PDA

View Full Version : искам да се запозня с него



monika551
08-20-2009, 21:52
здр искам да се запозня с едно мом4е от квартала от малка живея в този квартал и момчето живее в моя блок като влезе в асансиора и сме само дамата нищо не казва може би тва значи че не показва интерес но нз сега след 2 дни ще ходя на рожд. ден на моя приятелка която го познава и са в един клас и аз сам мн притеснителна че ще се притеснявам да го погледна може би 6те ми помогнете? :oops: :smt120

teenems
08-20-2009, 21:57
еми поздрави го .
като сте от един блок ,попринцип е нормално съседи да се поздравяват
ти като ти гледам ника може би се казваш Моника . ? както и да е .

примерно

" Здравей ,аз съм Моника от еди кой си етаж ! Ти на кой етаж живееш ?"

нещо такова

същото и на рд-то на фр ти .



"Приятно ми е ,аз съм Моника !Мисля ,че сме се засичали в асансьора ,аз съм от еди кой си етаж !"


и така не е трудно
събери малко смелост :)
все някой трябва да направи първата стъпка


Хайде ,успех :-)

Kostadin_682
08-20-2009, 22:00
"Приятно ми е ,аз съм Моника !Мисля ,че сме се засичали в асансьора ,аз съм от еди кой си етаж !"
Това мисля, че е идеално 8-)

ShtrudeL
08-20-2009, 22:02
и аз сам мн притеснителна че ще се притеснявам да го погледна може би 6те ми помогнете? :oops: :smt120

Няма начин. Ако ти кажем,да не се притесняваш ще го направиш ли? (едва ли) Или трябва да го украсим повече...

Bombshell
08-20-2009, 22:02
Щом и запознанството ви е трудноо.... :?

monika551
08-20-2009, 22:03
problema e 4e mai zn 4e se kazvam monika a i zn na koi etaj e i toi mai zn gore-dolo razbirate li nie se znaem koi sme no nikoga ne sme si kazvali i duma

ShtrudeL
08-20-2009, 22:04
"Приятно ми е ,аз съм Моника !Мисля ,че сме се засичали в асансьора ,аз съм от еди кой си етаж !"
Това мисля, че е идеално 8-)

Не ги слушай. По-добре го ритни в кокалчетата. Няма как да не те забелжи.

П.П Извинявам се за простотията си в 01:03. ^

Bombshell
08-20-2009, 22:06
Не ги слушай. По-добре го ритни в кокалчетата. Няма как да не те забелжи.

П.П Извинявам се за простотията си в 01:03. ^
8-) Странното е, че са се опитвали момичета така да ме накарат да ги забележа :razz: ..
добре че си останаха с опитите де... 8-) :(

teenems
08-20-2009, 22:07
"Приятно ми е ,аз съм Моника !Мисля ,че сме се засичали в асансьора ,аз съм от еди кой си етаж !"
Това мисля, че е идеално 8-)

Не ги слушай. По-добре го ритни в кокалчетата. Няма как да не те забелжи.

П.П Извинявам се за простотията си в 01:03. ^


еми да ,но имаме проблем притеснителност
няма кво да се притесняваш !
да не ти пука ..
кво няма да те изяде
пък и ти е съсед
..

mitternacht
08-20-2009, 23:19
Нямам какво да правя и ми се играе на редактор:

ЗдрАВЕЙТЕ! Искам да се запознАя с едно момЧе от МОЯ квартал.От малка живея в този квартал и момчето живее в моя блок.Като влезе в асансЬора и сме само дВамата нищо не казва, може би тОва значи че не показва интерес, но нЕ зНАМ.Сега след 2 дни ще ходя на РождЕН Ден на моя приятелка, която го познава и са в един клас.Аз сЪм мнОГО притеснителна И МИСЛЯ, че ще се притеснявам да го погледна.Може би ще ми помогнете?

+ няколко запетайки, оформление, главни букви и т.н.

По темата-Какво да помогнем ние?Ако си пълнолетна, което крайно би ме учудило, употреби малко количество алкохол за успокоение.

sLadkaTa_LoRi
08-20-2009, 23:30
Щом и запознанството ви е трудноо.... :?

..мда.. не ми се мисли ако стигнете до среща..

fc
08-20-2009, 23:30
"здрасти"

Bombshell
08-21-2009, 00:21
Щом и запознанството ви е трудноо.... :?

..мда.. не ми се мисли ако стигнете до среща..
Мм всъщност на повечето от срамежливите им трябва съвсем малко, за да се открият и да бъдат себе си...така че има ли 1ва целувка, ще има и много повече :)

smileforyou12
08-21-2009, 00:22
Щом се притесняваш не знам ние как ще ти помогнем....

Bombshell
08-21-2009, 00:23
Щом се притесняваш не знам ние как ще ти помогнем....
Може би като в "Здравей Мило"
Ще я влачим до него, аз ще я държа през кръста, ти ще хванеш ръката й и ще я протегнеш към него, за така мечтаното запознанство...

smileforyou12
08-21-2009, 00:26
:lol: :lol: :lol:
Щом толкова искаш да се запознаеш с него просто в един момент притеснението трябва да го пренебрегнеш и забравиш....
Ааа значи той ще е на рожденния ден на приятелката ти така ли :-o

Bombshell
08-21-2009, 00:39
Ами всъщност аз по-подходяща ситуация от рожденния ден не мога да си представя...

soni4kuu
08-21-2009, 14:37
аз също.Ако не знаеш името му,ще ви запознаят.После може да си поговорите и да разбереш за интересите му.А щом приятелката ти е в един клас с него можеш да я помолиш да го поразпита дали на рождения й ден си е харесал някое момиче и дали изобщо харесва някое...просто имаш толкова много варианти.... :?

totik
08-21-2009, 16:30
Еми щом искаш -запознай се :)

Hilary_
08-21-2009, 16:36
Абе не мога да ви разбера ... от какво се притесняватее!!!???!?! :? :? Хората не ядат други хораа ... (като изключим канибалите ама те са малко на брой) !!! :? Стига с това притеснение ... НЯМА от какво да се притесняваш просто НЯМА ...!!!! :?

Отиваш при него и му казваш ... "Хей здрасти аз съм еди коя си? А ти си ?? Май сме се засичали еди къде си ... " :-o

MaLkaTa_LaDy
08-21-2009, 17:28
Споко бе, само не го мисли много. Най-обикновена ситуация. Когато отидеш у приятелката си влизаш ала бала честит рожден ден, да си жива и здрава и т.н. След което би следвало ако има хора, които не познаваш, тя да каже "Запознайте се" и просто отиваш при него, подаваш му ръка, усмихваш се чаровно и му казваш името си. Той ще ти каже неговото и тогава пак с усмивка му казваш нещо от сорта на "Май сме се засичали в асансьора[или някъде си]" Той ще ти каже да, по всяка вероятност и тогава можеш да завържеш разговор. Ако каже не, което мялко ми се вярва, но все пак - извиняваш му се и казваш, че сигурно си го оъркала с друг. Бахти сложното :D Трябва да си някакъв гений за да го измислиш.

monika551
08-21-2009, 21:17
ogovorih se s priqtelkata mi da me zapozne s hoorata ot rojd. dena sega kato se zapoznq kakvo da go zagovorq nz dobre 6te mu kaja zdr az monika toi 6te mi kaje az sam edikoi si i ot tam na tatak kakvo?

3oPuTy
08-21-2009, 21:22
Предлагам ти да изчакаш да станеш поне на 12-13 годинки ;) Тогава би тябвало да не се срамуваш толкова много ;)
А и няма да е зле да спазваш правилата на форума и да пишеше на К-И-Р-И-Л-И-Ц-А!!!

monika551
08-21-2009, 21:22
ogovorih se s priqtelkata mi da me zapozne s hoorata ot rojd. dena sega kato se zapoznq kakvo da go zagovorq nz dobre 6te mu kaja zdr az monika toi 6te mi kaje az sam edikoi si i ot tam na tatak kakvo?

monika551
08-21-2009, 21:25
виж минала сам 12,13 години просто сам притеснителна

3oPuTy
08-21-2009, 21:33
Е то бива,бива притеснителна ама ти се държиш точно като някое дете от 4-5 клас :? (с и без извинение) К'во толкова трудно има да се запознаете и после да му кажеш нещо от рода на "Хах само на мен ли ми стана тъпо,че сме съседи от толкова време,а чак сега се запознаваме?!" и от там си тръгва разговора ... Той ти отговаря,ти му отговаряш ... Не е трудно :?

caseoftheex
08-21-2009, 21:46
whore

funky921
08-22-2009, 10:46
"Приятно ми е ,аз съм Моника !Мисля ,че сме се засичали в асансьора ,аз съм от еди кой си етаж !"
Това мисля, че е идеално 8-)

Не ги слушай. По-добре го ритни в кокалчетата. Няма как да не те забелжи.

П.П Извинявам се за простотията си в 01:03. ^


++1 :lol: :lol:

Kajo
08-22-2009, 12:10
[quote="monika551"]problema e 4e mai zn 4e se kazvam monika a i zn na koi etaj e i toi mai zn gore-dolo razbirate li nie se znaem koi sme no nikoga ne sme si kazvali i duma[/quote


Все трябва да се почне от някъде нали ?] ;-) ;-)

Adda
08-22-2009, 12:20
А каква ви е разликата в годините (ако имате таква)? Помисли дали наистина няма никакъв шанс да се интересува от теб..може би и той е притеснителен и не ти показва нищо, защото не се познавате, а след като ще сте на един и същи купон- това е иделната възможност. Задължително го заприказвай и се отпусни, ако видиш че му харесва да е в твоята компания просто трябва да опиташ да го привлечеш достатъчно силно. А и лятно време на купони стават чудеса, да не забравяме =)