PDA

View Full Version : Проблем с вписването..



babyvy
08-22-2009, 09:11
Здравейте....Та значи имам проблем с вписването...За по -точно ще ви обясня ситуацията... Утре отивам на село.Там има доста момичета и момчета, които са с 1-2 години по-големи от мен.Миналия път, когато ходих (беше през април) братовчед ми ,който е с 2 год. по- голям от мен се сприятели с тях , а аз не можах. След това той е ходил още веднъж на село и от тогава с момчетата са си първи приятели, а половината момичета го харесват...Както и да е.Сега ще ходим за по-дълго - 1-2 седмици и трябва да се впиша в тяхната компания.Добре , примерно отиваме при тях , ще ги поздравя , ще се запозная с тези ,с които не се бях запознала и съм до там...След това си нямам на идея какво да правя или какво да говоря...Според мен е много нахално те да почнат да си говорят за нещо и аз дето ги познавам от 2 мин. да им се намесвам в разговора...Незнам...Та вие какво правите в такива ситуации...Може ли някакъв съвет...? :) МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !! :):)

mrtn
08-22-2009, 09:17
Защо да е нахално..отиваш там, както ти каза ги поздравяваш и най-вече бъди себе си не се прави на такава, каквто не си всъщост! Ако говорят за нещо, което ти знаеш, интересува те..защо да не се включиш в разговора. Така ще разберът, че си общителна и, че умееш да влизаш в разговори.Аз така съм се запознал с половината си приятели сега..и хайде успех :)

plmn
08-22-2009, 09:21
мисля, че се вжижяваш прекалено много.
отиваш с братовчед си, той те запознава, или ти сама се представяш, после почваш да движиш с тях, и разбира се, включвай се в разговорите където имаш да кажеш нещо. то и първи приятели да са ти, като няма кво да се каже, не е нужно да се говорят безмислици. ако нещо не се получи и те 'отвхърлят', заебавай ги и толкоз.

PurpleDream
08-22-2009, 11:50
Защо да е нахално..отиваш там, както ти каза ги поздравяваш и най-вече бъди себе си не се прави на такава, каквто не си всъщост! Ако говорят за нещо, което ти знаеш, интересува те..защо да не се включиш в разговора. Така ще разберът, че си общителна и, че умееш да влизаш в разговори.Аз така съм се запознал с половината си приятели сега..и хайде успех :)

точно, щом искаш да се впишеш няма как да стане ако не се намесваш в рразговрите им, приказвай-покажи им, че си готина и ще те приемат :)

PlayMyMusic
08-22-2009, 11:52
мисля, че се вжижяваш прекалено много.
отиваш с братовчед си, той те запознава, или ти сама се представяш, после почваш да движиш с тях, и разбира се, включвай се в разговорите където имаш да кажеш нещо. то и първи приятели да са ти, като няма кво да се каже, не е нужно да се говорят безмислици. ако нещо не се получи и те 'отвхърлят', заебавай ги и толкоз.

:) :) +++

vampire_girl_
08-22-2009, 15:01
Не се притеснявай,щото ще се стегнеш най-много хората да си помислят "абе,това дърво..." . Бъди каквато си ,не се притеснявай да се намесваш в разговорте им.
Недей да мислиш какво да питаш/отговориш,а остави разговора да си върви свободно.

SomewhereInTime
08-22-2009, 15:45
Няма нищо нахално. Казвай и ти по някоя дума, отпусни се и така.

babyvy
08-22-2009, 16:52
мерсии на всичкии :mrgreen: :-) :-) :-)

Slave4You
08-22-2009, 21:22
Няма нищо странно в това да им се намесваш в разговорите. По ще е странно ако седиш и мълчиш само:)

kkookkoo95
08-23-2009, 20:07
И с мен беше нещо такова ..- отидох в нова група на тренировките, където беше и фр от класа, запознах се с 'отбора .. Първо - :shock: :?
аз се усмихнах и нищо не направих, след седмица някаде вече си говорихме нормално.. и горе - долу тва е