PDA

View Full Version : Задържането



ChocolateGirl
08-21-2009, 10:05
Когато се натискаме с приятеля ми,дори на публично място,на него му става,но тъй като обстоятелствата са такива,той няма как да свърши.
След като се пооспокои всичко минава и той губи ерекция.Вредно ли е това?
Бях чела че след това може да го боли и за болест "сини топки",но искам да разбера повече. Много често се е случвало така,защото рядко имаме възможност да правим секс насаме.
И това има ли нещо общо с това,че като правим секс той
издържа много,тоест не свършва бързо.
Благодаря :)

SummerRain
08-21-2009, 10:12
Доказано е, че мъжете получават ерекция средно по 8-9 пъти на ден, като разбира се не свършват всеки път. Така че няма нищо чак толкова фатално в това, че като се натискате му става, пък няма как да свърши.

rumcho
08-22-2009, 01:56
Доказано е, че мъжете получават ерекция средно по 8-9 пъти на ден, като разбира се не свършват всеки път. Така че няма нищо чак толкова фатално в това, че като се натискате му става, пък няма как да свърши.

прав е ако смяташ да правиш секс с него секи път като има ерекция между краката ти ще се образува черна дупка 8-)

BePoHuKa
08-22-2009, 03:45
:D :D Миличката какви притеснения има :D Спокойно, нищо няма да му стане от това, че му става. 8-) Вярно е, че на всеки му се случва не девнъж и дваж на ден. Не се коси ;) Нищо му няма. Това, че издържа много е супер. :) Може да се наслаждавате по-дълго на секса.

Adda
08-22-2009, 12:29
Спокойно, няма нищо ненормално. И двете неща се дължат на това че го привличаш наистина силно и знаеш какво обича за да му доставиш удоволствие. Е, разбира се ако ти сподели че положението става 'болезнено', погрижи се или да пазите дистанция или да намирате място и време да оставате насаме по-често.

l0lz
08-22-2009, 12:57
HI, I'M BLUE BALLY!

zero
08-22-2009, 13:13
И да ми триете постовете и да не ми триете постовете
нищо не променя фактите !!!
@BePoHuKa е тъпа ОВЦААААААА !!!

loveme
08-22-2009, 13:39
.. рядко имаме възможност да правим секс насаме.
че пред кого сте го правили :) :-D

doippp
08-22-2009, 15:37
абе жените когато им порастнат пениси и разберат какво е да се възбудиш на макси да не можеш да правиш сеск съответно да всършиш тогава да викат че са глупости, ако не е е празнел отдавна и ако се възбуди много след това ще го боли и ще има "сини топки" много са болезнени едвам ходиш, в такива ситуации е най-добре да се изпразни колкото се може по скоро :)

bebok
08-22-2009, 18:18
Кирилицата е задължителна !
hamilcar

BePoHuKa
08-22-2009, 20:15
И да ми триете постовете и да не ми триете постовете
нищо не променя фактите !!!
@BePoHuKa е тъпа ОВЦААААААА !!!Някои хора имат доста беден речник и страдат от липса на живот. :?

zobdog
08-22-2009, 21:01
И да ми триете постовете и да не ми триете постовете
нищо не променя фактите !!!
@BePoHuKa е тъпа ОВЦААААААА !!!Някои хора имат доста беден речник и страдат от липса на живот. :?
не са засягаи,че хората ти казват истината е кучко :D

Valerio
08-22-2009, 21:09
Айде стига сте я тропали бе :-x