PDA

View Full Version : Само 30 лева на седмица...



iwancho
08-21-2009, 14:03
Здравейте,пускам тая тема,с надеждата някой да ми помогне.Сега ще съм зайче в ПГ С А Г Пловдив и както много други ще съм на общежитие. Ще си имам хладилник,телевизор,бюро,т стер,микровълнова,всичко както си му е реда... Родителите ми ще ми дават на седмица по 30 лева и неделя майка ми ще ми готви разни работи,като например палачинки,мусака (в кутия ще ми я сложи),рула,кексове ала бала и ще си ги нося... И разбира се след училище ще трябва да ям нещо,но не познавам много добре Пловдив.. Ако някой знае къде има нещо като закусвални или ресторанти за бързо хранене,но цените да не са няк'ви,че като отида да дам 10 лева за 100 грама ориз със зеленчуци например.. И тея работи да са близко до училището ако може.. Или пък от някой магазин к'во да си взема? Много ми е трудно да реша,защото съм и почнал 90-дневната диета,а ми остават повече от 2 месеца... Благодаря предварително! :-k :neutral: :oops:

abv01
08-21-2009, 14:24
Тоя пък ще си носи храна от вкъщи :razz:

sweety_blondy
08-21-2009, 14:49
е какво да прави,като няма друг избор

XceSS
08-21-2009, 14:49
Тоя пък ще си носи храна от вкъщи :razz:

Ами като не е от Пловдив и е на общежитие, тая храна от на майка си путката ли да я вади.Деа олигофрена прост.

Все някъде до даскалото ти ще има разни закусвални, а ако искаш нещо готвено, провери в Билла, Кауфланд или някой голям маркет, там би трябвало да има готвено.Може и в някой китайски да провериш.

SuNsEt
08-21-2009, 14:51
Тоя пък ще си носи храна от вкъщи :razz:
Няма нищо смешно. :-o

Съжалявам,не съм от Пловдив,но...доста добре ми звучи да уча в друг град.Майка ми само да ми праща храна и пари.Ще си правя каквото искам един вид. :-D

abv01
08-21-2009, 14:59
Как не е смешно!? Прибираш се от училище и си вадиш кутията с вчерашната мусака и почваш да ядеш :razz: :razz: :razz:

SuNsEt
08-21-2009, 15:07
Ти си яко тъп селяндур... :(

Loshotia
08-21-2009, 15:07
^ Що не вземеш да млъкнеш вече?


До автора: където и да ядеш навън, ще ти излезе по- скъпо, отколкото ако си го сготвиш, така че имаш сега месец време, вечер гледай майката ти кое как прави и се учи. По- евтино ще ти излезе да си готвиш, отколкото да ходиш по заведения.

istinska95
08-21-2009, 15:08
да много смешно abv01 нямам думи просто за такива като теб които гледат от високо

sexa_na_kompleksa
08-21-2009, 15:33
abv01, наистина си много зле!

Подкрепям идеята на Loshotia - научи се да готвиш някои по-лесни неща. Няма защо да се притесняваш, все пак нали и майка ти ще ти праща храна. Ще се спрваиш! : )

Kallyn4eto
08-21-2009, 15:39
О.Това.Би.Било.Много.Яко!
Ехеей, кеф. Аз да съм на твое място...
Значи...според мен 30лв. на седмица не са толкова малко. Най-малкото можеш сандвичи да си правиш, салати, да си купуваш пиле на грил - по супермаркетите го продават. Въобще не мисля, че ще ти бъде по-удобно да ядеш навън. А и щом майка ти ще ти готви в неделя значи ще си имаш поне за два дни ядене ;)

abv01
08-21-2009, 15:42
:lol: :lol: :lol: Все още ми е смешно 8-)

SuNsEt
08-21-2009, 16:01
:lol: :lol: :lol: Все още ми е смешно 8-) Като си умствено изостанал така е. :? Келеш.

abv01
08-21-2009, 16:07
Да, нали?! :D

YouCantStopMe
08-21-2009, 16:26
Щом майка ти ще ти дава храна неделя,значи няма да гладуваш,спокойно.Ще имаш все нещо за хапване,като някои неща ще ги изядеш първия и втория ден,а от другите може даже да ти останат за през седмицата(зависи за какво говорим,де).
Ти се научи да си правиш по-елементарни неща.Накарай майка ти да ти покаже нещо и да се научиш.
Можеш да си готвиш сам понякога,а друг път да си купиш нещо навън.
Освен това си разпредели добре парите,за да ти стигнат за цялата седмица и да да не останеш последните дни без дори стотинка.
П.С. Ех,и аз искам така в друг град да уча,ПЪК!Струва ми се яко. 8-)

DjBaloon
08-21-2009, 16:33
Как не е смешно!? Прибираш се от училище и си вадиш кутията с вчерашната мусака и почваш да ядеш :razz: :razz: :razz:

Ами като си толкова ербаб
пращай му по 300 лева всяка седмица
и ще яде само по кръчми

В противен случей се изнеси засрамен от темата
и не се показвай :)

abv01
08-21-2009, 16:34
:razz: :razz: :razz: Не съм го пратил на кръчма а в ХРАНИТЕЛЕН МАГАЗИН :razz: :lol:

DjBaloon
08-21-2009, 16:35
Научи се да си приготвяш няква храна
или си намери отракана пловдивчанка,но скромна
да ти върти.... готвено у вас 8-)

abv01
08-21-2009, 16:37
Научи се да си приготвяш няква храна
или си намери отракана пловдивчанка,но скромна
да ти върти.... готвено у вас 8-)
Забележете - СКРОМНА - защо ли го каза :lol:

DjBaloon
08-21-2009, 16:40
Научи се да си приготвяш няква храна
или си намери отракана пловдивчанка,но скромна
да ти върти.... готвено у вас 8-)
Забележете - СКРОМНА - защо ли го каза :lol:

Няма лошо
изпълнителни са


а ти що пишеш още тука?!

abv01
08-21-2009, 16:41
Щото ми е КЕФ :-P

iwancho
08-21-2009, 17:07
Ок,мерси за отговорите,но аз имам предвид да ми кажете конкретно кво мога да си направя.. Аз например се сещам за едни спагети в малки пакетчета - 0,75лв. бройката, като с 2 се наяждаш супер! А и аз няма да имам печка,та да си готвя,в микровълновата к'во мога да си правя? ;\\
По принцип аз си готвя сам от сигурно 1-2 години,всмисъл каквото мога,защото готвенето ми е хоби и много работи мога,но без печка... Може да запаля врата на съквартирантчето ми и да печа чушки там,ама много мирише... Не става... Ако може по-конкретни раоти да ми кажете..
А към abv01 - Сельо,аз не съм казал,че майка ми ще ми прави някви манджи,а и ако ми напрай нещо вечерта (тогава си хващам влака) и след 1;30 часа като се прибера и си го сложа в общежитието в хладилника мислиш ли,че ще се развали до сутринта бе,пумак? Ако ми даваха по 100 лева на месец много ясно,че всеки ден щях да съм на заведение,но уви - реалноста не е такава. Да ти начупи пръстите някой дано,селска пръчка такава! :)

SuNsEt
08-21-2009, 17:41
Знаеш ли,можеш да пробваш да си размразиш от тези пици готовите.Има някои вкусни. :) Освен спагетите,можеш супи на Маги...

Ето какво открих в нета:
Пиле с ориз
(в микровълнова):
* 1 глава лук (нарязан на ситни кубчета)
* 1 ч.ч ориз
* 1-2 кубчета булйон
* пилешко месо за около 3 порции(бутчета, бяло месо, крилца -според вкуса)
* 1-2 лъжици мазнина
* 2 1/2 ч.ч. вода
Лука слагаме в йенска тенджера (или друг подходящ съд с капак), добавят се 1-2 с.л. вода и мазнината (аз лично не слагам).Захлупва се и се пуска за 43-4 минути на 100%. Добавят се булйончетата, черен пипер и др. подправки по желание, измития ориз, горещата вода и пилето(сурово). Отново захлупваме и в МВ за 20-25 мин. на 100%, докато оризът поеме водата( по средата разбъркваме). оставаме да почине 5 минутки и е готово за вкусно хапване

Задушени картофки с копър

6-7 средни картофа
1-2 скилидки чесън
3-4 стръка копър
1 булйон или 1 ч.л. универсална подправка
2с.л. вода
масло или олои по желание
Картофите(ако не са пресни де Grin ) се обелват и нарязвар за едро(половинки, четвъртинки, едри кубчета...), чесънчето на филийки. Всичко се слага в МВ 20-тина минути на пълна мощност (в зависимост то количеството картофи) под капак, като по средата се разбърква и се слага наситнения копър.

**Ако картофоте не се белят, то кората им се надупчва с ножче, за да не се пръснат.


Можеш да си приготвяш всякакви видове гювечета. Много бързо и лесно стават. За около 5-7 мин и си готова с вечерята.

Също кремвирши с кашкавал, можеш да вариш ориз, да задушаваш месо, картофи.

:) Дано съм ти помогнала,ако не ти е достатъчно кажи.

Dimana99
08-21-2009, 17:50
Няма да умреш от глад спокойно!

iwancho
08-21-2009, 17:55
Знаеш ли,можеш да пробваш да си размразиш от тези пици готовите.Има някои вкусни. :) Освен спагетите,можеш супи на Маги...

Ето какво открих в нета:
Пиле с ориз
(в микровълнова):
* 1 глава лук (нарязан на ситни кубчета)
* 1 ч.ч ориз
* 1-2 кубчета булйон
* пилешко месо за около 3 порции(бутчета, бяло месо, крилца -според вкуса)
* 1-2 лъжици мазнина
* 2 1/2 ч.ч. вода
Лука слагаме в йенска тенджера (или друг подходящ съд с капак), добавят се 1-2 с.л. вода и мазнината (аз лично не слагам).Захлупва се и се пуска за 43-4 минути на 100%. Добавят се булйончетата, черен пипер и др. подправки по желание, измития ориз, горещата вода и пилето(сурово). Отново захлупваме и в МВ за 20-25 мин. на 100%, докато оризът поеме водата( по средата разбъркваме). оставаме да почине 5 минутки и е готово за вкусно хапване

Задушени картофки с копър

6-7 средни картофа
1-2 скилидки чесън
3-4 стръка копър
1 булйон или 1 ч.л. универсална подправка
2с.л. вода
масло или олои по желание
Картофите(ако не са пресни де Grin ) се обелват и нарязвар за едро(половинки, четвъртинки, едри кубчета...), чесънчето на филийки. Всичко се слага в МВ 20-тина минути на пълна мощност (в зависимост то количеството картофи) под капак, като по средата се разбърква и се слага наситнения копър.

**Ако картофоте не се белят, то кората им се надупчва с ножче, за да не се пръснат.


Можеш да си приготвяш всякакви видове гювечета. Много бързо и лесно стават. За около 5-7 мин и си готова с вечерята.

Също кремвирши с кашкавал, можеш да вариш ориз, да задушаваш месо, картофи.

:) Дано съм ти помогнала,ако не ти е достатъчно кажи.


Мерси,но пиле с ориз не ми се играе да готвя,същото и с картофките,обаче за гювечето не се бях сетил! Мерси все пак,ако намериш още нещо - пиши!


ПП-Момче съм,не момиче... :-)

TheNewReligion
08-21-2009, 17:56
Купувай си и плодове и много внимавай със сухата храна.

iwancho
08-21-2009, 18:07
Купувай си и плодове и много внимавай със сухата храна.

Не мога да карам на плодове много време,щот' омръзват... :?

monka
08-21-2009, 18:12
И си разпределяй добре парите, защото аз в началото като заминах така да живея в друг и много не си правех сметката.Случвало ми се е до петък да остана с 60ст. и да не мога да се прибера :D
Иначе 30лв. не са много...Ако трябва да даваш пари за пътни до родния си град всяка седмица или през седмица ще ти е малко трудно да изкарваш.Затова няма дя висиш все по кафетата :D
Относно храната, ще казваш на майка ти да ти готви поне 2-3 манджи, че и повече.Така ще ти се налага да си взимаш храна само в даскало.
Лека по лека ще научиш тънкостите на това оцеляване :D

bloodyF
08-21-2009, 18:12
ако питаш мен я спри тая диета,просто се ограничавай откъм хляб и сладко.Вие момчетата сте много лесни за сваляне на кг ;) иначе може да си пържиш яйца или да си правиш спагети,салати (докато още има пресни зеленчуци) ,супи.И в кауфланд доколкото знам има такива готови храни и не са скъпи... идеи много ;)

SuNsEt
08-21-2009, 18:18
1.Кекс в микровълновата само за 9 мин
Продукти:
125 г масло
125 г брашно
125 г захар
100 г орехи
1 с.л. (10 мл) ром
4 бр. яйца
1/2 пакетче бакпулвер
150 г марципан
мазнина за формата
брашно за формата

В порцеланова купа се смесват размекнатото масло, брашното, захарта, 50 г нарязани орехи, ромът, яйцата и бакпулверът. Разбърква се добре с миксер до получаването на гладко тесто. Слага се в намаслена и поръсена с брашно форма и без да се похлупва, се държи 9 минути при 600 Вт. Оставя се да изстине малко и се обръща. Марципанът се разтопява за 1 и 1/2 минути при 600 Вт и кексът се покрива с него. Гарнира се с цели орехови ядки.

2.Пълнени чушки пак в микровълнова:
2 бр. червени чушки
2 бр. моркови
80 г ориз
10 бр. фъстъци
1 с.л. розмарин
олио

Отрязва се капаче на чушката, почиства се от семките, измива се и се подсушава. Морковът се обелва и се настъргва на едро, смесва се със сварения ориз, нарязаните фъстъци, розмарина и олиото и се пълни в чушката. Слага се отрязаното капаче, похлупва се и се държи 5 минути при 600 Вт.

3.Кренвирши с бекон
Продукти за 3 порции:
6 кренвирша
около 150-200 гр кашкавал
около 150 гр бекон
масло 1 суп. лъж.

Обелете кренвиршите и разрежете на две по дължина. Нарежете от кашкавала дълги лентички. Поставете във всеки кренвирш по една. Увийте с нарязания на тънко бекон. Поставете в намазана с масло тавичка, ако ще печете в традиционна печка или в подходящ за микровълнова фурна съд. Печете съответно 10-15 минути на около 200 градуса или 3-4 минути на най-силната степен на микровълновата.

4.Картофи по савойски

Продукти:(за 3-4 порции)
700 г. варени картофи,2 скалидки чесън,250 мл. зеленчуков бульон,2 яйца,сол,едър шарен пипер,80 г. настърган кашкавал.

Начин на приготвяне:
1.Картофите се обелват и се намачкват.Поставят се в микровълновия съд.
2.Към зеленчуковия бульон се прибавят яйцата,чесънън,солта и пипера и с така получената смес се заливат картофите.
3.Поръсват се с кашкавала,похлупват се и се пекат първоначално 4-5 минути на 100%.След това похлупакът се маха и се пекат още 10 минути на 50%.

SuNsEt
08-21-2009, 18:19
БЪРЗО ГЮВЕЧЕ ЗА РАБОТЛИВЦИ И МЪРЗЕЛИВЦИ


около 50гр. сирене се слага на дъното
добавя се салам, кренвирши или друго месо по ваш вкус, но предварително приготвено
1/2 пресен домат или 1с.л.доматен сос, дори кетчуп става като няма друго
поръсва се с чубричка , чер пипер на вкус и малко сол ако сиренето е по-безсолно
покрива се с кашкавал
1-2яйца най-отгоре като пробиете жълтъка
слагате и не повече от 1 пръст вода, покривате и мятате в микровълновата за 4-5 мин.
По ваше желание може да добавите и други продукти.
Добър апетит! :-D

iwancho
08-21-2009, 18:23
БЪРЗО ГЮВЕЧЕ ЗА РАБОТЛИВЦИ И МЪРЗЕЛИВЦИ


около 50гр. сирене се слага на дъното
добавя се салам, кренвирши или друго месо по ваш вкус, но предварително приготвено
1/2 пресен домат или 1с.л.доматен сос, дори кетчуп става като няма друго
поръсва се с чубричка , чер пипер на вкус и малко сол ако сиренето е по-безсолно
покрива се с кашкавал
1-2яйца най-отгоре като пробиете жълтъка
слагате и не повече от 1 пръст вода, покривате и мятате в микровълновата за 4-5 мин.
По ваше желание може да добавите и други продукти.
Добър апетит! :-D


А може ли да се уженя за теб,та да ме научиш на някои тънкости? :oops:

Discard
08-21-2009, 18:26
Малко странно изглежда-казваш че искаш нещо лесно и бързо за ядене да можеш да готвиш в микровълновата,а после това не ти харесва,онова омръзва...когато се бориш за оцеляване сух хляб ще ядеш ако трябва :) .В твоето положение не е толкова трудно щото можеш да си готвиш ранзи работи....гювечетата са добра идея,картофи можеш да си вариш в микровълновата(те са и доста здравословни)...абе идеи много-можеш да си земеш направо една книжка за готвене в микровълнова и да импровизираш. :)

iwancho
08-21-2009, 18:26
И си разпределяй добре парите, защото аз в началото като заминах така да живея в друг и много не си правех сметката.Случвало ми се е до петък да остана с 60ст. и да не мога да се прибера :D
Иначе 30лв. не са много...Ако трябва да даваш пари за пътни до родния си град всяка седмица или през седмица ще ти е малко трудно да изкарваш.Затова няма дя висиш все по кафетата :D
Относно храната, ще казваш на майка ти да ти готви поне 2-3 манджи, че и повече.Така ще ти се налага да си взимаш храна само в даскало.
Лека по лека ще научиш тънкостите на това оцеляване :D

Значи от панса до даскалото има 1 час път,ще сменям 2 автобуса и за двата ще имам карти,така или иначе.. Ще се пребирам в Петък от даскало и Неделя пак отивам в панса и наще ще ми дават отделно кинти за влака,а и за там също ще имам карта! :)

monka
08-21-2009, 18:33
И си разпределяй добре парите, защото аз в началото като заминах така да живея в друг и много не си правех сметката.Случвало ми се е до петък да остана с 60ст. и да не мога да се прибера :D
Иначе 30лв. не са много...Ако трябва да даваш пари за пътни до родния си град всяка седмица или през седмица ще ти е малко трудно да изкарваш.Затова няма дя висиш все по кафетата :D
Относно храната, ще казваш на майка ти да ти готви поне 2-3 манджи, че и повече.Така ще ти се налага да си взимаш храна само в даскало.
Лека по лека ще научиш тънкостите на това оцеляване :D

Значи от панса до даскалото има 1 час път,ще сменям 2 автобуса и за двата ще имам карти,така или иначе.. Ще се пребирам в Петък от даскало и Неделя пак отивам в панса и наще ще ми дават отделно кинти за влака,а и за там също ще имам карта! :)

Ще се оправиш няма страшно :-)

SuNsEt
08-21-2009, 18:48
А може ли да се уженя за теб,та да ме научиш на някои тънкости? :oops::-D
Пица без тесто
ПОРЦИИ: 1
ПРОДУКТИ:
1 яйце варено - 60 гр
сирене - 150 гр.
домат - 50гр.
пиле филе - 50 гр.
кашкавал - 50 гр.
сусам - 1с.л. (15гр.)
маслини 10 бр. - 50гр.
ПРИГОТВЯНЕ:
Нарязано на 5 колелца яйцето се нарежда в плитка чиния. След това сиренето - натрошено, доматите на 5 колелца. Пилето се нарязва на малки парченца и се слага отгоре. Настъргва се кашкавала върху пилето, поръсва се сусама и се нареждат маслините. Пече се на средна топлина в микровълнова за 5-6 мин, докато се разтопи кашкавала хубаво.

tonie__
08-21-2009, 18:52
тъй като живея в тоя квартал ще се опитам да те насоча.освен лафки и магазинчета до Стоителния не се сещам да има закусвалня или нещо такова.питай дали имате стол и се запиши.можеш да си взимаш храна от Сани(на 10 минути път ти е) всякаква,за цени не мога много да те насоча,но е много добра,майка ми е взимала няколко пъти.(те там ти я слагат в едни кутии ала-бала)
носи си храна от вас,няма нищо лошо,недей да си харчиш парите за глупости.най-много като си видиш съквартиранта може някой път да се разбирате с него и да си взимате по-голямо количество готова храна и да делите парите.пак ще си на далавера :) друго другоо ако се сетя ще ти пиша :)

bloodyF
08-21-2009, 18:53
ъъ автора,видях твоя снимка в някоя от темите за снимки и се засмях с глас честно!Къде се видя дебел не знам 8-)

tonie__
08-21-2009, 18:54
И си разпределяй добре парите, защото аз в началото като заминах така да живея в друг и много не си правех сметката.Случвало ми се е до петък да остана с 60ст. и да не мога да се прибера :D
Иначе 30лв. не са много...Ако трябва да даваш пари за пътни до родния си град всяка седмица или през седмица ще ти е малко трудно да изкарваш.Затова няма дя висиш все по кафетата :D
Относно храната, ще казваш на майка ти да ти готви поне 2-3 манджи, че и повече.Така ще ти се налага да си взимаш храна само в даскало.
Лека по лека ще научиш тънкостите на това оцеляване :D

Значи от панса до даскалото има 1 час път,ще сменям 2 автобуса и за двата ще имам карти,така или иначе.. Ще се пребирам в Петък от даскало и Неделя пак отивам в панса и наще ще ми дават отделно кинти за влака,а и за там също ще имам карта! :)

Ще се оправиш няма страшно :-)

за картата за влака-не си взимай преди 30 септември,защото тогава изтичат всички,независимо кога си я изкарал. :)

iwancho
08-21-2009, 19:03
ъъ автора,видях твоя снимка в някоя от темите за снимки и се засмях с глас честно!Къде се видя дебел не знам 8-)


Както се казва по селски ; Найш кво шкимбйе имам? Тоест имам голям корем,като бременна хлебарка съм, виж ся,сметни, 163 някъде съм висок и съм 57 кг. ужас, уж момчето трябва да е стегнато,ала бала, а аз съм прасе и половина, сега всеки ден карам минимум 10 км. колело - 5 слизания и 5 качвания от нас до гарата... :х

Към tonnie_ (май така беше) : Айде дай си skype-а,че искам да те питам някои работи за Пловдив и магазини,мноооого е спешно!

iwancho
08-21-2009, 19:08
тъй като живея в тоя квартал ще се опитам да те насоча.освен лафки и магазинчета до Стоителния не се сещам да има закусвалня или нещо такова.питай дали имате стол и се запиши.можеш да си взимаш храна от Сани(на 10 минути път ти е) всякаква,за цени не мога много да те насоча,но е много добра,майка ми е взимала няколко пъти.(те там ти я слагат в едни кутии ала-бала)
носи си храна от вас,няма нищо лошо,недей да си харчиш парите за глупости.най-много като си видиш съквартиранта може някой път да се разбирате с него и да си взимате по-голямо количество готова храна и да делите парите.пак ще си на далавера :) друго другоо ако се сетя ще ти пиша :)

Аз го видях днес... не ми допадна много много,но ще се примиря.. все пак 5 години ще деля 1 стая с него.. :х Всмисъл не ми допадна,защото аз съм по-"нахакан" така да се каже,ако ме поканят на купон или просто да се съберем да си говорим аз ще приема и ще си уча вечерта, а той дори вече знае кога трябва да ставаме,к'ви автобуси ще хващаме... А и ако случайно запаля цигара пред него или (това се случва 1 път годишно) си взема бира, че ми се допие (малка кутийка,от най-малките) той ще ме изпорти... Ама както и да е,това са си мои проблеми,все пак това за Сани ми допада,определено ми допада,защото аз ОБОЖАВАМ такива магазини...

abv01
08-21-2009, 19:37
Пфф и боб си направи :lol: :lol: :lol:

iwancho
08-21-2009, 19:39
Пфф и боб си направи :lol: :lol: :lol:

На майка ти пут#ата ще сготвя!

abv01
08-21-2009, 19:41
:lol: :lol: :lol: Газов котлон ше си отнесеш ли :razz:

SuNsEt
08-21-2009, 19:49
abv01 да не чувам детски глас!Тихо! 8)

iwancho
08-21-2009, 19:55
:lol: :lol: :lol: Газов котлон ше си отнесеш ли :razz:

Не,горелка,че по-лесно да пърля на майка ти дупенцето и да мирише на гомненца!

flip95
08-21-2009, 20:18
:lol: :lol: :lol: Газов котлон ше си отнесеш ли :razz:

Не,горелка,че по-лесно да пърля на майка ти дупенцето и да мирише на гомненца! Хаха,евала

iwancho
08-21-2009, 20:19
:lol: :lol: :lol: Газов котлон ше си отнесеш ли :razz:

Не,горелка,че по-лесно да пърля на майка ти дупенцето и да мирише на гомненца! Хаха,евала

Вместо да ми викаш "евала" пиши по темата.. ;d

flip95
08-21-2009, 20:25
:lol: :lol: :lol: Газов котлон ше си отнесеш ли :razz:

Не,горелка,че по-лесно да пърля на майка ти дупенцето и да мирише на гомненца! Хаха,евала

Вместо да ми викаш "евала" пиши по темата.. ;d Ми папкай манджичките на мама,яж баници и кифли 8-) и си сготви нещо лесно.Даже аз мога да си сготвя бая неща а съм на 14 :D

iwancho
08-21-2009, 20:28
:lol: :lol: :lol: Газов котлон ше си отнесеш ли :razz:

Не,горелка,че по-лесно да пърля на майка ти дупенцето и да мирише на гомненца! Хаха,евала

Вместо да ми викаш "евала" пиши по темата.. ;d Ми папкай манджичките на мама,яж баници и кифли 8-) и си сготви нещо лесно.Даже аз мога да си сготвя бая неща а съм на 14 :D

Давай скайп бате да се учим взаимно .. :D Аз мога да готвя мнооол раоти! 8-)

xplay
08-21-2009, 20:29
Мило, аз ще ти готвя бе, не се безпокой :D :D :-) :-) :-) Само дано храната не се развали докато пристигне от Силистра до Пловдив... :D :D

iwancho
08-21-2009, 20:31
Мило, аз ще ти готвя бе, не се безпокой :D :D :-) :-) :-) Само дано храната не се развали докато пристигне от Силистра до Пловдив... :D :D

Искам меки цици,ъъъъ тоест мекици... :-) :-) :-)

SuNsEt
08-21-2009, 20:33
Мило, аз ще ти готвя бе, не се безпокой :D :D :-) :-) :-) Само дано храната не се развали докато пристигне от Силистра до Пловдив... :D :D Абе ти гледай да не го отровиш,че после... :-D

xplay
08-21-2009, 20:33
Няма. Може да ти сготвя боб чорба с люта чушка :D :D :D

iwancho
08-21-2009, 20:34
Няма. Може да ти сготвя боб чорба с люта чушка :D :D :D

Пъхни се в кутийка и ела,пък ще те правя пастет,лютеница,напрао сладко теб... 8) :-) 8) :-) 8) :-)

iwancho
08-21-2009, 20:37
Мило, аз ще ти готвя бе, не се безпокой :D :D :-) :-) :-) Само дано храната не се развали докато пристигне от Силистра до Пловдив... :D :D Абе ти гледай да не го отровиш,че после... :-D


Че после със SuNsEt няма да можем да правим кеееексссс... :-)

flip95
08-21-2009, 20:38
Мило, аз ще ти готвя бе, не се безпокой :D :D :-) :-) :-) Само дано храната не се развали докато пристигне от Силистра до Пловдив... :D :D

Искам меки цици,ъъъъ тоест мекици... :-) :-) :-) Искам и аз :-D

iwancho
08-21-2009, 20:40
Мило, аз ще ти готвя бе, не се безпокой :D :D :-) :-) :-) Само дано храната не се развали докато пристигне от Силистра до Пловдив... :D :D

Искам меки цици,ъъъъ тоест мекици... :-) :-) :-) Искам и аз :-D


За теб мекиците, а за мен - меките цици.. ;d

SuNsEt
08-21-2009, 20:42
Мило, аз ще ти готвя бе, не се безпокой :D :D :-) :-) :-) Само дано храната не се развали докато пристигне от Силистра до Пловдив... :D :D Абе ти гледай да не го отровиш,че после... :-D


Че после със SuNsEt няма да можем да правим кеееексссс... :-)

Иванчооуу спамер нещастен.Осра си собствената тема :D

iwancho
08-21-2009, 20:43
Мило, аз ще ти готвя бе, не се безпокой :D :D :-) :-) :-) Само дано храната не се развали докато пристигне от Силистра до Пловдив... :D :D Абе ти гледай да не го отровиш,че после... :-D


Че после със SuNsEt няма да можем да правим кеееексссс... :-)

Иванчооуу спамер нещастен.Осра си собствената тема :D

Дай скайп,че да не сера повече,мноооооого се отплеснах,ако може модератор да изтрие ненужните мнения! :-)
Модератори - обичам виииииииииииии! :lol: :-) :-) :-) :-) :-) :-)

smiLexaga1n
08-21-2009, 20:45
Темата заприлича на чат :D :D , но няма начин да не се включа и аз 8-) (поне един off-topic тря да има мой 8-) ) .. Не мога да помогна със заведенията (хранителни магазини, тропc-къщи или там каквито бяха, дето готвят :D ), защото най-малкото не съм от пловдив .. За т'ва късмет с готвенето ии искрено ти завиждам, че ще си на общежитие, сигурно е кеф. Някой път тряа' да разкажеш как е :D , че съм любопитна :P

iwancho
08-21-2009, 20:52
Темата заприлича на чат :D :D , но няма начин да не се включа и аз 8-) (поне един off-topic тря да има мой 8-) ) .. Не мога да помогна със заведенията (хранителни магазини, тропc-къщи или там каквито бяха, дето готвят :D ), защото най-малкото не съм от пловдив .. За т'ва късмет с готвенето ии искрено ти завиждам, че ще си на общежитие, сигурно е кеф. Някой път тряа' да разкажеш как е :D , че съм любопитна :P


Skype на ЛС и ще имаш всички подробности! :-)

abv01
08-21-2009, 20:54
Бил на диета а вече се чуди кво ше яде :lol:

iwancho
08-21-2009, 20:58
Бил на диета а вече се чуди кво ше яде :lol:


Абе за мен ще реша кво да ям,ама ти ще ми ядеш ку#а!

flip95
08-21-2009, 21:02
Мило, аз ще ти готвя бе, не се безпокой :D :D :-) :-) :-) Само дано храната не се развали докато пристигне от Силистра до Пловдив... :D :D

Искам меки цици,ъъъъ тоест мекици... :-) :-) :-) Искам и аз :-D


За теб мекиците, а за мен - меките цици.. ;d Ее и така става :razz:

SuNsEt
08-21-2009, 21:05
Пффф...налазихте се.Не знаете къде ви сърби. 8-) Кат сте толкова навити,ходете до Пловдив и му правете компания няколко нощи подред. :-D

TheNewReligion
08-21-2009, 21:21
"Това омръзва, онова омръзва"..Е, ние да не те караме да ядеш само това? Просто предложения.

ValzZi
08-21-2009, 22:47
няма да имаш проблеми .. аз съм в руската и имам една съученичка в общежитието със същите джобни и й стигат че даже й остават .. няма да имаш проблеми .. :)

vampirekiss
08-22-2009, 07:19
Нагъвай Фурнети.Аз така правех.Една позната е на диетоа и по цял ден кисело мляко тъпче, а и корнфлейск за закуска.Без майтап.Добра алтернатива е.

alexandarchy
08-22-2009, 08:11
Тоя пък ще си носи храна от вкъщи :razz:
Глупак ! :x

iwancho
08-22-2009, 11:27
Тоя пък ще си носи храна от вкъщи :razz:
Глупак ! :x

Правилкно,alexandarchy.

iwancho
08-22-2009, 11:38
Нагъвай Фурнети.Аз така правех.Една позната е на диетоа и по цял ден кисело мляко тъпче, а и корнфлейск за закуска.Без майтап.Добра алтернатива е.


Какво е "Фурнети"? btw аз мога да карам и 3 дни на 1 хляб и 1 лютеница само .. ;d ама това е отделен въпрос .. :D

PlayMyMusic
08-22-2009, 11:52
ИскЪм и аз АуТ ъф ТаУн...

SuNsEt
08-22-2009, 12:13
http://www.hongarijevandaag.nl/portal/images/stories/artikelplaatjes/fornetti_logo.jpg
http://www.ucejky.cz/img/fornetti1.jpg
Има с различни вкусове:
-Сирене
-Вишна
-Шоколад
-Бекон
-Праскова
и т.н. :)

AFT
08-22-2009, 13:00
^ Това е на центъра, близо до джумаята е. Аз се сещам само за разни дюнери, пици и сандвичи - всичко е на центъра. Обаче наистина е по-добре сам да си готвиш от време на време, ще ти излезе по-евтино. (:

iwancho
08-22-2009, 16:09
http://www.hongarijevandaag.nl/portal/images/stories/artikelplaatjes/fornetti_logo.jpg
http://www.ucejky.cz/img/fornetti1.jpg
Има с различни вкусове:
-Сирене
-Вишна
-Шоколад
-Бекон
-Праскова
и т.н. :)

Като изпапам 20 ще съм готов, значи 3 хранения по 20 = 60 фурнети на ден по 0,3лв. = 60x0,30лв=18 лева на ден,еми бива.. ;d
Шегувам се,обожавам ги тея,на мен майка всяка седмица ми купува,ама изобщоо не съм знаел,че така им е името ... :D

NoOneElse
08-22-2009, 16:26
Бил на диета а вече се чуди кво ше яде :lol:
Човек, разбрахме, че страдаш от остра недостатъчност на мозъчни клетки, които при това не функционират нормално. Сега, по-тихичко ако обичаш, да не се чува гласчето ти много-много, защото демонстрираш само жалки опити на мислене.

vampire_girl_
08-22-2009, 17:05
abv01 , зле си .


Научи се да си готвиш някакви по-лесни неща,или просто по-често ще пазариш от Билла :Д

tonie__
08-22-2009, 18:01
Къде са в общежитията ? :) Да не сте случайно в наще(демек на Руската :-D )

your_secret
08-22-2009, 19:22
Можеш да си правиш таратор, салати иии имаше едни много готини пакетчета доматена супа, дето трябваше да ги изсипеш в топла вода и готово.

TheNewReligion
08-22-2009, 19:30
С форнети ще се храниш изключително здравословно, та чак ще отслабнеш.

smiLexaga1n
08-22-2009, 21:30
Можеш да си правиш таратор, салати иии имаше едни много готини пакетчета доматена супа, дето трябваше да ги изсипеш в топла вода и готово.

Мда вкусни са като за супа.. :D Иначе май бяха maggie във формата на чаша с надпис 'засупи глада' .. като в рекламата де 8-) - пилешката с крутони засега най ми хареса, не че съм опитвала всички, но.. :lol:


pps - iwancho я си дай скайпа на лично :D

iwancho
08-23-2009, 07:30
Къде са в общежитията ? :) Да не сте случайно в наще(демек на Руската :-D )
В общежитията на Английската съм...





Можеш да си правиш таратор, салати иии имаше едни много готини пакетчета доматена супа, дето трябваше да ги изсипеш в топла вода и готово.

Мда вкусни са като за супа.. :D Иначе май бяха maggie във формата на чаша с надпис 'засупи глада' .. като в рекламата де 8-) - пилешката с крутони засега най ми хареса, не че съм опитвала всички, но.. :lol:


pps - iwancho я си дай скайпа на лично :D
Аз го имам твоя,е ся ще те намеря!

abv01
08-23-2009, 07:43
Да дам и аз една рецепта за манджа :razz:

iwancho
08-23-2009, 07:44
Да дам и аз една рецепта за манджа :razz:

Нямаш толков мозък.

abv01
08-23-2009, 07:46
:lol: :lol: :lol: Да, нали?! :razz:

iwancho
08-23-2009, 10:03
:lol: :lol: :lol: Да, нали?! :razz:


Мда.

bloodyF
08-23-2009, 11:16
ИскЪм и аз АуТ ъф ТаУн...


и аз ,и аз :( :(

iwancho
08-23-2009, 11:25
ИскЪм и аз АуТ ъф ТаУн...


и аз ,и аз :( :(


Ми идвайте да живеете с мен бе ... xD

abv01
08-23-2009, 11:40
:razz: :razz: :razz: :razz: Завиждайте му на момчето :razz: :razz:

NoOneElse
08-23-2009, 11:45
:razz: :razz: :razz: :razz: Завиждайте му на момчето :razz: :razz:
Абе, аз какво ти казах в по-миналия ми пост. Ако нещо не разбираш, ми има си тълковни речници, или питай майка си. Май имаш доста сериозен проблем...

eveto_xx
08-23-2009, 11:49
:razz: :razz: :razz: :razz: Завиждайте му на момчето :razz: :razz:
Яд те е, че момчето се развива и отива от малкия град в големия ? Яд те е, че ти киснеш на едно място, а то има шанс за по-добро обучение ? Ами никой не ти е виновен. Темата не е за теб.
Иначе, Иванчо, ако можеш, си носи храна от вкъщи, не се подлъгвай със сандвичи, чипсове и гадости, само ще ти прецакат здравето.В общежитията се води много застоял и нездравословен начин на живот.Трябва да спортуваш и да се храниш здравословно. 30лв са ти достатъчни, и аз карам с толкова.

abv01
08-23-2009, 11:55
Леле :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: направо позеленях от завист :razz: :razz:

NoOneElse
08-23-2009, 11:57
:razz: :razz: :razz: :razz: Завиждайте му на момчето :razz: :razz:
Яд те е, че момчето се развива и отива от малкия град в големия ? Яд те е, че ти киснеш на едно място, а то има шанс за по-добро обучение ? Ами никой не ти е виновен. Темата не е за теб.
Иначе, Иванчо, ако можеш, си носи храна от вкъщи, не се подлъгвай със сандвичи, чипсове и гадости, само ще ти прецакат здравето.В общежитията се води много застоял и нездравословен начин на живот.Трябва да спортуваш и да се храниш здравословно. 30лв са ти достатъчни, и аз карам с толкова.
Не...просто "abv01", живее в "най-големият" град и си мисли, че е постигнал всичко в живота, но нека не му се подиграваме повече, доста е зле момчето, дано се оправи по-бързо, но не виждам как, без да го напъхат в клиника за 7-8 години.
Иначе Иване, кака ти eveto_xx е права, само не виждам как ще ти остава време за спортуване, при положение, че сам ще се оправяш за всичко.

abv01
08-23-2009, 11:58
:razz: :razz: :razz:

iwancho
08-23-2009, 12:03
:razz: :razz: :razz: :razz: Завиждайте му на момчето :razz: :razz:


А ти завиждаш на майка си,че има клитор,разтворен колкото озоновата дупка,нали?

NoOneElse
08-23-2009, 12:06
:razz: :razz: :razz:
Знаеш ли, когато един организъм не използва даден орган, с времето той закърнява, гледай при теб да не стане същото, ако вече не е станало...

abv01
08-23-2009, 12:06
:razz: :razz: :razz: :razz: Завиждайте му на момчето :razz: :razz:


А ти завиждаш на майка си,че има клитор,разтворен колкото озоновата дупка,нали?
А по твоите мнения личи че ще учиш в ПГСАГ :razz: :razz: :razz:

abv01
08-23-2009, 12:08
С какъв бал те приеха 19.564 или 21.543 :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

iwancho
08-23-2009, 12:22
С какъв бал те приеха 19.564 или 21.543 :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

http://prikachi.com/files/1027319Y.jpg ;)

abv01
08-23-2009, 12:24
С какъв бал те приеха 19.564 или 21.543 :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

http://prikachi.com/files/1027319Y.jpg ;)
:lol: :lol: Браво на детето :lol: :lol: :lol:

iwancho
08-23-2009, 12:29
С какъв бал те приеха 19.564 или 21.543 :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

http://prikachi.com/files/1027319Y.jpg ;)
:lol: :lol: Браво на детето :lol: :lol: :lol:

На колко годинки си,мойто момче?

BrainlessROCKBABY
08-23-2009, 12:30
С какъв бал те приеха 19.564 или 21.543 :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

http://prikachi.com/files/1027319Y.jpg ;)
:lol: :lol: Браво на детето :lol: :lol: :lol:абе олигофренче, що не си затвориш шибаната човка, а?!!
темата се е превърнала в сметище.. Човекът просто искаше да попита.

iwancho
08-23-2009, 12:32
С какъв бал те приеха 19.564 или 21.543 :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz:

http://prikachi.com/files/1027319Y.jpg ;)
:lol: :lol: Браво на детето :lol: :lol: :lol:абе олигофренче, що не си затвориш шибаната човка, а?!!
темата се е превърнала в сметище.. Човекът просто искаше да попита.


Виж братле,аз на тоя тип хора им викам "селски пръчки''... ;)

abv01
08-23-2009, 12:33
А ти Бог знае от кое пловдивско село си :lol:

iwancho
08-23-2009, 12:38
А ти Бог знае от кое пловдивско село си :lol:

Не съм от село, за разлика от теб.

abv01
08-23-2009, 12:39
Радвам се :D

iwancho
08-23-2009, 14:45
Радвам се :D


Радвай се... докато можеш.

thegmin
08-23-2009, 19:04
abv01 ме радва, давай в тоя дух. 8)

iwancho
08-23-2009, 19:09
abv01 ме радва, давай в тоя дух. 8)

И ти си същия селяндур.

thegmin
08-23-2009, 19:11
abv01 ме радва, давай в тоя дух. 8)

И ти си същия селяндур.
не аз съм от гъза на географията. :lol:

iwancho
08-23-2009, 19:21
abv01 ме радва, давай в тоя дух. 8)

И ти си същия селяндур.
не аз съм от гъза на географията. :lol:


Пич,и ти ли почваш ся? Ае стига вече... ;\

missionimpossible
08-23-2009, 20:44
Офф кви кретени има из тоя форум не е истина...момчето пита нещо вие почвате да му се подигравате и присмивате , осъзнайте се бе , какво целите с тва?!
Пич наистина май ще е най-добре да се научиш да готвиш.Примерно омлет да си правиш или да си изпържиш яйца , спагети да си сготвиш пак е добра идея.Научи тези по елементарните "манджи" и всичко е ОКЕЙ :) успех

iwancho
08-23-2009, 20:54
Офф кви кретени има из тоя форум не е истина...момчето пита нещо вие почвате да му се подигравате и присмивате , осъзнайте се бе , какво целите с тва?!
Пич наистина май ще е най-добре да се научиш да готвиш.Примерно омлет да си правиш или да си изпържиш яйца , спагети да си сготвиш пак е добра идея.Научи тези по елементарните "манджи" и всичко е ОКЕЙ :) успех

Ауе ти да не ме следиш? Днес си правих сутринта 4-5 бъркани яйца и на обед към 6-7 (то вечер вече де... ;д ) си правих спагети. 8-)

ПП-Аз съм цар на тея лесните раоти!
ПП2 - Е как да си пържа яйца,като имам микровълнова? Мога да си загрея вратЪ и там,ама мноо ток хаби...

missionimpossible
08-23-2009, 21:05
Офф кви кретени има из тоя форум не е истина...момчето пита нещо вие почвате да му се подигравате и присмивате , осъзнайте се бе , какво целите с тва?!
Пич наистина май ще е най-добре да се научиш да готвиш.Примерно омлет да си правиш или да си изпържиш яйца , спагети да си сготвиш пак е добра идея.Научи тези по елементарните "манджи" и всичко е ОКЕЙ :) успех

Ауе ти да не ме следиш? Днес си правих сутринта 4-5 бъркани яйца и на обед към 6-7 (то вечер вече де... ;д ) си правих спагети. 8-)

ПП-Аз съм цар на тея лесните раоти!
ПП2 - Е как да си пържа яйца,като имам микровълнова? Мога да си загрея вратЪ и там,ама мноо ток хаби...
Мда следя те :D разкрит съм :lol:
ми тогава няма да е зле да си вземеш едно малко котлонче и си готов.Екато си цар на тези лесни работи тогава нямаш проблеми ;)

iwancho
08-23-2009, 21:09
Офф кви кретени има из тоя форум не е истина...момчето пита нещо вие почвате да му се подигравате и присмивате , осъзнайте се бе , какво целите с тва?!
Пич наистина май ще е най-добре да се научиш да готвиш.Примерно омлет да си правиш или да си изпържиш яйца , спагети да си сготвиш пак е добра идея.Научи тези по елементарните "манджи" и всичко е ОКЕЙ :) успех

Ауе ти да не ме следиш? Днес си правих сутринта 4-5 бъркани яйца и на обед към 6-7 (то вечер вече де... ;д ) си правих спагети. 8-)

ПП-Аз съм цар на тея лесните раоти!
ПП2 - Е как да си пържа яйца,като имам микровълнова? Мога да си загрея вратЪ и там,ама мноо ток хаби...
Мда следя те :D разкрит съм :lol:
ми тогава няма да е зле да си вземеш едно малко котлонче и си готов.Екато си цар на тези лесни работи тогава нямаш проблеми ;)


Братле,закво напрао не си купя каравана,а? ;d
То в тая стая ще има - гардероб,мивка,2 легла,хладилник,микровълно ва,тостер,2 стола,шкаф и само газовия котлон ми остава да си запаля задника... xD


Раоти с микровълновата ще прая... xD

missionimpossible
08-23-2009, 21:12
Хубаво де , ти попита и аз само ти дадох идея нищо повече :)

Ballbreaker
08-23-2009, 21:16
Не ве, наистина. Един котлон ако е газов е лоша идея, но иначе си е ок. Гледай друго да не направиш ти, иначе късмет ти пожелавам.

Ето една хубава тема. (http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=gotv&Number=1948829225)

iwancho
08-23-2009, 21:24
Не ве, наистина. Един котлон ако е газов е лоша идея, но иначе си е ок. Гледай друго да не направиш ти, иначе късмет ти пожелавам.

Ето една хубава тема. (http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=gotv&Number=1948829225)


Мда,добра е темата,ако имаше още повече такива щеше да е суперррр!

Kajo
08-23-2009, 21:48
Как не е смешно!? Прибираш се от училище и си вадиш кутията с вчерашната мусака и почваш да ядеш :razz: :razz: :razz:


Неразбирам кво ти е толкова смешно :? :?


А и по темата :Провери в някой по голям магазин примерно Кайфланд или Метро там е по евтино(то се знае де ) 8-) 8-)

Ballbreaker
08-23-2009, 21:59
Нещо като това? (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=5587053#5587053)

remix1912
08-23-2009, 22:01
Тва П Г САГ строителния ли е ?
Ако е така значи е близо до Лаута и Екскалибур.Там няма много лафки или тем подобни,има метро и техномаркет но няма да ти свърши работа.Не е като на центъра през 5 метра лафка.От Асеновград ли си?
Ако си от там защо не пътуваш просто с рейс до Пловдив по-евтино излиза 2-3 лв. ли е билета и има някаква карта за намаление

PepSsSi
08-23-2009, 22:20
браво, браво :grin: яко даскало :-D (от Плд съм)
ами ако не пушиш и не пиеш 30 лв ще ти са предостатъчно за да си хапваш добре навън, а и то там са много училища едно до друго и храна има много :grin: то автото, ТОХ-а, васила ехееее :Д

iwancho
08-24-2009, 09:32
Тва П Г САГ строителния ли е ?
Ако е така значи е близо до Лаута и Екскалибур.Там няма много лафки или тем подобни,има метро и техномаркет но няма да ти свърши работа.Не е като на центъра през 5 метра лафка.От Асеновград ли си?
Ако си от там защо не пътуваш просто с рейс до Пловдив по-евтино излиза 2-3 лв. ли е билета и има някаква карта за намаление

От Сопот съм,ако бях от Асеновград много ясно,че всяка сутрин с автобусче щях да си пътувам... Не съм чак толкова прост! ;)

iwancho
08-24-2009, 09:34
браво, браво :grin: яко даскало :-D (от Плд съм)
ами ако не пушиш и не пиеш 30 лв ще ти са предостатъчно за да си хапваш добре навън, а и то там са много училища едно до друго и храна има много :grin: то автото, ТОХ-а, васила ехееее :Д

Аз отделно си имам към 60 лева спестени,ако ми потрябват няк'ви пари чак толкова,а относно пушенето и пиенето - не пия.. Най-много някой път да запаля 1.. ;D

SkiCatA
08-24-2009, 11:40
я кайи ся зна4и си мом4е и си на диета :-D :-D :-D :-D аз се опивам да ка4а колкото се може поже4е килца :D :D :D и ж краина сметка каж е проблема- какво да яде6 ли :-o :-o ми храната дето маикати я прави не ти ли стига :D :D :D се някяк сте се справи6

iwancho
08-24-2009, 12:01
я кайи ся зна4и си мом4е и си на диета :-D :-D :-D :-D аз се опивам да ка4а колкото се може поже4е килца :D :D :D и ж краина сметка каж е проблема- какво да яде6 ли :-o :-o ми храната дето маикати я прави не ти ли стига :D :D :D се някяк сте се справи6


НАУЧИ СЕ КАК ДА ПИШЕШ,ТОГАВА ЩЕ ТИ ОБЯСНЯВАМ ВСИЧКО! :x

elito6754
08-24-2009, 13:25
Иха, в друг град, трябва да се оправяш сам. Доста трудно ще ти бъде в началото, предполагам. 30 лв. на месец са достатъчни, щом в събота и неделя майка ти ще ти готви, съответно в понеделник ще можеш да ядеш, та даже и във вторник. Останалите дни можеш да си говиш рецептите, които бяха писани в другата тема, да си купуваш готови храни или пък пица на парче - все пак 1 лв. и нещо е. Аз имам един въпрос - къде ще живееш? В смисъл какво ще има в стаята\апартамента и дали ще си сам? :oops:

Sarafina
08-24-2009, 16:54
elito6754, става въпрос за 30 лв. на седмица :? как за 1 месец... и прочети първата страница - там ясно пише какво има в стаята.

iwancho
08-24-2009, 20:44
elito6754, става въпрос за 30 лв. на седмица :? как за 1 месец... и прочети първата страница - там ясно пише какво има в стаята. Няма проблем,ще й обясня,така или иначе няма какво да правя сега...




Иха, в друг град, трябва да се оправяш сам. Доста трудно ще ти бъде в началото, предполагам. 30 лв. на месец са достатъчни, щом в събота и неделя майка ти ще ти готви, съответно в понеделник ще можеш да ядеш, та даже и във вторник. Останалите дни можеш да си говиш рецептите, които бяха писани в другата тема, да си купуваш готови храни или пък пица на парче - все пак 1 лв. и нещо е. Аз имам един въпрос - къде ще живееш? В смисъл какво ще има в стаята\апартамента и дали ще си сам? :oops:


Знаачии,ще съм на общежитие в на Английската,понеже ПГСАГ си нямат свое,стаята няма да е особено голяма.. Ще има:
1. мивка
2. хладилник
3. гардероб
4. нощно шкавче х 2
5. легло х 2
6. бюро х 2
7. шкафче някакво за вилици,лъжици,etc

Ииии,това мисля,че трябва да е.. А относно това,дали ще съм сам.. - не,ще си имам съквартирант... ;)

storex
08-25-2009, 02:26
Не мога да ти помогна, посочвайки ти заведения, щото не са ми ясни тези в квартал Каменица, но ти пожелавам успех и да успееш да се справиш със ситуацията. За да го направиш, избий си първо от главата идеите за денонощни навъртания около момичетата, както беше написал в една тема :) Успех!

iwancho
08-25-2009, 07:37
Не мога да ти помогна, посочвайки ти заведения, щото не са ми ясни тези в квартал Каменица, но ти пожелавам успех и да успееш да се справиш със ситуацията. За да го направиш, избий си първо от главата идеите за денонощни навъртания около момичетата, както беше написал в една тема :) Успех!

Дано... :)

elito6754
08-25-2009, 08:58
Ясно. Извинявам се, не съм прочела внимателно. :oops: Ами, щом ще си със съквартирант може да си разпределяте храната. И успех в новия град! :)

iwancho
08-25-2009, 15:20
Ясно. Извинявам се, не съм прочела внимателно. :oops: Ами, щом ще си със съквартирант може да си разпределяте храната. И успех в новия град! :)
Мерси! :-)

iwancho
08-26-2009, 09:43
Hякой няя ли да пише? ;\

shoni7
08-26-2009, 09:59
..

stealthyGirl
08-26-2009, 10:10
Да ти кажа най-евтино излиза да си взимаш неща от супера и да си правиш вкъщи.Например - спагети за микровълнова (които стават и за газов котлон, приготвят се (независимо каква марка са) като се оставят в много гореща вода за 5-7 мин., като станат готови просто стават по-меки, но не много по-дебели/с тях просто няма как да сгрешиш в готвенето много е лесно и бързо), готова храна, зеленчуци и плодове (евтини са), консервирана храна (русенско варено 8-) , риба, гъби и т.н.) и мн. др. Също няколко пъти в седмицата можеш да си позволиш да ядеш навън, ама не знам просто това как става с 30лв за една седмица. Но ще стане, ако пробваш това със супера, защото е най-евтиния вариант.

Едит: А, я кажи улицата на т'ва общежитие, ако мога да ти кажа някое евтино заведение с нормална храна.

iwancho
08-26-2009, 10:35
Да ти кажа най-евтино излиза да си взимаш неща от супера и да си правиш вкъщи.Например - спагети за микровълнова (които стават и за газов котлон, приготвят се (независимо каква марка са) като се оставят в много гореща вода за 5-7 мин., като станат готови просто стават по-меки, но не много по-дебели/с тях просто няма как да сгрешиш в готвенето много е лесно и бързо), готова храна, зеленчуци и плодове (евтини са), консервирана храна (русенско варено 8-) , риба, гъби и т.н.) и мн. др. Също няколко пъти в седмицата можеш да си позволиш да ядеш навън, ама не знам просто това как става с 30лв за една седмица. Но ще стане, ако пробваш това със супера, защото е най-евтиния вариант.

Едит: А, я кажи улицата на т'ва общежитие, ако мога да ти кажа някое евтино заведение с нормална храна.


Т'ва със спагетите ми е запазена марка.. А за улицата - не знам... :s

stealthyGirl
08-26-2009, 11:11
Абе, аз я намерих в интернет (бул. България, с/у Окръжна болница), но не мога да се ориентирам къде точно на булеварда, не я знам тая болница. Все пак и аз съм нова в града. 8-)

Предполагам, че е някъде м/у Окръжната и Езиковата. Ето как са на картата: http://i26.tinypic.com/2dqix52.jpg Вижда се близо един хипермаркет, а малко по-наляво има още един.

iwancho
08-26-2009, 18:26
Абе, аз я намерих в интернет (бул. България, с/у Окръжна болница), но не мога да се ориентирам къде точно на булеварда, не я знам тая болница. Все пак и аз съм нова в града. 8-)

Предполагам, че е някъде м/у Окръжната и Езиковата. Ето как са на картата: http://i26.tinypic.com/2dqix52.jpg Вижда се близо един хипермаркет, а малко по-наляво има още един.


Ти къде ще учиш в Пловдив?

Seattle
08-27-2009, 04:14
Offtopic: Шапка ти свалям че си навит да живееш сам(тъй де със съквартирант) и си само на 14. Много ми е интересно как ша се развият нещата.
А по темата, излглежда че си доста добре подготвен, няма да стоиш гладен.

И 1 рецепта от мене за на бързо:
1. Взимаш 1 картоф, желателно по голям, и го слагаш в микровулновата за около 4-6 минути в зависимост от големината. Също има значение и от микровулновата така че може и да трябва да експериминтираш с времето.
2. Белиш картофа(малко пари) и го цепиш на 2 или 4
3. след което с 1 вилица леко намачкваш всяка полвинка/четвъртинка(тук целта не е да стане на каша). Слагаш малко маргарин отгоре докато е още топъл картофа да може се порастопи и сол на вкус.
Въобще не съм добре с готвенето но това и аз мога да го правя.

Ballbreaker
08-27-2009, 09:34
Offtopic: Шапка ти свалям че си навит да живееш сам(тъй де със съквартирант) и си само на 14. Много ми е интересно как ша се развият нещата.
А по темата, излглежда че си доста добре подготвен, няма да стоиш гладен.

И 1 рецепта от мене за на бързо:
1. Взимаш 1 картоф, желателно по голям, и го слагаш в микровулновата за около 4-6 минути в зависимост от големината. Също има значение и от микровулновата така че може и да трябва да експериминтираш с времето.
2. Белиш картофа(малко пари) и го цепиш на 2 или 4
3. след което с 1 вилица леко намачкваш всяка полвинка/четвъртинка(тук целта не е да стане на каша). Слагаш малко маргарин отгоре докато е още топъл картофа да може се порастопи и сол на вкус.
Въобще не съм добре с готвенето но това и аз мога да го правя.

:shock:

Как не ти е гръмнала микровълновата...

PiruBloodz
08-27-2009, 10:32
Offtopic: Шапка ти свалям че си навит да живееш сам(тъй де със съквартирант) и си само на 14. Много ми е интересно как ша се развият нещата.
А по темата, излглежда че си доста добре подготвен, няма да стоиш гладен.

И 1 рецепта от мене за на бързо:
1. Взимаш 1 картоф, желателно по голям, и го слагаш в микровулновата за около 4-6 минути в зависимост от големината. Също има значение и от микровулновата така че може и да трябва да експериминтираш с времето.
2. Белиш картофа(малко пари) и го цепиш на 2 или 4
3. след което с 1 вилица леко намачкваш всяка полвинка/четвъртинка(тук целта не е да стане на каша). Слагаш малко маргарин отгоре докато е още топъл картофа да може се порастопи и сол на вкус.
Въобще не съм добре с готвенето но това и аз мога да го правя.

:shock:

Как не ти е гръмнала микровълновата...

микровулнова, бе
четеш ли

falshiwata
08-27-2009, 10:35
Щом майка ти ще ти дава храна неделя,значи няма да гладуваш,спокойно.Ще имаш все нещо за хапване,като някои неща ще ги изядеш първия и втория ден,а от другите може даже да ти останат за през седмицата(зависи за какво говорим,де).
Ти се научи да си правиш по-елементарни неща.Накарай майка ти да ти покаже нещо и да се научиш.
Можеш да си готвиш сам понякога,а друг път да си купиш нещо навън.
Освен това си разпредели добре парите,за да ти стигнат за цялата седмица и да да не останеш последните дни без дори стотинка.
П.С. Ех,и аз искам така в друг град да уча,ПЪК!Струва ми се яко. 8-)

Наистина трябва да си разппределиш добре парите.. ;) Падат ти се по 5 лв на ден..Но примерно единият ден ще си пазаруваш за два дни и така..Според мен ако ги разпределиш правилно няма да имаш проблеми..Аз също ходя с по 5 лв на даскало, като 2.20 са ми за път.. ;) И пак оспявам да спестя някой лев.. ;)

iwancho
08-27-2009, 10:44
Щом майка ти ще ти дава храна неделя,значи няма да гладуваш,спокойно.Ще имаш все нещо за хапване,като някои неща ще ги изядеш първия и втория ден,а от другите може даже да ти останат за през седмицата(зависи за какво говорим,де).
Ти се научи да си правиш по-елементарни неща.Накарай майка ти да ти покаже нещо и да се научиш.
Можеш да си готвиш сам понякога,а друг път да си купиш нещо навън.
Освен това си разпредели добре парите,за да ти стигнат за цялата седмица и да да не останеш последните дни без дори стотинка.
П.С. Ех,и аз искам така в друг град да уча,ПЪК!Струва ми се яко. 8-)

Наистина трябва да си разппределиш добре парите.. ;) Падат ти се по 5 лв на ден..Но примерно единият ден ще си пазаруваш за два дни и така..Според мен ако ги разпределиш правилно няма да имаш проблеми..Аз също ходя с по 5 лв на даскало, като 2.20 са ми за път.. ;) И пак оспявам да спестя някой лев.. ;)


Ще видим... :)

PiruBloodz
08-27-2009, 10:51
опитай се да ги накараш поне по 35

Sarge
08-27-2009, 10:56
I da ne zabravqme-salati, nai-lesnoto qdene, koeto moje da se napravi. Ina4e e kofti 4e ima6 samo mikrovulnova, ako be6e normalna pe4kata 6te6e da e kude kude po-dobre.

btw: Ima edna knijka- svetkavi4ni qstiq, v tiq slu4ai e nai-podhodq6ta :D

iwancho
08-27-2009, 10:56
опитай се да ги накараш поне по 35


Ще видим... :)

Seattle
08-27-2009, 19:13
От картоф да гръмне микровълнова? Аз трябва да съм сменил поне 20-тина ако беше така. :D

ginny
08-27-2009, 20:00
първо искам да попитам abv01 да се обадяли на зоопарка в стз да им кажа че намерихме маимуната която избяга


а сега до иванчо
1.6 лева на ден хич не са малко
2.микровълновата може се ползва не само за топлене - може и да се готви и още много неща ( така че си купи книга за готвене в микровълнова или си намери рецепти в нета )
3.разпределяиси парите избягваи да харчиш повече от 5 на ден защото може нещо да се случи и да ти се наложи 1 ден да дадеш повече пари и така може и да останеш гладен някои ден . а в дните когато ядеш това което ти праща маикати избягваи да харчиш излишно
4.може на определено време с родителите ти да ходите до метро или някои подобен магазин за да те запасят с от тези разтворими спагети и супи или консервираните храни
5. не знам дали в пловд има аскент но там продават готова храна която е сравнително вкусна и е евтина
6.китаиската храна поне тук в стз е доста евтина(зависи какво си взимаш де ) и мн ама мн вкусна едно блиудо стига да се наяде едно семеиство от 3-4 души - така че може да си го делите със съквартиранта или да си го пребираш в хладилника за друг ден(е не да го оставяш да се вмирисва )

надявам се да съм помогнала и късмет

п.псори за правописните грешки

Ballbreaker
08-27-2009, 20:04
п.псори за правописните грешки

твоето не са правописни грешки, твоето са цели съкращения. И аз см бил в пловд и мн харес.

ginny
08-27-2009, 20:05
п.псори за правописните грешки

твоето не са правописни грешки, твоето са цели съкращения. И аз см бил в пловд и мн харес.

:oops: ми то аз такова на някои места умишлено съкращавах стз :-D :oops:

iwancho
08-27-2009, 21:11
първо искам да попитам abv01 да се обадяли на зоопарка в стз да им кажа че намерихме маимуната която избяга


а сега до иванчо
1.6 лева на ден хич не са малко
2.микровълновата може се ползва не само за топлене - може и да се готви и още много неща ( така че си купи книга за готвене в микровълнова или си намери рецепти в нета )
3.разпределяиси парите избягваи да харчиш повече от 5 на ден защото може нещо да се случи и да ти се наложи 1 ден да дадеш повече пари и така може и да останеш гладен някои ден . а в дните когато ядеш това което ти праща маикати избягваи да харчиш излишно
4.може на определено време с родителите ти да ходите до метро или някои подобен магазин за да те запасят с от тези разтворими спагети и супи или консервираните храни
5. не знам дали в пловд има аскент но там продават готова храна която е сравнително вкусна и е евтина
6.китаиската храна поне тук в стз е доста евтина(зависи какво си взимаш де ) и мн ама мн вкусна едно блиудо стига да се наяде едно семеиство от 3-4 души - така че може да си го делите със съквартиранта или да си го пребираш в хладилника за друг ден(е не да го оставяш да се вмирисва )

надявам се да съм помогнала и късмет

п.псори за правописните грешки


Спагетки смятам да си вземя едно 20 пакета поне...
Иначе мерси,ще се опитам дори да спестя някой друг лев..

adizitk1
08-28-2009, 00:15
abv01 ти си много прост ;-)

iwancho
08-28-2009, 08:13
abv01 ти си много прост ;-)


Сега ли го разбра... 8-)

Beautyful
08-28-2009, 08:48
Първо,поздравления,че са те приели,и че явно ти се е сбъднала една малка мечта.. :) Имам само един въпрос виждал ли си стаята си?

iwancho
08-28-2009, 08:51
Първо,поздравления,че са те приели,и че явно ти се е сбъднала една малка мечта.. :) Имам само един въпрос виждал ли си стаята си?

Не... на 1ви някъде 8-)

Beautyful
08-28-2009, 09:05
И в и-нет дори ли не си я виждал?

iwancho
08-28-2009, 09:10
И в и-нет дори ли не си я виждал?


Казах ти не,защо?

Beautyful
08-28-2009, 09:21
Ми интересно ми е ....не допускаш ли,че може да си мноого разочарован! :-o

iwancho
08-28-2009, 09:24
Ми интересно ми е ....не допускаш ли,че може да си мноого разочарован! :-o

Баща ми сега е в Пловдив и я измазва,раоти,спокойно! :)

Beautyful
08-28-2009, 09:30
А,аз съм си спокойна....просто съм такава,че ако обстановката не ми хареса и съм способна моментално да приключа със всичко... 8-)

Baby_b
08-28-2009, 10:28
^^ :shock: е кво и да не му хареса..не всичко е перфектно. В началото ще му е трудно докато свикне, но трябва да се правят жертви.

JaCkSpAr0y
08-28-2009, 10:31
Намери си приятел от Пловдив и той ще ти покаже некъф ден къде да хоиш ще разкара из града щото така или иначе неможе да учиш тук а да не познаваш града . Пловдив е най красивия град се пак тука живея :-D :oops:

l0lz
08-28-2009, 11:37
Пич намери ме в скайп: decoy.sdc и ше се опрайм, споко. ;)

smiLe49
08-28-2009, 13:00
Споко,ще свикнеш там,ще си намериш и приятели и ще се справиш.
Успех. :-)

zlat11
08-28-2009, 14:37
Споко,ще свикнеш там,ще си намериш и приятели и ще се справиш.
Успех.

+1

iwancho
08-28-2009, 16:20
Споко,ще свикнеш там,ще си намериш и приятели и ще се справиш.
Успех. :-)
:-)

iwancho
08-29-2009, 18:37
Някой няма ли да пише? :(

abv01
08-29-2009, 19:20
С удоволствие :razz:

iwancho
08-29-2009, 20:18
С удоволствие :razz:

Да ти влиза мазен...

TheNewReligion
08-29-2009, 20:21
За 12 страници не ти ли се напомниха достатъчно варианти, а ти ненаситнико спамерски, искаш още? :smt112 8-)

iwancho
08-29-2009, 20:24
За 12 страници не ти ли се напомниха достатъчно варианти, а ти ненаситнико спамерски, искаш още? :smt112 8-)


Нямам насита.... 8-)

abv01
08-29-2009, 20:26
Поздравления за темата която беше пуснал за мастурбирането :razz:

Brunetkaa
08-29-2009, 21:07
Потърси в интернет някакви готвени ястия за микровълнова :)

Sunny_stz
08-29-2009, 21:12
Как не е смешно!? Прибираш се от училище и си вадиш кутията с вчерашната мусака и почваш да ядеш :razz: :razz: :razz:



Много ясно,така се прави!!!

xcomplicatedx
08-31-2009, 12:14
.........

lenito_sf
08-31-2009, 19:16
Как не е смешно!? Прибираш се от училище и си вадиш кутията с вчерашната мусака и почваш да ядеш :razz: :razz: :razz:


Ми ти охолно живеещия секи ден различно ли ти готват бе ?! ... Кат нямаш какво да кажеш ...МЪЛЧИ!!! :x

iwancho
09-02-2009, 19:21
Как не е смешно!? Прибираш се от училище и си вадиш кутията с вчерашната мусака и почваш да ядеш :razz: :razz: :razz:


Ми ти охолно живеещия секи ден различно ли ти готват бе ?! ... Кат нямаш какво да кажеш ...МЪЛЧИ!!! :x

+1

Grassh0pper
09-02-2009, 19:37
iwancho успя ли да намериш "Разнообразие" в чикиите :lol: :lol: ! Шампион !

bloodymirror
09-03-2009, 08:13
И ние какво да направим като ти е смешно бе изрод :D а до автора-не съм от Пловдив,но можеш да обиколиш и да разознаеш! :)

FlashMX
09-03-2009, 08:41
Поздравления за темата която беше пуснал за мастурбирането :razz:
http://www.failfunnies.com/images/2/you-have-failed-please-die.jpg

iwancho
09-04-2009, 12:39
Поздравления за темата която беше пуснал за мастурбирането :razz:
http://www.failfunnies.com/images/2/you-have-failed-please-die.jpg


:-)

4me
09-04-2009, 19:46
Тоя abv01 е басии ТЪПОТО КОПЕЛЕ... някой явно трябва да му начупи кофата, че да му дойде акъл малко... :-x