PDA

View Full Version : TATTOO ?



buffalo88
08-21-2009, 07:55
Ходя си аз по улицата и гледам всеки трети нарисуван дали на крака,дали на рамото някви китайски йероглифи или няква драсканица извадена от гугъл ?Няма ли други начини да запазиш нечий скъп спомен?Защо всички станаха толкова еднакви?Вие какво мислите?

buffalo88
08-21-2009, 08:16
е китайските символи и без това са забавни, като си ги преведеш и сигурно означават:

"Жена ти духа на китайски емигранти, бели призрако" 8-)

Знам такива случай,даже момчето отишло в Китай и там умрели да му се смеят всички по улицата и да го сочат!!!!

AutumnTears
08-21-2009, 08:24
На мен са ми много смешни. Една татуировка не се слага само за красота. Tипичният отговор: "ще ми стои много хубаво"... :?

zoreto
08-21-2009, 08:26
има ама понеже всеки 2ри няма мозък и каквото види това е,пък и не всички осъзнават какво правят :) та понеже някой си имал и аз да не остана на зад и аз това ще правя или такова ще си купя ,защото всички са кАто едно стадо овце-ТЪПИ :)

buffalo88
08-21-2009, 08:30
Да така е,не трябва да има добитък,който да се цепи от колектива и да няма татус. :lol:

Dumb
08-21-2009, 08:31
А на мен ми писна от такива теми!
Айде сега всички да се възмущаваме, колко било глупаво да си правим.

buffalo88
08-21-2009, 08:33
А на мен ми писна от такива теми!
Айде сега всички да се възмущаваме, колко било глупаво да си правим.

Хахахаха ето го и очаквания отговор от стадото.

zoreto
08-21-2009, 08:34
А на мен ми писна от такива теми!
Айде сега всички да се възмущаваме, колко било глупаво да си правим.

Хахахаха ето го и очаквания отговор от стадото.


:-D :D :D :D

buffalo88
08-21-2009, 08:38
Пак е станало фешън да си анти-фешън...

True one,my friend.

Dumb
08-21-2009, 08:38
Ми аз съм от стадото и ми е много интересно, какъв е смисъла на темата ти?

Сега в следващите 3-4 страници ще се оформи едно друго стадо- стадото на различните, които ще се нахвърлят и ще убеждават, колко е глупаво.
Опитвайки се да изкарат себе си най - уникалните.
ПП: няма значение... поне за мен

Spider4eto
08-21-2009, 08:39
А на мен ми писна от такива теми!
Айде сега всички да се възмущаваме, колко било глупаво да си правим.

Хахахаха ето го и очаквания отговор от стадото. Тя щото е от стадото нали #-o

Dumb
08-21-2009, 08:39
Пак е станало фешън да си анти-фешън...
Прав си!

buffalo88
08-21-2009, 08:40
Ми аз съм от стадото и ми е много интересно, какъв е смисъла на темата ти?

Сега в следващите 3-4 страници ще се оформи едно друго стадо- стадото на различните, които ще се нахвърлят и ще убеждават, колко е глупаво.
Опитвайки се да изкарат себе си най - уникалните.
ПП: няма значение... поне за мен

Явно има голямо значение,за да се възмутиш и да пишеш в темата :lol: .Но нищо всеки сам избира дали да е добитък ..

zoreto
08-21-2009, 08:40
Ми аз съм от стадото и ми е много интересно, какъв е смисъла на темата ти?

Сега в следващите 3-4 страници ще се оформи едно друго стадо- стадото на различните, които ще се нахвърлят и ще убеждават, колко е глупаво.
Опитвайки се да изкарат себе си най - уникалните.
ПП: няма значение... поне за мен

просто е тъпо всеки да иска да прилища на някой,защото няма грам мозък да намери индивидуалностт в себе си :)

Spider4eto
08-21-2009, 08:45
Не знам, аз ли съм яко невпечатлителна или вие се впечатлявате от някакви супер незначителни неща. И кво от тва като видя някой/някоя с йероглифи или драсканица по кръста. Ем голяма работа, през п*****а ми е. Ти като нямаш поузърски татута кво ти пука другите дали имат :-o

Spider4eto
08-21-2009, 08:46
просто е тъпо всеки да иска да прилища на някой,защото няма грам мозък да намери индивидуалностт в себе си :) А не е ли тъпо да обсъждаме тъпите :-o

Dumb
08-21-2009, 08:48
Ми аз съм от стадото и ми е много интересно, какъв е смисъла на темата ти?

Сега в следващите 3-4 страници ще се оформи едно друго стадо- стадото на различните, които ще се нахвърлят и ще убеждават, колко е глупаво.
Опитвайки се да изкарат себе си най - уникалните.
ПП: няма значение... поне за мен

Явно има голямо значение,за да се възмутиш и да пишеш в темата :lol: .Но нищо всеки сам избира дали да е добитък ..
Спри да се оглеждаш...
Виж се. Не обръщай прекалено внимание на незначителни хора, а на себе си.

buffalo88
08-21-2009, 08:59
Ми аз съм от стадото и ми е много интересно, какъв е смисъла на темата ти?

Сега в следващите 3-4 страници ще се оформи едно друго стадо- стадото на различните, които ще се нахвърлят и ще убеждават, колко е глупаво.
Опитвайки се да изкарат себе си най - уникалните.
ПП: няма значение... поне за мен

Явно има голямо значение,за да се възмутиш и да пишеш в темата :lol: .Но нищо всеки сам избира дали да е добитък ..
Спри да се оглеждаш...
Виж се. Не обръщай прекалено внимание на незначителни хора, а на себе си.

Ами не просто изказвам възмущението си ,че всички дали ще са фешани или "анти" както им викате се татуират и си мислят ,че са уникални звезди,а пък и това е форум да се обсъжда нали ? :lol:

Dumb
08-21-2009, 09:15
Да, а аз просто казах, че ми е писнало да обсъждаме едни и същи теми.
Но ти си един/а различен/а от всички останали, почти всемогъщ/а и ме класифицира в групата на добитъка/овце, крави т.н./
Следващия път си мери думите.

hardball
08-21-2009, 09:15
Не, нека гледаме другите какво правят и правим обратното, независимо дали ни харесва, за да сме РАЗЛИЧНИИИ.

В момента в който почнеш да се влияеш от другите по един или друг начин ставаш слабоумник- факт.

Какво са мухите, какво са светулките.
Елитът сте вие, боклукът са другите.

buffalo88
08-21-2009, 09:26
Не, нека гледаме другите какво правят и правим обратното, независимо дали ни харесва, за да сме РАЗЛИЧНИИИ.

В момента в който почнеш да се влияеш от другите по един или друг начин ставаш слабоумник- факт.

Какво са мухите, какво са светулките.
Елитът сте вие, боклукът са другите.

Аз не подражавам на никого,а се смея на тия които подражават.И все пак съм сигурен ,че има и по-добър начин да запазиш спомен за нещо от няква рисунка на кожата,за която ще съжаляваш като си на 35. ;)

monka
08-21-2009, 09:49
Ми аз съм от стадото и ми е много интересно, какъв е смисъла на темата ти?

Сега в следващите 3-4 страници ще се оформи едно друго стадо- стадото на различните, които ще се нахвърлят и ще убеждават, колко е глупаво.
Опитвайки се да изкарат себе си най - уникалните.
ПП: няма значение... поне за мен

По-добре помислете над този пост!
Кажете вие с какво сте уникални? Че няма да си татуираш китайски знак, а любимата ти група/песен/мисъл...? Много уникално....

Spider4eto
08-21-2009, 09:58
Не, нека гледаме другите какво правят и правим обратното, независимо дали ни харесва, за да сме РАЗЛИЧНИИИ.

В момента в който почнеш да се влияеш от другите по един или друг начин ставаш слабоумник- факт.

Какво са мухите, какво са светулките.
Елитът сте вие, боклукът са другите.

Аз не подражавам на никого,а се смея на тия които подражават.И все пак съм сигурен ,че има и по-добър начин да запазиш спомен за нещо от няква рисунка на кожата,за която ще съжаляваш като си на 35. ;) И кво ти пука, че някой ще съжалява на 35 за татуто, което си е направил. :-o

Swinkenhoffer
08-21-2009, 10:04
A каква е гаранцията, че изобщо ще съжалява, когато стане на 35?!
Някои хора МИСЛЯТ преди да се татуират...

Joc
08-21-2009, 11:06
ако татуировката има смисъл за човека няма да му омръзне никога.
а вече кой и как ще интерпретира събитието от живота си било то в картинка, канджи или некфа друга глупост си е негова работа.

OtherDimension
08-21-2009, 11:18
Пак е станало фешън да си анти-фешън...

True one,my friend.
абе, Овчара на стадото, това е насочено към теб :-$

Celence
08-21-2009, 11:33
Едно време майка ми имала една съученичка в 9-10 клас някъде и точно по това време излязла модата на татуировките и тази нейна съученичка решила да си направи. Майка ми я попитала каква татуировка ще си прави и момичето казало, че няма значение каква ще бъде, стига да има татуировка, че било много яко, особено на рамото - там било най-яко. И отишла и си татуирала някаква калинка, обаче станало толкова грозно, че не можело да се гледа и отишла втори път да и я замажат отгоре и сега ходи с едно черно (зеленикаво всъщност) кръгло петно на рамото. Не, че има връзка, но ми се искаше да споделя историята. 8-)

buffalo88
08-21-2009, 11:40
Едно време майка ми имала една съученичка в 9-10 клас някъде и точно по това време излязла модата на татуировките и тази нейна съученичка решила да си направи. Майка ми я попитала каква татуировка ще си прави и момичето казало, че няма значение каква ще бъде, стига да има татуировка, че било много яко, особено на рамото - там било най-яко. И отишла и си татуирала някаква калинка, обаче станало толкова грозно, че не можело да се гледа и отишла втори път да и я замажат отгоре и сега ходи с едно черно (зеленикаво всъщност) кръгло петно на рамото. Не, че има връзка, но ми се искаше да споделя историята. 8-)

Еми супер е историята.. пожелавам го на всичките слабоумници дето правят такива глупости без да мислят за бъдещето.. тогава ще открият истинското "значение" на татуса им.

OtherDimension
08-21-2009, 11:56
Едно време майка ми имала една съученичка в 9-10 клас някъде и точно по това време излязла модата на татуировките и тази нейна съученичка решила да си направи. Майка ми я попитала каква татуировка ще си прави и момичето казало, че няма значение каква ще бъде, стига да има татуировка, че било много яко, особено на рамото - там било най-яко. И отишла и си татуирала някаква калинка, обаче станало толкова грозно, че не можело да се гледа и отишла втори път да и я замажат отгоре и сега ходи с едно черно (зеленикаво всъщност) кръгло петно на рамото. Не, че има връзка, но ми се искаше да споделя историята. 8-)

Еми супер е историята.. пожелавам го на всичките слабоумници дето правят такива глупости без да мислят за бъдещето.. тогава ще открият истинското "значение" на татуса им.
братле, ти като някаква модернистична смесица между поп богомил и пророк мохамед ли се явяваш?

Boot
08-21-2009, 11:58
позволявам на buffalo88 да се гръмне.

buffalo88
08-21-2009, 12:15
Едно време майка ми имала една съученичка в 9-10 клас някъде и точно по това време излязла модата на татуировките и тази нейна съученичка решила да си направи. Майка ми я попитала каква татуировка ще си прави и момичето казало, че няма значение каква ще бъде, стига да има татуировка, че било много яко, особено на рамото - там било най-яко. И отишла и си татуирала някаква калинка, обаче станало толкова грозно, че не можело да се гледа и отишла втори път да и я замажат отгоре и сега ходи с едно черно (зеленикаво всъщност) кръгло петно на рамото. Не, че има връзка, но ми се искаше да споделя историята. 8-)

Еми супер е историята.. пожелавам го на всичките слабоумници дето правят такива глупости без да мислят за бъдещето.. тогава ще открият истинското "значение" на татуса им.
братле, ти като някаква модернистична смесица между поп богомил и пророк мохамед ли се явяваш?

Не аз съм 13тия апостол

Joc
08-21-2009, 14:44
аз съм виждал страшни йероглифи... просто направено всичко перфектно! :shock:
татуировките на китайска и японска тематика са страшни просто, стига да знаеш защо си я правиш. Верно че и аз на времето исках да си татуирам йероглифчета, ама бях си пишлеме.
Сегашната татуировка си ме кефи, и съм запечатлил доста неща в скицата, и съм доволен от татуиста който ми я направи.
Единственото, което ме дразни, когато някой ме пита " защо не си я направи на място, на което ще я видят повече хора... "

TERRORMACHINE
08-21-2009, 16:41
кво против йероглифите имате бе? аз даже мисла да си правя на врата...

hardball
08-21-2009, 16:45
Не, нека гледаме другите какво правят и правим обратното, независимо дали ни харесва, за да сме РАЗЛИЧНИИИ.

В момента в който почнеш да се влияеш от другите по един или друг начин ставаш слабоумник- факт.

Какво са мухите, какво са светулките.
Елитът сте вие, боклукът са другите.

Аз не подражавам на никого,а се смея на тия които подражават.И все пак съм сигурен ,че има и по-добър начин да запазиш спомен за нещо от няква рисунка на кожата,за която ще съжаляваш като си на 35. ;)
Тъп си. Чети правилно: тези, които нарочно се стараят да се правят на темерути и да са контра на всичко за да са различни са толкова смешни, колкото и подражателите.
Да, точно така, ти си поредното тъпо хлапе.
А за рисунката на кожата- майка ти сигурно мисли по същия начин.
Затова човек мисли, после се татуира. След това става част от теб- ти съжаляваш ли, че имаш пръсти на краката?!

FockidyFockFock
08-21-2009, 17:29
ти съжаляваш ли, че имаш пръсти на краката?!
Т'ва подвеждащ въпрос ли е? Аз нечем пръсти на краката... 8-)


"Крайно огжлеждащите се", както ги нарекохте по-горе, може да ми ядът чурката, както и пръстите на краката.

BomberStomper
08-21-2009, 19:32
ако татуировката има смисъл за човека няма да му омръзне никога.
а вече кой и как ще интерпретира събитието от живота си било то в картинка, канджи или некфа друга глупост си е негова работа. ей рушнячец долнопробен, серем на славянската ти татуировка, кур за твоята подчовешка пост-комунистичекса страна - съюза на съветските пияници и курви!Ако толкова се кефиш на рушняците си ходи у русия!

buffalo88
08-21-2009, 20:40
Не, нека гледаме другите какво правят и правим обратното, независимо дали ни харесва, за да сме РАЗЛИЧНИИИ.

В момента в който почнеш да се влияеш от другите по един или друг начин ставаш слабоумник- факт.

Какво са мухите, какво са светулките.
Елитът сте вие, боклукът са другите.

Аз не подражавам на никого,а се смея на тия които подражават.И все пак съм сигурен ,че има и по-добър начин да запазиш спомен за нещо от няква рисунка на кожата,за която ще съжаляваш като си на 35. ;)
Тъп си. Чети правилно: тези, които нарочно се стараят да се правят на темерути и да са контра на всичко за да са различни са толкова смешни, колкото и подражателите.
Да, точно така, ти си поредното тъпо хлапе.
А за рисунката на кожата- майка ти сигурно мисли по същия начин.
Затова човек мисли, после се татуира. След това става част от теб- ти съжаляваш ли, че имаш пръсти на краката?!

Абе чедо безмозъчно и лишено от всякакви умствени способности ..
Аз за пръстите на краката си не съжалявам.. дадени са ми в следствие на еволюцията.. дано си чувала за Дарвин.Бих съжалявал ако имам някакъв глупав татус,заради който не биха ме наели на работа, капиш?

Spider4eto
08-21-2009, 20:47
Май ти си безмозъчния в случая или май не можеш да четеш...

EarthShaker
08-21-2009, 21:27
всеки да прави каквото си иска с тялото си...

OtherDimension
08-21-2009, 21:32
Май ти си безмозъчния в случая или май не можеш да четеш...
няа му говориш така
той слуша кърт кобейн и гледа лошо чалгарите
аха някой да му каже нещо на въпреки и към него са полетяли псувни, кубинки, бири и разбира се "Ти си от стадото, бе еееееееееееееее!!!"

buffalo88
08-21-2009, 21:37
абе, ако искам и к'ур на челото ш'си татуирам и никой грязен грънджар няма право да ми каже нищо, че ще го пратя при Кърт да му лигави пацата...

Lol,get a life dude

Decu
08-21-2009, 21:40
^ комплексар!

buffalo88
08-21-2009, 21:53
абе, ако искам и к'ур на челото ш'си татуирам и никой грязен грънджар няма право да ми каже нищо, че ще го пратя при Кърт да му лигави пацата...

Lol,get a life dude

Изпълнен със съдържание отговор, явно само това са ти възможностите... :lol:

Ти май искаш бан от глобалната мрежа ми се струва ?

buffalo88
08-21-2009, 22:02
Еми банвай ме... ще го преживея :lol: :lol:

Еми първо няколко негъра искат да те баннат перманентно отзад в ю-ЕС-БИ-то,за да получиш достъп до главния сървър?

buffalo88
08-21-2009, 22:09
Идвайте цялото семейство ще ви посрещнем добре...

Не би го преживял .. само като ти видят МПО на челото иии край.. толкоз беше .. ю-ЕС-БИ-Та-та на чернокожите ти приятели ще прегреят от плъгване..

buffalo88
08-21-2009, 22:14
Окей, скучен си и не можеш да измислиш нищо...

но явно имаш някакъв странен гей фетиш с негри... пожелавам ти мечтите ти да се реализират :-)

Е не аз искам да си татурам МПО на челото :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

buffalo88
08-22-2009, 06:56
Е, ти искаш да си татуираш вагина, защото такова притежаваш.. :-)

Изпълнен със съдържание отговор.. Май само това са ти възможностите а ?

buffalo88
08-22-2009, 10:11
абе, ако искам и к'ур на челото ш'си татуирам и никой грязен грънджар няма право да ми каже нищо, че ще го пратя при Кърт да му лигави пацата...

Върховно.

buffalo88
08-22-2009, 10:16
Трябва да ти отговарям простичко, за да схванеш...

между другото още не съм баннат, нещо ги няма майка ти и баща ти с антрацитния цвят на кожата... :(

Расизма е болест ,която трябва да се лекува.

BomberStomper
08-22-2009, 14:22
Трябва да ти отговарям простичко, за да схванеш...

между другото още не съм баннат, нещо ги няма майка ти и баща ти с антрацитния цвят на кожата... :(

Расизма е болест ,която трябва да се лекува.ЕЛа да ме излекуваш, въшкар, при джако и кърт кобейн!Доста голем ретард си! :booooomb: