PDA

View Full Version : Уникален начин за преписване!



iwancho
08-20-2009, 12:52
Е,здравейте,остана по-малко от месец до началото на новата учебна година и аз,както много други, съм в нов клас и искам още отначало да направя добро впечатление със знания,оценки и прочие. По принцип не си падам много ученолюбив,но в 7-ми клас се понапънах и ме приеха в ПГ С А Г, Пловдив. Сега ще ви дам няколко съвета как да направите добро впечатление. По предмети като География,Физика,Химия,Ист рия,Биология и прочие трябва да си учите,но по Литература,БЕЛ например може да си сваляте теми или други работи от тук - teenproblem.net или от pomagalo . com . А и днес като се порових в vbox7.com намерих УНИКАЛЕН НАЧИН ЗА ПРЕПИСВАНЕ,просто това за мен е номер едно засега! Ето го > http://vbox7.com/play:2010237e
Също може да казвате и начини за преписване,но да са обяснени като за блондинка - по най-подробния начин и да не са някакви,правещи се за 2-3 часа. Надявам се да съм ви бил полезен.

faststep
08-20-2009, 13:10
Това е голяма играчка. За времето, за което ще майсторя пищова, бих си научил. Пък и защо ти е да лъжеш другите с оценки? Ти си там да учиш, а не да преписваш.

YouCantStopMe
08-20-2009, 13:16
Ти,докато го напишеш на листчето,ще си го научиш без проблем.Голяма играчка,за толкова малко.
Учи си като нормален човек и това е.
Аз признавам само Царския пищов. [-(
8-)

aloveyou
08-20-2009, 13:56
Това е голяма играчка. За времето, за което ще майсторя пищова, бих си научил. Пък и защо ти е да лъжеш другите с оценки? Ти си там да учиш, а не да преписваш.

Напълно съгласна съм,вместо да преписваш,седни да учиш

tonie__
08-20-2009, 14:04
Е,здравейте,остана по-малко от месец до началото на новата учебна година и аз,както много други, съм в нов клас и искам още отначало да направя добро впечатление със знания,оценки и прочие. По принцип не си падам много ученолюбив,но в 7-ми клас се понапънах и ме приеха в ПГ С А Г, Пловдив...

напънал си се и си влезнал там ? :-D поне кажи,че е с архитектура :)

ecstazy
08-20-2009, 16:05
една формула не мога да побера тука :? безмислено наистина царския рълз :lol: 8-) :o :-o :-o

iwancho
08-20-2009, 17:04
Е,здравейте,остана по-малко от месец до началото на новата учебна година и аз,както много други, съм в нов клас и искам още отначало да направя добро впечатление със знания,оценки и прочие. По принцип не си падам много ученолюбив,но в 7-ми клас се понапънах и ме приеха в ПГ С А Г, Пловдив...

напънал си се и си влезнал там ? :-D поне кажи,че е с архитектура :)


http://prikachi.com/images.php?files/1023636j.jpg

iwancho
08-20-2009, 17:06
една формула не мога да побера тука :? безмислено наистина царския рълз :lol: 8-) :o :-o :-o

Възползвай се от въображението си,че хваща паяжини... Просто правиш по-голяма 'цепка' и ако учителя каже нещо - счупен е,уж.. ;)

Scarecrow
08-21-2009, 05:43
Леле голям си умник...