PDA

View Full Version : Как да го накарам да свърши когато аз искам ?!



ilsi_
08-21-2009, 11:26
Значи хванах се на бас с приятеля ми че мога да го накарам да свърши .. той каза обаче,че докато той не реши нищо не е в състояние да го накара. Каза ми също,че не съм първата която се опитва и аз още повече се изнервих :-x .. Та сега искам да помоля момчетата да ми кажат какво би ги накарало да свършат дори и да не искат .. смисал един от бившите ми приятели също така ми беше казал и аз не успях даже да му го вдигна и после като го попитах как го направи каза,че си мислил за гадни работи и се стараел да не ме отразява и успя де .. Моля ви кажете ми кво обаче наистина ще ми помогне да накарам приятеля ми да свърши не когато той си помогне а от само себе си с моя помощ ... Много ще съм ви благодарна ако ми помогнете, наистина е важно за мен. Искам по някакав начин да докажа на приятеля ми че не винаги той води парада и че става винаги квото иска той :-P

P.S - Ще ми е интересно да разбера ако има и други такива момчета които успяват да се сдържат как го правят .. ако някой има желание да разкаже :P

theworldleader
08-21-2009, 11:46
Ми да ти кажа приятеля ти е прав до някъде. Ходи ми го вдигни, ако си мисля за гробища, умрели хора и прочие, хаха.

Но, всичко си има противодействие.

Ако си по разкрепостена - сложи си го целия в устата ти, бутай си го още още, всякаш се задавяш - ще има ефект, уверявам те.

Хвани го с ръката си ( тази с която си по силна ) и му бий чекии адски бързо, но в същото време му го стискай адски силно. Адски силно.

Плюи му го. Смучи го силно.

Тези неща ще ти помогнат, да спечелиш баса.

ChocolateGirl
08-21-2009, 11:56
ехх мерси мерси!Давайте още съвети,ще помогнат и на другите 8-)
Точно тези неща които theworldleader каза,адски допадат на гаджето ми 8)

theworldleader
08-21-2009, 11:56
Ми, общо взето шоколадено момиче, съвети много. :)

ilsi_
08-21-2009, 12:08
Мда и аз благодаря много на theworldleader за хубавите съвети .. ще ги пробвам .. обаче ако всичко се окаже напразно и той пак не свърши много ще се ядосаммммм :evil: Затова даже се чудя дали да се захващам с него щото той на тая тема не се трае ужасен е с тва неговото самучувствие и гордост,че никой не може да му се опре аххх наистина много ме дразни искам да го победя хахах :D

theworldleader
08-21-2009, 12:13
Илси, хехе, има и друг вариант, като е такъв твърдоглавец ( ох, защо ли съм същия, хаха )

Докато си мисли, че като си мисли някакви глупости и гадни работи, само и само да не му стане, за да се стигне до свършване, седи на ушето му и му говори мърсотий. Но не от типа, чукай ме ( адски банално ) ми хвани сложи едно придизвикателно бельо, накурви се, както се казва - дупи му се, прави някакви стойки, които са възбуждащи и му говори адски брутални работи за в секса. Ще ти помогне това, уверявам те. Ако си по срамежлива особено, това ако го направиш в него ще отвори една врата, която той си таи много силно, сигурен съм в това.

V14D0
08-21-2009, 12:17
Различни мъже - различни начини. Някой се възбуждат от "ръчната дрезина", други предпочитат свирки, трети се възбуждат от въздействие в/у тестисите.. дет се вика "разни хора-разни идеали".. пък не ги знам .. има един медицински начин... но той е само в крайни случай... става дума за издояване на простата.. става през ануса, но не съм сигурен как. Потърси в нета.. сигурно някъде ще има.


но да те предупредя, ако направиш последното, приготви се или за раздяла или за яростен секс(но по-скоро първото)

ilsi_
08-21-2009, 12:19
хахаха това е много добре за мен,че си същия твърдоглавец, защото явно знаиш кво е и много ми помагаш .. наистина съм ти много благодарна :-) .. Обаче аз съм си попринцип доста срамежлива и сигорно бая чашки ще тряя да обърна докато ми дойде музата кви да му ги говоря хаха .. Дано да се получи :-o

theworldleader
08-21-2009, 12:22
хахаха това е много добре за мен,че си същия твърдоглавец, защото явно знаиш кво е и много ми помагаш .. наистина съм ти много благодарна :-) .. Обаче аз съм си попринцип доста срамежлива и сигорно бая чашки ще тряя да обърна докато ми дойде музата кви да му ги говоря хаха .. Дано да се получи :-o

Хаха, само да вметна нещо за себе си ( не е самореклама, по скоро друго ) не съм изцяло твърдоглавец. Просто съм видял две и двеста.

Колкото до това, че си срамежлива, е по-добре както казах.

Да речем, че е свикнал, че теб те е срам да правиш нещо, което той много иска - орален, анален? Направи, това което никога не си правила, а той иска. Тогава ще видиш как на момента печелиш баса. Пък да ти кажа, момчетата, а и не само те има една съкровенна мечта - изнасилване. Естествено не реално, тъй като е престъпно и не морално. Но общо взето, пийни две три чашки, нека те хване, почти да си се напиеш, но да знаеш в крайна сметка какво правиш. Така ще се отпуснеш и .. говори му глупости, брутални и директни. В него ще се обади желанието да те насили, да те удари по дупето, да те плюе, да те смуче, да те чука брутално, да е доминант. Ух..

ilsi_
08-21-2009, 12:49
хахаха това е много добре за мен,че си същия твърдоглавец, защото явно знаиш кво е и много ми помагаш .. наистина съм ти много благодарна :-) .. Обаче аз съм си попринцип доста срамежлива и сигорно бая чашки ще тряя да обърна докато ми дойде музата кви да му ги говоря хаха .. Дано да се получи :-o

Хаха, само да вметна нещо за себе си ( не е самореклама, по скоро друго ) не съм изцяло твърдоглавец. Просто съм видял две и двеста.

Колкото до това, че си срамежлива, е по-добре както казах.

Да речем, че е свикнал, че теб те е срам да правиш нещо, което той много иска - орален, анален? Направи, това което никога не си правила, а той иска. Тогава ще видиш как на момента печелиш баса. Пък да ти кажа, момчетата, а и не само те има една съкровенна мечта - изнасилване. Естествено не реално, тъй като е престъпно и не морално. Но общо взето, пийни две три чашки, нека те хване, почти да си се напиеш, но да знаеш в крайна сметка какво правиш. Така ще се отпуснеш и .. говори му глупости, брутални и директни. В него ще се обади желанието да те насили, да те удари по дупето, да те плюе, да те смуче, да те чука брутално, да е доминант. Ух..



Уххх и аз тва си викам хаха :-) ..


А с това какво имаше предвид " Просто съм видял две и двеста. " , че ми стана интересно :oops:

Аа пък лощото е че незнам какво му харесва все още защото ходим само от 1 месец затова ще опитвам различни начини и неща които биха му харесали предполагам,че ще си проличи кое му харесва и кое не :P тай че затова исках различни идеи .. :-D

ilsi_
08-21-2009, 12:53
Абе мога да си се контролирам сам. 1% шанс ти давам да спечелиш...

Ужасно ме разочарова .. Мъжете сте ужасни :shock:

theworldleader
08-21-2009, 12:54
Хаха, щом сте от един месец заедно, доста възможно е той да иска да те провокира, за да правиш неща, които иначе те е срам. Изпипан номер, хехе.

Ами, две и двеста ще рече.. че съм минал и през твърдоглавието, минал съм и през леко мислието, ако ме разбираш :)

minimalist
08-21-2009, 13:57
баце, при простейт стимюлейшън нема как да не му стане. пробвай да му бутнеш пръстче в дупето и почни да го масажираш в стената от вътрешна страна която е в посока топките, пък с другата ръка започни да го стимулираш ръчно...ако и тогава не стане баце, значи проблема е у мъжа, не у теб :>

theworldleader
08-21-2009, 14:03
minimalist, много малко от мъжете, най-вече малките момчета, 16-20 имат проблем с възприемането на това. Увеярвам те, че в случая, гаджето и ще направи ебати големия проблем, от колкото да я остави да продължи.

Zaharinka
08-21-2009, 14:09
Хаха ако найстина си е наумил да те накара да загубиш баса(баси тъпия бас нищо лично),той ще го направи гарантирам ти.Освен ако не го прави с цел да те види в най-мръснишката ти светлина :)

п.п.Щом правиш секс с него няма от какво да те е срам,разкрий му всички неща,които искаш да направи с теб,но бъди и леко загадъчна.Да ролята на срамежливка е приятна понякога,но ролята на мръсница е в пъти по-възбуждаща за мъжа.

theworldleader
08-21-2009, 14:10
Хаха ако найстина си е наумил да те накара да загубиш баса(баси тъпия бас нищо лично),той ще го направи гарантирам ти.Освен ако не го прави с цел да те види в най-мръснишката ти светлина :)

Да, аз това предполагам, че нарочно иска да те види в най-мръснишката ти светлина или просто да отключи в теб неща, за които те е срам, както казваш.

gsh
08-21-2009, 14:17
:razz: ... theworldleader, gadjeto na momicheto trqbva da ti e mnooogo blagodaren kakvo q karash da mu pravi 8-)
inache po temata : moshno handjob, dokato ligavish glavichkata :P

MakeMeLaugh
08-21-2009, 14:37
И аз съм така.
Ако си наумя, каквото и да правиш няма да стане, освен, ако не съм го пипал по никакъв начин поне седмица, тогава той взема решенията вместо мен ;д хахаха
Според мен няма да успееш, ако си го наумил наистина заради баса ;р

theworldleader
08-21-2009, 14:38
Е, все пак да не забравяме, че и той е човек, нали така? Тоест квото ще да си мисли, секса в него ще се обади. Хайде стига сме говорили врели некипели. Нека някоя супер хубава госпожица, с уникално тяло ви се надупи, без нищо по нея, да се пипа по ануса и да си вкарва леко пръстче, да ви видя тогава как ще седите и ще се правите на твърдоглавци.

minimalist
08-21-2009, 14:41
баце, раздай се, пък то ще си проличи ще береш ли плодовете на успеха :D

theworldleader
08-21-2009, 14:43
Аз лично се сещам поне 20 ситуации в които всеки тук всезнайко ще надърви достойнството си и няма да знае как да спре ерекцията си. И то от личен опит, но нека да има малко момент на загадка.

ilsi_
08-21-2009, 15:03
баце, раздай се, пък то ще си проличи ще береш ли плодовете на успеха :D

Мда точно това мисля да направя .. ще дам всичко от себе си пък той ако иска да свършва ако не иска да не го прави. Поне за себе си ще знам,че със сигорност много му е харесало и може би просто не му се е щяло всичко да свърши за момента и ще си го внуша та да не ме е яд толкова хахах .. обаче омръзнели ми го зарязвам по пишка и си се обличам а той да се оправя като не му се свършва :-P

V14D0
08-21-2009, 16:29
Аз лично се сещам поне 20 ситуации в които всеки тук всезнайко ще надърви достойнството си и няма да знае как да спре ерекцията си. И то от личен опит, но нека да има малко момент на загадка.


едно е да надървиш достойнството, съвсем друго е да свършиш. Много достойнства могат да станат, но само от една гледка надали ще свършат толкова лесно :? 8)

BePoHuKa
08-21-2009, 16:34
Не му позволявай да си мисл иза тези неща. Целувай го страстно, накарай го да не може да отлепи поглед от теб, издавай възбудени звуци. Не може да гледа нещо толкова хубаво и да си мисли за гробища...проникни в съзнанието и контролирай мислите му с движенията си. 8-) Може и да стане.. и аз трябва да се хвана на такъв бас :-D обичам предизвикателствата.

WaKo
08-21-2009, 16:57
Абе, засмучи го здраво, ама наистина здраво и бързо пък да видим дали няма да му стане... А като стане яхай и давай газ, пък да го видим как ще се сдържи

uNvaLuabL3
08-31-2009, 20:48
и аз са бях хванала на бас с моя приятел, че няма да м0га да го накарам да го вдигне ххаха.. глупости... беше ми много лесно. Секси бельо, стриптийз, после малко по дивичко от др път :oops: малко мръсотиики ии свърши даже... :oops:

SnowmenEye
08-31-2009, 21:47
Айде едно съветче и от мене.
Щом се прави на твърдоглав и обича да контролира нещата, подлъжи го и го вържи, ама здравата и двете ръце. Тогава го почваш, орално, с ръчичка, яздиш, даже докато си го яхнала наистина се заиграй с дупенцето си и пусни някое пръстче, колкото да го подразниш яката (гаранция за успех). В тази ситуация и със съветите на theworldleader стигаме до най-важния момент, а именно като го видиш че започва да му става много хубаво почти да свърши, забавяш темпото. После пак забързваш. Така няколко пъти и накрая той няма да може да се здържи и е в ръчичиките ти, ти определяш края. Но естествено това действа само ако познаваш добре реакциите му. Може да минеш и без тази пулсация.

Успех. И пиши за резултата, че стана бая интересно. :)

_butterfly_
08-31-2009, 22:25
theworldleader от съветите ти леко се възбудих :oops: ще имат ефект :-D

acer666
08-31-2009, 22:41
+1 за ректалната стимулация. Като се прави на толкова отворен, си заслужава да му бутнеш пръстче отзад, гаранция ще го вдигне. Хора които са го правили, са ми споделяли, че свършват за минути при тоя метод :D

JekoV
09-01-2009, 06:28
Говори му мръсоти дръж се мръснишко,улично и перверзно и ще опраиш раотата :Д

Bloodyroots
09-02-2009, 16:28
Значи според мене да испразниш момче с опит чрез орален път или чикия е безмислено колкото и хардкор да си примерно мене за да ме изпразни мацката просто тряя тя самата да е адски вузбудена да охка пъшка дращи и тн. и най-жече да се движи като ненормална тряя да е в екстаз така немога да се спра по всеки друг начин ....немога просто мацката тряя да е в огромен екстаз.

CwalkIn
09-02-2009, 22:20
Стига да му е станал освен с бързи чикий друг начин надали има.
Късмет :Д :lol: :lol:

therichbitch
09-02-2009, 22:23
Да ви имам и тъпите басове, то верно,че и аз съм инат и се дразня като не печеля, ама той ти е гадже за бога, кво ако не успееш, ще ти падне реномето ли? :lol: Пускате теми за щяло и нещяло :x

InYou
09-02-2009, 23:10
Ам..ти сигурна ли си , че тоя пич заслужава всичко това,дето го изредиха досега??? Ако не можеш да го възбудиш само с присъствието си,значи тоя те има само за бройка и определено не е за теб...басси..бий му шута,мъже колкото искаш :)

Има и друг вариант..може да се прави на велик пред приятелите си :smt033

abcabc
09-03-2009, 10:57
Щом ходите от 1 месец - 101% че иска само да те предизвика да направиш неща, които по принцип те е срам. Защото ако те накара по директния начин няма да искаш, но виш чрез БАС ти имаш стимул - трябва да спечелиш все пак :D

После той ще каже, че е загубил баса, но е спечелил доста повечко, не мислиш ли? :-o

perfektencom
09-03-2009, 10:58
:D незнам