PDA

View Full Version : Любов или приятелство?!



svejarche
08-21-2009, 20:04
Здравейте! Не съм сигурна, че трябва да питам някого, за да направя нещо, но някак си ако чуя чуждото мнение ще съм по-решена в действията си. Запознах се с едно момче отдавна може би преди... 6-7 месеца... не си спомням точно.. в началото бяхме на здравей-здрасти (виждахме се рядко по-партита). На скоро обаче се сближихме и мога да кажа, че вече сме приятели. Незнам дали защото компанията му ми е приятна или е така , но в началото когато се сближихме мисля че той ме харесваше.. 2-3пъти идваше вечер до вкъщи да ходим на кафе, когато нямаше мн работа ме викаше пак да пием кафе, ходихме на караоке с неговите приятели.. и отделно постоянно си пишехме в скайп. Тогава аз приемах всичко като приятелсто, но май нещата се обърнаха.. Колкото повече време минава, толкова повече се обеждавам, че го харесам и искам да съм с него. Така станаха нещата, че бяхме и на море заедно. Там бяхме с негови приятели и той доста се съобразяваше с мен. Когато съм с непознати не съм от най-разговоривите и това му прави впечатление... А пък като съм с него думите ми пак изчезват защото все си мисля как ще го приеме, да не би да ме разбере погрешно и си говорим се за други неща но никога до сега не сме засягали тази тема за любов.. единство веднъж го ппопитах дали има отношения с едно момиче, защото бяха плъзнали слухове... Не мога да кажа, че не ми обръща внимание сега, но си мисля че не толкова колкото в началото... Сега пак си пишем всяка вечер по скайп, когато ходим на партита танцуваме., когато съм с него или край него се чувствам наистина щастлива.. Ако го няма то мислите ми са все за него.. дори напоследък почнах и да го сънувам... Не смея да предприема нищо , защото не съм сигурна в неговите чувства.. и незнам какво да правя... Бях решила да го попитам дали може да има повече от приятелство между нас, но така се получава че се виждаме само на партита, не сме сами и мисля че това не е момента.. а по скайп също не смятам да го питам.. другия вариант е със смс, но незнам дали не е глупаво...
Готова съм да приема всякакъв отговор от негова страна, просто искам да съм наясно дали мога да очаквам нещо или ще трябва да тая чувставата си.. но не искам да си разваляме приятелството.. не знам как ще приеме нещата, ако го попитам...
Какво бихте ме посъветвали да направя? Да чакам и времето да покаже (болезнено ще е ) , да го попитам дали може да има повече от приятелство(как да го попитам) или да запазя прителството си с него.
Благодаря ви много!!!

mrtn
08-21-2009, 20:08
Излезте, попитай го защо така се е дръпнал от теб, може би и той по същата причина като теб да не може да изкаже чувствата си,но в случая ти имаш въпроси.Излезте двамата и го питай това, което те чувърка и успех :)

thelideto
08-21-2009, 20:17
Бъдете сами някаде и карай само на право кажи му всичко което мислиш,защото ако после се окаже че и той те е харесвал вече може да е късно.. :)

svejarche
08-21-2009, 20:31
Проблема е, че незнам дали ще е скоро това "сами" защото той като работи и излизането му обикновенно е след 22:30-23:00 пък става сложно... само ако се навие да дойде до вкъщи но не трябва да е пил за да може да кара... и може да мине време докато измислим нещо за сами, което ме притеснява защото времето не мисля че ни действа много много в положителна насока..

fire_cat
08-22-2009, 09:19
Просто му се обади или му пиши по скайп и просто му кажи, че според теб може и да има нещо повече от приятелство между вас. Кажи му, че го харесваш, но ако той не изпитва същото - искаш да си запазите приятелството, защото ти е приятно с него.

Hilary_
08-22-2009, 12:56
Ама ти сама си го каза ... готова си да приемеш всякакъв отговор от негова страна ... за това не се чуди а го питай ... ако държи на теб само като приятелка не мисля, че бихте си развалили приятелството ...

НО ако те харесва може да стане още по-добре ... :wink:

А как да го питаш? Ами някой път му кажи, че искаш да се разходите само двамата някъде ... иии просто го питай "Мислиш, ли че може да има нещо повече от приятелство между нас" ... ии чакаш да видиш реакцията му .. докато по скайп или смс няма как да я видиш ... :? Успех! :-)

PurpleDream
08-22-2009, 14:33
Ама ти сама си го каза ... готова си да приемеш всякакъв отговор от негова страна ... за това не се чуди а го питай ... ако държи на теб само като приятелка не мисля, че бихте си развалили приятелството ...

НО ако те харесва може да стане още по-добре ... :wink:


напълно съгласна ;-)

stupid0boy
08-23-2009, 01:42
хах... По - добре приказвай с него... не таи чуствата си!! това е най-голямата болка... а ако загубите приятелството си... може би не е бил идеален...

sweet4esf
08-23-2009, 02:25
Ама ти сама си го каза ... готова си да приемеш всякакъв отговор от негова страна ... за това не се чуди а го питай ... ако държи на теб само като приятелка не мисля, че бихте си развалили приятелството ...

НО ако те харесва може да стане още по-добре ... :wink:

А как да го питаш? Ами някой път му кажи, че искаш да се разходите само двамата някъде ... иии просто го питай "Мислиш, ли че може да има нещо повече от приятелство между нас" ... ии чакаш да видиш реакцията му .. докато по скайп или смс няма как да я видиш ... :? Успех! :-)

;-)

sulley
08-23-2009, 10:31
Ами излезте на кафе,само двамата ще сте си и тогава го питай.Каквото такова. :)

Ако работата не стане,може да се разплачеш там и хората ще го гледат на криво после. :D

SunnyTime
08-23-2009, 11:57
Ама ти сама си го каза ... готова си да приемеш всякакъв отговор от негова страна ... за това не се чуди а го питай ... ако държи на теб само като приятелка не мисля, че бихте си развалили приятелството ...

НО ако те харесва може да стане още по-добре ... :wink:

А как да го питаш? Ами някой път му кажи, че искаш да се разходите само двамата някъде ... иии просто го питай "Мислиш, ли че може да има нещо повече от приятелство между нас" ... ии чакаш да видиш реакцията му .. докато по скайп или смс няма как да я видиш ... :? Успех! :-)

+1

vagarious
08-23-2009, 16:35
Просто разкрий чувствата си говорейки за да видиш как ще реагира.И щом си готова да приемеш всякакъв отговор от негова страна, можеш да се надяваш само на хубаво.Успех ти пожелавам :-)

l0lz
08-23-2009, 19:18
Секс? :-|

AceXe
08-23-2009, 20:16
Хващаш и действаш. Времето не е толкова много в живота, че да го пилееш така и после да съжаляваш за изпуснатите моменти :)

tuzaro
08-23-2009, 20:25
важното е сексa да е хубав и цицитe да са големи, другото е вятър работа.

MaCe_Za_MiLi0nI
08-23-2009, 21:19
кажи му че искаш да излезете само двамата защото искаш да поговориш с него и тогава го попитай.. няма за кога да чакаш