PDA

View Full Version : и сега как да постъпя .....



sweet4esf
08-21-2009, 04:41
здравейте на всички съфорумници :)

това за което ще ви пиша сигурно ще бъде малко дългичко но се надявам да го прочетете :) така започвам с това, че с приятелят ми се разделихме преди 2 дни след година и нещо връзка и любов заедно .. ще добавя, че това не е първата ни раздяла имало е много от които само една по сериозна за 1 месец и почти всичките раздели включително тази за 1 месец са били по негово желание :)
още от началото на връзката ни той беше много студен към мен и не ми се доверяваше изопщо по причина че бившата му и не само тя са го наранявали и трябваше да премина през много чакане,болка,убиди,раздели, търпение,надежди за да разбере че аз не съм като бившите му и го обичам! 1вото което направих бе да го чакам 1 месец да реши иска ли да е с мен и след тоя 1 месец без окончателен отговор направих аз първата крачка нещо което никога не бих.. тръгнахме вс добре и ето първото му късане с мен !
тогава ми каза мн обидни думи заради една моя стара грешка още преди да имаме нещо заедно!мислеше ме за ..... и още каква ли не и ми го каза и скъса с мен .. аз му се обадих и той плачеше по тела просто :shock: гов с него да го успокоя и поиска да дойде до нас и то в 5ч сутринта. съгласих се и дойде и започна да ми се моли да му простя за стореното и казаното.. измъчих го малко и накрая му казах че му прощавам. след това нямаше повече такива постъпки от негова страна но задните му мисли за мен си останаха и до ден днешен :? всичко беше наред до деня в който аз заминавах да живея в чужбина (словения) точно след рдто му. решихме да продължим и това бе и най голямата ни грешка !! заминах и известно време неможехме да пишем защото нямах нет и само на смс и звънкане когато можехме и така 2 месеца и нещо. почнахме да пишем и оттам караниците всеки ден сигурно по 20 пъти.. а оттам и неговите късания и връщания при мен. той след всеки път обещаваше кълнеше се едва ли не че никога повече няма да го прави но уви само лъжи ... и аз разбирасе го приемах и му прощавах всеки път. яд обаче ме беше че всеки път изкарваше мен виновна за всичките караници :o да и аз си имах вина НО ВИНАГИ ГЛЕДАХ И МИСЛЕХ ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ .. никога не гледах само неговите виждах и своите а той мн рядко го е правил. и така я карахме 6 месеца .. 6 месеца изпълнени с много безсънни нощи и куп сълзи и сомообвинения. ще прескоча някои случки през тези 6 месеца за да не удължавам мн темата а направо преминавам към деня в който се срина всичко промени се всичко .... 10ти януари това бе датата превърнала ме в това което съм сега :( скарахме се жестоко в този ден. и той скъса с мен ;xx
каза ми неща с които разкъсваше сърцето ми и с всяко следващо повече и повече докато не издържах и го обидих по мн болезнен начин . това беше края блокира ме навсякаде правеше вс възможно да ме прогони от себе си и живота му . накрая за да ми покаже колко е силен или не му пука и аз незнам какво ми каза: ТИ СИ МЪРША КОЯТО НЕ РАЗБИРА ОТ ЛЮБОВ! това ме довърши :shock: МРАЗЕХ ГООО мразех го от дъното на нз кое. разбрах че това е края и спрях да опитвам да му се извиня да го моля каквото и да било .... но надеждата в мен не угасна знаех че един ден ще се върне осъзнал грешката си :) и така месец и нещо бях блокирана прогонена и сама .. :( до 14ти февруари !
точно на свети валентин той ми прати смс в който признаваше грешката си казваше колко страдал откато сме разделени и т.н. пишеше също че не очаква да му отг .. бях много изненадана .. бях щастлива но спомена за случилото се веднага ме обвзе.. чудех се какво да правя да му отг ли или да просто да го подмина и да продължа напред ?? и така 1ч мислене запитване до наще макар че бяха твърдо против да му пиша накрая сърцето ми надделя и му отг :) писахме говарихме казахме си всичко което имахме и той поиска да опитаме отново .... исках и неисках !?!? за мен той вече не беше човека на който можех да кажа вс буквално вс вече не беше всичко за мен ..той ме накара да се обърна срещу него да се страхувам от него и от всяко негово действие или дума. реших да пробваме но сложих стена между нас .. реших че оттам нататък няма да му позволя да ме нарани отново да ме обиди, и така започна всичко той започна да прави вс за мен да търпи гадното ми и дръпнато отношение към него, когато се скарахме аз се правех на безразлична не му се молех като преди не си режех вените не плачех по цяла нощ или да поемам неговите грешки като мои .. сега той се молеше плачеше и правеше вс за да не се разделим .. но просто не се получаваше. той се промени след 10ти да спря да ме къса и започна да се бори за мен но това да се съмнява в мен всяка секунда да ме разпитва за всяко нещо да ме следи да ме ревнува като луд това си остана в него :? дори ме караше да снимам съучениците си случайно да няма някой по хубав по койта да хлътна .. карашеме такива неща да правя чеее ](*,) преди можех да търпя тези неща и го правех но сега просто ме влудяваше изнервяше ме и ме караше да бъда груба към него .. налагаше ми забрани да пиша с др момчета просто така без да има нещо.. ревнуваше ме от всичко ако можеше щеше сиг да ми забрани и да дишам :( и така всеки ден .. дори ще добавя една случка когато той дойде тук в словеня за годишнината ни преди месец и нещо ... видях снимки на една негова фр в тела му с коята са си писали преди доста такива неща неприлични за факта че сме били заедно тогава :x скъсах с него защото той неискаше да спира фрто си с нея неискаше да избира между мен и нея ... това бе 1вата ни раздяла лице в лице .. но пак му простих .. имало е и преди такива случки но с бившата му на която беше писал : МИЛО ВИНАГИ ТУК :smt007 : и аз пак простих ... никога не съм правела такива неща НЕЩА КАТО НЕГОВИТЕ КОИТО ТОЙ ДА ВИДИ И ДА ГО НАРАНЯ !! никога не съм правела изопщо подобни неща .. дразня се защото винаги като направи нещо такова казва ТЕ НЕ СА ВАЖНИ ЗА МЕН САМО ТИ СИ ВАЖНА е защо мамка му като не са важни пишеш такива неща качваш техни снимки ](*,) сега скъсахме защото написах тук във форума на едно момче ето тази иконка ,, :smt008 ,, той веднага с неговата ревност с правилата с задните си мисли .. извиних му се но той както винаги си мисли че вече го обичам тва момче сваляв го ;xx както винаги мисли .. каза ми че всички момичета имаме едно общо нещо ВИНАГИ ИСКАМЕ ДА ПИШЕМ И С ДР МОМЧЕТА :shock: неиздържах и му казах като съм всичко това което той ми написа зящо е с мен защо не си намери по добра .. ако не е щастлив с мен да си върви ако неможе да ме търпи или по точно това в което той ме превърна не го задължавам да бъде с мен.. писах му смс вечерта че любовта ми към него ще остане в мен завинаги и ще се увери сам някой ден в това и че искам да получи това което иска а той написа на скайп FORGET ABOUT ME!! :cry: проблема е прост ТОЙ ИСКА ДА БЪДА ОТНОВО ОНОВА МОМИЧЕ КОЕТО МУ ТИЧКАШЕ ПО ГАЗЪ КОЕТО ТЪРПЕШЕ ВС КОЕТО ПРОЩАВАШЕ ВС защото това момиче го е обичала а не това сега ... иначе неможем да бъдем заедно нямало така да издържим, а преди издържахме ли .. като ме тъпчеше НО МЕ И ОБИЧАЛ :? нз какво да правя цяла нощ седя мисля и плача :-# звънях му сиг 100 пъти но не вдигна :( какво да правя ? това ли ще е истинския край за нас ??? обичам гоо ПОВЕЧЕ ОТ СЕБЕ СИ но просто обещанието което си дадох ме държи все още за да не рухна :cry: знам че не е идеалния И АЗ НЕ СЪМ но как отново да отворя сърцето си напълно за него като сами четете какво е правил и прави КАК ДА МУ ПОВЯРВАМ като той веднъж изгуби вярата ми към него и до сега не успя да я изгради отново .. много ли исках много ли очаквам и аз нз .. просто исках някой да ме обича да ми вярва да ме разбира ... искам спокойна връзка с по малко караници,изблици на ревност без причина,задни мисли това е което исках и искам от него но така и не ми даде тези неща :( явно съм мн претенциозна и аз нз вече ...

дайте мнение и съвет какво да правя защото съм като в капан ](*,) :smt100

sweet4esf
08-21-2009, 06:02
моля ви дайте мнения съвети :-k :smt022 :smt086

valdesbg
08-21-2009, 06:05
Сега ще прочета, и ще си едитна мнението. Само спокойно.

blago84
08-21-2009, 06:09
Мисля, че си му дала всички шансове, които заслужава и още няколко пъти по толкова... Той явно не може и/или не желае да промени отношението си...
Плачи, плачи, плачи... докато не можеш да плачеш вече, сложи му един голям черен "Х" и продължи напред.

Riva
08-21-2009, 06:19
Защо ли въобще сте продължили след като си заминала?Крайно мазохистично ми се струва да стоиш верна на 1 човек на хиляди километри от теб,правейки абсурдните неща които те кара да правиш а пък в същото време той има някакви предполагаеми закачки с негови приятелки.

sweet4esf
08-21-2009, 06:21
Защо ли въобще сте продължили след като си заминала?Крайно мазохистично ми се струва да стоиш верна на 1 човек на хиляди километри от теб,правейки абсурдните неща които те кара да правиш а пък в същото време той има някакви предполагаеми закачки с негови приятелки.

защото настина го обичах обичам държах и държъ на него :-k

valdesbg
08-21-2009, 06:27
Миличка, намери ми скайпа и ми се включи. Искам да поговоря малко с теб.

По форумите да пиша - няма как да стане. Нужен ти е разговор. Намери ме.

Riva
08-21-2009, 06:30
Защо ли въобще сте продължили след като си заминала?Крайно мазохистично ми се струва да стоиш верна на 1 човек на хиляди километри от теб,правейки абсурдните неща които те кара да правиш а пък в същото време той има някакви предполагаеми закачки с негови приятелки.

защото настина го обичах обичам държах и държъ на него :-k
Ами ясно любов,ама сме на такива години че нищо не може да е твърде твърде фатално.Ето ще ти дам пример с 2 мои приятели-Момче и момиче,завършиха миналата година и имаха 2 годишна връзка,но проблемът беше че момичето заминава да учи в Англия,а момчето в Дания.И на двамата им беше пределно ясно че не могат да запазят връзката си като се виждат само през ваканциите в продължение на 4 години(това при положение че ще се върнат от другия край на Европа).И на тях им беше тъпо,но се разделиха и сега и двамата си имат нови половинки :О.Така че съветвам те да не се тровиш допълнително,рано или късно ще го забравиш и ще си продължиш напред ;)

sweet4esf
08-21-2009, 06:51
Защо ли въобще сте продължили след като си заминала?Крайно мазохистично ми се струва да стоиш верна на 1 човек на хиляди километри от теб,правейки абсурдните неща които те кара да правиш а пък в същото време той има някакви предполагаеми закачки с негови приятелки.

защото настина го обичах обичам държах и държъ на него :-k
Ами ясно любов,ама сме на такива години че нищо не може да е твърде твърде фатално.Ето ще ти дам пример с 2 мои приятели-Момче и момиче,завършиха миналата година и имаха 2 годишна връзка,но проблемът беше че момичето заминава да учи в Англия,а момчето в Дания.И на двамата им беше пределно ясно че не могат да запазят връзката си като се виждат само през ваканциите в продължение на 4 години(това при положение че ще се върнат от другия край на Европа).И на тях им беше тъпо,но се разделиха и сега и двамата си имат нови половинки :О.Така че съветвам те да не се тровиш допълнително,рано или късно ще го забравиш и ще си продължиш напред ;)

:-k
мс на всички за съветите

ImmortalForever
08-21-2009, 06:57
След всичко изчетено, мисля , че пак ще се съберете..

Aicken
08-21-2009, 07:05
След всичко изчетено, мисля , че пак ще се съберете..

но защо ?

sweet4esf
08-21-2009, 07:06
След всичко изчетено, мисля , че пак ще се съберете..

:shock: :smt022 :neutral:

защо :-o

Aicken
08-21-2009, 07:07
След всичко изчетено, мисля , че пак ще се съберете..

:shock: :smt022 :neutral:

защо :-o

сетих се... защото трябва да продалжите да си тровите живота

valdesbg
08-21-2009, 07:15
Сига сте приказвали глупости на момичето!

Не ви ли е срам че искате да я въвлечете още повече в кошмара, от който иска да се избави?

sweet4esf
08-21-2009, 07:19
:-k

Pavcho001
08-21-2009, 07:26
Сига сте приказвали глупости на момичето!

Не ви ли е срам че искате да я въвлечете още повече в кошмара, от който иска да се избави?

Без да обидя никой но това просто са хора НЕ разбиращи от истинската любов.

Момичето което е написало темата мога единствено да й кажа. Продължавай напред ! Няма нужда това сърце да го раняваш допълнително. Срещал съм такива момичета (избягвал съм да правя скандали , 1 път си го позволих после ми беше супер кофти. Просто на другия ден звънкам и ги отрязвам. Просто не искам да се тровя.)

Един път скъсаш ли , после пак съберете ли се повярвай ми пак късаш. Само се тровиш.

П.п. Ако се чуеш някой път с бившия ти , кажи му просто че той е мършата. Ако той разбираше от любов , нямаше да ти вика и да къса с теб. За мен си е едно недорасло леке. (Не искам да те обидя но това е факта. Лично мнение)

Riva
08-21-2009, 07:30
Спокоойно,хващай си някой словенец и продължавай напреде :D

Sweet__Dream
08-21-2009, 07:36
Изпадала съм в подобна ситуация.Знам,че не е никак приятно.Но недей да пренебрегваш себе си,за сметка на неговото щастие.Това не е правилно.Ако много му пука за теб няма така да те наранява.
"Те не са важни,само ти си важна"Ако е така,защо търси компанията на други момичета?За да му казват колко е красив,единствен и да му повдигат самочувствието. :? Може би съм много критична,но това е истината.И как после да вярваме,че ни обичат?Доста трудно бих казала..И момичета има такива,да..
Мила,намери си някое добро момче,което да те уважава и цени.Все пак един път живееш,затова гледай да ти е добре.Не ти трябва такъв човек :? :? :?

sweet4esf
08-21-2009, 07:38
Спокоойно,хващай си някой словенец и продължавай напреде :D

те са тъпи и задръстени а яките си имат прриятелки :-k

Riva
08-21-2009, 07:43
Спокоойно,хващай си някой словенец и продължавай напреде :D

те са тъпи и задръстени а яките си имат прриятелки :-k
Направи конкурс за boyfriend във форума тогава.Победителя печели еднопосочен билет до Словения :-D .Недей бъди толкоз тъжна че и нас ни натъжаваш :/Мене особенно,защото на всичкото отгоре съм и гладен :(

fire_cat
08-21-2009, 07:50
Личи се, че наистина много си държала на него че да му прощаваш всеки път. Но при него дали е било същото!?! Трябвало е да спрете поне още на третата караница и да спреш да си тровиш живота с тия проблеми. Той просто не те е оценявал навреме и затова всеки път като се разделите той се е връщал. Ти просто си била заслепена от чувствата си и затова си му прощавала, иначе сега можеше и въобще да нямаш такива проблеми. После, когато вече е започнал наистина да те оценява, вече е било късно, затоти ти самата си му нямала доверие. Ноо според мен е било страшно тъпо да го слушаш като ти казва да не общуваш с разни момчета и да не си пишеш с тях, защото те ревнувал. Според мен той не те е ревнувал защото те е обичал, а защото го е било страх да не те изгуби отново и да трябва пак да ти се извинява. :shock: Тъпа работа. Въобще не е трябвало да го слушаш. Как така ще ти се сърди защото си написала няк'ва си такава :smt008 емотиконка на някакво момче от форума!?! Трябвало е още тогава да го разкараш. И накрая той да те зареже. Уж колко е държал на теб и накрая да ти вика да го забравиш. :shock: Той е можел да си пише глупости с разните си там приятелки а на теб при дори най-малък контакт с момче и ти се е обиждал!?! Сега нищо чудно и пак да се съберете. :? Ако тръгне пак да ти се извинява - направо го подмини. Сега се опитай да продължиш напред без да мислиш за него. Ще има още много други момчета в живота ти! :)

sweet4esf
08-21-2009, 07:56
благодаря на всички за подкрепата и съветите ;-) :mrgreen:

Pavcho001
08-21-2009, 08:40
Заповядай отново :)

sweet4esf
08-21-2009, 15:31
той ми писа отново ... бях го блокнала в скайп и ми писа в един сайт да го одблокирам и да прочета какво ми е написал ако искам .. прочетох и както винаги обвинява мен за всичко ](*,) :-k

не съм го обичала защото ако го обичам ще правя всичко за да е щастлив а това означава аз да не бъда :cry:

казах му всичко което ме посъветвахте ..

ако иска да е с мен ще ме приема такава няма да ми се налага и да се опитва да контролира мен и живота ми ако не прав му път :)

просто се побърквам :-k

знам че дори отново да му дам шанс няма да се промени :( :?

той е свикнал да бъде господаря а аз неискам госпадар а просто да ме обича :-k

fire_cat
08-21-2009, 16:22
Пфф... въобще не му се връзвай. Ще те обвинява тебе!?!... :? Просто го е страх да потърси вина и в себе си. Не му прощавай - няма никакъв смисъл. Не ти трябва някой, който да ти казва какво да правиш. Гледай напред и успех!

sweet4esf
08-21-2009, 21:35
разделихме се окончателно :cry: :-# :-k :-#

caseoftheex
08-21-2009, 21:47
whore

caseoftheex
08-21-2009, 21:57
здравейте на всички съфорумници :)

това за което ще ви пиша сигурно ще бъде малко дългичко но се надявам да го прочетете :) така започвам с това, че с приятелят ми се разделихме преди 2 дни след година и нещо връзка и любов заедно .. ще добавя, че това не е първата ни раздяла имало е много от които само една по сериозна за 1 месец и почти всичките раздели включително тази за 1 месец са били по негово желание :)
още от началото на връзката ни той беше много студен към мен и не ми се доверяваше изопщо по причина че бившата му и не само тя са го наранявали и трябваше да премина през много чакане,болка,убиди,раздели, търпение,надежди за да разбере че аз не съм като бившите му и го обичам! 1вото което направих бе да го чакам 1 месец да реши иска ли да е с мен и след тоя 1 месец без окончателен отговор направих аз първата крачка нещо което никога не бих.. тръгнахме вс добре и ето първото му късане с мен !
тогава ми каза мн обидни думи заради една моя стара грешка още преди да имаме нещо заедно!мислеше ме за ..... и още каква ли не и ми го каза и скъса с мен .. аз му се обадих и той плачеше по тела просто :shock: гов с него да го успокоя и поиска да дойде до нас и то в 5ч сутринта. съгласих се и дойде и започна да ми се моли да му простя за стореното и казаното.. измъчих го малко и накрая му казах че му прощавам. след това нямаше повече такива постъпки от негова страна но задните му мисли за мен си останаха и до ден днешен :? всичко беше наред до деня в който аз заминавах да живея в чужбина (словения) точно след рдто му. решихме да продължим и това бе и най голямата ни грешка !! заминах и известно време неможехме да пишем защото нямах нет и само на смс и звънкане когато можехме и така 2 месеца и нещо. почнахме да пишем и оттам караниците всеки ден сигурно по 20 пъти.. а оттам и неговите късания и връщания при мен. той след всеки път обещаваше кълнеше се едва ли не че никога повече няма да го прави но уви само лъжи ... и аз разбирасе го приемах и му прощавах всеки път. яд обаче ме беше че всеки път изкарваше мен виновна за всичките караници :o да и аз си имах вина НО ВИНАГИ ГЛЕДАХ И МИСЛЕХ ОТ ДВЕТЕ СТРАНИ .. никога не гледах само неговите виждах и своите а той мн рядко го е правил. и така я карахме 6 месеца .. 6 месеца изпълнени с много безсънни нощи и куп сълзи и сомообвинения. ще прескоча някои случки през тези 6 месеца за да не удължавам мн темата а направо преминавам към деня в който се срина всичко промени се всичко .... 10ти януари това бе датата превърнала ме в това което съм сега :( скарахме се жестоко в този ден. и той скъса с мен ;xx
каза ми неща с които разкъсваше сърцето ми и с всяко следващо повече и повече докато не издържах и го обидих по мн болезнен начин . това беше края блокира ме навсякаде правеше вс възможно да ме прогони от себе си и живота му . накрая за да ми покаже колко е силен или не му пука и аз незнам какво ми каза: ТИ СИ МЪРША КОЯТО НЕ РАЗБИРА ОТ ЛЮБОВ! това ме довърши :shock: МРАЗЕХ ГООО мразех го от дъното на нз кое. разбрах че това е края и спрях да опитвам да му се извиня да го моля каквото и да било .... но надеждата в мен не угасна знаех че един ден ще се върне осъзнал грешката си :) и така месец и нещо бях блокирана прогонена и сама .. :( до 14ти февруари !
точно на свети валентин той ми прати смс в който признаваше грешката си казваше колко страдал откато сме разделени и т.н. пишеше също че не очаква да му отг .. бях много изненадана .. бях щастлива но спомена за случилото се веднага ме обвзе.. чудех се какво да правя да му отг ли или да просто да го подмина и да продължа напред ?? и така 1ч мислене запитване до наще макар че бяха твърдо против да му пиша накрая сърцето ми надделя и му отг :) писахме говарихме казахме си всичко което имахме и той поиска да опитаме отново .... исках и неисках !?!? за мен той вече не беше човека на който можех да кажа вс буквално вс вече не беше всичко за мен ..той ме накара да се обърна срещу него да се страхувам от него и от всяко негово действие или дума. реших да пробваме но сложих стена между нас .. реших че оттам нататък няма да му позволя да ме нарани отново да ме обиди, и така започна всичко той започна да прави вс за мен да търпи гадното ми и дръпнато отношение към него, когато се скарахме аз се правех на безразлична не му се молех като преди не си режех вените не плачех по цяла нощ или да поемам неговите грешки като мои .. сега той се молеше плачеше и правеше вс за да не се разделим .. но просто не се получаваше. той се промени след 10ти да спря да ме къса и започна да се бори за мен но това да се съмнява в мен всяка секунда да ме разпитва за всяко нещо да ме следи да ме ревнува като луд това си остана в него :? дори ме караше да снимам съучениците си случайно да няма някой по хубав по койта да хлътна .. карашеме такива неща да правя чеее ](*,) преди можех да търпя тези неща и го правех но сега просто ме влудяваше изнервяше ме и ме караше да бъда груба към него .. налагаше ми забрани да пиша с др момчета просто така без да има нещо.. ревнуваше ме от всичко ако можеше щеше сиг да ми забрани и да дишам :( и така всеки ден .. дори ще добавя една случка когато той дойде тук в словеня за годишнината ни преди месец и нещо ... видях снимки на една негова фр в тела му с коята са си писали преди доста такива неща неприлични за факта че сме били заедно тогава :x скъсах с него защото той неискаше да спира фрто си с нея неискаше да избира между мен и нея ... това бе 1вата ни раздяла лице в лице .. но пак му простих .. имало е и преди такива случки но с бившата му на която беше писал : МИЛО ВИНАГИ ТУК :smt007 : и аз пак простих ... никога не съм правела такива неща НЕЩА КАТО НЕГОВИТЕ КОИТО ТОЙ ДА ВИДИ И ДА ГО НАРАНЯ !! никога не съм правела изопщо подобни неща .. дразня се защото винаги като направи нещо такова казва ТЕ НЕ СА ВАЖНИ ЗА МЕН САМО ТИ СИ ВАЖНА е защо мамка му като не са важни пишеш такива неща качваш техни снимки ](*,) сега скъсахме защото написах тук във форума на едно момче ето тази иконка ,, :smt008 ,, той веднага с неговата ревност с правилата с задните си мисли .. извиних му се но той както винаги си мисли че вече го обичам тва момче сваляв го ;xx както винаги мисли .. каза ми че всички момичета имаме едно общо нещо ВИНАГИ ИСКАМЕ ДА ПИШЕМ И С ДР МОМЧЕТА :shock: неиздържах и му казах като съм всичко това което той ми написа зящо е с мен защо не си намери по добра .. ако не е щастлив с мен да си върви ако неможе да ме търпи или по точно това в което той ме превърна не го задължавам да бъде с мен.. писах му смс вечерта че любовта ми към него ще остане в мен завинаги и ще се увери сам някой ден в това и че искам да получи това което иска а той написа на скайп FORGET ABOUT ME!! :cry: проблема е прост ТОЙ ИСКА ДА БЪДА ОТНОВО ОНОВА МОМИЧЕ КОЕТО МУ ТИЧКАШЕ ПО ГАЗЪ КОЕТО ТЪРПЕШЕ ВС КОЕТО ПРОЩАВАШЕ ВС защото това момиче го е обичала а не това сега ... иначе неможем да бъдем заедно нямало така да издържим, а преди издържахме ли .. като ме тъпчеше НО МЕ И ОБИЧАЛ :? нз какво да правя цяла нощ седя мисля и плача :-# звънях му сиг 100 пъти но не вдигна :( какво да правя ? това ли ще е истинския край за нас ??? обичам гоо ПОВЕЧЕ ОТ СЕБЕ СИ но просто обещанието което си дадох ме държи все още за да не рухна :cry: знам че не е идеалния И АЗ НЕ СЪМ но как отново да отворя сърцето си напълно за него като сами четете какво е правил и прави КАК ДА МУ ПОВЯРВАМ като той веднъж изгуби вярата ми към него и до сега не успя да я изгради отново .. много ли исках много ли очаквам и аз нз .. просто исках някой да ме обича да ми вярва да ме разбира ... искам спокойна връзка с по малко караници,изблици на ревност без причина,задни мисли това е което исках и искам от него но така и не ми даде тези неща :( явно съм мн претенциозна и аз нз вече ...

дайте мнение и съвет какво да правя защото съм като в капан ](*,) :smt100


ами бих те посъветвала да си отпечаташ романа

raia338
08-22-2009, 11:06
това момче ти е съсипало живота.той е свикнал да те тормози ,да те кара да ревнуваш може би защото такъв си му е характера..не казвам ,че не те обича напротив (мисля си наистина,че те обича) но просто е свикнал да знае ,че ти ще направиш всичко за него..просто се променете и двамата ,кажи му че неговите грешки са много повече и по сериозни о т твоите писания на целувки на др момчета и тн.... ,,ти си мърша която не разбира от любов,, равносилно ли е на една целувка .... ОМГ :( :( :( :( надявам се да съм помогнала с нещо :)

sulley
08-22-2009, 12:01
Мога да ти кажа първо ЕВАЛА на теб и волята ти,и характерът ти и изобщо това,че си толкова отдадена на хората,които истински обичаш и че си толкова постоянна.Наистина рядко вече има такива хора. :o
А иначе за историята ти,наистина нямам думи.Знам,че ще ти е трудно и преди да го забравиш сигурно ще искаш милион пъти да се върнеш при него,но недей.Наистина недей.Обикновено трудните решения са привилни,а ти заслужаваш да продължиш живота си и да изпиташ още толкова различни и приятни емоции.Остави нещата така,пък на него,ако не му харесва,да си търси друга,която да тичка след него. :x :x
Започни пълноценния живот,който заслужаваш,и то без него!
Успех! :-) :-) :-)

nepopravima
08-22-2009, 12:31
Ще започнa с това че на мажете не трябва да се дава всичко и да се отдаваме изцяло това от тях сме го научили.. тъпо е но е факт и при теб :( твоя случай напомня на една моя вразка в която раздялата беше само една..но до ден днешен го обичам и вапреки това не сам сигурна че още го искам толкова силно както в началото.бях както ти казваш..буквално тичах след него..и сега ако ми се обади мисля че ще хукна пак #-o/отплеснах се :-) искам да ти кажа да си тварда както и да постапиш :) успех

balon4eee
08-22-2009, 12:33
яж вафли Мурааааа

Adda
08-22-2009, 12:42
Ох, не, не можах да ти прочета мнението. Нямам...ъм, сили и нерви. Но доатам докъдето стигнах ми стана пределно ясно че не бива да сте заедно и да продължавате това мъчение. Ти се мъчиш, а не бива. Момчето ти е много странно, има ли някъв проблем - ревнив ли е?? Какво му е?
И повярвай ми, знам какво е да обичаш някого и да се събирате и разделяте, но няма смисъл ако това стане 10 пъти и продължавате да се карате все за същите глупости.
Моят съвет засега е: изкарай този човек от главата и сърцето си и продължи напред, начисто и по възможност с някой нов, който да те обича наистина.

sweet4esf
08-22-2009, 16:11
днес не сме писали не е влизал в скайп и явно и той е решил да ме забравя но сте прави ТРЯБВА МИ НОВО НАЧАЛО С НОВ ЖИВОТ в който той не е включен ..

да трудно ще ми ее и то достаа но явно такъв е живота и не винаги получаваме каквото искаме ..

а може би просто първата ни любов никога не е вечна :)