PDA

View Full Version : Искам съвет



Kukumicin111
08-20-2009, 20:54
Здравейте набори :D Тей да започвам.Наскоро се запознах с едно момиче което е по голямо от мен с 3 години.Та още отначалото я харесах,от нейна приятелка разбрах че и тя ме харесала.Разменихме си телефоните,дори и една лека целувка си изпросих.В близките дни мислим да излезем,обаче малко е конфузно първо че е по голяма от мен,мм с малко по височка и по едричка :D И ми се върти нещо из главата че зареди това няма да се получат нещата,ще ми е малко гадно да не би да я излагам и се колебая дали да действам смело и да се боря за нея.Съжалявам на неграмотното и чакам някой съвет

ShtrudeL
08-20-2009, 20:56
...намери си някой от твоя набор. ^^

umri
08-20-2009, 21:00
Щом е по-голяма като се срещнете вкарай някой лаф от типа: "Хванах си кака, ама дали ще ме отрака?" или пък "Како, аз съм малък и не разбирам... трябва да ми покажеш това онова.." с лека усмивка. Има шанс да си изпросиш секса. Има някои, които обичат по-малките заради доминацията и се правят на секс учителки. За връзка... забрави според мен няма шанс, но може от време на време да я ръчкаш.

w0sh
08-20-2009, 21:03
Мене не ме влекат по-големи.

LadyDi
08-20-2009, 21:11
Ако стане, стане...
Във всеки случай, ако не пробваш, няма да разбереш дали ще стане. Пък ако не стане... ще го преживееш.

Hilary_
08-20-2009, 21:28
за какво да я излагаш бе ?? глупости ... ако си се харесате си бъдете заедно ... :wink:

0nem0retIme
08-20-2009, 21:31
Бори се за нея,разбира се ..
Давай смело ! :)

crazygirl06
08-20-2009, 21:32
Ами аз съм съгласна с umri -пусни някои лаф и мое те угрее.. но за вруска моето мнение е че момичетата не се кефат много с по-малките [от опит] но мое ти провърви - пробвай се :)

Bombshell
08-20-2009, 21:35
Щом е по-голяма като се срещнете вкарай някой лаф от типа: "Хванах си кака, ама дали ще ме отрака?" или пък "Како, аз съм малък и не разбирам... трябва да ми покажеш това онова.." с лека усмивка. Има шанс да си изпросиш секса. Има някои, които обичат по-малките заради доминацията и се правят на секс учителки. За връзка... забрави според мен няма шанс, но може от време на време да я ръчкаш.
КОПЕЛЕ ТОЙ Е ДЕТЕ!
КЪВ СЕКС БЕ! :shock:

shmurkam
08-20-2009, 21:41
Щом е по-голяма като се срещнете вкарай някой лаф от типа: "Хванах си кака, ама дали ще ме отрака?" или пък "Како, аз съм малък и не разбирам... трябва да ми покажеш това онова.." с лека усмивка. Има шанс да си изпросиш секса. Има някои, които обичат по-малките заради доминацията и се правят на секс учителки. За връзка... забрави според мен няма шанс, но може от време на време да я ръчкаш.
Дай ми номера на майка ти, да й кажа да ти забрани да гледаш телевизия поне един месец :shock:

По темата: абе, не знам какво е твоето момиче, но мен лично наборите и по-малките от мен не ме привличат по никакъв начин. Не че се правя на голяма, но някак просто не се получава :? И все пак се опитай да я заговориш, но не по някакъв просташки начин като на човекът, когото цитирах, така само можеш да й паднеш в очите, големите момичета не се впечатляват от клишета и тъпи лафове. Бъди мил и джентълмен, на мен не би ми направило добро впечатление някакво отворено пичлиме да ми се прави на големия плейбой.. :?

mitternacht
08-20-2009, 23:11
Вземай я, не бой се!Сега е така модерно!
Лично аз досега, странно защо, не съм имал подобно вземане-даване с по-малки от мен.Е, предполагам зависи и ТИ на колко си.Примерно 13-16 е малко шантаво, ама няма лошо.

fc
08-20-2009, 23:15
Хаха аз ако имах приятелка с 3 години по-голяма, щях да я накарам да съжелява, че не е по-малка :-) :-) Юркай я че е по-голяма и т.н. Шоу да става...

Kukumicin111
08-21-2009, 01:02
Еми ще рискувам пък каквото стане,в крайна сметка нямам какво да губя.Колкото до годините аз съм на 18,тя е на 21.

Dimana99
08-21-2009, 01:11
По-добре е с по-голяма. Щом те иска...

Bombshell
08-21-2009, 01:14
По-добре е с по-голяма. Щом те иска...
Бурният ми хилеж, след гледката от аватара ти не спира вече 3ти час....Уникат е! :lol:

valdesbg
08-21-2009, 05:39
Авторче - абе я виж къв си готин, избий си ония глупости от главата и действай С-М-Е-Л-О

Съдбата обича смелите :)

lipsvashh_mi
08-21-2009, 05:42
Авторче - абе я виж къв си готин, избий си ония глупости от главата и действай С-М-Е-Л-О

Съдбата обича смелите :)
тука съм съгласна с батко...готин си,така че я малко да ти скочи самочувствието...
какви са тия-да не я изложа или от сорта?!! :-D :-D
действай смело и да не ти пука...а щом мацката те харесва то всичко ще се нареди от самосебе си :)

control
08-21-2009, 07:21
Просто пробвайте.

Pavcho001
08-21-2009, 07:29
За една любов , граници няма. Ако се обичате - обичайте се.

Може да е малко по голяма от теб но важното е че сърцата ви се обичат. Това е най-важното в една връзка.

П.п. Сега не знам как ти действаш но бъди джентълмен и не прави глупости от сорта на 3-4тия ден и да си просиш екстрите.

Знаеш за кои екстри ти говоря

Kukumicin111
08-21-2009, 08:19
Абе каква любов познаваме се от 3 дена :D :D :D Относно тия екстри,въобще не ми е до тях.Девствен съм още и чакам подходящата за тази цел,не ми е в характера това което правят повечето "чук и бег" ;)

Sh@d0w
08-21-2009, 08:22
Нищо не ти пречи да пробвате,аз не те разбирам какво имаш предвид под "да не я излагам"....избий си тия мисли от главата :?

Pavcho001
08-21-2009, 08:27
Абе каква любов познаваме се от 3 дена :D :D :D Относно тия екстри,въобще не ми е до тях.Девствен съм още и чакам подходящата за тази цел,не ми е в характера това което правят повечето "чук и бег" ;)

Браво.. това пример за мъж! Та.. като се харесвате.. не е проблем. Стига на нея да не й прави проблем.. Виждал съм в София едно момче приблизително на 15 ходеше с една видимо на 20.. и в трамвая изродската се мляскаха..

Има още много да учиш ;) Любов братко е да осъзнаваш любовта по сърце. Любовта която събира две сърца. Да си знаеш чуствата. Като малък нали са ти казвали - гледам те в очите и ме лъжеш. Така е и в любовта. Трябва само да погледнеш очите,тялото на любимата и да разбереш - тя харесва ли те, имаш ли шанс с нея,изпитва ли страст към теб.

Разбира се има и много скрити козове които ти предстои да ги откриеш на срещите с нея. Просто наблюдавай движението на тялото.
Като ги разбереш тези движения ще разбереш за какво ти говоря.

soni4kuu
08-21-2009, 14:14
...намери си някой от твоя набор. ^^

Според мен не е нужно.Как момичетата можем да излизаме с по-големи момчета.Така и той може.А дали нещата ще се развалят заради годините,никой не знае.Зависи от хората и чувствата.Пък и дали ще се получи можеш сам да разбереш-няма какво да губиш,има само за печелене 8)

sweetchef
08-21-2009, 14:35
Щом се харесвате не виждам причина да не излезнете или да не бадете заедно.Ти няма как да я изложиш,защото се пак тя избира с кого да баде както и ти :)

mrtn
08-21-2009, 14:47
Здравейте набори :D Тей да започвам.Наскоро се запознах с едно момиче което е по голямо от мен с 3 години.Та още отначалото я харесах,от нейна приятелка разбрах че и тя ме харесала.Разменихме си телефоните,дори и една лека целувка си изпросих.В близките дни мислим да излезем,обаче малко е конфузно първо че е по голяма от мен,мм с малко по височка и по едричка :D И ми се върти нещо из главата че зареди това няма да се получат нещата,ще ми е малко гадно да не би да я излагам и се колебая дали да действам смело и да се боря за нея.Съжалявам на неграмотното и чакам някой съвет
Имам познати, които момчето е по малко от момичет. Той е на 16, а тя е на 21 и е студентка, но се обичат много..вярно той се дразни, когато тя му каже лапе..ама се обичат наистина. Така, че зависи само от тебе и от нея..:) Успех

stup1fy
08-21-2009, 14:51
Нищо не ти пречи да пробвате,аз не те разбирам какво имаш предвид под "да не я излагам"....избий си тия мисли от главата :?
+1

totik
08-21-2009, 16:28
Паднала му кака и му мисли.Осъзнай се брат и действай ;)

addicted94
08-21-2009, 21:53
Не мисля, че възрастта има някакво значение, а камо ли пък, че ще я излагаш.. Щом те е харесала значи тя не мисли така и това няма никакво значение за нея.. Вярно е, че ако нещата потръгнат ще има хора, които ще ви коментират именно заради тези неща, които казваш, но да не те бърка.. По - важно е да си гледаш живота и кефа, а не да слушаш хората какво говорят или да се влияеш от мнението им.. Все пак не живеем за мнението на другите ! :)