PDA

View Full Version : тя разбра!!



novakaa
08-21-2009, 08:31
:D tupuu

ecstazy
08-21-2009, 08:34
поговори с нея.би трябвало да те разбере. все едно тя не е крила някое гадже от техните :-o .. незнам аз не виждам причина да ти се кара. нормално е да имаш гадже :shock: :?

Sh@d0w
08-21-2009, 08:34
Трябва да се научиш да споделяш с родителите си,няма от какво да се притесняваш.Укриването на истината само може да ти навреди,така че свиквай да си говорите,особенно за такива неща.Те са ти родители и ти мислят само доброто и видят ли че криеш нещо,почват да се притесняват.Спокойно,обясн и и всичко,сигурен съм че тя ще те разбере.Ще и мине,просто сигурно в момента е ядосана,защото не си споделила с нея за приятеля ти.

Pavcho001
08-21-2009, 08:38
Съгласен съм със Shadow. Просто споделяй. Най-често на момичетата правят проблем че имат гаджета. Просто им минават през акъла всякакви простотии от сорта мале той ако е някой идиот ще вземе да й направи нещо и т.н. (Не ти го пожелавам)

Просто на вечеря или когато ги сбараш вашите че са заедно признай си че имаш гадже , кажи им че го обичаш и че просто не е идиот. Като трябва знаеш американците как правят. Мацката кани гаджето на вечеря да се запознае с родителите. Пък от една страна е хубаво защото родителите имат шанса да опознаят момчето и разбира се печелиш тяхното доверие.

novakaa
08-21-2009, 08:41
мама все ми казва че съм още малка .. 8 клас съм се пакк .. даже на моята възраст вече се е***т с извинение..

Sh@d0w
08-21-2009, 08:44
Затова трябва да и споделяш какво правиш,да и кажеш че не сте нищо повече от приятели.А така като криеш и тя си мисли точно тези работи,че правиш нещо нередно.

w0sh
08-21-2009, 08:44
Майка ти ти мисли само доброто. Замисли се. И ти наистинина си малка.

Pavcho001
08-21-2009, 08:45
И с право ти го казва. Полово съзряваш между 17-21. Ти не гледай другите. Гледай себе си! И с добро ти го казва де.. просто защото като уж съзрееш на 18 може да има и проблеми.

Мойта майка ми казва така: Мене не ме интересуват другите. Интересуваш ме ти!

Хвани си гадже като искаш , но бъди умна и прецизна и гледай да не те разбират. Но ако искаш вече да има екстри ти решаваш.

MiglenaK
08-21-2009, 08:48
Еми нормално е да се притеснява майка ти, щом знае че я лъжеш. По-добре й кажи истината и се опитай да й обясниш. Как очакваш да ти има доверие, когато не знае с кого си, какво правиш и т.н.

abv01
08-21-2009, 09:00
Поне е на 15 не някой батко на 20 :razz: :razz: :razz: :lol:

enternaL
08-21-2009, 09:03
Нормално да се притеснява..

GossipGirl89
08-21-2009, 09:06
Реакцията на майка ти е напълно нормална. Скрила си от нея => си мисли кофти неща... По-добре седнете и поговорете - сподели й, че си имаш приятел, но не правите нищо нередно. Кажи й също, че е нормално да си имаш гадже, но ти си разумна и не би направила нещо, за което не си готова. Ако й обясниш по съвсем спокоен начин, че осъзнаваш колко нередно е на тази възраст да се прави секс, съм сигурна, че ще те разбере и ще спре да ти прави проблеми ;) Стига разбира се и ти самата да си на това мнение...

Priceless
08-21-2009, 09:06
Тя не се е ядосала, шото си имаш гадже .. Ядосала се е за това, че криеш от нея и й е станало обидно може би ..
А именно родителите са тези, които ще са до тебе във всеки един момент .. не го забравяй ;) И когато нямаш към кого да се обърнеш или на кого да споделиш - те са точните хора ;) Повярвай ми и аз имах такъв проблем със споделянето на майка ми .. обаче после се оказа, че тя ме разбира по-добре, отколкото някога бих могла да си представя. Все пак и тя е минала по този път. Вярно, че тогава времената са били различни, но все пак нищо не пречи да се вслушаш в съветите й ;)

0u7l1n3
08-21-2009, 09:14
Недей да криеш, щото по-добре няма да стане. А и не мога да разбера как може майка ти да ти чете съобщенията. Моята никога не би го направила. :x

Hilary_
08-21-2009, 09:56
За един родител не е много лесно да приеме факта, че детето му крия от него ... особено между майка и дъщеря ... :-o

Идеята ми е да поговориш с нея да й обясниш това, което чувстваш ... дано те разбере и влезе в положението ... :-o успех ...

SuperBadSuperFresh
08-21-2009, 11:01
И аз бях на току-що навършени 14 години,когато си хванах приятел.Понеже прекарвахме доста време заедно,нямаше смисъл да крия от майка ми,та и обесних всичко.Колкото и да ти е трудно да говориш за чувства с нея,обесни и с няколко думи,че наистина харесваш това момче и ще се радваш да имаш и нейната подкрепа.Тя ще го оцени (надявам се)

FiRe_LaDy
08-21-2009, 11:05
Трябва да се научиш да споделяш с родителите си,няма от какво да се притесняваш.Укриването на истината само може да ти навреди,така че свиквай да си говорите,особенно за такива неща.Те са ти родители и ти мислят само доброто и видят ли че криеш нещо,почват да се притесняват.Спокойно,обясн и и всичко,сигурен съм че тя ще те разбере.Ще и мине,просто сигурно в момента е ядосана,защото не си споделила с нея за приятеля ти.

soni4kuu
08-21-2009, 13:59
Недей да криеш, щото по-добре няма да стане. А и не мога да разбера как може майка ти да ти чете съобщенията. Моята никога не би го направила. :x
хах тва е нищо мойте ми четат цялата хронология и без да са ми в скайп-нз как ма баща ми от компа в работата си влиза в моя комп,в моя скайп и си чете всичко...мен не ме оставят да имам личен живот :-x така,че не се здухвай-тва е нищо.Сигурна съм,че майка ти ще те разбере защото все пак и тя е имала гаджета и е минавала през това... :P

Zaharinka
08-21-2009, 14:34
Ще те пращат в манастир спокойно :-)