PDA

View Full Version : Какво да правя...



dealer312
08-20-2009, 21:57
Признах на едно момиче, че я харесвам а тя ми вика, че не ме харесва и нямало да стане нищо.
А аз много я харесвам, и съм почти влюбен в нея какво да правя има ли някаква надежда :(

teenems
08-20-2009, 22:00
мисля ,че няма .
щом ти го е казала ,просто не желае момичето .
колкото по - нагъл ставаш може повече да я отвратиш .
наскоро се случи нещо такова .

аз казах ,че не искам а той ми се умолява там 100 века и ми стана противен .


просто трябва да я забравиш
не е последното момиче я

:)

stup1fy
08-20-2009, 22:11
Признах на едно момиче, че я харесвам а тя ми вика, че не ме харесва и нямало да стане нищо.
А аз много я харесвам, и съм почти влюбен в нея какво да правя има ли някаква надежда :(
Откажи се ,толкова ли не можеш да приемеш като не те харесва?
Дох.Защо не опиташ като една от авторките на многото малоумни теми да й приложиш любовна магия?
Щом не те харесва такъв ,какъвто си - просто се откажи и намери човек ,които ще те почита и обича пъпчасал,рошав,нервен и тнк.

w0sh
08-20-2009, 22:14
Това беше доста нелепо.
Подари и Нарвал. Може и да се влюби в теб.
повечето момичета след един Нарвал всичко правят.

ShtrudeL
08-20-2009, 22:15
Признах на едно момиче, че я харесвам а тя ми вика, че не ме харесва и нямало да стане нищо.
А аз много я харесвам, и съм почти влюбен в нея какво да правя има ли някаква надежда :(

Признах на една опаковка от шоколадче,че го харесвам,но то се развали...замириса...абе лоша работа...ама аз много го харесвах...да оближа ли опаковката?

shmurkam
08-20-2009, 22:15
Признах на едно момиче, че я харесвам а тя ми вика, че не ме харесва и нямало да стане нищо.
А аз много я харесвам, и съм почти влюбен в нея какво да правя има ли някаква надежда :(
Пий една студена вода и блъсни една бясна чикия
Абе коя част от "не'' не разбра:"н" или ''е''? :?

dealer312
08-20-2009, 22:18
ееее вие ме искарахте някав грозен папчасал незнам си къв нормално момче, съм нито съм дебел нито съм грозен харесвам, се такъв къкъвто съм.

stup1fy
08-20-2009, 22:20
ееее вие ме искарахте някав грозен папчасал незнам си къв нормално момче, съм нито съм дебел нито съм грозен харесвам, се такъв къкъвто съм.
А умен ли си?
Защото не съм казала ,че си грозен ,просто казах ,че няма смисъл да се променяш заради момиче,но изглежда няма как да ме разбереш ако не ти кажа всичко в прав път и не ти го обясня като на 2 годишно дете.
Откажи се от момичето ,щом ти е казало НЕ значи НЕ ТЕ ХАРЕСВА.
Като се харесваш такъв какъвто си ,защо тогава искаш да се променяш?!
За да се харесаш на някво си момиче?
О,момче,осъзнай се.

shmurkam
08-20-2009, 22:20
ееее вие ме искарахте някав грозен папчасал незнам си къв нормално момче, съм нито съм дебел нито съм грозен харесвам, се такъв къкъвто съм.
Би му майката къв си, ако ще и принц на бял кон да си, не е задължително да те харесва

w0sh
08-20-2009, 22:20
Е хубу де/
Харесването не е само физика.
Ако си нямаш Нарвал накъде си тръгнал?

Bombshell
08-20-2009, 22:21
Копеле не слушай тия лигли кво ти разправят...
Тука 90% от женското са "ИЗСТРАДАЛИ" и изпитали всичко и раздават съвети...
Да забеляза случайно, че всяко момиче ти каза да я оставиш тая твойта мацка???
А така...екстра...Никоя от тях не ти даде съвет, а вместо това "Н" или "Е" не разбра...Кучкибрат...
Ъе относно мацката, щом е казала НЕ значи ще е трудна работата, обаче ако си упорит, рискуваш или да си изядеш боя, или да се нараниш много злобно или да я вържеш....1/3, играеш ли? :)

Bombshell
08-20-2009, 22:22
Е хубу де/
Харесването не е само физика.
Ако си нямаш Нарвал накъде си тръгнал?
Пффф трябва да има и една бутилка Абсентче под ръка бе...Не става само с Нарвала... :(

Thefrostless
08-20-2009, 22:22
Е, самочувствие не ти липсва, това е добре, даже много
харесва ми начинът ти , по който слагаш запетайки :D Много е секси ахаха

producenta
08-20-2009, 22:23
Била ти е шута,жени много!
Се някоя ще извръткаш.

Bombshell
08-20-2009, 22:23
Е, самочувствие не ти липсва, това е добре, даже много
харесва ми начинът ти , по който слагаш запетайки :D Много е секси ахаха
Мчи кво, супер якото е, уе 8)
п.с Сри за спама

Thefrostless
08-20-2009, 22:26
Спами , то и без това всички го правят :grin: Тря да пиша като него, дали ще има желание да ме научи :o 8-)

shmurkam
08-20-2009, 22:26
Копеле не слушай тия лигли кво ти разправят...
Тука 90% от женското са "ИЗСТРАДАЛИ" и изпитали всичко и раздават съвети...
Да забеляза случайно, че всяко момиче ти каза да я оставиш тая твойта мацка???
А така...екстра...Никоя от тях не ти даде съвет, а вместо това "Н" или "Е" не разбра...Кучкибрат...
Ъе относно мацката, щом е казала НЕ значи ще е трудна работата, обаче ако си упорит, рискуваш или да си изядеш боя, или да се нараниш много злобно или да я вържеш....1/3, играеш ли? :)
Нещо на мен ли говориш??? :-x Не знам какъв си специалист ама според мен едно момиче много по-добре знае как мисли друго, отколкото някакъв маняк, дето му се вързали няколко кифли и се прави на велик
От личен опит знам, че като кажа "не" се има в предвид "не" и ако ми повърви лимонката зад гъза само още повече ме отвращава.

stup1fy
08-20-2009, 22:26
Копеле не слушай тия лигли кво ти разправят...
Тука 90% от женското са "ИЗСТРАДАЛИ" и изпитали всичко и раздават съвети...
Да забеляза случайно, че всяко момиче ти каза да я оставиш тая твойта мацка???
А така...екстра...Никоя от тях не ти даде съвет, а вместо това "Н" или "Е" не разбра...Кучкибрат...
Ъе относно мацката, щом е казала НЕ значи ще е трудна работата, обаче ако си упорит, рискуваш или да си изядеш боя, или да се нараниш много злобно или да я вържеш....1/3, играеш ли? :)
хьахьа ,благодаря.Нито съм лигла,нито пък съм изстрадала , а у.
Авторът сам си противоречи ,ако не забеляза?!
Апък и надали е толкова хлътнал по нея , така като гледам доста кратка е историиката им.Нито казва да е пробвал по някакъв начин да я спечели,нито нищо.И ето ни нас,потребителите даващи празни надежди ,
давай момче,ти си!Дори да не те харесва,ще се наложи!
хаха

dealer312
08-20-2009, 22:33
Няма никаква история просто сме от един квартал, и казах на един приател да и кажи, че я харесвам и тя нищо не казала и аз реших да говоря с нея, и това ми каза.

shmurkam
08-20-2009, 22:34
ОМГ, още ли се чудиш защо не те харесва :lol:

Thefrostless
08-20-2009, 22:37
Ти пък , не го питай такива работи :-D Я ми дай скайпа и' , аз ще я питам защо не те харесва :lol: :lol: :lol: :lol:

stup1fy
08-20-2009, 22:41
Няма никаква история просто сме от един квартал, и казах на един приател да и кажи, че я харесвам и тя нищо не казала и аз реших да говоря с нея, и това ми каза.
Чакам Bombshell да продължи да обижда нас и да защитава автора в глупавите му прищявки.

shmurkam
08-20-2009, 22:41
Ти пък , не го питай такива работи :-D Я ми дай скайпа и' , аз ще я питам защо не те харесва :lol: :lol: :lol: :lol:
По-безопасно ще е аз да го питам. Като ти знам закачките, като нищо да иска скайпа на някой друг, че да пита дали я харесваш :lol:

Ок,ок,млъквам, че си прося мазния бан :oops:

haritov
08-20-2009, 22:41
Е почвай чикийте :D

shmurkam
08-20-2009, 22:43
Е почвай чикийте :D
И двамата знаем, че не помагат, нали :D

Thefrostless
08-20-2009, 22:45
Нее, Това си е само изразходване на енергия чрез ръцете ,за бутилка :lol: :lol: :lol:

Bombshell
08-21-2009, 00:34
Нещо на мен ли говориш??? :-x Не знам какъв си специалист ама според мен едно момиче много по-добре знае как мисли друго, отколкото някакъв маняк, дето му се вързали няколко кифли и се прави на велик
От личен опит знам, че като кажа "не" се има в предвид "не" и ако ми повърви лимонката зад гъза само още повече ме отвращава.
Далеч от истината, но все пак опита, аплодисменти ще заслужиш, брей :)
Сега искаш да обсъждаме живота като цяло? Обкражението от хора на всеки един от нас?
Сигурен съм, че раздразненият ти в този момент ум, изпитва усложнения асимилирайки подобна информация, поради тази причина спора няма да продължА, след като грешиш и не искам да те злепоставям, макар и никой да не те познава, кофти ще ми е.

@stup1fy - Вярно, че пича може би е един вид компютърен плъх, който не е виждал дневна светлина от ден рожден и няма и капка опит с подобни ситуаций, но това ли е най-важното? Да храниш самочувствието си с даването на толкова резки съвети? "откажи се" и това е... Може би има нужда от малко надежда, PUSH...защо трябва да стъпкваме всеки един такъв като него, вместо да му дадем съвет как би трябвало да подходи първоначално, какво не е било правилно, как да постъпи в последствие?
От друга страна пък и вие не сте ангелчета, така че.... :)

stup1fy
08-21-2009, 01:35
@stup1fy - Вярно, че пича може би е един вид компютърен плъх, който не е виждал дневна светлина от ден рожден и няма и капка опит с подобни ситуаций, но това ли е най-важното? Да храниш самочувствието си с даването на толкова резки съвети? "откажи се" и това е... Може би има нужда от малко надежда, PUSH...защо трябва да стъпкваме всеки един такъв като него, вместо да му дадем съвет как би трябвало да подходи първоначално, какво не е било правилно, как да постъпи в последствие?
От друга страна пък и вие не сте ангелчета, така че.... :) [/b][/color]
.. the fallen one :-o
Стана ясно, че момичето му е казало ,че не го харесва.Какво друго може да се направи?Обясни ми,защото не разбирам.Той каза ,че се харесва такъв какъвто е ,но иначе заради някакви си временни симпатии е склонен да се промени.Обясних му ,че именно това не трябва да става.
Дадох му съвет - да продължи напред и да забрави мацката , да си намери момиче което ,ще си го харесва такъв какъвто наистина е и ще го уважава.
Според мен е по-добре да отворим очите на хората към истината отколкото да ги окуражаваме да си блъскат главата в стената докато не получат мозъчно сътресение.Вярно е ,истината боли ,но мили мои , това не означава ,че лъжата лекува.
Признавам,не съм перфектна,не съм безгрешна, но много се ядосвам на хора, които бързат да ме обиждат без дори да ме познават.
Аз изразявам собственото си мнение и за това съм тук.
Ако някой не е съгласен с него - добре.
Нямам намерение да го натяквам.

Bombshell
08-21-2009, 01:57
За едно си права...прибързах с обидите, както винаги...И както винаги ще се извиня :) Съжалявам...
НО...Да си блъска главата?
Всички знаем, че в много от случаите женското "НЕ" означава "Непременно ДА"...Какво? Ще умре, ако му бъде вдъхната малко надежда? Ще умре, ако бъде наранен отново? Че нали това е живота... Как ще го е живял без тоя момент...
Едно от най-важните неща в живота е НИКОГА да не се отказваме...
Пак ще кажа...НО...Това не означава да сме нахални...! По-скоро целенасочени, тактични, внимателни...
Ако найстина иска мацката, какво му пречи да опита ПАК?
В крайна сметка, дори и глупакът не би се задоволил с едно НЕ... :-o

dealer312
08-21-2009, 13:51
Заключваите темата.

soni4kuu
08-21-2009, 14:10
Признах на едно момиче, че я харесвам а тя ми вика, че не ме харесва и нямало да стане нищо.
А аз много я харесвам, и съм почти влюбен в нея какво да правя има ли някаква надежда :(

винаги има надежда,дори малка.Момичетата обичаме нежни и чувствителни момчета,които не се страхуват да кажат "обичам те".

dimito0
08-21-2009, 17:37
Кажи и - ми добре. След това помисли малко повече за външния си вид ако си дебел отслабни ако нещо не тихар. го направи така че да ти харесва помисли как се държиш с момичетата и когато тя започне да те хар и кажи - аз като те харесвах ти мен не така че сега оставаш сама

stup1fy
08-21-2009, 18:09
За едно си права...прибързах с обидите, както винаги...И както винаги ще се извиня :) Съжалявам...
НО...Да си блъска главата?
Всички знаем, че в много от случаите женското "НЕ" означава "Непременно ДА"...Какво? Ще умре, ако му бъде вдъхната малко надежда? Ще умре, ако бъде наранен отново? Че нали това е живота... Как ще го е живял без тоя момент...
Едно от най-важните неща в живота е НИКОГА да не се отказваме...
Пак ще кажа...НО...Това не означава да сме нахални...! По-скоро целенасочени, тактични, внимателни...
Ако найстина иска мацката, какво му пречи да опита ПАК?
В крайна сметка, дори и глупакът не би се задоволил с едно НЕ... :-o
Виж,съгласна съм,НИКОГА да не се отказваме от .. нещо което много желаем например,нали?
Той ако я желаеше толкова много щеше да положи някакви усилия ,а не да чака на готово!Като е чакал на готово,сега ще стои с празни шепички.
Нищо нямаше да му коства да я покани на кафе,да и поиска скайпа,а у.

kukli4kata001
11-06-2009, 21:30
Признах на една опаковка от шоколадче,че го харесвам,но то се развали...замириса...абе лоша работа...ама аз много го харесвах...да оближа ли опаковката?
:lol: :lol: :lol: :razz: 8-) 8-)

ScarletBite
11-06-2009, 22:04
Всички знаем, че женското "НЕ" всъщност не е "НЕ" :wink: Щом е реагирала толкова остро, значи се е притеснила и е решила да се прави на недостъпна.

haritov
11-06-2009, 22:11
Всички знаем, че женското "НЕ" всъщност не е "НЕ" :wink: Щом е реагирала толкова остро, значи се е притеснила и е решила да се прави на недостъпна.
Слушай падуана ми!

FromAutumToAshes
11-07-2009, 02:23
Ще цитирам : "Надежда всяка тука оставете" ;)

Иди си удари една чекия, ще ти олекне :grin:

mgxpower
11-07-2009, 02:26
Светлина в тия тунели никога няма..дори и някой ден да стане и да бъдеш с това момиче след втората седмица ще ти е писнала вече :o И аз съм бил в подобна ситуация само , че момичето ми даде някакви надежди и поради факта , че беше невероятен човек ме накара да я изчакам...

huksy
11-07-2009, 08:32
направи си пластична операция..

krisity17
11-07-2009, 15:19
Щом ти е казала , че не те харесва по-добре си намери някое друго момиче , което да те цени такъв какъвто си ! :)

eiii
11-07-2009, 20:24
ГРЕДА!!! =;

peshost
11-07-2009, 20:31
Сори... No chance!

NamelessRomantic
11-07-2009, 20:57
Признах на едно момиче, че я харесвам а тя ми вика, че не ме харесва и нямало да стане нищо.
А аз много я харесвам, и съм почти влюбен в нея какво да правя има ли някаква надежда :(
Ти как мислиш?

stili4a
11-08-2009, 19:16
Все пак продължавай да и показваш, че означава много за теб с тънки намеци, но без да ставаш досаден и просто изчакай своя момент ако въобще има такъв.

sunshinepp
11-08-2009, 19:20
недей да се надяваш много.. ;)