PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е ?



raia338
08-22-2009, 10:43
Искам да попитам от интерес,някой от вас случвало ли му се е да скъса с гаджето си (с което е бил за кратко време ) и след няколко месеца,даже година пак да се събере с него и нещаа този път да потръгнат ... Ако не ви се е случвало мислите ли ,че е възможно да се случи :)

stup1fy
08-22-2009, 10:45
Не ми се е случвало.
Ами да,възможно е да се случи на някого,но не и на мен.
Веднъж скъсам ли с някого не повтарям грешката да тръгна с него отново.
Защото именно като такова го приемам - грешка.

Gnidi4ka
08-22-2009, 10:50
ако беше поразгледала темите преди да пуснеш тази щеше да знаеш че доста хора имат подобни връзки

иначе на мен не ми се е случвало, поради простата причина че не виждам смисъл след като вендъж съм си развалила отношенията с дадено момче да съм с него отново ... мое мнение :)

rozovsluncho
08-22-2009, 11:27
ако беше поразгледала темите преди да пуснеш тази щеше да знаеш че доста хора имат подобни връзки

иначе на мен не ми се е случвало, поради простата причина че не виждам смисъл след като вендъж съм си развалила отношенията с дадено момче да съм с него отново ... мое мнение :)

И аз съм на това мнение,само една поправка на последното изречение,има смисъл ако не чувстваш,че си изживяла всичко с даден човек и имаш чувства към него,просто не ти се е случвало :) :-)

Gnidi4ka
08-22-2009, 11:37
ако беше поразгледала темите преди да пуснеш тази щеше да знаеш че доста хора имат подобни връзки

иначе на мен не ми се е случвало, поради простата причина че не виждам смисъл след като вендъж съм си развалила отношенията с дадено момче да съм с него отново ... мое мнение :)

И аз съм на това мнение,само една поправка на последното изречение,има смисъл ако не чувстваш,че си изживяла всичко с даден човек и имаш чувства към него,просто не ти се е случвало :) :-)

еми виж сега .... :D аз не съм от момичетата, които се влюбват до ушите и едва преживяват разделите да права си не съм го изпитвала пък и на едно 16 годишно момиче хич не му отива да говори за голямата любов ... някак си ...много позьорско ми звучи...предполагам се сещаш какво имам в предвид 8-)

balon4eee
08-22-2009, 11:46
и не и да 8-)

rozovsluncho
08-22-2009, 11:48
ако беше поразгледала темите преди да пуснеш тази щеше да знаеш че доста хора имат подобни връзки

иначе на мен не ми се е случвало, поради простата причина че не виждам смисъл след като вендъж съм си развалила отношенията с дадено момче да съм с него отново ... мое мнение :)

И аз съм на това мнение,само една поправка на последното изречение,има смисъл ако не чувстваш,че си изживяла всичко с даден човек и имаш чувства към него,просто не ти се е случвало :) :-)

еми виж сега .... :D аз не съм от момичетата, които се влюбват до ушите и едва преживяват разделите да права си не съм го изпитвала пък и на едно 16 годишно момиче хич не му отива да говори за голямата любов ... някак си ...много позьорско ми звучи...предполагам се сещаш какво имам в предвид 8-)

Е защо не.. ако става въпрос за първата ти любов :oops: въобще немисля,че е позьорско!Напротив ако говориш как ги сменяш през ден и не ти пука тфа е позьорство!

Alabala16
08-22-2009, 11:59
axxxxxxxxxxx daaa sluchi mi se... i sega tolkova go obicham
a toi me susipa.......
:(
Ne se doverqvaite na nikoi.....zashtoto to4no togava kogato go napravite
shte stradate...

sulley
08-22-2009, 12:25
Не,не ми се случвало,въпреки че преди време си го пожелавах. :o

И да,вярвам,че се случва и няма нищо лошо в това. :)
Обаче,все пак нещо,което е счупено веднъж,никога не се възстановява напълно,затова и повечето такива връзки просто се проточват и повтарят като народни песни. :?

Hilary_
08-22-2009, 12:42
Мм бяхме заедно 3 месеца ... ии нашето не беше раздяла, а и аз незнам какво се водеше ... :D :D След, което мина лятната ваканция и пак се събрахме за година и половина ... :-o

Adda
08-22-2009, 12:43
Да, възможно е да се получи особено ако сте добри приятели, познавате се и наистина има и искра между вас.

GossipGirl89
08-22-2009, 12:44
Имах едно гадже, с което ходихме 3 месеца и скъсахме по много тъп начин. Не бях влюбена, но ми беше кофти в началото. След 1 година той ме потърси с думите "Обичам те, не съм спирал да мисля за теб през цялата тази година и искам отново да сме заедно", но от моя страна нямаше дори и симпатия... И в крайна сметка не се събрахме :)

marti93
08-22-2009, 12:49
не ,аз не позволих да се случи,за мен тва е минало заминало ,особенно ако той скъса с мен и после ме моли да се върна..!


ако се обичате още няма да е лошо да си дадете 2-ри шанс,ако го искате и двамата
:)

VampireGirl666
08-22-2009, 13:05
Да,случвало ми се е.Преди 2г. с въпросното момче бяхме заедно за 1-2месеца.След това се скарахме и тази година се видяхме.Ходихме 1месец и пак се забравихме.Така че,наистина не е хубаво да повтаряш грешките си.Щом не стане от първия път,не очаквай да стане от следващите.

stup1fy
08-22-2009, 13:09
axxxxxxxxxxx daaa sluchi mi se... i sega tolkova go obicham
a toi me susipa.......
:(
Ne se doverqvaite na nikoi.....zashtoto to4no togava kogato go napravite
shte stradate...
По тая логика трябва по цял ден да стоиш затворена във вас и да не комуникираш с никого.
Още когато се запознаваш с някого поемаш риск да бъдеш наранена.
Замисляла ли си се въобще?
Така е устроен животът.

Zaharinka
08-22-2009, 13:53
Зависи каква е била причината за раздялата.Ако обстоятелствата са го наложили въпреки взаймно разбирателство и любов,ще бъда с този човек отново.Обаче ако някой от двамата си е позволил да сгафи лошо това знач край каквото е било е било до тук.

Gnidi4ka
08-22-2009, 15:21
ако беше поразгледала темите преди да пуснеш тази щеше да знаеш че доста хора имат подобни връзки

иначе на мен не ми се е случвало, поради простата причина че не виждам смисъл след като вендъж съм си развалила отношенията с дадено момче да съм с него отново ... мое мнение :)

И аз съм на това мнение,само една поправка на последното изречение,има смисъл ако не чувстваш,че си изживяла всичко с даден човек и имаш чувства към него,просто не ти се е случвало :) :-)

еми виж сега .... :D аз не съм от момичетата, които се влюбват до ушите и едва преживяват разделите да права си не съм го изпитвала пък и на едно 16 годишно момиче хич не му отива да говори за голямата любов ... някак си ...много позьорско ми звучи...предполагам се сещаш какво имам в предвид 8-)

Е защо не.. ако става въпрос за първата ти любов :oops: въобще немисля,че е позьорско!Напротив ако говориш как ги сменяш през ден и не ти пука тфа е позьорство!



оооо не не не ме разбирай погрешно :( имала съм чувства към всички момчета с които съм била и не ги сменям и не тръгвам с никой ей така ставаше въпрос за това че един вид живота е пред нас и тепърва ни предстои да се срещнем с истинската любов, и то по скоро като зрели хора да я оценим

а иначе ---> :-) Напротив ако говориш как ги сменяш през ден и не ти пука тфа е позьорство! :-)

ByK
08-22-2009, 15:41
не на мен на брат ми (:

Amiliq999
08-23-2009, 08:18
аз имах такъв случай с едно момче преди около 2 години. та ходихме около 2 месеца и аз скъсах с него, дори не помня защо :? но след няколко месеца се видяхме и той ми се молеше да се съберем отново, съгласих се, събрахме се, ходихме отново около 2 месеца, след което скъсах с него защото се държеше грубо с мен, пред компанията си, а това не можех да го понеса, иначе всичко останало си беше наред. На рождения му ден се сетих за него и реших да му пратя смс от уважение. Той веднага се обади да се видим и... отново се събрахме, определено се беше променил и се държеше много по-добре с мен, но просто реших че не той е човека за мен и отново го зарязах. Но изглежда той не се отказа и разбира се ме скара със следващия ми приятел, като му разправяше някакви лъжи за мен и като разбра че сме скъсали веднага ми звъни да се видим. Видяхме се само защото исках да го пребия :D и естествено му се разкрещях, казах му че е идиот не искам да ме занимава и да ме остави намира, защото прави детински работи и си тръгнах. После като ми звънеше просто не му вдигах и той спря да ме търси, сега само се поздравяваме ако се видим.