PDA

View Full Version : какво е?



sweetEmily
08-20-2009, 17:57
Кажете ми,какво е любовта?Чувството което кара те да полетиш,(поне така съм чувала)?Любов между двама,истинска любов.Много хора бъркат любов от привличане и харесване или моментни чувства.
В момента се чувствам ужасно,имам страхотен човек до себе си,а си задавам въпроса,любов ли е това. :smt022 . Немога,сигурно ще се оправя на сутринта,но просто, като започна да мисля и ми става едно такова,много гадно,влюбена ли съм или не,може би причината е ,че досега не съм била,а сега ако съм???Или просто пак привличането ми изиграва лошата шега... :( Изричам ''обичам те'' и наистина го мисля,но не се ли лъжа...
п.с не съм малка лигла не съм на 17, 18 г.

w0sh
08-20-2009, 17:59
Това е като напушването с марихуана. Ако не си го изпитал не мгоат да ти го обяснят.

Bombshell
08-20-2009, 18:00
Любовта не е между двама, винаги е
+ и -
Въпроса е, колко бързо ще го осъзнаеш, преди да бъдеш наранена :)
Любов?
Може и да има такова понятие, но явно сме прекалено зелени все още, за да я търсим... :)

producenta
08-20-2009, 18:01
Представи си живота без него какъв ще е!После со представи живота то с него!И ще разбереш какво испитваш.

Priceless
08-20-2009, 18:01
Това е като напушването с марихуана. Ако не си го изпитал не мгоат да ти го обяснят.

+ :grin:

sweetEmily
08-20-2009, 18:10
Представи си живота без него какъв ще е!После со представи живота то с него!И ще разбереш какво испитваш.

без него,гадно,може би съм свикнала с него,може и да го обичам,но мисля,че без него след известно време няма да е кой знае колко по различно,а с него като си прадставя ми е готино,незнам раздвоена,влюбена ,объркана,незнам .. :(
Можеби наистина не сме зрели още за истинската люов,или очакваме да е както във филмите,давам пример Елиза ,който го е гледал,е такава любов филмова е уникалната...ДАли тези филми не объркват представата ни за любов или наистина е такава..

Hilary_
08-20-2009, 19:16
Щом още се чудиш значи не си сигурна в това, което изпитваш към него ... :-o извод: Може би започваш да се влюбваш ... но не го обичаш!!!

А за обичта ... не може да се опише с думи пък и за някои е маниакално състояние .. за други любовта се изразява в малките но от сърце неща ... за терти е секса ... различно е ... всеки я приема по негов си начин ... :-o

stup1fy
08-20-2009, 20:07
Това е като напушването с марихуана. Ако не си го изпитал не могат да ти го обяснят.
++ 8-) :lol: :lol: :lol:
Отлино обяснение :D

sweetchef
08-20-2009, 20:13
Ако си готова да дадеш всичко от себе си за да си с него и когато не е до теб ти липсва и се чувстваш ужасно,значи наистина го обичаш :-)

ShtrudeL
08-20-2009, 20:39
Кажете ми,какво е любовта?

ОБИЧАМ шоколадов сладолед,с шоколадов сироп. Обожавам го,не мога без него. *сърце*

ThePowerOfLove
08-20-2009, 20:39
Както казаха - никой не може да ти обясни какво е любовта. Просто трябва да се почувства. А ти защо не си сигурна в чувствата си? Дали това не е просто моментно състояние и утре сутринта дали не би мислила по друг начин? :)

sweetEmily
08-20-2009, 20:47
Както казаха - никой не може да ти обясни какво е любовта. Просто трябва да се почувства. А ти защо не си сигурна в чувствата си? Дали това не е просто моментно състояние и утре сутринта дали не би мислила по друг начин? :)
може, да права си,но се уплаших като си зададох въпроса дали е любов... иначе щях ли да бъда с него 9 м ако не го обичах.. все още съм объркана,но щастлива до него..

shmurkam
08-20-2009, 20:54
Любовта е като, когато се пързаляш на кънки за лед и се изсипеш яко. Боли те, но се смееш като ненормален :lol: любовта е мазохизъм. Любовта е парадокс, не можеш с нея, но не можеш и без нея. Наркотик.
Ако когато виждаш, че губиш сили и се предаваш, си казваш:хайде още малко за моето момче(момиче) и ставаш стиснал(а) зъби и продължаваш,е, то това е любов. Тя е най-чистото нещо, което можеш да изпиташ. Заради любовта се отказваш тотално от егоизма си и се отдаваш на другия, но тя е и егоизъм, чувстваш се щастлив, когато другия е такъв...
Абе не мога да ти обясня точно. Просто онова чувство, заради което седиш на телефона и чакаш твоя човек да ти се обади и когато го направи да седиш онемял на слушалката и да не можеш да кажеш и едно "ало", невярващ, че има толкова прекрасен глас...
Отнесох се... но общо взето или обичаш някого, или не. Ако имаш съмнения-то просто не е любов.

sweetEmily
08-20-2009, 20:59
Любовта е като, когато се пързаляш на кънки за лед и се изсипеш яко. Боли те, но се смееш като ненормален :lol: любовта е мазохизъм. Любовта е парадокс, не можеш с нея, но не можеш и без нея. Наркотик.
Ако когато виждаш, че губиш сили и се предаваш, си казваш:хайде още малко за моето момче(момиче) и ставаш стиснал(а) зъби и продължаваш,е, то това е любов. Тя е най-чистото нещо, което можеш да изпиташ. Заради любовта се отказваш тотално от егоизма си и се отдаваш на другия, но тя е и егоизъм, чувстваш се щастлив, когато другия е такъв...
Абе не мога да ти обясня точно. Просто онова чувство, заради което седиш на телефона и чакаш твоя човек да ти се обади и когато го направи да седиш онемял на слушалката и да не можеш да кажеш и едно "ало", невярващ, че има толкова прекрасен глас...
Отнесох се... но общо взето или обичаш някого, или не. Ако имаш съмнения-то просто не е любов.
съгласна съм,ами то за съмнение незнам,точната дума е Объркана,така се чувствам,доста объркана ... :( :( :(

sweetEmily
08-20-2009, 21:27
:-# объркана съм доста в момента и сълзите сами си капят от очите ми,много кофти... :( :( :( :( :(
ИЗвинете ,че ви занимавам с моите глупости,но няма с кого да поговоря точно за това,..

shmurkam
08-20-2009, 21:32
Абе да ти кажа всеки си има такива моменти, в които се чуди дали наистина иска да е с този човек и дали наистина го обича, но повярвай ми, всичко е моментно, от някакви външни фактори, някой те е раздразнил, проблеми бла бла бла, не се плаши, помисли си за кого се сещаш първо като се събудиш и на дали ще се съмняваш, дали той е изгревът в деня ти 8)

0nem0retIme
08-20-2009, 21:35
Щом ти е добре с този човек,не го мисли..
Любовта се ражда с времето,освен ако времето не я убие.В смисъл,ако връзката ви е силна,с времето и любовта става все по-силна,а ако не сте един за друг,с времето връзката ви запада...
Сега,щом си щастлива,бъди с този човек,и правете всичко възможно да запазите отношенията си.. :)

sweetEmily
08-20-2009, 21:42
Благодаря ви за помощта.Външни фактори да можеби защото видях бившия днес и здравей зрасти само,но може и от това да е.Като се събудя и мисля за него да :) Ще се види, както казахте времето ще покаже.

......... ''Еееххх любов любов дали си ти или се лъжа'' .......

blago84
08-20-2009, 21:59
Когато те връхлети - не си задаваш въпроси "Какво е?" и "Това ли е?" - просто знаеш че е това, дори и да не го искаш...

sweetEmily
08-21-2009, 19:32
Прави сте,но като се замисля и миииисля..... осъзнавам ,че го обичам,по какъв начин незнам но мисля, че е така

bebenceto23
08-21-2009, 19:45
В любовта няма : "май обичам"..
Когато му го казваш не му казваш "май те обичам..".
Щом го казваш, трябва да го мислиш..
Не се впрягай, всеки има момент на колебания, а когато разбереш дали наистина това е човека.. ще бъдеш още по щастлива с него.
Щом сутрин той е първата ти мисъл, щом с него се чувстваш добре и себе си.. той е.. но мисля че е излишно тук да ти пълним главата с редни и нередни неща.. ти сама трябва да си изясниш чувствата.
Може просто да поговориш с младежа. Може просто да го попиташ какво си ти за него, това би било достатъчно за да разбереш той ли е човека за теб. :)
Успехи! И горе главата! :-)

ByK
08-21-2009, 19:48
Любов .. странно чуство което се изпитва изключително рядко :) Чуство за отговорност към другия , за нетърпения да го имаш до себе си, да ти липсва , да прощаваш , да се съобразяваш , да подкрепяш , и да бъдеш винаги зад гърба на половинката си ..
такава любов в рядка повярвайте ми..

Cellmate
08-21-2009, 19:49
Представи си да насъскат срещу теб дузина миещи мечки (имат остри нокти). Та горе долу ще си изградиш картинката. Не е приятно хич да не е...

sweetEmily
08-21-2009, 20:21
В любовта няма : "май обичам"..
Когато му го казваш не му казваш "май те обичам..".
Щом го казваш, трябва да го мислиш..
Не се впрягай, всеки има момент на колебания, а когато разбереш дали наистина това е човека.. ще бъдеш още по щастлива с него.
Щом сутрин той е първата ти мисъл, щом с него се чувстваш добре и себе си.. той е.. но мисля че е излишно тук да ти пълним главата с редни и нередни неща.. ти сама трябва да си изясниш чувствата.
Може просто да поговориш с младежа. Може просто да го попиташ какво си ти за него, това би било достатъчно за да разбереш той ли е човека за теб. :)
Успехи! И горе главата! :-)
да това ще попитам,благодаря :-)