена, деца и прочие. Все пак вие сте хубави и готини пичове. Покажете се на всички жени/момичета , а не само на 1. Във ваш интерес е.

1 мъж/момче никога няма да преспи с всички момичета/жени на света, но трябва да се стреми към това !
Успех на бъдещите и начинаещите свалячи. Вършейте момчета !!!




Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следва ...

и накрая ако темата ви е помогнала цъкнете тук за да помогнете и на мен -> ЦЪК ТУК (http://xtyling.net/u/SelfeXcuse)

Sh@d0w
08-21-2009, 14:49
АхАХАХХАхаХАХА

Busted.

Е явно се доказа тезата ми,че RuLzZz не е нищо повече от едно хлапенце,целящо да привлече внимание.

FAIL.

umri
08-21-2009, 14:54
Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следващата. Въобще не се обръщайте назад и гледайте с непукизъм на техните смс-и да се върнете при тях. Не бъдете глупави и не издавайте слабите си места пред тях. Те може да ви казват че може да им вярвате не се хващайте, защото това 1 ден ще ви изиграе лоша шега.

Това беше най-най-най-глупавото от всичко... :x Изобщо какъв е смисълът на тая тема? За какво пускаш такива теми... вместо да се учим взаимно как да се разбираме с половинките си и да не се нараняваме... И после се оплаквате от нас, че сме били такива и онакива и сме ви пре*бали... Мо докато има келешчета като теб и като описаните в темата ти ще продължаваме да ви пре*баваме! ;) Не всичко в тоя живот е секс - няма ли да се научите най-накрая...

С разликата, че ще преебавате добрите момченца, които са отчаяно влюбени във вас. А тези, които той описва ще преебават вас. :D

umri
08-21-2009, 15:06
Много ще се кефя,когато някое момиче пусне тема как да прецакваме такива като теб. :D :razz: И някакви лапета се вържат и започнат да правят точно т'ва с вас.Момчета,момчета... :-o Жалко,че форъма пак е пълен с идиотски теми... :-o 8) :? Съжалявам,че пиша комент чак.
Неможеш да прецакаш такъв тип мъж. Сега ще ти обясня вариантите. Първо не можеш да го прецакаш, защото той се прекрива и като го видиш няма да го сметнеш за такъв, а просто за "много готин пич със самочувствие, в който трябва да се влюбя". Второ не можеш да го прецакаш, защото каквото и да направиш на него не му пука за теб и ще премине към следващата бройка. Може би можеш да го накараш да чака, което той няма да направи и пак да ти разбие сърцето. Общо взето от момента, в който лапнеш стръвта си прецакана. Единствено, ако се влюби в теб би могла да го прецакаш, но ако се влюби няма да те зареже след като го направите и няма да разбереш какъв всъщност е. 8-)

Вие сте същите, що се отнася до отчаяно влюбените във вас добри и нежнички момченца, но някой да е казал нещо? Държите ги на сухо няколко месеца и после казвате, че има несходство в характерите или пък, че е "изчезнала искрата", което е доста по-гадно, защото те са изгубили много време и нерви за вас. Умните добри момчета се трансформират в подобие на горепосочения пример, а останалите си остават същите.

slun4ice_90
08-21-2009, 15:40
Общо взето си се обосновал вярно.А,това за добрите момчета и това е вярно,НО аз не бих постъпила така...Случвало ми се е момче да ме обожава адски много,но аз му казах директно,че нищо няма да стане. :)

Silvеto
08-22-2009, 12:17
ще се разплача..

Black_Witch
08-22-2009, 16:46
аахахаха интересна тема . Да, за някои неща мога да се съглася и разбирам мъжката логика. Ама според мен като ше вкарвате някоя в леглото за една вечер - ако е някво добро и свястно момиче - по-добре недейте. После стават хипер кухи кифли , които си лягат с всеки , който им намигне :) и после кат порастнете и като искате свястно момиче за сериозна връзка и си викате 'абе що всички момичета са такива кифли и курви ' , да знаете ,че е имало един като вас дет е отарашил там преди вас и за това така е станало :)
Айде стига съм приказвала глупости .
А на пича ,който пусна темата искам да му кажа да се моли да не попадне на мен щото толкова му е :) Мъже като теб са ми специалитет , ама няма такъв ,който да си е легнал с мен 1 вечер само и няма някой , който да не съм разревала на края :) Ще си намериш майстора , повярвай ми :) Жените са по-големи кучки :)
Най-големите ''ебачи'' са просто комплексирани страхливци , които знаят, че не могат да впечатлят и задържат една интелигентна и стойностна жена. За това се пускат на лесните ,перхидролени кукли (в повечето случаи) в дискотеките и клубовете.
:lol: :lol: :lol:

evi_vd
08-22-2009, 17:04
това е ужасно .. ние момичетата да не сме ви шишета с бира бе .. бройки ше ни наричате
правете глупости и накрая мрънкате ма мене никоя не ме харесва, мене всички ме използват.. отвръщават ме такива момчета,които възприемат момичетата като бройки , леле нямам думи какви прости душици :x

Psychic
08-22-2009, 17:06
това е ужасно .. ние момичетата да не сме ви шишета с бира бе .. бройки ше ни наричате
правете глупости и накрая мрънкате ма мене никоя не ме харесва, мене всички ме използват.. отвръщават ме такива момчета,които възприемат момичетата като бройки , леле нямам думи какви прости душици :x

show me your genitals :smt002 :smt002 :smt002

evi_vd
08-22-2009, 17:11
това е ужасно .. ние момичетата да не сме ви шишета с бира бе .. бройки ше ни наричате
правете глупости и накрая мрънкате ма мене никоя не ме харесва, мене всички ме използват.. отвръщават ме такива момчета,които възприемат момичетата като бройки , леле нямам думи какви прости душици :x

show me your genitals :smt002 :smt002 :smt002
#-o свинска му работа

radybt
08-22-2009, 17:18
Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следващата.
Ти си някакъв загорял глупак! :?

amk933
08-22-2009, 17:33
С тия съвети, пич, според мен най-много да изядеш някое круше от някоя проститутка...Друго не виждам да постигнеш... :?

lovemysel100
08-22-2009, 19:38
Ти, уважаеми "пускателю" на темата, си пълен комплексар. Момиче съм и мога да ти кажа, че горенаписаните глупости са толкова далече от истината .. поне при мен. Друг е въпросът дали ти вкарваш в твойто легло свестни момичета или тъпи курви :P . С тези съвети най - много да събереш съфорумките, които ще те линчуват и залепят с тиксо на кофа за смет. :-x Ние да не сме животни .. "бройки" сме били ..
P.S. (от гаджето ми) - тъп си като джапанка :?

Bombshell
08-22-2009, 19:43
:lol: Момичетата продължават да пишат бе..! :lol:
И продължават бе брат!

lovemysel100
08-22-2009, 20:06
Ами ще пишем, нали трябва да се посмеем на нещо :-P Апък и нас ни късае тая конспирация . Ако не се намесим, няма да го бъде :-D

umri
08-23-2009, 19:17
аахахаха интересна тема . Да, за някои неща мога да се съглася и разбирам мъжката логика. Ама според мен като ше вкарвате някоя в леглото за една вечер - ако е някво добро и свястно момиче - по-добре недейте. После стават хипер кухи кифли , които си лягат с всеки , който им намигне :) и после кат порастнете и като искате свястно момиче за сериозна връзка и си викате 'абе що всички момичета са такива кифли и к**ви ' , да знаете ,че е имало един като вас дет е отарашил там преди вас и за това така е станало :)
Айде стига съм приказвала глупости .
А на пича ,който пусна темата искам да му кажа да се моли да не попадне на мен щото толкова му е :) Мъже като теб са ми специалитет , ама няма такъв ,който да си е легнал с мен 1 вечер само и няма някой , който да не съм разревала на края :) Ще си намериш майстора , повярвай ми :) Жените са по-големи кучки :)
Най-големите ''ебачи'' са просто комплексирани страхливци , които знаят, че не могат да впечатлят и задържат една интелигентна и стойностна жена. За това се пускат на лесните ,перхидролени кукли (в повечето случаи) в дискотеките и клубовете.
:lol: :lol: :lol:

Доста голямо самочувствие... Сигурен съм, че никога не си попадала на точно такъв. Нямаш си на идея за какво се говори и за какво става на въпрос. Това е механизирана психика. Абе какво обяснявам...

Продължавайте още, дами. 10 страници стабилен хейт :D

MakeMeLaugh
08-23-2009, 20:10
Всяко 2-ро мнение е насочено с умисъл към роднинската връзка на събеседника изразяваща полов акт..
:?

Но все пак шанс:
Водете цивилизован спор/диспут или да приключваме.
:)

Темата е интересна с голямо участие, не си я саморазваляйте бе пичове/пички :)

ANTIHUMAN
08-23-2009, 21:45
Ти не си ли от онези, които цял ден стоят на компите и дават съвети и мнения без да са излизали от тях? :lol:

Слушай ,,Playboy'' писанало ми е от такива като теб.
Народа го е казал: ,, Не си никакъв мъж, ако не можеш да задържиш една жена до себе си.''

Всеки може да ебе, но не всеки може да задържи (особенно ей такива като теб) една истинска жена, която има достойнство и си знае цената (под цената нямам предвид пари, а себеуважение и принципи) !

Faces
08-23-2009, 21:53
Хахаха ей трябва да ги има и такива явно :razz: :razz: :razz: тука гледам някой са се опитали да мислят или по скоро да симулират мислене :D

totik
08-24-2009, 07:54
Много ще се кефя,когато някое момиче пусне тема как да прецакваме такива като теб. :D :razz: И някакви лапета се вържат и започнат да правят точно т'ва с вас.Момчета,момчета... :-o Жалко,че форъма пак е пълен с идиотски теми... :-o 8) :? Съжалявам,че пиша комент чак.
Неможеш да прецакаш такъв тип мъж. Сега ще ти обясня вариантите. Първо не можеш да го прецакаш, защото той се прекрива и като го видиш няма да го сметнеш за такъв, а просто за "много готин пич със самочувствие, в който трябва да се влюбя". Второ не можеш да го прецакаш, защото каквото и да направиш на него не му пука за теб и ще премине към следващата бройка. Може би можеш да го накараш да чака, което той няма да направи и пак да ти разбие сърцето. Общо взето от момента, в който лапнеш стръвта си прецакана. Единствено, ако се влюби в теб би могла да го прецакаш, но ако се влюби няма да те зареже след като го направите и няма да разбереш какъв всъщност е. 8-)

Вие сте същите, що се отнася до отчаяно влюбените във вас добри и нежнички момченца, но някой да е казал нещо? Държите ги на сухо няколко месеца и после казвате, че има несходство в характерите или пък, че е "изчезнала искрата", което е доста по-гадно, защото те са изгубили много време и нерви за вас. Умните добри момчета се трансформират в подобие на горепосочения пример, а останалите си остават същите.

Нямам какво да добавя.

NamelessRomantic
08-24-2009, 08:16
Тая тема стана олицетворение на цялата простотия във форума...

coolness
08-24-2009, 16:20
Аз на пук на всички момичета,които обиждат момчето и го псуват (момиче съм) ще кажа едно.Момичета,замислете се,че някоя от нас го е направила такъв.Някоя гадна к*чка ,в която той е бил супер влюбен,го е направила за смях.Може да не е била една,може и повече да са били.ДА,някои мъже са такива,защото ние сме ги направили такива,шото ние сме ги ранявали и в един момент те просто добиват защитен механизъм и не си позволяват да се влюбват повече.Затова се отнасят и към жените като секс играчки.

GreenMimss
08-24-2009, 17:23
БОЛНИ МОЗЪЦИ :-o !!!

DeViLgIlrL16
08-24-2009, 17:25
БОЛНИ МОЗЪЦИ :-o !!!

НАЙ-ЯКОТО МНЕНИЕ В ТАЯ ГЛУПАВА ТЕМА... :grin:

п.п: няма ли кой да я заключи вече тая малОумна тема... :?

LadyDi
08-24-2009, 17:34
/offtopic: малОумна!
Моля ви, бъркате ми в здравето с тая дума...

DeViLgIlrL16
08-24-2009, 17:36
/offtopic: малОумна!
Моля ви, бъркате ми в здравето с тая дума...

доволна ли си редактирах го не, че не го знам просто не гледам като пиша, пак и не съм В ЧАС ПО БГ... :x

cinderella_gugutka
08-24-2009, 17:37
това може да върже само тъпите и/или загорелите моми4ета.Досега не съм се хващала никога :x :-P :-P :-P :-P :-P не 4е не са ми се лепяли такива , просто моми4етата не сме вси4ките толкова тъпи за колкото ни смяташ :)

LadyDi
08-24-2009, 17:37
/offtopic: малОумна!
Моля ви, бъркате ми в здравето с тая дума...

доволна ли си редактирах го не, че не го знам просто не гледам като пиша, пак и не съм В ЧАС ПО БГ... :x
Много съм доволна, благодаря ти.

Missky
08-30-2009, 18:25
Наскоро бях чела,че днешно време точно мъжете стават бройките...

Pupcho
08-30-2009, 20:03
Авторе, форумът от който си копирал текста е наистина хубав, но е трябвало да го изчетеш целия и да го разбереш. Неможеш да прочетеш 1 тема, да я постнеш и да си мислиш че това е ключа. Това е все едно да гледаш мача на Мухамед Али срещу Леон Спинкс и да кажеш че Али е слаб боксьор. Просто не е редно.
Идеята на този текст, не е да насажда омраза и ненавист към женския пол. Точно обратното. Това са просто едни насоки (и то изключително повърхностни) към мъжете, които даже несмеят да погледнат жена в очите, от срам! Това са момчета които до 17-18 години играят на Dota, Neverwinter Nights и WoW, вместо да общуват с връстници и естесвено връстнички.
Хората са социални животни, точно затова е необходимо качественото общуване, а когато по пътя се изгуби нишката, след това става много трудно.
Когато някой от този тип момчета, които споменах, покаже подобно поведение, хората които го познават, ще му се накефят. А сега си представи, ако някой от така наречените от вас "гъзари", се придържа към копираната от тебе рамка, колко грозно ще изглежда, даже просташки! Просто това е така субективно, като съдия в мач на ЦСКА и Миньор (Перник). Ето затова, повечето коментари бяха негативни.
И за финал, целта на тази тема не е кой колко бройки може да направи. Целта е да покаже на човек как може да общува нормално, без да се налага да е аутсайдер в компания. Идеята на темата е един вид надъхване към тези които нямат достатъчно самочувствие за да общуват с други хора (особено с непознати момичета).
А и дами, нека не се лъжем, чертите в началото, които е описал автора, до известна степен ви привличат нали ? :)

dreaml1nd_
08-30-2009, 20:36
аз само не разбрах...колко момичета са прецакали автора преди да стигне до този извод :-o

elle_123
08-30-2009, 20:57
Авторе, форумът от който си копирал текста е наистина хубав, но е трябвало да го изчетеш целия и да го разбереш. Неможеш да прочетеш 1 тема, да я постнеш и да си мислиш че това е ключа. Това е все едно да гледаш мача на Мухамед Али срещу Леон Спинкс и да кажеш че Али е слаб боксьор. Просто не е редно.
Идеята на този текст, не е да насажда омраза и ненавист към женския пол. Точно обратното. Това са просто едни насоки (и то изключително повърхностни) към мъжете, които даже несмеят да погледнат жена в очите, от срам! Това са момчета които до 17-18 години играят на Dota, Neverwinter Nights и WoW, вместо да общуват с връстници и естесвено връстнички.
Хората са социални животни, точно затова е необходимо качественото общуване, а когато по пътя се изгуби нишката, след това става много трудно.
Когато някой от този тип момчета, които споменах, покаже подобно поведение, хората които го познават, ще му се накефят. А сега си представи, ако някой от така наречените от вас "гъзари", се придържа към копираната от тебе рамка, колко грозно ще изглежда, даже просташки! Просто това е така субективно, като съдия в мач на ЦСКА и Миньор (Перник). Ето затова, повечето коментари бяха негативни.
И за финал, целта на тази тема не е кой колко бройки може да направи. Целта е да покаже на човек как може да общува нормално, без да се налага да е аутсайдер в компания. Идеята на темата е един вид надъхване към тези които нямат достатъчно самочувствие за да общуват с други хора (особено с непознати момичета).
А и дами, нека не се лъжем, чертите в началото, които е описал автора, до известна степен ви привличат нали ? :)

и да искам, по-добре не мога да го напиша :D

radko690
09-03-2009, 15:19
temata e dobra makar e hubavo da ima i nqkoi do teb ne si se izrazil mn to4no sega mu e vremeto...a momi4encata koito sa dali otgovor ot takiva bqgame neka vi nalazi nqkoi da vi govori gluposti i za 2-3 dena 6te ste v legloto mu...a na moreto se otpuska po4ti vseki i za 2 4asa e v legloto

zesoares
09-03-2009, 16:26
интересно ми е всички момичета какво се паHите тука автора го казва много точно :-D (congratulations brother) такъв е света ...
ние не сме виновни че вие сте сте тъпи и лесно ви манипулират.... :)
и съм напълно съгласен с описанието на какво трябва да бъде Момчето...
трябва да бъде отворко Гъзар....... за да бъде,, интересен,, на момичето..
защото ако си нормален пич : които е мил грижи се за нея и не я караш да се чувства катo парцал не си интересен и следователно си тъп и скучен ...
докато ако си газар колкото повече : плюе6 едно момиче толкова : повече залепва 8) 8) 8) 8) 8)

и не мога да разбера що като един пич описва кофаTA лайна в която живеят teenagers повечето му скачате ??? освен ако не сте над 18-19 : и виждате нещата тъй както би трябвало да бъдат......защото под 18 ПОВЕЧЕТО teenagers са такива .... :) и не разбирам що се прайте тука ..... : я да видим някоя от нас може ли да дай си признае че е била или че e парцала на някой пич? : и недейTE kазва че никоQ не е Била...: някога всяко момиче има чувството че е било парцала на nqkoi pich?
: или вие сте от тези още от тези които си ,,,,,мислят,,,че са влюбени и живеят мечата :-P :-P :-P ДА ИМА ТОГАВА НЯМАШЕ ДА ЧЕТА темите на 15 годишните пикли които се чудят дали ще го преживеят или трябва да му простят : за изневярата :)


и ако някой трябва да ме храни да ми казва че съм комплексар ....просто не си хабете думите

alone83
09-03-2009, 17:12
Леко се изхвърляте, момчета, като си мислите, че по този начин можете да вкарате всяка жена в леглото. :smt011 Ако искате кажете, че си фантазирам, но такива "МАЧОВЦИ" ги познавам от километри. И най-често като мине покрай мен толкова НАПЕРЕН ми става смешно. И не е вярно, че не можеш да им направиш мръсно на такива. Рано или късно всеки си намира майстора. Защо ли си мисля, че момчетата почват да мислят така, когато са адски влюбени в някое момиче, а момичето явно го е отрязала човека, защото чувствата не са взаимни? Не казвам, че ние сме перфектни, всякакви има.. Но просто е абсурдно да почнеш да мислиш така, защото някой ти е разбил сърцето. Такива неща постоянно се случват и то по милион пъти на ден. Да си мил и чувствителен, да можеш да обичаш и накрая само защото някоя ти е разбила сърцето да станеш пълен простак, който накрая ще си остане само с бройката. А ако не беше такъв сега можеше да имаш жената, която искаш, а?
И все пак всеки с мнението си.. :)

ohluv
09-03-2009, 18:36
ставал съм свидетел на такива неща хайде момичета несте толкоз трудни брао на автора точно такава тема трябваше :D

Priceless
10-10-2009, 21:34
Искам темата на първа страница. Обичам да гледам сеир.

bRoKeN_InSiDe
10-10-2009, 21:50
Момчета...Нека ви кажа 1 нещо. Няма смисъл на тази възраст да се влюбвате и да се правите че обичате. Гледайте на момичетата като на сексуални играчки. Чукайте ги, заебавайте ги и минавайте към следващата. Въобще не се обръщайте назад и гледайте с непукизъм на техните смс-и да се върнете при тях.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

doktora1mw
10-10-2009, 23:06
бахти и дивия спам :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

5StaR
10-11-2009, 00:15
тая тема рулира 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

ps. posting in a legendary thread 8)

Nakadah
10-11-2009, 00:42
заспах докато го четох

TeenSpirit
10-11-2009, 06:21
Що за мекотело трябва да си, за да измислиш такова нещо и що за безмозъчни същества биха действали по описаните начини. Направо ми е жал за вас /още повече за 19-годишния идиот написал темата/.

dif4u1912
10-11-2009, 09:53
по голяма глупост не бях чел през живота си....ако това наистина е помогнало при теб предполагам че си от някво село където момичетата не знаят що е мъжко нито що е стил :-x

spenZo
10-11-2009, 10:08
А как да научим, че "броика" се пише "броЙка" ? :>

Priceless
10-11-2009, 10:43
О почна се, почна се. *човече с пуканки*

fenastz
10-11-2009, 14:19
тая простотия още е жива :lol:

moon_flower
10-11-2009, 16:42
Щом на някои им харесва да си трупат бройките и се кефят,че само преспиват с курви няма лошо.Обаче ти толкова сложно си ги описал нещата,че то поне 2-3 седмици ще ти трябват докато вземеш верно да навиеш мацката да спи с теб.То не беше мили думи,то не беше навиване,то не бяха жестове,глупости.Явно моето мнение за "бройка" е по-различно..но аз съм момиче де.Вероятно не разбирам чак толкова,колкото момчетата.

Selfexcuse
10-11-2009, 18:00
Автора определено е много спрял.

kidwestern
10-11-2009, 18:04
така със сигурност ще фейлнете :)

LiRRRa
10-11-2009, 18:18
Ооо не, боже, прости му, той не е виновен . . .
Леле . . .
Ебаси тъпата тема!?
Авторе, толкова ли си задръстен на 19, леле . . . !?
Направо нямам думи. Тая тактика е толкова повърхностна. . .
И какво като легнеш с половин София/България . . . Какво от това!?!?!!?!?!
Това не те прави повече човек. /напротив.../
Ти се превръщаш в едно животно, искащо и стремящо се само към задоволяване на желанията си /сексуалните специално/ . . .
Ти никога явно няма да си способен да изпиташ истинска чиста любов . . .
Жалко за теб, но си личи колко си повърхностен.
Често, направо съжалявам заблудени хора като теб . . .

Свести момчета, моля, не го слушайте, не му обръщайте внимание . . .
Точно от такива момчета --- бягамее!!

moneycomeme
10-11-2009, 20:18
Не знам какво да кажа....някой здраво те е прецакал!Силно се надявам някоя мацка един ден да те обича и ти да я обичаш и да видиш в нас освен путките ни,ами и хората в нас.... :)

Sunny_stz
10-12-2009, 13:35
Бахти тъпата тема!!!Бягам от мутри,изобщо не ме привличат!!!!Не съм лесна и не си лягам с някого на първата среща!!

guinessgirl
10-13-2009, 16:34
да ви еба и специалистите

Brok3nHeart
10-13-2009, 19:51
И такаа...как да направим от 1 момиче бройка. Първо да отчета нещо като нота бене. Не се захващайте с девстеници. Едно че в леглото ще ви е по - трудно, друго че кървят като прасета и най много да оклепате чершафите на мама и татко и третото е че ще ви отнеме много време докато въобще ги вкарате в леглото. Характерно е за тях че те ползват 3 думи : "Спри" , "не" и "недей"

Още неща които да запомните. Жените имат периоди в живота си когато страшно много им се ибе и не издържат за пишка и момчетата респективно, но с 1 чекия се замазва положението. Ако ги хванете в такъв момент много лесно ги вкарвате в леглото. Също така всеизвестно е че има незадоволени момичета и жени, както и отчаяни ама много отчаяни. Те вярват на приказките на първия срещнат. Също лесна бройка.

Не забравяйте : който подбира, мастурбира


:shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

Priceless
10-14-2009, 06:30
Колко съм зла само. <3

Glamour92
10-14-2009, 09:00
Хехехехаахахааа,каква тъпа тема :lol:

sladkish_14
10-14-2009, 09:07
Лекувай се. Най - вече от прекалено самочувствие и гордост.Предполагам , че след като ти кажат , че не ставаш в леглото ще ти СПАДНАТ гордостите.

fenastz
10-14-2009, 11:21
:shock: :shock: Ей АвТ0р4е НиКоЕ МоМи4е НемА Да ИзлЕзЕ С ТеБ :o На МодА Са Ем0цИ0НаЛнИте МомЧета КъТ` МеН :P :-P :) хИ-хИ ;]

PainMonopoly
10-14-2009, 12:23
Сигурен съм, че пернишките или чирпанските жени биха вързали на такъв като теб, дам...

Shia
10-14-2009, 13:28
Интересна тема,но можеше да мине и по кратко обяснението

и бих довалила,че трябва да има и повече физически контакти,докато трае "манипулирането" на момичето и да няма случайно появили се приятели на срещата.... :D :D :D

LoveRetroMusic
10-14-2009, 13:30
браво е, Айнщайн 8-)

BloniTka
10-14-2009, 15:39
Сигурен съм, че пернишките или чирпанските жени биха вързали на такъв като теб, дам...

Та какво за чирпанските жени?! Всички жени от Чирпан ли познаваш,че да говориш под общ знаменател !!? Я си обоснови отговора малко.... :?:

PainMonopoly
10-14-2009, 15:51
Я, някой се засегна, че му нахраних селото и съселянките.

BloniTka
10-14-2009, 15:59
Мф.. първо на първо Чирпан не е село ;]
Второ, някой хора оттук са много повече граждани от теб. съдейки по изказването ти. Ти кво като си от някой по - голям град се мислиш за повече от нас ли?! :lol: И кво си нахранил? ;d axxа ..просто имаш грешна представа за Чирпан и хората оттук.. Няма никво значение кой от къде е,всичко си е до човек. :? Тва е ,което имам да ти кажа;]

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:19
OMG тука някакви играчи/бройкаджий ли сте какво ? Хахах комични сте.

bynbonche
10-14-2009, 16:48
Окей искате да напрайте от момиче бройка .. Аз задавам следния въпрос : Как да направим от едно момче парцал ?! :D :-D :grin:

FromAutumToAshes
10-14-2009, 16:53
Мф.. първо на първо Чирпан не е село ;]
Второ, някой хора оттук са много повече граждани от теб. съдейки по изказването ти. Ти кво като си от някой по - голям град се мислиш за повече от нас ли?! :lol: И кво си нахранил? ;d axxа ..просто имаш грешна представа за Чирпан и хората оттук.. Няма никво значение кой от къде е,всичко си е до човек. :? Тва е ,което имам да ти кажа;]


Ооо много съм съгласен. И мога да ви кажа, че Чирпан е много хубав град. Малак но много хубав. И хората там са много точни и готини. Не като в някой по-големи градове (за пример мога да дам Бургас :))

BloniTka
10-14-2009, 17:08
FromAutumToAshes радвам се,че си останал с такова впечатление от града ни. :)
Иначе най - накрая по темата.. не струва.

stealthyGirl
10-14-2009, 17:30
Аз пък съм за чувствата, по-точно за любовните такива. Не защото съм наивна, а защото съм осъзнала, че няма смисъл да преминавам през периода на бройкането. Просто не ми доставя удоволствие да разигравам някого, да не го харесвам толкова (камо ли обичам), а на всичкото отгоре да имаме и интимни отношения. :shock:

SuperMario
10-14-2009, 19:41
Харесвам краткотрайната любов ;)

kidwestern
10-14-2009, 20:11
Харесвам краткотрайната любов ;)


слабо ме вълнува

SuperMario
10-24-2009, 12:18
Харесвам краткотрайната любов ;)


слабо ме вълнува

тогава не изявявай мнение...

anyfany2
10-24-2009, 13:19
Нали знаеш, че забраненият плод е най-привлекателен ? :-P

didity9
10-24-2009, 14:32
цтцтц...тоя пич май много филмни е гледал хахаха...!..чесно как може да има такива тъпаци..и все пак браво че си се постарал да измислиш това..Ама какво момче си ти бее..???Или какъв мъж е това :X:X С една това ще го направят тъпаците като тебе ;);) пффф.....

nimfernal
10-24-2009, 14:43
Ибатъфф ПлейЪрА ..... Пич спри да гледаш порно ми излез и виж ка седят нещата.... ЖАЛЪК СИ :-x

Krasencety
10-24-2009, 14:51
авторе, извинявай обаче си мноого зле :?

Alternative
10-24-2009, 19:48
и кфо мн си голям ? :lol: лесното секи го може - кой с пари, кой с коли, кой с чар...кой с късмет ... 8-) 8-) 8-) :razz:

radybt
10-24-2009, 19:55
бях в тая фаза. мина ми. а иначе такъв начин на мислене е повече от глупав и детски, жалко че си на 19 и си в тази фаза....
++++++++++++++++++

Vain
10-24-2009, 19:57
Момиче съм и го прочетох, какво грехопадение. Лично мен по-лесно би ме свалил с тухла четворка, отколкото с тези трикове.

Di
10-24-2009, 20:03
:lol: :lol:

ThunderGoddess
10-24-2009, 20:23
Момиче съм и го прочетох, какво грехопадение. Лично мен по-лесно би ме свалил с тухла четворка, отколкото с тези трикове.

Това е истината, която важи напълно и за мен. Съветите на автора струват по-малко от космите по ануса на поредната патка, с която ... хм ... прави любов или секс не вървят тук ... прощавайте модератори, но думата е ЧУКА. Едно истинско момиче си знае цената и не можеш да я заблудиш с подобни глупости, тъй като повярвай, осъзнаваме намеренията ви на чисто подсъзнателно ниво. А онези мърди, които и без това нонстоп вървят с отворени крака, на тях не си прави труда да прилагаш кой знае какви трикове - просто им дай парите и свърши в тях, щом толкова желаеш.

Qnkishhh
10-25-2009, 14:01
Въй, че голяма философия развиваш. Като ти се такова, таковай се на воля, но не учи останалите на същите простотии. А! И още нещо.. мисля, че едно момиче заслужава различно наименование от "секс играчка". :)

Zaharinka
10-25-2009, 16:20
А за да направите бройка от момче се правете,че му вярвате-безрезервно,че само него обичате,дрън дрън.Дърпайте се след това се възползвайте и го зарежете 8-)

Manekena7
10-25-2009, 19:55
Брат мн са смешни теа съвети нямат нищо общо с реалността.Първо аз никога,а и всеки който има някакво самочуствие не пиша и не занимавам първи някое момиче . Когато ми пише някоя ако ми хареса и пиша аз и съм супер директен- казвам и искаш ли секс и тва е в повечето случаи става .. Ама тва е може би така ,защото си имам момиче до мене и само за нея ми пука..Когато нямам приятелка съм по старателен със забивките,не се хваля ,но аз е достатъчно за да пиша първи един път и после само отговарям .. Тва е все пак си зависи от момчето какъв е ,ако си грозник колкото и да се натягаш нема да стане

ScarletBite
10-26-2009, 12:12
В никакъв случай не я търси. Тя е човекът който да те търси.
:lol: :lol: :lol: Абсурден си! :lol: :lol: :lol:

XcwetiX
10-28-2009, 16:48
Боклуците от мъжки пол явно се множат като гъби през дъждовна пролет.Жалко,жалко...Отвращ вам се от себе си,че прочетох темата.После не се чудете защо на 45 ще сте преспали с половин България,а но никои няма да ви брои за хора.

ПОДКРЕПЯМ
:razz:

smiirnoff
10-28-2009, 16:50
Това е истината, която важи напълно и за мен. Съветите на автора струват по-малко от космите по ануса на поредната патка, с която ... хм ... прави любов или секс не вървят тук ... прощавайте модератори, но думата е ЧУКА. Едно истинско момиче си знае цената и не можеш да я заблудиш с подобни глупости, тъй като повярвай, осъзнаваме намеренията ви на чисто подсъзнателно ниво. А онези мърди, които и без това нонстоп вървят с отворени крака, на тях не си прави труда да прилагаш кой знае какви трикове - просто им дай парите и свърши в тях, щом толкова желаеш.

:lol:
не не не. т'ва ми хареса супер много ^^.
автора на темата е супер куха амеба ^^

BigFakeSmile
10-28-2009, 22:25
Кой беше казал "човешката глупост край няма" ?
Не те знам на колко си, ама май трябва да осъзнаеш, че тея "велики свалячи и плейбои" са смешни, да не казвам жалки. Не е важно колко бройки, както ги наричаш, си имал, важни са Истинските моменти. С глупавите си фрази можеш да свалиш някоя безмозъчна кифла, май май и ти си такова, но в мъжки род. Успех, щом желанията ти са тооолкова ниско.
П.П. постът ми е за Хора, не за загорели пубери, които се чудят къде да си го пъхнат.

bqsna_teenagerka
10-29-2009, 09:28
Евалата пич! Аз съм момиче,но не мога да отрека,че плана е УНИКАЛЕН. И ще проработи с МНООООГООО ЖЕНИ...МНООГО. е женки,колкото и да се цупите,тва е положението,сами си извадихме прякорите "лесни" "путки" "кучки" и тн и тн. Като сме глупави,ще си берем сега сеира. А за момичетата,които са абсолютно убедени,че са нещо различно от "нормалните" жени,спокойно ;) момчетата ще го забележат,ще го оценят и никога не биха си играли с вас. Не знам защо принципно жените си мислят,че мъжете не струват нищо,че са курвари и тн и тн,ако някое тяхно качество не ви изнася ббъдете сигурни ние сме виновни за това. Ние превърнахме момчетата в курвари,ние бяхме тези,които им набутахме в главата,че освен за секс за друго не ставаме. 97% от жените предпочитат мъжете да ги възприемат като "яките путки за ебане",отколкото "супер печената приятелка,с която мога да споделям всичко и се хилим като ненормални". Е после куклички мамини какво очаквате? Като не знаете как да си отстоявате истински респект от мъжете,резултата ще е след 4 вечери си негова.

bebkata
10-29-2009, 09:42
Лелел ама ти сериозно ли ?! Вярваш ли си ?! Още повече малоумен ли си ?! Знаеш ли колко сте смешни от страни особено пък ако някое момиче ви разбере що за стока сте?! Ти като си такъв що не земеш да се снимаш и да се погледнеш от страни .. И после как да няма ключ за темата ??! Има ли някакъв смисъл в нея ?! Все една ние момичетата да направим тема "Урок : Как да се държим като курви спрямо момчетата ? " или нещо подобно .. Я се замисли малко .. Ти да не си от онси тип който обича "коли , жени и пари" .. УТРЕПКА . ГОРЕЩО ти препоръчвам да си завреш темата там където слънце не те е огрявало още :-x :-x



ГР..ЪМ..НИ..СЕ !! :-)

tanch3t093
10-30-2009, 10:01
Лелел ама ти сериозно ли ?! Вярваш ли си ?! Още повече малоумен ли си ?! Знаеш ли колко сте смешни от страни особено пък ако някое момиче ви разбере що за стока сте?! Ти като си такъв що не земеш да се снимаш и да се погледнеш от страни .. И после как да няма ключ за темата ??! Има ли някакъв смисъл в нея ?! Все една ние момичетата да направим тема "Урок : Как да се държим като к**ви спрямо момчетата ? " или нещо подобно .. Я се замисли малко .. Ти да не си от онси тип който обича "коли , жени и пари" .. УТРЕПКА . ГОРЕЩО ти препоръчвам да си завреш темата там където слънце не те е огрявало още :-x :-x



ГР..ЪМ..НИ..СЕ !! :-)

+1 :?

hooliganka89
10-30-2009, 12:16
Оххх,момчето се е постарало и явно си вярва,лошо няма :D
Аз лично познавам много подобни момчета и само мога да кажа,че тея освен с ленка и с деса с друга не спят :D :D :D
На момче с подобен начин на сваляне,ако това може да се нарече така,дори да е последният мъж на земята,а аз най-загорялата никога няма да му пусна...не защото имам достойство или се правя на такава каквато не съм,а просто няма да мога да умра спокойно като знам,че съм позволила на някакъв такъв самозван сопол да си мисли,че евтините му номерца са провярвали някъде.