PDA

View Full Version : Какво става ... Как да постъпя ?



hheh
08-20-2009, 13:58
Има едно момиче с което си чатих известно време.С това момиче живеем в един и същ квартал и адски много я харесвам.Понеже не ми казваше дали ме харесва или не аз постоянно я питах и постоянно исках да излезем но тя продължаваше да не ми казва ... След време започнах да си мисля , че не ме харесва и започнах да си пиша с 1 др момиче .. тя разбра и адски много ми се разърди ... казваше,че не е проблем но аз знаех , че не е така ... каза ми да забравя за всичко и , че не иска да излезем ...но тогава аз разбрах ,че тя всъщност ме харесва и е искала да излезем ... На мене ми е адски гузно , че постъпих така и и го казвам но тя не вярва :( Какво да правя ? Найстина ли иска да я оставя или просто ми ги говори тези неща за да ми е гадно заради това което съм направил :/ :(

Dimana99
08-20-2009, 14:00
Най-вероятно си я изгубил вече...

MiMcHeToOo
08-20-2009, 14:06
Първо иска, после се сърди нам си кво си... Пич, тя просто иска някой да и тича по гъза : )

bmwsasho
08-20-2009, 14:06
И аз бях като теб, самоче при мен различното беше, че ходех с момичето и исках да се виждаме по-често, а тя само измисляше оправдания и най-накрая ми писна и ..., беше й кофти (както и на мен де), но по-добре така, отколкото само да ме шантажира... явно и тази твоята незнае какво иска :booooomb:

rozovsluncho
08-20-2009, 14:09
Скайп съкс :?

Priceless
08-20-2009, 17:34
Е тая не може да очаква ти да и търчиш зад г*за и да й са молиш, а тя да се прави на недостъпна кучка :?

w0sh
08-20-2009, 17:37
Как не те е срам тц тц.(ирония)

stup1fy
08-20-2009, 17:40
При какво условие ти се сърди,след като дори не сте гаджета?
След като дори не ти е казала,че те харесва.
She sucks ,man.

Hilary_
08-20-2009, 19:18
Офф първо ти се е дърпала а после като е видяла, че не може да си само нейн и айдеееее ... :? :? Няма за какво да се чувстваш гузен .. тя си е виновна ... :? :?

Говори с нея ... питай я иска или не ?? :-o Няма смисъл да те разиграва ... :? :?

TheDevilInMe
08-20-2009, 19:23
Няма право да ти се сърди, след като толкова много време те е разигравала и си бил нейния резервен вариант. И после като някоя лигла страда тихо, че е изгубила играчката си. 8)

sweetchef
08-20-2009, 20:10
Говори ги за да ти е гадно,ако и се извиниш прилично и я изненадаш примерно с една червена роза няма да ти се разсърди пак 8-) :-)

aHeJlua
08-20-2009, 20:29
хах.. тая е голяма шматка.. усещам нещо че иска да ти държи сметка :)

shmurkam
08-20-2009, 20:42
Скайп?! :lol:
Get a life, man... :?
В един квартал сте, но си пишете, а не си мръдвате дебелите трътки до съседната пейка на блока. Разбирам... :D
Кажи й, че не ти е никва и няма право да ти казва с кого да излизаш, баси неориентираната... :lol: :lol: :lol:

hheh
08-20-2009, 22:08
Скайп?! :lol:
Get a life, man... :?
В един квартал сте, но си пишете, а не си мръдвате дебелите трътки до съседната пейка на блока. Разбирам... :D
Кажи й, че не ти е никва и няма право да ти казва с кого да излизаш, баси неориентираната... :lol: :lol: :lol:
Това е че казва , че компаниите са ни твърде различни и ако се запознаем ще е кофти .. не разбирам обаче какво общо имат компаниите при положение че искам да излеза с нея а не с цялата и компания пък и команиите не са ни различни .. напротив ... поне според мене ..

shmurkam
08-20-2009, 22:46
Скайп?! :lol:
Get a life, man... :?
В един квартал сте, но си пишете, а не си мръдвате дебелите трътки до съседната пейка на блока. Разбирам... :D
Кажи й, че не ти е никва и няма право да ти казва с кого да излизаш, баси неориентираната... :lol: :lol: :lol:
Това е че казва , че компаниите са ни твърде различни и ако се запознаем ще е кофти .. не разбирам обаче какво общо имат компаниите при положение че искам да излеза с нея а не с цялата и компания пък и команиите не са ни различни .. напротив ... поне според мене ..
Сиг си води хрътките навсякъде, че да не я нападне някой :lol:
Абе на колко сте? :lol: :lol: :lol:

stup1fy
08-20-2009, 22:48
Скайп?! :lol:
Get a life, man... :?
В един квартал сте, но си пишете, а не си мръдвате дебелите трътки до съседната пейка на блока. Разбирам... :D
Кажи й, че не ти е никва и няма право да ти казва с кого да излизаш, баси неориентираната... :lol: :lol: :lol:
Това е че казва , че компаниите са ни твърде различни и ако се запознаем ще е кофти .. не разбирам обаче какво общо имат компаниите при положение че искам да излеза с нея а не с цялата и компания пък и команиите не са ни различни .. напротив ... поне според мене ..
Търси си причини,не е ли очеВАДНО?

hheh
08-20-2009, 22:55
на 15 .. за 10ти клас а тя е с една год по малка тоест за 9ти не сме малки ако това те интересува .. естествено не сме и големи ...

NamelessRomantic
08-20-2009, 23:03
Я й тегли една майна...първо страни и се прави на недостъпна,сега и претенции...Тръгни с другото момиче да видиш как ще ти се затича подир тебе като види че е на сухо!

stup1fy
08-20-2009, 23:05
Я й тегли една майна...първо страни и се прави на недостъпна,сега и претенции...Тръгни с другото момиче да видиш как ще ти се затича подир тебе като види че е на сухо!
Съветваш автора да използва друго момиче за да види скайп мацката дали ще ревнува?
В никакъв случай не намесвай други хора!
Добра идея е да си намериш приятелка и да я забравиш,но приятелка с която няма да комуникирате само по скайп и приятелка която ще си харесваш и уважаваш.

bathory
08-20-2009, 23:30
Заеби я човече!
Скайпа е гаден, от доста време съм го намразила..
Та явно търси внимание мацката, разиграва те ала-бала..
Остави я за малко, не я търси и ще видиш как тя сама ще вземе да ти тича след задника.
Упех! :D

NamelessRomantic
08-20-2009, 23:31
Я й тегли една майна...първо страни и се прави на недостъпна,сега и претенции...Тръгни с другото момиче да видиш как ще ти се затича подир тебе като види че е на сухо!
Съветваш автора да използва друго момиче за да види скайп мацката дали ще ревнува?
В никакъв случай не намесвай други хора!
Добра идея е да си намериш приятелка и да я забравиш,но приятелка с която няма да комуникирате само по скайп и приятелка която ще си харесваш и уважаваш.

Нямам това впредвид.Говоря за това другото момиче с което си пише,защото от поста ми се струва че авторът е пред дилема - дали да просължи да се мъчи със първата,или да продължи със втората.Може и да греша.Не съветвам автора да се захване с първата срещната само и само да насоли първото момиче,ами да спре да и обръща внимание и да продължи напред.

stup1fy
08-20-2009, 23:34
Я й тегли една майна...първо страни и се прави на недостъпна,сега и претенции...Тръгни с другото момиче да видиш как ще ти се затича подир тебе като види че е на сухо!
Съветваш автора да използва друго момиче за да види скайп мацката дали ще ревнува?
В никакъв случай не намесвай други хора!
Добра идея е да си намериш приятелка и да я забравиш,но приятелка с която няма да комуникирате само по скайп и приятелка която ще си харесваш и уважаваш.

Нямам това впредвид.Говоря за това другото момиче с което си пише,защото от поста ми се струва че авторът е пред дилема - дали да просължи да се мъчи със първата,или да продължи със втората.Може и да греша.Не съветвам автора да се захване с първата срещната само и само да насоли първото момиче,ами да спре да и обръща внимание и да продължи напред.
Пояснявай се следващия път ,че понякога много обичам да нападам.
Съжалявам за недоразумението.
Съгласна съм с теб (:

LadyDi
08-21-2009, 05:32
Аз пък не съм съгласна. Разбира се, това е най-добрият вариант, точно за това няма да може, нито ще иска да го направи.

По-добре пробвай да поговориш с нея. Ако не вдява, значи или е доста глупава, или доста глезена. И в двата случая, не става.

valdesbg
08-21-2009, 05:43
И кво ще и тичаш по задника, всеки пт щом се сконфузи?

Бе я се осъзнай момче. В случая тя просто преиграва. А щом преиграва за такова дребно нещо, предсатви си какво още те чака.... Както спомена Ди или е глезена или тъпа. А може и да е от тия с непокритото самочувствие :)

Я покажи кой е шефа - бъди мъж :)

Aicken
08-21-2009, 08:14
Най-вероятно си я изгубил вече...

еми да ... изгубил е една мърла която не знае какво иска.детски гъз.като е имала патки в устата да каже че и тя го харесва когато е трябвало сега да не се цупи.

Sh@d0w
08-21-2009, 08:16
Тя е една глезла,но и ти не и отстъпваш...Като видиш малко зор и айде тая неяма да върже,ще пробвам с друга,не се прави така :shock:

И двамата сте си виновни,защото не знаете какво искате :? Като пораснете ще разберете...

marti93
08-21-2009, 10:03
Няма право да ти се сърди, след като толкова много време те е разигравала и си бил нейния резервен вариант. И после като някоя лигла страда тихо, че е изгубила играчката си. 8)
+1

vampirekiss
08-21-2009, 10:06
и тя не знае какво иска и не знае как да покаже какво изпитва.Даже и да си я загубил да не ти дреме.Не си длъжен да й вървиш по гайдата.

marti93
08-21-2009, 10:16
ами явно момичето не е било готово да ти каже че те харесва или го е било срам..сега е наранено ..поговори с нея ,кажи и че още я харесваш и чакаш отговор от нея ,какво ще правите и дали изпитва нещо към теб

Bombshell
08-21-2009, 10:18
Самоубийството винаги е изход. :)

anSsito
08-21-2009, 10:19
И за какво ти се сърди?! Ама въоще няма причина, която да й позволява това.. сама си е виновна.
Оставяй я - да е искала, когато му е било времето и да ти е казала, че те харесва (не е трудно). А й тя само те разиграва за да й вървиш подир задника.. ако не й покажеш кой е мъжа, ще продължава да те разиграва..

hheh
08-21-2009, 11:13
Благодаря на всички :) не очаквах толкова голяма активност от вас.. Рулирате ! ;)

Ще пробвам да говоря с нея....

sladyrchetoO
09-22-2009, 21:55
abe pichh shtom 1-q put ne ti e kazla che te haresva nachi i 1000 puti da q pitash otgovra she e edin i sushti .. :-o i ako te e haresvala naistina doesga da e predpriela neshto .. prosto e :D tui che po dobre zabravi q .. produlji si napred .. :shock:

sladyrchetoO
09-22-2009, 21:58
abe pichh shtom 1-q put ne ti e kazla che te haresva nachi i 1000 puti da q pitash otgovra she e edin i sushti .. :-o i ako te e haresvala naistina doesga da e predpriela neshto .. prosto e :D tui che po dobre zabravi q .. produlji si napred .. :shock:

09-23-2009, 06:51
Първо иска, после се сърди нам си кво си... Пич, тя просто иска някой да и тича по гъза : )
Абсолютно съм съгласна!