PDA

View Full Version : Активна в секса



DieFrau
08-20-2009, 17:10
Приятеля ми иска да съм по активна.Не ми го казва директно, но затова са намеците. Това не означава, че не правим орален секс или че секса ни е скучен.Напротив постояно пробваме нови и нови позички.. Незнам как да съм по активна.Когато съм отгоре немога да се отпусна или само си лежа и той ме чука :-D

sweetchef
08-20-2009, 17:28
По принцип за да си по активна,трябва той да те накара да се отпуснеш,а това стане ли падат и задръжките :)

Ilikeliljon
08-20-2009, 18:13
Зависи какво разбираш под активност. Ако е в смисъла на, ти да вършиш неговата работа, за мен това е глупост :-o :-o

bebok
08-20-2009, 18:27
za sujalenie nemoga da help ili ti idva ot vutre ili ne :(



6te izpolzvam temata za da pitam i az ne6to ....
kak da go nakaram da svur6i ne6to.... ??? nestava dyma za neaktivnost a za totalna takava.......

uBo
08-20-2009, 18:31
приятеля ти имали 17 ? :-o

bebok
08-20-2009, 18:47
приятеля ти имали 17 ? :-o
moq da na 17 e

DieFrau
08-20-2009, 18:48
Вие как се отпускате? Как решавате да вземете инициативата.. въобще как действате :)

lololilitka
08-20-2009, 19:23
Трябва да не си дърво и да търсиш разнообразието.Започни с позите и изявявай желание за сменянето им...бъди по "жива" в кревата и не чакай след като си вдигнеш краката само той да върши работата...!
аууууу браво на Алекс !!! ПОДКРЕПЯМ С ДВЕТЕ СИ РЪЦЕ!!! Разкърши се бе момиче !:D И да вмъкна още нещо,то не е само да си по активна в секса,може бонусче в любовната игра да му направиш едно стриптийзче,да му сложиш белезници,то не е само в позите....а и в СТИЛА :-D
П.П: Алекссссссс полудехме лиииииииии дундо :-)

BePoHuKa
08-20-2009, 19:24
Трябва да не си дърво и да търсиш разнообразието.Започни с позите и изявявай желание за сменянето им...бъди по "жива" в кревата и не чакай след като си вдигнеш краката само той да върши работата...! ;-) Съгласна съм. Не трябва само момчето да прави всичко, но то донякъде зависи и какъв е сексуалния ви опит.

uBo
08-20-2009, 20:25
Трябва да не си дърво и да търсиш разнообразието.Започни с позите и изявявай желание за сменянето им...бъди по "жива" в кревата и не чакай след като си вдигнеш краката само той да върши работата...! ;-) Съгласна съм. Не трябва само момчето да прави всичко, но то донякъде зависи и какъв е сексуалния ви опит. послушай ги най-опитните са :)

DieFrau
08-20-2009, 20:29
Да аз изявявм желание за различни пози, не обичам еднообразието.Правя му еротични изненади, секси роклички, жартиери .. Просто иска когато правим секс и аз да действам.. А когато съм отгоре немога да започна или ако го направя е съвсем за малко..

uBo
08-20-2009, 20:39
Просто иска когато правим секс и аз да действам.. той да не е педал бе ? :-o

DieFrau
08-20-2009, 20:40
Щях да съм разбрала за 6 месеца .. :-D

LadyDi
08-20-2009, 21:25
Да аз изявявм желание за различни пози, не обичам еднообразието.Правя му еротични изненади, секси роклички, жартиери .. Просто иска когато правим секс и аз да действам.. А когато съм отгоре немога да започна или ако го направя е съвсем за малко..

Как така "не можеш да започнеш"? Какво да започнеш, ти няма да играеш казачок... То или се клатиш или не се клатиш... Не схващам :?

V14D0
08-20-2009, 22:08
Активни трябва да сте и двамата. Разбира се ако мъжа е много изморен, жената поема инициативата. Пък ако жената е изморена - обратното. Ако и двамата сте изморени.. е...затова има кафе :Р

LadyDi
08-20-2009, 22:11
Аз ако съм изморена, той колкото и да е инициативен, пак няма да го огрее...