PDA

View Full Version : Хей ти, отдели 10 минутки и помогни на ближния със съвет :)



jivadanebqh
08-21-2009, 15:57
Ще ви разкажа една история... ще ви опиша една ситуация, която ме провокира да пиша в този форум с надеждата някой трезвомислещ човек да ми даде съвет....

Казвам се Мариана и съм на 20 години. Студентка съм и работя в една фирма от година и половина. Преди 8 месеца ме преместиха в друг офис. Тук се запознах с новите си колеги – все готини, млади хора. Направи ми впечатление, че двама от тях (той на 28г., тя на 34г.) имат по-специални отношения. Всички колеги шушукаха, че са двойка. Мен не ме е интересувало, така се коментираше. Дотук добре. Месец след като започнах работа в новия офис, въпросният господин, нека го наречем Ивайло, започна да се закача с мен. Погледи, закачки, шеги... постоянно се въртеше около мен, стараеше се да привлече вниманието ми. Това нещо ме дразнеше, защото знаех, че има връзка с друга колежка и се опитвах да игнорирам всичко това. Не след дълго, той е успял да ми намери личния телефонен номер и започнах да получавам смс-и с изключително силни и романтични думи.... Това ме ядоса. Помолих го да престане. Не исках да си имам проблеми. Не го харесвах. Той обаче продължи... Казвах ги 'Що за наглост е това? Приятелката му е в съседната стая..' ... Всекидневно се стараех да не говоря с него изобщо. Беше ми противен дори, че постъпва така. Всяка вечер получавах смс-и, в които казва, че не може да спре да мисли за мен, че усеща голямо напрежение, че има чувства... и т.н..... След няколко седмици в това положение, той излезе от офиса по работа и нямаше да се връща. Звънна ми, че ще дойде и ще ме чака и няма да тръгне без мен. Повторих му минимум 10 пъти, че не желая да излизам с него. Той се молеше като малко дете. 'Какво лошо има да пием по един сок и ще те изпратя?' Бях доста груба. Той не се отказваше... След 25-минутен телефонен разговор - Той: Моля те, моля те... какво толкова..., Аз: 'Не! Няма да стане. Не ми се моли. Колко пъти трябва да ти кажа, за да разбереш.'.... В интерес на истината май това амбицира повечето мъже  хаха. В крайна сметка накрая се съгласих. Чакаше ме пред офиса. Валеше дъжд. Точно когато се качих в колата му пред нас мина колежката, с която смятах, че има връзка и спря. Гледаше ядосано. А Иво стоеше до мен, супер незаинтересован. Сякаш я намяше... Аз се почувствах тъпо. Попитах го какво ще прави сега, трябва да обяснява... а той надълго и нашироко ми обясни, че те са имали връзка преди 3 години, но всичко е приключило. Беше доста убедителен. Разказа ми цялата им история. Той е пожелал да се разделят. Изкара я много злобна и лъжлива... Аз не исках да знам. Казах му, че не е моя работа и не ме интересува, а той си разказваше... Каза ми, че тя имала връзка с друг мъж от 2 години, дори живеели заедно. А 'специалните отношения', които забелязвали всички в офиса са в следствие на това, че се познават от 5 години....
Естествено не му повярвах. Срещата беше кратка. Аз побързах да си тръгна. Държах се дръпнато. Не говорех много. Попринцип съм доста мнителна и определено не исках проблеми в работата. Той продължи да пише смс-и, да се обажда, да ме гледа с един смазващ поглед... Не хапваше нищо по цял ден. Беше нервен. Всички колеги го забелязваха. Беше като болен. Наистина изглеждаше влюбен. След време пак се видяхме. И продължихме да излизаме... Срещите зачестиха. Беше ми приятно с него. Той е готин тип. Нямах чувства към него. Виждахме се около 3 месеца. Всеки ден. По цял ден заедно на работа, вечер до 1ч.заедно... щом се разделим се обажда и си говорим докато заспим... сладко, а? Но не е имало нищо интимно между нас. Нито целувки, нито гушкане.. Аз се дърпах. Не бях сигурна, че е искрен. А и честно казано, не се усещах влюбена.... не усещах привличане.
Интересен факт е, че колежката ми спря да говори с мен. Гледаше ме злобно. Дори не отговаряше на сутрешния поздрав. Доста гадничко. Това ме дразнеше. И ме караше да се съмнявам в думите на Ивайло. Все пак, ако са приключили преди 3 години, защо тя се държи така? Той казваше, че го ревнува. Искала да се събират, но той не иска.
А аз често правех намеци 'Нели няма ли да се сърди?', 'Интересно ми е Нели какво мисли относно това, че се виждаме?' и т.н. А той всеки път реагираше сякаш няма нищо между тях.
Една вечер му казах, че е по-добре да спрем да се виждаме... 'очевидно е, че вие с Нели имате някакви отношения и аз не искам да се бъркам.' Той отрече. Каза ми, че се страхувал, че съм мъничка още и ако имаме връзка и един ден аз се събудя и реша, че не искам да бъда с него... той ще е съсипан. Искал да има дете скоро.... Откровения, които не бях очаквала в интерес на истината. Все пак ние дори не се бяхме целували?!
Дразнеше ме това положение. Усещах, че има нещо, което премълчава...
Един ден докато бяхме на работа, той излезе да обядва и си остави личния и служебния телефон на бюрото. Нямаше никого наоколо и ... се изкуших да проверя дали се чува с нея, исках да знам истината. Знам, че е ужасно. Никога не съм правила подобно нещо, дори не съм си и помисляла.... Но в това положение не можех да продължа.
Развръзката.
Телефонни обаждания към 'Агънце'. Смс-и от и към въпросната... Мили думички, повечето от нея, но и той беше изпратил няколко 'и аз те обичам'... Всички разговори с мен (ежедневно поне по 3 със средна продължителност 30 минути) и десетките смс-и бяха изтрити. Дори не беше запаметил номера ми в указателя. ..... Излишно е да казвам колко зле се почувствах. Вдигнах кръвно. Причерня ми. Едва успях да дочакам края на работния ден. Веднага след като си тръгнах, той ми звънна. Не му вдигах. Не исках да го чувам дори. Звънеше непрестанно. Накрая вдигнах и му казах, че не желая да говоря с него. 'Или бъди искрен с мен и ми кажи истината, или изобщо няма да говорим.' Опитвах се да се сдържа. Да не показвам колко афектирана съм. Той не разбираше какво се случва. В следващите няколко дни се чувствах ужасно зле. Разболях се. Не можех да спя. Не се хранех. Бях като призрак. Не можех да проумея как е възможно да е толкова двуличен и нагъл... и най-вече защо го прави? Какво печели от всичко това? Той звънеше. Пишеше смс-и. В работата изглеждаше като мен... съсипан. Искаше да се видим, да говорим. Твърдеше, че няма нищо общо с Нели. Имал чувства към мен. Искал мен. Няколко дни по-късно получих някакъв вид нервен пристъп или не знам и аз какво... зверска болка в главата, отзад на тила. Непрестанна. Невролога каза, че е в следствие на голям стрес и напрежение. Буквално се сринах. Досега не ми се е случвало подобно нещо. Ситуацията е ужасна. Ние сме заедно всеки ден, по цял ден.... Той не спира да твърди, че има чувства към мен. Не сме се виждали оттогава насаме. Обажда ми се всяка вечер. Говорим си общи неща.
Днес заминава на море. Искаше да отидем заедно, но аз му отказах естествено.
Не знам какво да правя оттук нататък... Лошото е, че той ми лиспва по някакъв странен начин... Бях свикнала да го виждам, да си говорим.... всеки ден. Сега ми е самотно и мрачно. Но знам, че лъже. Няма с какво да се оправдае. Чудя се... може би се страхува да не остане сам? Поддържа с нея някакви отношения... (просто е невъзможно да имат пълноценна връзка, защото той прекарваше с мен всеки свободен ден и час, а когато не бяхме заедно, си говорехме по телефона...) ..... не е сигурен в мен и не иска да рискува? Какво подяволите става?! Ако някой има логично обяснение и мнение по моя проблем – моля, пишете! Ще съм ви много благодарна... тази главоблъсканица ще ме убие.. 

abv01
08-21-2009, 16:05
Интересна история :-| Казваш че не си влюбена, но си :neutral: Оуу не мога да ти помогна! Чао :) 8-)

Anabel
08-21-2009, 16:08
Малееееее наистина много сложна ситуация...направо почти нерешима не знам какво да ти кажа..Мисля,че най-добре е да го оставиш и да му дадеш ад се разбере,че не искаш да се занимаваш повече с него без да му даваш каквито и да било обяснения,абе триеш го от живота си тотално колкото и да ти липсва.В офиса едно здравей-чао и това е нищо повече.Замисли се малко?! Ако те обича щеше ли да те няма в тел. указател?Щеше ли да има няква "Агънце"???щеше ли той да праща смс-и "И аз те обичам" ??? Не,нали?! :) Значи решението според мен е просто да го...заебеш с една дума ;)

Hilary_
08-21-2009, 16:09
:shock: :shock: :shock:

Прочетох историята ти с голям интерес ... а сега ето какво мисля: До колкото разбирам той може би самия не знае какво иска ... объркан е от случващото се ... както и ти ... и двамата според мен сте много объркани ... казваш, че не го харесваш, но уви след време според мен си се увлякла по него ... ето защо си искала да провериш телефона му, ето защо губиш толкова много нерви, ето защо ти липсва ... привързала си се към него .. и сега идва въпроса дали ако излезнеш с него и не поговорите открито няма да получиш отговорите, които търсиш? :-o

jivadanebqh
08-21-2009, 16:15
Когато говорихме по телефона, той продължи да лъже... казваше, че няма нищо между тях... Не си обяснявал защо така реагирам, защо му говоря така...

abv01
08-21-2009, 16:18
Тегли му една майна 8-)

fire_cat
08-21-2009, 16:19
Още когато те е убеждавал да излезете е трябвало просто да му затвориш и да не се интересуваш повече от това. Ясно е, че колежката ви още има чувства към него. Може би той я е карал да ревнува или нещо подобно... Абе изобщо някакви игрички играе. Не е било хубаво да му ровиш из телефона, но поне си разблава истината. Това, което си открила, е било страшно гадно от негова страна. Хубаво е, че веднага си го зарязала. Та направо към съветите - не чакай никакво обяснение. Може би наистина си влюбена щом чак до неразположение стигаш. Не му се връзвай на извиненията и просто не му обръщай внимание. Спри да си тровиш дните и да се чувстваш зле заради всичко това. Просто мисли за добрата си работа и останалите си колеги и приятели. Времето ще ти помогне са преодолееш пречките и накрая мисълта ти за всичко това ще избледнее.

totik
08-21-2009, 16:20
Струва ми се че първо трябва да разбереш коя си ти всъщност и какво изпитваш.

Hilary_
08-21-2009, 16:27
abv01 айде спри се малко ... баси може ли в една тема да напишеш 3 мнения и трите да нямат никакъв смисъл ??? :x :? :?

По темата: Ами щом е продължил да те лъже и всичко останало ... може би е по добре да го осатавиш ... знам, че си се привързала, но би ли искала да излизаш с човек, който те лъже за всичко ?? :?

VampireGirl666
08-21-2009, 16:30
Тегли му една майна 8-)

ThePowerOfLove
08-21-2009, 16:30
Малко или много си се привързала към този човек. Но от друга страна не искаш връзка с него, защото е двуличен. Напълно разбираемо :) Просто намери сили да продължиш напред и според мен не ти трябва такъв човек - постоянно да те лъже :? А и той явно обича друга :? Забрави го!

Hilary_
08-21-2009, 16:31
Може, може :lol: Ни могъ да ви разбера :shock: Оставете ме на мирааа :-x

Ми опитай се да ни разбереш и тогава ще те оставим на мира ... :? :?

П.С. Всъщност аз нямам и намерение да споря с тебе ... :? Просто е глупаво да си трупаш мнения от спам ... :? :?

Amiliq999
08-21-2009, 16:33
ами добре, кажи му, че си разгледала телефона му, тъпо е и може да не му стане приятно, но ще го забиеш поне, ще го поставиш на тясно, да видим тогава как ще отрече. Казваш че почти постоянно сте заедно, ако не говорите по телефона. Ами това наистина изглежда странно, но незнам, явно намира време и за нея. а пък това, което изпитваш, според мен е просто навик, свикнала си да бъдеш с него и сега ти е трудно да го преживееш, но ще мине, сигурна съм. Все пак казваш, че не сте имали никакви интимни отношения, така че е много по-лесно да го забравиш. мисля че добре ще е да си смениш номера, да го игнорираш напълно, да не разговаряш с него или пък просто си вземи малко почивка, отиди някъде да се разсееш и ще видиш колко бързо ще ти олекне. Моят съвет е да не мислиш за него повече. :) гледай напред ;)

fenasf
08-21-2009, 16:39
Тия не е трябвало изобщо да те намесват в отношенията си. Не се впрягай и ги зае*и и двамата :(

slun4ice_90
08-21-2009, 16:47
Скучно му е и се зайграва с теб,но все пак опитайте да проведете откровен разговор. :)

GossipGirl89
08-21-2009, 16:49
Кофти тръпка :? Защо наистина не вземеш да му кажеш какво си направила ? ... че си му разгледала телефона и си видяла съобщенията... Глупаво си постъпила от една страна, но пък от друга - поне си се уверила, че те лъже... Поговори с него и му кажи какво си направила да видим как ще се измъкне... Макар че наистина е доста странно - по цял ден сте заедно, а през останалото време говорите по телефона... тогава кога намира време за другата ? :shock:

NeverTheSame
08-21-2009, 16:57
Странно...
Казваш,че не те интересува по този начин...
Все пак обаче си се `сринала` защото си разбрала за `другата`..
Самата ти знаеш ли какво изпитваш към него?
По всичко личи,че го разиграваш...поне така изглежда.
След като толкова ти липсва обади му се...кажи му как се чувстваш.
Обясни му какво си разбрала,нека и той се опита да се...оправдае.
Наистина е кофти,че те лъже по този начин,но как да бъде сигурен в теб при положение,че му отделяш толкова време,а всъщност не искаш връзка...
Не знам...
Много са ви сложни отношенията и задължтелно трябва да поговорите сериозно.

casualhooligans
08-21-2009, 17:30
Тегли му една майна 8-)

liubopitko
08-21-2009, 17:45
Аз имам едно въпросче - как ти звъни като ти няма номера в указателя? Да не би да го е запомнил или да е с друго име?! Иначе много интересна ситуация. И според мен със сигурност имаш много силни чувства към него щом се сриваш психически. Задължително говорете на 4 очи!!!

jivadanebqh
08-21-2009, 17:46
Тия не е трябвало изобщо да те намесват в отношенията си. Не се впрягай и ги зае*и и двамата :(

Точно това му казах и аз. Още в самото начало му казах, че не искам да се забърквам в подобно нещо, но той ме уверяваше, че няма нищо подобно...
След като видях телефона го питах защо ме замеси в това? Какво спечели от цялата история? Какво искаш от мен? А той казва, че не разбира за какво му говоря. "Искам теб. Не разбираш ли... :(((" ........

Dimana99
08-21-2009, 17:48
Тегли му една майна 8-)

jivadanebqh
08-21-2009, 17:50
Аз имам едно въпросче - как ти звъни като ти няма номера в указателя? Да не би да го е запомнил или да е с друго име?! Иначе много интересна ситуация. И според мен със сигурност имаш много силни чувства към него щом се сриваш психически. Задължително говорете на 4 очи!!!

Знае ми номера наизуст. Много се притеснявам, че действително имам чувства към него... а най-лошото е, че го разбрах по тоя гаден начин....

jivadanebqh
08-21-2009, 18:02
Странно...
Казваш,че не те интересува по този начин...
Все пак обаче си се `сринала` защото си разбрала за `другата`..
Самата ти знаеш ли какво изпитваш към него?
По всичко личи,че го разиграваш...поне така изглежда.
След като толкова ти липсва обади му се...кажи му как се чувстваш.
Обясни му какво си разбрала,нека и той се опита да се...оправдае.
Наистина е кофти,че те лъже по този начин,но как да бъде сигурен в теб при положение,че му отделяш толкова време,а всъщност не искаш връзка...
Не знам...
Много са ви сложни отношенията и задължтелно трябва да поговорите сериозно.


Да, може би така изглежда.. сякаш го разигравам. Но не мога да започна връзка с толкова много съмнения и въпросителни... А след тов, което видях... още повече.
Просто го усещах, че не е напълно искрен през цялото време... е чак такова нещо не очаквах...
Ние говорихме след случката с телефона му. Аз бях много ядосана. Казах му, че знам, че ме лъже. Споменах и Нели. Не съм казала директно какво съм видяла. Просто, че знам повече, отколкото си мисли и че добре се е прикривал в лъжите си, но не е преценил елемента "случайност" в схемата си.
Дори веднъж докато ми пращаше поредната доза сълзливи и прочувствени смс-и, му написах "Не ти вярвам, агънце", а той казва "Нели е записана така в телефона ми." Дали действително не се усети или просто се направи на разсеян не знам...

Ако може някой да ми даде разумно обяснение - защо толкова искаше да излиза с мен? Толкова настояваше... и продължава да ми звъни всеки божи ден и да твърди, че е влюбен в мен, ако има отношения с Нели след като очевидно тя го обича........
Подяволите в този офис се чувствам като в един безкрайно дълъг кошмар... :(

NeverTheSame
08-21-2009, 18:49
Е в този случай наистина много кофти.
Често се случва така...да харесаш неподходящ.
И все пак все още има надежда...не го оправдавам младежа,ама все пак не си му давала нищо.
От друга страна пък,ако наистина имаше някфи силни чувства към теб,нямаше да му е нужно да търси и тази другата...Нели [нали така беше]
Вие двамата имате нужда от едно дъъъъъълго изясняване на чувствата,защото това положение изобщо не е добро.

Den4o0o
08-21-2009, 18:53
Добре дошъл/ла във форума!
Прочети и спазвай правилата : http://www.teenproblem.net/f/pravila.html
Писането на кирлица е задължително.
Punisherrr

jivadanebqh
08-21-2009, 18:59
Е в този случай наистина много кофти.
Често се случва така...да харесаш неподходящ.
И все пак все още има надежда...не го оправдавам младежа,ама все пак не си му давала нищо.
От друга страна пък,ако наистина имаше някфи силни чувства към теб,нямаше да му е нужно да търси и тази другата...Нели [нали така беше]
Вие двамата имате нужда от едно дъъъъъълго изясняване на чувствата,защото това положение изобщо не е добро.


Нищо не мога да направя. Той замина на море днес. Почти съм убедена, че и Нели е с него. А аз седя като дебил вкъщи в петък вечер и се чудя как да постъпя... :smt107

ThePowerOfLove
08-21-2009, 19:10
Какво се чудиш още? Нямаш ли някакво достойство?

jivadanebqh
08-21-2009, 19:13
Какво се чудиш още? Нямаш ли някакво достойство?

Най-близката ми приятелка ми казва същото... :cry:

umri
08-21-2009, 19:44
Тоя човек определено е особняк... Непрестанно те преследва, казва че те харесва много, обяснява ти се в любов, а пък дори не сте се целували и правили секс. Странна работа. Дори и аз не мога да си го обясня и конкретно по случая не мога да ти дам точен съвет. Факта обаче, че поддържа връзка с друга жена, означава, че не е искрен, което винаги срива една връзка, но ме обърква това, че не те е целувал и не сте правили секс. За мен това е мъжки филмар и нещастник. Преследва те отчаяно. Отчаяните мъже НЕ ЗАСЛУЖАВАТ красиви жени. Още повече ме обърква това, че е на 28, а се държи като девствен тийнеиджър. Нормално е да ти стане гадно от това, че си разбрала, че те лъже. Това не е любов, просто според мен си се привързала към него като приятел.

За мен такива мъже не струват. Казала си му многократно, че не искаш да имаш нищо общо с него и не си увъртала нито секунда, а той не е спрял. Не трябва да си губиш времето с човек от съжаление. Гледай си ученето и работата, защото това е живота ти. Ще намериш точния човек, който не е такъв дърт филмиран нещастник като този ( казвам дърт, защото в тази зряла възраст би трябвало да е превъзмогнал тези глупости, които прави)

Ако въпреки всичко не спира обясни накратко ситуацията на управителя на фирмата. Кажи му, че си опитвала да му обясниш, че не искаш да имаш нищо общо с него и че постоянното му преследване пречи на работата ти. Ако е разбран човек знае какво да прави и как да подходи и няма да те изложи.

ЕДИТ: Този съвет, който ти дават: "Да му кажеш, че си му разглеждала телефона" е глупав. Не го прави. Първо - ще се изложиш много. Второ - ще си помисли, че едва ли не го обичаш и много се интересуваш от него и затова си му гледала телефона, защото душата и ума ти изгарят от желание да разберат истината за него.

пп. Мъж съм.

jivadanebqh
08-21-2009, 19:55
Тоя човек определено е особняк... Непрестанно те преследва, казва че те харесва много, обяснява ти се в любов, а пък дори не сте се целували и правили секс. Странна работа. Дори и аз не мога да си го обясня и конкретно по случая не мога да ти дам точен съвет. Факта обаче, че поддържа връзка с друга жена, означава, че не е искрен, което винаги срива една връзка, но ме обърква това, че не те е целувал и не сте правили секс. За мен това е мъжки филмар и нещастник. Преследва те отчаяно. Отчаяните мъже НЕ ЗАСЛУЖАВАТ красиви жени. Още повече ме обърква това, че е на 28, а се държи като девствен тийнеиджър. Нормално е да ти стане гадно от това, че си разбрала, че те лъже. Това не е любов, просто според мен си се привързала към него като приятел.

За мен такива мъже не струват. Казала си му многократно, че не искаш да имаш нищо общо с него и не си увъртала нито секунда, а той не е спрял. Не трябва да си губиш времето с човек от съжаление. Гледай си ученето и работата, защото това е живота ти. Ще намериш точния човек, който не е такъв дърт филмиран нещастник като този ( казвам дърт, защото в тази зряла възраст би трябвало да е превъзмогнал тези глупости, които прави)

Ако въпреки всичко не спира обясни накратко ситуацията на управителя на фирмата. Кажи му, че си опитвала да му обясниш, че не искаш да имаш нищо общо с него и че постоянното му преследване пречи на работата ти. Ако е разбран човек знае какво да прави и как да подходи и няма да те изложи.


Знаеш ли той неведнъж ми е казвал " Аз не съм на 20 години." Това, че постоянно го натяква може би означава, че има някакъв комплекс на тази тема. Факт е, че доста драматизира и преувеличава във всичко, което говори. Ясно ми е, че не е безумно влюбен в мен. Просто се опитвам да схвана идеята на цялата история... каква е целта? Не мисля, че просто ей така ще си запълва времето 3 месеца и то така отдадено и убедително....
Относно това, което предлагаш - да говоря с мениджъра... Безсмислено е. Не искам да създавам допълнително напрежение в офиса, затова ги избягвам всячески и него и нея, всеки ден... пазя се като Дявол от тамян общо взето...

umri
08-21-2009, 20:12
Каза, че си студентка и работиш. Определено не ти е лесно и този човек ти губи времето, което трябва да отделяш за учене и забавление. След тежки лекции, учене и работа най-лошото нещо е да мислиш за някой нещастник, с който даже нямате физическа връзка.

Явно човекът е от доста време в тази фирма и това е начина му да си разнообразява ежедневието и да си мисли, че живота му не е монотонен.

В началото каза, че не го харесваш. На мен ми е лесно да го кажа, защото не съм в твоята позиция, но просто според мен най-правилното би било това:

Спираш да му вдигаш телефона ( без изключения ). Ако се обади от чужд телефон в момента, в който му чуеш гласа затваряш телефона. В работата се държиш дистанцирано и говориш с него само по бизнес, ако се налага. Казваш му, че не искаш да имаш нищо общо с него без много обяснения. Явно има убедителни способности, затова дори не го слушай като започне да ти се обяснява. Директно го режи и казвай, че не искаш да слушаш. Преждевременно, когато намериш свободно време покрай многото задължения излизай с приятели и, ако остане време по дискотеки за да отпускаш напрежението и се оглеждай за друг мъж, който да не е от службата ти. По този начин по-бързо ще го забравиш и ще ти изстинат чувствата.

Някой хора могат да ти кажат да напуснеш работата си, но аз съм твърдо против това. Човек не трябва да бяга от проблемите си, а да ги решава! Пожелавам ти успех, защото ми се струва, че си интелигентно и ценно момиче, което не заслужава такъв тип като този.

Да заповядваш на себе си е най-голямата власт. / Луций Сенека /

Радвам се, ако съм помогнал с нещо.

jivadanebqh
08-21-2009, 20:23
Благодаря.

NamelessRomantic
08-21-2009, 20:36
Добре,след като от самото начало си видяла че е двуличник и негодник,защо въобще си склонила да излизаш със него?Трябваше да поговориш с колежката си която може да е била човек който си струва (за разлика от господина) и да попиташ и за неиното мнение.

jivadanebqh
08-21-2009, 20:43
Добре,след като от самото начало си видяла че е двуличник и негодник,защо въобще си склонила да излизаш със него?Трябваше да поговориш с колежката си която може да е била човек който си струва (за разлика от господина) и да попиташ и за неиното мнение.

Той неколкократно ми обясни, че всичко между тях е приключило преди 3 години. Казва, че тя е човек, чийто живот е изграден от куп лъжи. Била много злобна и отмъстителна. Много силни думи. Разказваше ми как докато са били заедно го е критикувала за всичко, крещяла му е за щяло и нещяло... и т.н., и т.н.
Стори ми се, че няма логика да ме лъже. Ако просто искаше да си запълва времето с някоя, едва ли би избрал момиче, което е в непосредствена близост до въпросната. А вариантът да е искал тя да ревнува също отпада, защото в офиса ние сме просто колеги, никой не знае, че излизаме.

NamelessRomantic
08-21-2009, 21:08
Добре,след като от самото начало си видяла че е двуличник и негодник,защо въобще си склонила да излизаш със него?Трябваше да поговориш с колежката си която може да е била човек който си струва (за разлика от господина) и да попиташ и за неиното мнение.

Той неколкократно ми обясни, че всичко между тях е приключило преди 3 години. Казва, че тя е човек, чийто живот е изграден от куп лъжи. Била много злобна и отмъстителна. Много силни думи. Разказваше ми как докато са били заедно го е критикувала за всичко, крещяла му е за щяло и нещяло... и т.н., и т.н.
Стори ми се, че няма логика да ме лъже. Ако просто искаше да си запълва времето с някоя, едва ли би избрал момиче, което е в непосредствена близост до въпросната. А вариантът да е искал тя да ревнува също отпада, защото в офиса ние сме просто колеги, никой не знае, че излизаме.

И все пак трябваше да имаш едно наум.Нищо.Просто недей се занимава с него,не си струва - само ще си изпросиш проблеми :).

jivadanebqh
08-21-2009, 21:15
Добре,след като от самото начало си видяла че е двуличник и негодник,защо въобще си склонила да излизаш със него?Трябваше да поговориш с колежката си която може да е била човек който си струва (за разлика от господина) и да попиташ и за неиното мнение.

Той неколкократно ми обясни, че всичко между тях е приключило преди 3 години. Казва, че тя е човек, чийто живот е изграден от куп лъжи. Била много злобна и отмъстителна. Много силни думи. Разказваше ми как докато са били заедно го е критикувала за всичко, крещяла му е за щяло и нещяло... и т.н., и т.н.
Стори ми се, че няма логика да ме лъже. Ако просто искаше да си запълва времето с някоя, едва ли би избрал момиче, което е в непосредствена близост до въпросната. А вариантът да е искал тя да ревнува също отпада, защото в офиса ние сме просто колеги, никой не знае, че излизаме.

И все пак трябваше да имаш едно наум.Нищо.Просто недей се занимава с него,не си струва - само ще си изпросиш проблеми :).


Аз определено имах едно наум. Затова му рових в телефона....
Ужас. Колко нищожна се чувствам не е истина...... :-k

mysticinside
08-22-2009, 07:33
Как очакваш тийнове на по 15-16 да ти помогнат в този случей.Единстеното което аз мога да те посъветвам е да говориш с него , кажи му че си му ровила в текефона така и така не си говорите какво може да ти каже относно това.Кажи му всичко и давай смело.А как може младо момиче на 20 да получава нервни пристъпи.Я се стегни малко моля те!Хората с по голям житейски опит от тебе толкова много неща са преживели а ти си съсипваш здравето заради някакъв си там който умее да лъже.Пък и не си влюбена в него просто си свикнала да е наоколо.Той е твоята дай-добра приятелка в мъжки облик.Не се занимавай с глупости а и нали знаеш " след мъж и автобус не се тичка ,защото следващия е на 5 минути" Този индивид очевидно нещо ти е замаял главата,но каквото и да е направил не си струва да си съсипваш здравето.Предполагам знаеш колко много работи ти предстоят и с колко по сериозни проблеми ще трябва да се сблъскаш :)

SunShinePearl
08-22-2009, 08:56
Кажи му всичко за телефона и така на татък и да видим как ще се оправдава! Трябва да си твърда заради някакъв лъжец да си тровиш здравето как пък не!

SunShinePearl
08-22-2009, 08:58
Добре,след като от самото начало си видяла че е двуличник и негодник,защо въобще си склонила да излизаш със него?Трябваше да поговориш с колежката си която може да е била човек който си струва (за разлика от господина) и да попиташ и за неиното мнение.

Той неколкократно ми обясни, че всичко между тях е приключило преди 3 години. Казва, че тя е човек, чийто живот е изграден от куп лъжи. Била много злобна и отмъстителна. Много силни думи. Разказваше ми как докато са били заедно го е критикувала за всичко, крещяла му е за щяло и нещяло... и т.н., и т.н.
Стори ми се, че няма логика да ме лъже. Ако просто искаше да си запълва времето с някоя, едва ли би избрал момиче, което е в непосредствена близост до въпросната. А вариантът да е искал тя да ревнува също отпада, защото в офиса ние сме просто колеги, никой не знае, че излизаме.

И все пак трябваше да имаш едно наум.Нищо.Просто недей се занимава с него,не си струва - само ще си изпросиш проблеми :).


Аз определено имах едно наум. Затова му рових в телефона....
Ужас. Колко нищожна се чувствам не е истина...... :-k
Защо да се чувстваш нищожна ТОЙ е НИЩОЖНИЯ!!!!!!!
спри да се обвиняваш!!!!!

anonimchetou
08-22-2009, 09:26
мисля че разсъждаваш правилно. Той е прекарал доста време с онази ... и дори и да има чуства към теб може да се страхува от несигурното. Била съм в почти същата ситуация. И ако той наистина има чуства към теб ще се откъсне от миналото и ще продължи с теб. (ако ти го искаш ) ..

funky921
08-22-2009, 10:39
според мен ако имаш някакви по-особени чувства към него трябва по някакъв начин да го предразположиш че да ти каже истината .. :)

raia338
08-22-2009, 10:39
след като не си го харесвала не е трябвало да излзиаш с него,виж сега до къде стигнаха нещата.Може би онази другата Нели му проверява телефона и за това е изтрил всичко свързано с теб?? Просто му кажи ,че си видяла телфона му и поискай обяснение..друг вариант май няма :)

marti93
08-22-2009, 13:16
и ти го харесваш ,бъди искренна с него и му кажи че ако иска нещо с теб трябва да е искрен ,само незнам как ще се отърве от тази нели ...адски заплетена история :shock:

DemonchY
08-22-2009, 14:32
:shock: :shock: :shock:
a смятах че съм видял всяка лудост на живота... :?
според мен е по-добре да му кажеш че си гледала в телефона му и си намерила това... излезте да се видите и му кажи "Дай си замалко телефона " и му покажи всичко което си видяла. Ти може да си "невъзпитана" че ровиш в чуждите телефони но той е ИЗРОД че мотае така 2 момичета които са на възраст в която им трябва сериозна връзка с ИСТИНСКИ мъж :x ... тоя ше е най-големия лигльо на света ... вижте се навън някъде на по-закрито и с по-малко хора и го разпитай защо е това и какво точно иска и му кажи, че няма да отвърнеш на каквито и да е негови чувства ако не ти обясни! повярвай ми не може да измисли оправдание целия форум се чуди кфо ли му е на ума едва ли толкова бързо ше реагира сам :? :?

jivadanebqh
08-22-2009, 14:38
Точно това се чудя, дали да му кажа, че съм му видяла телефона... Не се гордея с тази си постъпка. :-o

Black_Witch
08-22-2009, 16:03
според мен послушай всичко което ти казва umri , напълно се съгласявам с него.
Пича се мъчи да си разнообрази ежедневието , да създаде някаква тръпка в работната обстановка - ''тайна'' от рода аз се зарибявам и никой не знае и така нататък . вкарва се в някакви филми. А според мен с тази Нели сигурно са си останали ''приятели с ползи '' и за това е цялата работа. Сигурно изпускат парата заено. Иначе няма логика да са ходли преди 3 години ,а тя да си придава важности. 100 % се ..''тарашат'' да употребя :) без да са в официална връзка или поне са го правили преди да се появиш ти ,а Нелито я сърби още :)
Колкото повече мислиш по въпроса - по-зле ще става. За мен той играе игра , за забавление ,защото е на такъв акъл. може би го кефиш ,но той търси драма и интрига. Няма да се учудя да се помъчи да те скара директно с тази Нели , само и само да задълбочи интригата и да стане ''по-интересно'' . Иска да ти омотае главата и да те накара да хлътнеш и явно успява . Най-доброто ,което можеш да направиш е да го отрежеш и забравиш , преди съвсем да се оплескат нещата ,защото рано или късно в службата ви всичко ще се разбере и кой знае .. другия път няма да е историята със злата Нели , а може би ще обяснява ти колко си зла и как си го третирала на следващата :) Според мен ще ти създаде проблеми в службата с всичко това.
А защо просто не се опиташ да говориш с тази Нели , обясни и че нямаш нищо общо с пича и я попитай защо те гледа на криво и тн . Обясни и че не си проблем във взаимоотношенията им или нещо такова. Най-добре говори с нея - от нея ще разбереш истината
Късмет ! 8-)

Black_Witch
08-22-2009, 16:07
забравих да кажа ... не се чувствай зле ,че си му ровила телефона - много хубаво си направила . Телефона е единственият прозорец към душата на мъжа ако питаш мен :) Всички лъжат , само телефона знае истината :) Не се чувствай зле по въпроса , а бъди благодарна, че си имала възможност да го направиш и да разбереш истината :)

peteto_love
08-22-2009, 22:02
Според мен,всеки заслужава да знае иситината.Така че,това че си му ровила в тела е напълно оправдано..Разбрала си,че те мами...Сега реши какво изпитваш..Ако имаш чувства,го попитай директно какво има м/у него и онази? Има ли чувства към теб или обича нея? Иска ли да е с теб или не? Ако твърди,че те обича и държи на теб,го накарай да изтрие "АГЪНЦЕТО" ,да те запише в тела си и да започнете без лъжи..Естествено ако го искате и двамата,и ако преглътнеш гордостта си.А ако не го харесваш и обичаш,както твърдиш(макар,че това което си описала говори съвсем друго) просто го зарежи,ако трябва си смени номера,не му вдигай,не обръщай внимание на него и на нея..Но на първо място,реши какво искаш и какво изпитваш...

Lyricon
08-22-2009, 23:27
според мен ти определено си влюбена...това с разболяването съвсем не е от това,че не изпитваш нищо + факта,че въпреки,че си разбрала що за човек е ти липсва = влюбена си

Решението според мен:

Предполагам не си му казала,че си прегледала телефона му,така че ако искаш му кажи,че според теб го лъжеш и му поискай телефона и му кажи,че го искаш,за да си сигурна,че не те лъже.Има 2 изхода от тая ситуация:1.Да откаже да го направи=ти му казваш,че не можеш да се виждаш с човек,който не е искрен с теб 2.Той ти го дава и виждаш това,което си видяла преди=същото като 1. ... Другият вариант е без да говориш с него да вземеш и телефона на предполагаемото "Агънце"-"Нели" и да видиш наистина ли е тя,за да си по-сигурна,после можеш да говориш и с нея,да и кажеш що за стока е тоя,а на него му кажи,че си разбрала сичко и затова не искаш да се занимаваш с него повече, и че от "Нели" си го разбрала,абе скалъпи нещичко.Така ще те остави намира щом знае причината за реакцията ти ;) и Успех

jivadanebqh
08-23-2009, 16:27
според мен ти определено си влюбена...това с разболяването съвсем не е от това,че не изпитваш нищо + факта,че въпреки,че си разбрала що за човек е ти липсва = влюбена си

Решението според мен:

Предполагам не си му казала,че си прегледала телефона му,така че ако искаш му кажи,че според теб го лъжеш и му поискай телефона и му кажи,че го искаш,за да си сигурна,че не те лъже.Има 2 изхода от тая ситуация:1.Да откаже да го направи=ти му казваш,че не можеш да се виждаш с човек,който не е искрен с теб 2.Той ти го дава и виждаш това,което си видяла преди=същото като 1. ... Другият вариант е без да говориш с него да вземеш и телефона на предполагаемото "Агънце"-"Нели" и да видиш наистина ли е тя,за да си по-сигурна,после можеш да говориш и с нея,да и кажеш що за стока е тоя,а на него му кажи,че си разбрала сичко и затова не искаш да се занимаваш с него повече, и че от "Нели" си го разбрала,абе скалъпи нещичко.Така ще те остави намира щом знае причината за реакцията ти ;) и Успех


Аз видях номера, който е записан "агънце" и да, Нели е.
Интересно е, че когато бях супер ядосана и му казах да спре да ме прави на идиотка и да бъди искрен с мен или не желая да говорим изобщо, той ме попита "Нели ли ти е говорила нещо?"..... а аз отговорих "Никой нищо не ми е говорил. Престани да лъжеш. Не ти ли стана ясно, че разбрах?" а той "Не можеш да си сигурна. Някой нещо ти е казал..." бла бла... И си мисли, че други колеги са ми говорил против него, тъй като не е особено харесван в офиса....

Lyricon
08-23-2009, 17:05
ами според мен му предложи да ти покаже телефона си и вече каквото стане...да не стават и скандали в офиса ти ;) много лошо си се забъркала :?

jivadanebqh
08-27-2009, 09:12
:cry:

fenasf
08-27-2009, 10:11
:cry:

:smt056