PDA

View Full Version : Тема



ShtrudeL
08-21-2009, 09:49
Не мислите ли,че сърденето/цупенето с часове и ината са детско и ненужно нещо в една връзка? Умеете ли да се сърдите на половинките си и защо го правите? Оо

Priceless
08-21-2009, 09:52
Пф .. снощи именно заради такъв инат щях да Го загубя .. :?
Ненужно е, да .. особено ината, който понякога може да изиграе доста лоша шега в отношенията между хората. А аз колко се цупя за глупости, не е истина .. Добре, че ми е свикнал .. 8-)

ShtrudeL
08-21-2009, 09:53
Ей тва не мога да ви разбера...защо вместо да се сърдите като лапета,не се разберете като хора...

Hilary_
08-21-2009, 09:54
Не не мисля .. някои хора та толкова твърдоглави, че единствения начин, по който се пречупват и поне малко осъзнават е точно това цупене от другата страна ... :? :?

Аз не умея да се сърдя, а ако стане ми минава бързо ... :)

Sh@d0w
08-21-2009, 09:54
Естествено,че са детинщини.Аз лично гледам да ги избягвам,като видя че нещата отиват на там се опитвам да изясня нещата с разговор или просто отстъпвам :?

3oPuTy
08-21-2009, 09:55
Караниците не са ненужни :) Хубаво е от време,на време ей така профилактично да се поскарате за някоя дребна глупост,защото в точно такива моменти се разбира,колко точно държиш на човека срещу теб :) А иначе аз мога да се цупя на моя,но за някви броени минути (дори не е за часове),при него е същото,но става ли дума за инат - и двамата сме големи инати :-D И заради тоя същия инат не сме се чували от няколко дена и ще го направим,чак когато се прибере в града :-D

w0sh
08-21-2009, 09:58
Ей тва не мога да ви разбера...защо вместо да се сърдите като лапета,не се разберете като хора...

ключова дума

Bombshell
08-21-2009, 09:59
Защото всички сме еддни големи ключови думи!!
п.с Тоест..лапета 8-)

ShtrudeL
08-21-2009, 10:02
Караниците не са ненужни :) Хубаво е от време,на време ей така профилактично да се поскарате за някоя дребна глупост,защото в точно такива моменти се разбира,колко точно държиш на човека срещу теб :)

Видя ли темата за "оценете любовта"? И не само ти де...

MaLkaTa_LaDy
08-21-2009, 10:04
Никога не се сърдя. Но пък за това съм адски голям инат.

Bombshell
08-21-2009, 10:05
A ti wидя ли новият ми плюшен пингвин?
Много е забавен, клати глава и маха с крака, супер комерсиалния е :grin: много му се радвам :-P
Ае иначе...така е, не трябва да се караме!!!! :-# Тва е много лошо нещо! :(

LadyDi
08-21-2009, 10:05
Айде, били безмислици. Всеки втори се сърди. Аз пък направо се бия!

ShtrudeL
08-21-2009, 10:10
Айде, били безмислици. Всеки втори се сърди. Аз пък направо се бия!

Защото всеки втори е недорасъл пикльо може би в тва отношение.

Bombshell
08-21-2009, 10:11
Айде, били безмислици. Всеки втори се сърди. Аз пък направо се бия!

Защото всеки втори е недорасъл пикльо може би в тва отношение.
Хаайде бе...всички сме били недорасли пикльовци едно време...С надсмивка ли ще гледаш назад сега? :(

LadyDi
08-21-2009, 10:11
Айде, били безмислици. Всеки втори се сърди. Аз пък направо се бия!

Защото всеки втори е недорасъл пикльо може би в тва отношение.

Извинявам се. Не бях разбрала, че тук сте се събрали само порастнали не-пикльовци :) Mea culpa :)

ShtrudeL
08-21-2009, 10:13
Айде, били безмислици. Всеки втори се сърди. Аз пък направо се бия!

Защото всеки втори е недорасъл пикльо може би в тва отношение.
Хаайде бе...всички сме били недорасли пикльовци едно време...С надсмивка ли ще гледаш назад сега? :(

Не. Никога не съм се сърдила за нещо. Не казвам,че съм порастнала...просто мисля за глупаво,лигаво и детско тва да се сърдиш на човека,който обичаш.

ShtrudeL
08-21-2009, 10:15
Айде, били безмислици. Всеки втори се сърди. Аз пък направо се бия!

Защото всеки втори е недорасъл пикльо може би в тва отношение.

Извинявам се. Не бях разбрала, че тук сте се събрали само порастнали не-пикльовци :) Mea culpa :)

Всъщност не мисля,че тук има много порастнали. Правилно си разбрала.

Bombshell
08-21-2009, 10:17
Защо обиждаш останалите, след като ти самата знаеш, че си точно такава...
Няма да промениш факта с обиди по адрес на останалите тук, въпреки че това е тийнфорум и лъжа няма да е, ако наречеш повечето от пишещите тук - пикльовци... :-o

LadyDi
08-21-2009, 10:24
Добре де, какво значи пикльо? Не разбирам защо трябва да си пикльо, когато се разсърдиш за нещо?
Аз, примерно, съм ужасно свадлива и непрекъснато за нещо съм нацупена, или мърморя. Хубаво, че мъжът ми леко недочува, та се разбираме добре. Обаче, защо да съм пикла? При това - недорасла???

ShtrudeL
08-21-2009, 10:25
Защо обиждаш останалите, след като ти самата знаеш, че си точно такава...

О извинявам се ако съм обидила някой,не съм искала. Оо
И отново...не казавам че съм израстнала с характера на 30 годишен човек например...но оценявам малките неща и моменти с човека,който обичам и не намирам място за сърдене и лигави наистина ненужни истории.

ShtrudeL
08-21-2009, 10:27
Добре де, какво значи пикльо? Не разбирам защо трябва да си пикльо, когато се разсърдиш за нещо?
Аз, примерно, съм ужасно свадлива и непрекъснато за нещо съм нацупена, или мърморя. Хубаво, че мъжът ми леко недочува, та се разбираме добре. Обаче, защо да съм пикла? При това - недорасла???

А защо трябва да мърмориш и да се сърдиш постоянно? Адски досадно е. Това наистина е детинско бе. Оо

marti93
08-21-2009, 10:29
винаги се цупя особенно от някоя мадама ,ма иначе бързо ми минава като ме цунка или си направим някоя вкусотийка

Assshley
08-21-2009, 10:31
И според мен е глупаво и детско . При нас това се случваше редовно,защото и двамата сме големи инати и скарахме ли се винаги имаше някаква "борба" кой ще издържи по-дълго време без да потърси другия . Наистина е адски дразнещо обаче .. ;// Има го и другото нещо-това,че гордостта също играе голяма роля.Той е прекалено горд и рядко му се случваше,когато се скараме първи да ме потърси или да се извини,но това се промени. Най-важното според мен е да се сведат нещата до един нормален разговор,който да изглади отношенията,а не да се кара само на цупенки и глупости. ;//

ShtrudeL
08-21-2009, 10:33
Най-важното според мен е да се сведат нещата до един нормален разговор,който да изглади отношенията,а не да се кара само на цупенки и глупости. ;//

Един разбран човек.

ShtrudeL
08-21-2009, 10:33
като видя че нещата отиват на там се опитвам да изясня нещата с разговор или просто отстъпвам :?

+

vampirekiss
08-21-2009, 10:38
Супер много се дразня на сръдливите създания.С караници и цупеници нещо не става,а само се разваля!И аз направо съм се хванала за главата от сръдните на някои хора и то най-вече от моя пол.

SuperBadSuperFresh
08-21-2009, 10:49
LadyDi,извинявай за въпроса,ама какво е почетен потребител?

По темата:Лично аз съм тънкообидна,бързо се паля,но и супер лесно ми минава. 8-) Предпочитам да си поговорим,отлкото направо да се цупим.

Bombshell
08-21-2009, 11:17
Сръдльовците не ценят нищо, права си Пудинг ...щрудел, както и да е...пак е тестено..

GossipGirl89
08-21-2009, 11:19
Ами... за съжаление умея :D
Принципно се караме и спорим само за глупости и понеже и двамата сме страхотни инати никой не отстъпва и се сърдим с часове, че дори и с дни... :? А пък и аз съм малко такава странна - от най-малкото се засягам и го правя на проблем :D Знам, че е тъпо, но съм си такава - не мога да се променя...

LadyDi
08-21-2009, 11:28
Добре де, какво значи пикльо? Не разбирам защо трябва да си пикльо, когато се разсърдиш за нещо?
Аз, примерно, съм ужасно свадлива и непрекъснато за нещо съм нацупена, или мърморя. Хубаво, че мъжът ми леко недочува, та се разбираме добре. Обаче, защо да съм пикла? При това - недорасла???

А защо трябва да мърмориш и да се сърдиш постоянно? Адски досадно е. Това наистина е детинско бе. Оо

Адски досадно е и непознат да ти говори на "бе", ама явно токова ти е възпитанието.
А такъв ми е характера, избухлива съм и лесно се сърдя и цупя. Какво толкова? Важното е да не се прави от мухата слон.

SuperBadSuperFresh, извинен си за въпроса, задай го на администраторите.

ShtrudeL
08-21-2009, 11:32
Добре де, какво значи пикльо? Не разбирам защо трябва да си пикльо, когато се разсърдиш за нещо?
Аз, примерно, съм ужасно свадлива и непрекъснато за нещо съм нацупена, или мърморя. Хубаво, че мъжът ми леко недочува, та се разбираме добре. Обаче, защо да съм пикла? При това - недорасла???

А защо трябва да мърмориш и да се сърдиш постоянно? Адски досадно е. Това наистина е детинско бе. Оо

Адски досадно е и непознат да ти говори на "бе"

Не го използвах като обръщение. ^

NamelessRomantic
08-21-2009, 11:32
Според мен това сърдене е глупаво...По-добре да се съберем и да се разберем за проблема,отколкото да мълчим и да се чудим какво му има на другия.Защото в някои случаи единия от двамата дори не знае за какво се сърди половинката...Освен това проблема трябва да се реши,не да се дъвче със дни наред. :)

LadyDi
08-21-2009, 11:34
Не го използвах като обръщение. ^

А ти просто си слагаш "бе" накрая на всяко изречение... така за прелест?

ShtrudeL
08-21-2009, 11:42
Не го използвах като обръщение. ^

А ти просто си слагаш "бе" накрая на всяко изречение... така за прелест?

Покажи ми поне още 2 (макар,че и това не е "всяко") мои изречения,в които накрая има "бе". х) И да,в случая беше за прелест. ^

LadyDi
08-21-2009, 12:07
Не го използвах като обръщение. ^

А ти просто си слагаш "бе" накрая на всяко изречение... така за прелест?

Покажи ми поне още 2 (макар,че и това не е "всяко") мои изречения,в които накрая има "бе". х) И да,в случая беше за прелест. ^

Какво да ти показвам, аз попитах така ли е. Не виждаш ли въпросителния знак накрая на изречението?

ShtrudeL
08-21-2009, 13:10
Не го използвах като обръщение. ^

А ти просто си слагаш "бе" накрая на всяко изречение... така за прелест?

Покажи ми поне още 2 (макар,че и това не е "всяко") мои изречения,в които накрая има "бе". х) И да,в случая беше за прелест. ^

Какво да ти показвам, аз попитах така ли е. Не виждаш ли въпросителния знак накрая на изречението?

А аз ти отговорих. ^

sweetchef
08-21-2009, 14:26
Ние си се караме,цупим и сардим секи ден.Не го смятам за детско,защото по този начин показваме че не сме си безразлични :)

ShtrudeL
08-21-2009, 14:34
Ние си се караме,цупим и сардим секи ден.Не го смятам за детско,защото по този начин показваме че не сме си безразлични :)

Така е. И Хитлер не е бил безразличен на всички. Много са го мразели.
Вие сте мазохисти. Има и други начини по които можеш да покажеш на някой,че не ти е безразличен. Най-малкото е че си с него.