PDA

View Full Version : За отмъщението.



ShtrudeL
08-20-2009, 17:07
*Йей...колко филмарско звучи. ^^

Та...една съфорумничка ме вдъхнови да пусна тази тема. ^^

Ако по някакъв начин бъдете наранени от човек,който обичате,бихте ли му отмъстили по някакъв начин и бихте ли се почувствали по-добре от тази си постъпка?
В какво ще се състои вашето "отмъщение"?

Нямам повече въпроси. ^^ Ако има ше добавим* ^

Едит:
Пример: Ако ви изневерят. ^

Едит:
Оффтопик: Нямам ли най-готиния ник. а а А?! ^^

w0sh
08-20-2009, 17:08
Много пъти си е заслужавало да отмъстя, ама аз не съм такъв човек.
Винаги прощавам.

Едит: нямам опит с изневери, за мен тези неща не са логични

Едит: Щрудел звучи приятно и хранително и вкусно.

Psychic
08-20-2009, 17:12
Отмъщение под всякаква форма вреди на самият отмъстител и показва, че е достатъчно незрял за да си губи времето в нещо като отмъщение!!!
Целта на отмъщението в основата е да се почувстваш по-добре от болката на другия, ама ако всъщност се запиташ наистина ли се чувстваш добре от неговата болка ще разбереш дали си залусжава да отмъщаваш.

stup1fy
08-20-2009, 17:37
Много пъти си е заслужавало да отмъстя, ама аз не съм такъв човек.
Винаги прощавам.

Едит: нямам опит с изневери, за мен тези неща не са логични

Едит: Щрудел звучи приятно и хранително и вкусно.
+
Прощавам ,но не забравям.

w0sh
08-20-2009, 17:38
абе забравям си.

stup1fy
08-20-2009, 17:41
абе забравям си.
Частичната амнезия има и положителни страни.

producenta
08-20-2009, 17:41
Ще се направя,че не знам ще я заведа на вилата в планината,ще я чукам 2 дена ще и го пъхъм навсякъде даже и в носа,гъза охото джинджипляктора ще и се празня по 50 пъти в устата.
Накрая като стане време да си тръгваме ще и изгоря дрехите и ще я оставя да се прибира пеш от хижата! :)

Jumbie483
08-20-2009, 17:49
На човек, който обичам не мога да отмъщавам по какъвто и да било начин...

rozovsluncho
08-20-2009, 17:49
Уу аз си мислех за отмъщение,в последствие реших,че не си заслужава каквито и да е усиля за дадения човек и не го направих.

LittlePrincess
08-20-2009, 17:56
Отмъщението е глупаво нещо, според мен. А и обикновено прощавам и много бързо забравям.

valdesbg
08-20-2009, 18:12
Мишенце имам един принцип в живота - помня смао хубавите неща, лошите ги забравям бързо. Прощавам, лесно стига да си заслужава. Никога не отмъщавам.

Изневерявали са ми - разговора е най-доброто решение.

Като ти погледна ника и ми се дояжда ябълков щрудел :)

Радваш, мацка :)

GossipGirl89
08-20-2009, 18:18
Отмъщението е мнооого глупаво нещо за мен. Още повече на човек, когато обичаш... не може да вчера да си го обичал, а днес да искаш да му правиш гадории - просто е някак си подло... Не съм отмъстителна, но когато ме пре*бат без конкретна причина не отричам, че намирам начин малко или много да си го върна... И то в случая говоря за пре*баване от приятели или други хора, но в никакъв случай от любим човек - дори да ме прецака не бих отмъстила точно на него...

Assshley
08-20-2009, 18:19
Едва ли ще има някакво отмъщение.Как да нараня човек,който обичам понякакъв начин .. Човек към,който съм била привързана. В повечето случеи прощавам,но не забравям .. да си бъдем наясно.

Faces
08-20-2009, 18:34
По принцип съм много отмъстително гадно копеленце. Но на бивша любов никога не съм отмъщавал пък и защо като само аз съм ги зарязвал е с изключение на бившата ми.Но да тръгна да и отмъщавам значи да покажа колко ме е наранила чак съм се озлобил няма смисъл.Всеки има право да е щастлив щом намира щастието при друг радвам се за нея спънки никога няма да направя.Въпреки че мога да и съсипя живота за секунди никога няма да го направя въпреки че като е с гаджето си се прави че не ме познава пък като е сама постоянно около мен се върти.Помня всичко аз лошо добро никога не забравям :)

miminkaa
08-20-2009, 18:36
Отмъщението не си заслужава.. Когато отмъстяваш му показваш че ти пука за него... Като те е наранил да го няма.... не е единствен
:-P :-P :-P :-P :-P

MaLkaTa_LaDy
08-20-2009, 18:44
Зависи какво имаш предвид под отмъщение. Не помня точно чии бяха мислите, но смисъла беше, че най-голямото отмъщение е да не си като врага си. Ако това наричаш отмъщение - да, бих отмъстила. И никога не бих му показала, че ме е наранил. 8)

Hilary_
08-20-2009, 19:12
Ако ми е толкова скъп надали бих могла да му отмъстя ... :? Но няма и да забравя .. :? :?

TheDevilInMe
08-20-2009, 19:29
До сега не съм отмъщавала на никого, а са ме наранявали много. :( Предпочитам да простя, не да се затормозявам със злоба, но не забравям. Обаче повтори ли се сторенето просто не искам да имам нищо общо с човек, накарал ме да страдам. 8)

sweetchef
08-20-2009, 19:39
Не,не бих отмастила.По точно бих игнорирала човека който ме е наранил :)

stup1fy
08-20-2009, 19:41
Безразличието е по-болезнено от отмъщението (:

LovelyGirl
08-20-2009, 20:01
Не бих отмъстила по няколко причини:
1.Познавам се много добре и знам, че това няма да ми донесе облекчение.
2.Рано или късно вскичко се връща.Всеки си получава заслуженото, не съм аз, обаче, човекът, който ще му го върне.

Както се казва в една песен : "Господ забава, ала не забравя".

Kostadin_682
08-20-2009, 20:03
*Йей...колко филмарско звучи. ^^

Та...една съфорумничка ме вдъхнови да пусна тази тема. ^^

Ако по някакъв начин бъдете наранени от човек,който обичате,бихте ли му отмъстили по някакъв начин и бихте ли се почувствали по-добре от тази си постъпка?
В какво ще се състои вашето "отмъщение"?

Нямам повече въпроси. ^^ Ако има ше добавим* ^

Едит:
Пример: Ако ви изневерят. ^

Едит:
Оффтопик: Нямам ли най-готиния ник. а а А?! ^^
Не бих предприел нищо, какъв е смисълът от отмъщението?
Например изневярата... ами ако изневери, и пожелавам "приятен живот", без да предприемам никакви действия, не бих и отмъстил поради простата причина, че все още я обичам, и не бих искал да я нараня... :?
Струва ми се глупаво да хвана някоя повлекана и да се целувам пред "бившата", за да и стане гадно... :? просто не е в стилът ми :?

BlackRose93
08-20-2009, 21:09
и кой те вдъхнови за тази тема :oops:

NamelessRomantic
08-21-2009, 00:04
Никакво отмъщение, /ignore и право напред със високо вдигната глава...Направи ли ми момиче някакъв така гешефт,тегля чертата и т'ва е,няма какво да се занимавам с отмъщения.Глупости.

Офтопик:Мне,моя е по як :-P .

soni4kuu
08-21-2009, 14:23
[quote="w0sh"]Много пъти си е заслужавало да отмъстя, ама аз не съм такъв човек.
Винаги прощавам.

и при мен е така само,че аз се сърдя на човека за няколко часа и после всичко ми отминава

FiRe_LaDy
08-21-2009, 15:01
Не отмащавам.От майка ми съм се научила,че няма мисал да си отмъщавам сама.Обикновено си казвам "Има Господ!" и продължавам напред.А той Господ си знае работата.Няма пропуснат човек до сега,заради който да съм казала тея думи.

NaNa_SladuRana
08-21-2009, 15:19
Намирам го за детска радост :? Отмъщението не връща загубеното...