PDA

View Full Version : До момичетата...Отново относно цикъла...



djesi_9_4
08-21-2009, 09:41
Здравейте,бих искала ако можете да ми дадете съвет или да споделите ако ви се е случвало и на вас.Моята ситуация е следната:цикълът ми е редовен (всеки месец ми идва на 14).И този месец не направи изключение.Но ме притеснява друго...Днес (21) ми дойде за 2ри път този месец,ама ми капе по мъничко.На 15 години съм и водя полов живот.Дали това може да покаже влияние върху проблема ми при положение,че всеки път когато го правим с приятеля ми е с презерватив.Също ме притеснява и следния факт:имах цистит(за тези,които не знаят...това е заболяване,което те кара да пишкаш през 10-15 минути и ти щипе много).
Моля ако на някое момиче му се е случвало да сподели дали притеснението ми е оправдано... :neutral: :( Благодаря предварително ! :? :)

П.С. Разгледах темите и ми се струва,че не повтарям никоя от тях.Ако не съм права моля да ме извините. :oops:

Anabel
08-21-2009, 09:52
И на мен ми се е случвало да ми идва 2 пъти в месеца,абе същата работа като твоята и много се бях притеснила и веднага се консултирах с лекър и ми каза,че няма място за притеснение,и че на много жени им се случва цикълът да им дойде два пъти в месеца :) Не мисля,че циститът има нещо общо,но незнам може и така да е,може и да не е.Иначе спокойно,няма нищо ненормално ;)

Dollystar
08-21-2009, 11:10
И аз съм имала цистит и знам в какво положение си, не се притеснявай за цикъла. Провери се може да имаш някакво протриване, възпаление и да е станала раничка, затова да капе по малко кръв. Но ние нищо не може да те посаветваме говори с майка си и мисля, че това ще помогне, тя най-добре знае в какво здравословно положение си.