PDA

View Full Version : Ваши снимки С грим



macegirl
08-20-2009, 16:33
Вдъхновена от темата "Наши снимки без грим" реших да създам тема, на която да се показвате в "целият си блясък" с грим!

ПП:Поздравления за другата тема!Всички потребителки вътре са меко казано СТРАХОТНИ!Едно момиче от темата спомена, че ако има тема за снимки с грим ще пусне!И тя ме вдъхнови! :twisted:

Поздрави!

DimovB
08-20-2009, 16:39
сестро, има си тема за всякакви снимки за тая работа. обикновено сте с грим, така че темата да ходи уЛево

EarthShaker
08-20-2009, 16:40
Сега ще последват теми :

Ваши снимки по новолуние

Ваши снимки, когато сте в цикъл

Ваши снимки, които са ваши

Ваши снимки, докато друсате кючеци

Ваши снимки, които не искате никой да види

Ваши снимки, докато ползвате тоалетна

и така нататък, и така нататък

YouCantStopMe
08-20-2009, 16:41
^Хаха,нищо чудно.

macegirl
08-20-2009, 16:46
Като не ви харесва темата НЕ влизайте!Абе да ви попитам някои опрял ли ви е нож в гърлото да влизате и да четете написаното, още по - малко да пишете/спамите??!Ако темата не става наистина нека бъде У лево, но нека това преценят модераторите и потребителите тук!Така е всеки човек има право на мнение и гледна точка, но толкова ли е трудно това мнение да ми дойде на ЛС пощата?

g1rl4eto_
08-20-2009, 16:53
Сега ще последват теми :



Ваши снимки, докато друсате кючеци



А който не може да друса кючеци като мене :oops: :lol: Баси изолацията :D

ELiTyYy
08-20-2009, 16:53
предостатъчно снимки има тука... : www.impulse.bg/bebsinka_
темата е малко тъпа..след като в раздела кофа има тема за снимки...

DimovB
08-20-2009, 16:54
Като не ви харесва темата НЕ влизайте!Абе да ви попитам някои опрял ли ви е нож в гърлото да влизате и да четете написаното, още по - малко да пишете/спамите??!Ако темата не става наистина нека бъде У лево, но нека това преценят модераторите и потребителите тук!Така е всеки човек има право на мнение и гледна точка, но толкова ли е трудно това мнение да ми дойде на ЛС пощата?

едно съседче видя темата и ми опря нож в гърлото. кажи ми бърдЖе какво да правя?!

ELiTyYy
08-20-2009, 16:54
Сега ще последват теми :



Ваши снимки, докато друсате кючеци



А който не може да друса кючеци като мене :oops: :lol: Баси изолацията :D

не е голяма загуба .. ахах боксувай на мястоооо :lol:

g1rl4eto_
08-20-2009, 16:57
Сега ще последват теми :



Ваши снимки, докато друсате кючеци



А който не може да друса кючеци като мене :oops: :lol: Баси изолацията :D

не е голяма загуба .. ахах боксувай на мястоооо :lol:

:oops: 8-) 8-) 8-) и тва става

macegirl
08-20-2009, 17:10
Добре бе хора, не Ви разбирам!Казах Ви с добро!Сички нещо мн сте се надули???!Чак и пародия напраихте абе просто думите с които ви описвам в момента са нецензурни и няма да ги споделя!Нещастници сте всички оплюващи и критикуващи, но я да ви видя колко сте самокритични???! :smt014 :smt014 :smt014 :smt014 :smt018
Модовете нека заключат темата!

ПП:Не можете ли да вмъкнете малко човещина и малко себе-уважение, баси??!

DimovB
08-20-2009, 17:29
добре ти тъпа ли си
има тема за снимки в раздел всичко тийн. слагайте си там снимките с грим. какъв е проблема?

Punisherrr
08-20-2009, 18:02
След като темата тръгва в тази посока....