PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМ ! Какво да правя ?



addicted94
08-21-2009, 13:12
Ами не знам откъде да започна.. Миналата година долу горе по това време се запознах с едно момче - голям сладур ! И така почнахме да си пишем всеки ден в скайп докато един ден не ме накара да излезем :shock: Аз естествено отказах само защото ме беше срам :x и така не знам колко пъти.. После той тръгна с някакво момиче и аз без да съзнавам показах раздразнението си и той скъса с нея :-o И така стана и с още една.. После аз започнах да си харесвам едно друго момче, а той тръгна с някаква друга.. и така докато аз не спрях да харесвам онзи.. После той не знам какво точно е станало, но скъса с приятелката си и веднага тръгна да се занимава пак с мен.. Един ден му се обадих да се видим, а той ми каза, че не можел сега и ми каза къде е и нищо повече.. Аз реших, че е с един от неговите приятели естествено.. Обаче приятелката ми ( с която бях ) си беше загубила ключовете и искам - не искам трябваше да минем оттам по път за работата на майка й.. И когато стигнахме какво да видя.. ТОЙ прегърнат с УЖ БИВШАТА си ! ](*,) :-k Побеснях и подминах като градоносен облак.. Той естествено ме видя и я пусна, но нищо.. По телефона се бяхме разбрали като се пребере да ми пише, но аз бях толкова ядосана, че отидохме в приятелката ми и оттам влязох в скайп.. и той естествено ми беше писал ! И то цели 4 пъти .. аз му отговорих обаче се държах ужасно .. :neutral: Той постоянно ме убеждаваше, че само са си говорили и той е казал, че вече нищо не може да има и тя се натъжила и се разплакала и на него му станало жал и затова я прегърнал, но аз не вярвах.. А в последствие разбрах, че не ме е лъгал.. И след този разговор бях толкова далеч от здравия разум, че писах на най - добрия му приятел и почнах уж на шега да се занимавам с него само и само да дразня другия.. И така лека полека един ден се изпуснах, че си пиша с приятеля му и оттам тръгна катастрофата ! Карахме се всеки път, за всичко ! Ама като гледам и на отношенията между тях всичко не беше супер.. доколкото мога да предполагам веднага след като се изпуснах те се бяха скарали, защото другото момче беше бясно за нещо веднага след като се бяха видяли и не искаше да ми каже защо.. И така ден след ден аз осъзнавах, че всичко се срива и ако искам да си запазя добрите отношения поне с единия трябва да избера единия :cry: Естествено аз не можах да направя този избор, но с течение на времето успях да залича от съзнанието си онова момче.. и стана още по - зле ! Не можех да мисля за нещо друго освен за приятеля му .. #-o Отидох на море с надеждата, че там ще забравя поне малко всичко, но НЕ ! Никакъв резултат.. И така и до днес.. И той много пъти ме вика да излизаме и аз отново се правех на интересна и когато най - накрая се съгласих обстоятелствата не позволиха.. :( Той сега не е тук и се чудя дали когато си дойде да го мрънкам да излезем и да видя какво ще стане или не.. Лошото е, че не знам какво изпитва към мен.. Ако пък ме има само за приятелкаа :-# .. Аа забравих .. Една моя приятелка леко ме понамрази, защото излязох с брат й и сега ми прави мръсно и се занимава ( поне аз така мисля ) с него.. Та още повече усложнява всичко ! :-x Съвети ? :-s

ShtrudeL
08-21-2009, 13:15
Много дълго.

addicted94
08-21-2009, 13:19
Дълго е да.. Но ако трябва да бъдем честни съм спестила много подробности така че това е възможно най-краткото ! :)

Python5
08-21-2009, 13:19
Много дълго.
На какво са готови някои хора за да имат първия пост в някоя тема ... дори да не я прочетат :/.

По темата - не те има само за приятелка във всички случаи. Направи крачка към него.

mArMaLaDkA
08-21-2009, 13:20
1. Какви претенции ще изявяваш ти към първото момче, при положение, че сама си си орязала квитанциите?
2. Той пък наистина те е харесвал... или просто е бил глупав. Да си зарязва така приятелките, за да ти е на теб добре.. :?
3. Отмъщения? Личи ти, че 94 ти е набора. Отново питам:какви претенции ще изявяваш ти, при положение, че си си вирвала носа, не когато трябва? Не се ли усещаш малко, че няма да нараниш само първото момче, ами и приятеля му в цялата история? Да си играеш с чувствата на хората по тоя начин е най-малкото себично.
4. Продължаваш да вириш носа и да се правиш на кралица с приятеля на първото момче(демек, ти си глупава и не се поучаваш от грешките си).
5. Кога успя да вместиш и брата на приятелката си?
6. От какъв зор приятелката ти ще ти връща, заради това, че си излизала с брат й? Освен, ако не е влюбена в него, аз друга причина не виждам, хах.
7. Имаш да си доизживяваш детството.

addicted94
08-21-2009, 13:24
5. Кога успя да вместиш и брата на приятелката си?

Това беше отдавна.. пък и беше като приятели, а не среща ! :wink:

fire_cat
08-21-2009, 13:34
Ако се върне и пожелае да се видите - излезте. Може пак да се получи нещо. А относто онази твоя приятелка - бий й шута. Въобще не й обръщай внимание. Макар че не разбирам за какво се заяжда като само си излязла с брат й. Чудо голямо. И аз съм го правила.

addicted94
08-21-2009, 13:43
А относто онази твоя приятелка - бий й шута.
Направила съм го отдавна ! \:D/

soni4kuu
08-21-2009, 13:51
всичко това се е случило защотото си му казала "не".Ако обичаш нещо си го пази и не го оставяй да си тръгне само защото те е срам.И на мен ми се е случвало и наистина е много гадно,но такъв е живота-ГАДЕН

ShtrudeL
08-21-2009, 13:52
Много дълго.
На какво са готови някои хора за да имат първия пост в някоя тема ... дори да не я прочетат :/

Даа ^__^

addicted94
08-21-2009, 14:14
Много дълго.
На какво са готови някои хора за да имат първия пост в някоя тема ... дори да не я прочетат :/

Даа ^__^
пф .. :smt010

ShtrudeL
08-21-2009, 14:15
Много дълго.
На какво са готови някои хора за да имат първия пост в някоя тема ... дори да не я прочетат :/

Даа ^__^
пф .. :smt010

^__^

PurpleDream
08-21-2009, 14:19
ами накарай го да излезете и тогава предполагам ще разбереш дали те харесва или те има за приятелка и да ти кажа, че си постъпила много тъпо като си им казвала Не и на двамата в началото...

addicted94
08-21-2009, 14:23
Знаааам :-k

Hilary_
08-21-2009, 14:25
Съгласна съм с mArMaLaDkA и PurpleDream ...

и добавям да не правиш повече същите грешки, защото много смешно изглеждат отстрани ... :? :? И те са хора ите имат чувства ...

addicted94
08-21-2009, 14:38
. . . . ;Xx

sweetchef
08-21-2009, 14:39
Ако се върне и пожелае да се видите - излезте. Може пак да се получи нещо. А относто онази твоя приятелка - бий й шута. Въобще не й обръщай внимание. Макар че не разбирам за какво се заяжда като само си излязла с брат й. Чудо голямо. И аз съм го правила.
+1 :)

KimBerLy1912
08-21-2009, 19:31
7. Имаш да си доизживяваш детството.



Отговор на всичките ти въпроси... 8)

addicted94
08-21-2009, 21:12
7. Имаш да си доизживяваш детството.



Отговор на всичките ти въпроси... 8)
Искате да ми кажете, че 15 годишните нямат право да обичат ?! Че едва ли не още трябва да си тупат топката по цял ден ?! Ми не мисля така.. :? :)

addicted94
08-21-2009, 22:26
Други мнения ? :-o

KimBerLy1912
08-21-2009, 23:16
7. Имаш да си доизживяваш детството.



Отговор на всичките ти въпроси... 8)
Искате да ми кажете, че 15 годишните нямат право да обичат ?! Че едва ли не още трябва да си тупат топката по цял ден ?! Ми не мисля така.. :? :)


Не всички 15 годишни,ти конкретно-просто самия ти стил на описание на действията,разсъжденията ти в текста... Идеите... всичко това....


ПОКАЗВА,ЧЕ И ТИ САМАТА НЕ ЗНАЕШ КАКВО ИСКАШ...!



Затова аз смятам,че е по-добре да се занимаваш с нещо по-безопасно за теб самата (а и за околните!) .... Та затова =>




[quote="KimBerLy1912"][quote=mArMaLaDkA]7. Имаш да си доизживяваш детството.




И не,ти не обичаш в момента...

addicted94
08-22-2009, 10:03
ПОКАЗВА,ЧЕ И ТИ САМАТА НЕ ЗНАЕШ КАКВО ИСКАШ...!



И не,ти не обичаш в момента...


Вече знам какво искам обаче е твърде сложно.. А колкото до това дали обичам - не, но според мен е глупаво по едни изрази и разсъждения да се решава дали можеш да бъдеш с някой и как или не ..

stup1fy
08-22-2009, 10:25
Много дълго.
На какво са готови някои хора за да имат първия пост в някоя тема ... дори да не я прочетат :/.

По темата - не те има само за приятелка във всички случаи. Направи крачка към него.
И от там ти става ясно как така има 600 мнения за 2 седмици.
Коментарите й са безсмислени до няма и къде , прави теми само за да спами ..
По темата => ВЕЧЕ знаеш какво искаш?.. Пак не звучиш сигурна , плюс това осъзнаваш ,че сама си си виновна за всичко,нали?Единственият вариант да разбереш какво изпитва той към теб е като се върне да излезете и да му споделиш как се чувстваш.Да се надяваме, че не е разбрал колко объркано дете всъщност си.

addicted94
08-22-2009, 16:45
Благодаря.. реших, че каквото и да става ще излезем пък оттам каквото стане.. стискайте палци ! :) :-)

DevilWish
08-22-2009, 17:26
Аз успях да разбера, че ти си ги въртяла толкова много момчета през това време ,даже брат на твоя приятелка ,та приятеля на приятеля на тоя на оня . . Хммм . . не мисля ,че така им вдигаш интереса.Остави ги всичките и като този се върне ако ти пише не се прави на интересна, излезте ,вижте се и разбери за теб ли е ,не е ли ;)
Успех и стъпни малко на земята ;)

addicted94
08-22-2009, 20:59
Аз успях да разбера, че ти си ги въртяла толкова много момчета през това време ,даже брат на твоя приятелка ,та приятеля на приятеля на тоя на оня . . Хммм . . не мисля ,че така им вдигаш интереса.Остави ги всичките и като този се върне ако ти пише не се прави на интересна, излезте ,вижте се и разбери за теб ли е ,не е ли ;)
Успех и стъпни малко на земята ;)

Нее ! С брата на "моята приятелка" бяхме много добри приятели и заради това се видяхме, а не заради нещо друго, ама ела й обясни на нея :o А иначе това момче си ми пише постоянно и 100 % ще се видим.. остава само да имам късмет и нещата да потръгнат :oops: :P

addicted94
08-23-2009, 22:39
Оф, хорица, помагайте ! Оная много взе да си вре носа където не й е работа и вече взе да ми писва.. какво да правя пък сега за да успея тотално да му привлека вниманието и тя да остане аут ?!

SomewhereInTime
08-23-2009, 23:15
Оф, хорица, помагайте ! Оная много взе да си вре носа където не й е работа и вече взе да ми писва.. какво да правя пък сега за да успея тотално да му привлека вниманието и тя да остане аут ?!
Да решиш какво искаш, например?
Виж сега, била съм свидетел на подобни ситуации.
Значи,първо се правиш на недостъпна пред първото момче. Той очевидно те е харесвал, щом (ако е така) е късал с приятелките си заради теб. Та, правиш се на недостъпна, понеже си мислиш, че ти е в кърпа вързан, държиш се детски и изведнъж решаваш , че имаш права над него. Правиш му скандали, че е бил с бившата си, вкарваш се в няк'ви филми.
След това, за да му отмъстиш, решаваш да се заемеш с най-добрия му приятел. Ти осъзнаваш ли изобщо, че тези момчета може да са си като братя, а? Обаче ти все пак решаваш да ги въртиш и двамата,без да мислиш за чувствата на първия и втория към теб, както и за тяхното приятелство. Да вметна, че може заради теб да са се карали. И приятелят му има вина в случая, но ти не оставаш по-назад, ама хич.
А за приятелката ти. Постъпва глупаво, обаче ти сигурно и брат й си наранила, и логиката сочи, че понеже обича брат си се е озлобила и ти отмъщава по такъв глупав начин.
Но ти сама си си го направила. Сега трябва да търпиш, защото си си играла с чувствата на толкова много хора (а играта с чувства е много сериозна работа, и може да причини такива последици, че да те е страх да си помислиш). Така, че извади си поука, разбери се със себе си, реши какво искаш. Иди при двете момчета. Говори с тях кажи им каквото имаш да казваш, разбери се с тях. Говори с брата на приятелката си и с нея, извини се. Но никой от тях не е длъжен да ти прощава нищо от тази ситуация. Ако си горделива, ще се наложи да го преглътнеш. Направила си такава каша, че ако си достоен човек, ще отидеш при всички тях, ще поемеш отговорността си и ще се извиниш.
ПП: Ако момчето харесва приятелката ти и чувствата са взаимни - ти оставаш ''аут''. И - не, няма как да го промениш. Не можеш да го накараш да те хареса отново.

addicted94
08-23-2009, 23:46
ПП: Ако момчето харесва приятелката ти и чувствата са взаимни - ти оставаш ''аут''. И - не, няма как да го промениш. Не можеш да го накараш да те хареса отново.

Не, не я харесва сигурна съм.. просто отново ми върти номерца, от които аз трябва да се дразня и успява! А той, ако ме е харесвал по нищо не си личи да е спрял, защото си е променил държанието към мен даже към по-добро, но просто вече.. Знам, че съм виновна, че сгафих много, но тогава изобщо не го проумявах.. А колкото до брат й - невъзможно ! Просто няма начин.. ние сме си адски добри приятели и не вярвам той да има нещо повече към мен пък камо ли да го нараня, защото аз просто нищо не съм му казвала и не съм правила спрямо него.. Каквото и да е ставало преди вече всички го забравиха и всичко си е по старо му като изключим, че аз всеки ден все повече искам да съм с онова момче, а имам чувството, че той няма нищо към мен (макар и да се държи сякаш има и всеки да казва така) .. На тема ''любов'' по - голям песимист от мен няма де.. Понякога не знам дали да вярвам на това, което казва или не.. Но все пак всичко ще се разбере когато излезем.. А колкото до това, че съм мислила, че ми е в кърпа вързан - не.. Не съм такава, но просто тогава бях по - срамежлива, не го познавах много много, а и точно в този момент нямах нищо към него.. Какъв беше смисълът тогава да се залъгваме и двамата ?! Ох, не знам вече.. В главата ми отново е пълна каша и не знам какво да правя.. Моля ви, не ме упреквайте - знам си грешките и много съжелявам за всичко, което направих.. Ако можете дайте някакви съвети как да продължа и да се измъкна от тази адски кофти ситуация.. Какво да правя с него? И с онова момиче (макар че тя прави всичко умишлено и няма абсолютно нищо към него) ?

GossipGirl89
08-23-2009, 23:58
Еми тъпо си постъпила - това мисля че няма смисъл да ти го казвам, защото вече ти го казаха... Играла си си и с двамата, а това е много гадно. Почти съм убедена, че си им развалила приятелството...
След като толкова много харесваш второто момче като се върне го попитай дали иска да излезете и ако иска си поговори с него и му се извини за всичко (не че това ще оправи нещата ама все пак е нещо).
А колкото до приятелката ти - за да ти прави мръсно явно има някаква причина. Сигурна ли си, че брат й не изпитва нищо към теб? Защото аз виждам така нещата: брат й те харесва, но ти не му обръщаш внимание и това малко или много го наранява... приятелката ти вижда цялото това нещо и иска по някакъв начин да ти отмъсти...

SomewhereInTime
08-24-2009, 00:31
Хмм, ако нещата стоят така. Говори с приятелката си и виж защо прави всичко това. Най-вероятно има нещо общо с брат й. Възможно е и да харесва същото момче като теб, така че....
Ако наистина ти пука за това момче, колкото и да те е срам, излез с него и му кажи каквото си е, без да си кривиш душата, той ще ти каже какво има, и какво няма към теб.Нищо няма да ти стане.
ПП: Не бъди сигурна, че всички са ти простили, аз бих се извинила. Както написах, бях свидетел на почти същата ситуация. Мога да ти напиша точно какво стана,какви са последствията и как нещата не са същите, но не тук. Ако искаш на ЛС, ще ти помогне да си подредиш мислите, сигурна съм. Ако не, съвета ми е да направиш това, дето написах по-горе. Ти решаваш в крайна сметка.

addicted94
08-24-2009, 09:36
Почти съм убедена, че си им развалила приятелството...


Не, и до днес са си най - добри приятели.. все пак успях да се осъзная на време преди да ги скарам..

addicted94
08-24-2009, 09:36
Хмм, ако нещата стоят така. Говори с приятелката си и виж защо прави всичко това. Най-вероятно има нещо общо с брат й. Възможно е и да харесва същото момче като теб, така че....
Ако наистина ти пука за това момче, колкото и да те е срам, излез с него и му кажи каквото си е, без да си кривиш душата, той ще ти каже какво има, и какво няма към теб.Нищо няма да ти стане.
ПП: Не бъди сигурна, че всички са ти простили, аз бих се извинила. Както написах, бях свидетел на почти същата ситуация. Мога да ти напиша точно какво стана,какви са последствията и как нещата не са същите, но не тук. Ако искаш на ЛС, ще ти помогне да си подредиш мислите, сигурна съм. Ако не, съвета ми е да направиш това, дето написах по-горе. Ти решаваш в крайна сметка.

Ми няма да откажа да ми напишеш.. :)